23.02.19, 14:50

Jan Bodakowski: Lewactwo nie ustaje w walce z Kościołem. Nowe wyczyny ,,Krytyki Politycznej''

Katolikom wiernym tradycji może się wydawać, że moderniści w duchu posoborowym skutecznie spacyfikowali Kościół katolicki. Jednak obserwacja mediów lewicowych wskazuje, że lewica pomimo dekonstrukcji katolicyzmu w Kościele uznaje Kościół za swojego przeciwnika i nie ustaje w działaniach na rzecz systematycznej likwidacji katolicyzmu. W swej walce z katolicyzmem lewica, oskarżając Kościół o wszelkie zbrodnie, chce wykorzystać wszystkie dostępne środki.

 

Na stronie lewicowego portalu „Krytyka Polityczna” ukazał się artykuł „Pomnik pychy i ostentacji” autorstwa Michała Sutowskiego (członka zespołu „Krytyki Politycznej” oraz Instytutu Studiów Zaawansowanych). Zdaniem lewicowego publicysty „suwerenności obywateli zagraża kościelna korporacja będąca ponad prawem” i problem ten ignorowany jest przez rząd oraz liberalną opozycję, choć zagraża demokracji opartej na liberalnych prawach człowieka.

Według lewicowego publicysty pomnik prałata Jankowskiego jest „symbolem pychy i ostentacji Kościoła. Jego książęta, książątka i sługi rang pomniejszych – jakby nie wierząc we własną story o nagrodzie w Królestwie Niebieskim – wyjątkowo lubią się pławić w dobrach marnych i doczesnych”.

W opinii lewicowego publicysty hierarchowie Kościoła są niemoralni i niezdolni do porzucenia swojej niemoralności, „przez trzy dekady »odbierali sobie« gratyfikację […] w twardej walucie. Zamiatali sprawy pedofilów pod dywan i przenosili ich do innych parafii – i dalej będą próbować to robić”, usuwali „szkoły i domy kultury ze »zwróconych« im [...] nieruchomości”, czerpią „rentę z podarowanej im z zasobów publicznych ziemi”, nie płacą podatków.

Lewicowy publicysta uważa, że o zawłaszczaniu kraju przez kler katolicki świadczy brak legalizacji „aborcji, związków partnerskich”, transfery pieniężne „rzecz instytucji Kościoła”, istnienie „klauzul sumienia i tego wszystkiego, co przez kilka dekad świadczyło nie tylko o zawłaszczeniu państwa przez” kler i uzależnione od niego elity polityczne.

Według lewicowego publicysty tegoroczne wybory do europarlamentu i polskiego parlamentu będą walką o wyzwolenie kraju spod okupacji kleru katolickiego.

Na stronie „Krytyki Politycznej” ukazał się też wywiad „Diduszko z Watykanu: Chcemy dymisji biskupów chroniących księży pedofilów”przeprowadzony przez Agnieszkę Wiśniewską (redaktorkę naczelną strony „Krytyka Polityczna”, absolwentkę polonistyki na Uniwersytecie Kardynała Stefa Wyszyńskiego) z Agatą Diduszko-Zyglewska (żoną kolesia, który udawał rannego przed sejmem, publicystką lewicowej „Krytyki Politycznej”, radną PO, która protestowała przeciwko religijnemu charakterowi spotkania świątecznego stołecznych radnych), która nawiedziła papieża Franciszka (wraz z posłanką Joanną Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej, która jest zwolenniczką aborcji, ateistką, oraz której pierwszy mąż za młodu miał być gitarzystą zespołu Zadruga, który uznawany jest przez wielu za nazistowską i rasistowską kapelę). Rozówczyni lewicowego portalu kolportuje raport o rzekomej odpowiedzialności polskich biskupów za rzekomą pedofilię w polskim Kościele (raport to wspólne dzieło obu lewicowych działaczek dwojga nazwisk - Diduszko-Zyglewskiej i Scheuring-Wielgus).

W wywiadzie dla „Krytyki Politycznej” Diduszko-Zyglewska zdradziła kulisy swojej wizyty u papieża Franciszka. Jak wynika z wywiadu „Joanna Scheuring-Wielgus ma paszport dyplomatyczny, co ułatwiło zadanie. Udało nam się uczestniczyć w audiencji generalnej, na którą zresztą nie jest trudno się dostać, bo audiencje te odbywają się co tydzień. Dzięki staraniom Joanny udało nam się za to otrzymać lepsze miejsca z przodu”.

Jak wynika z wywiadu, Watykan wsparł wizytę lewicowych aktywistek u papieża. Agata Diduszko-Zyglewska stwierdziła, że obie lewicowe działaczki informowały o swojej pielgrzymce do papieża, „dzięki temu papież o tym wiedział i zdecydował się na spotkanie z nami i Markiem Lisińskim i na przyjęcie od nas raportu, który przygotowaliśmy. Kiedy więc tylko przyszliśmy na audiencję, byliśmy „zaopiekowani”, organizatorzy wiedzieli, że my to my, i chcieli, żeby do tego spotkania doszło. Sam papież do nas podszedł w pewnym momencie”.

Agata Diduszko-Zyglewska poinformowała czytelników, że papież dostał hiszpańskojęzyczną wersję raportu i obiecał, że ją przeczyta. Wzruszona działaczka lewicy podkreśla „to był poruszający moment. Papież pocałował Marka Lisińskiego w rękę, jako najwyższy hierarcha Kościoła okazał mu szacunek”.

Lewicowe działaczki w swoim raporcie piszą po nazwisku „o konkretnych znanych biskupach, […], którzy podejmowali decyzje, żeby księży sprawców pedofilii przenosić z parafii do parafii, zamiast zgłaszać sprawy do prokuratury czy na policję”, opisują „konkretne przypadki. W [...] raporcie nie ma wszystkich spraw, o których” lewicowe działaczki wiedzą. „Są tylko te, które były opisywane w mediach, które znalazły finał w sądzie”. Raport podkreśla rzekomą winę biskupów za rzekome tuszowanie rzekomej pedofilii w polskim Kościele. Jak twierdzą działaczki raport „opisuje odpowiedzialność hierarchów, czyli Kościoła jako instytucji, za te przestępstwa”.

Związana z lewicowymi działaczkami fundacja „Nie lękajcie się” „należy do międzynarodowej sieci ECA (Ending Clergy Abuse)”, której celem jest oskarżanie poprzez konferencje i demonstracje Kościoła o pedofilie. Celem raportu lewicowych działaczek jest zdymisjonowanie konkretnych biskupów w Polsce. Zdaniem lewicowych działaczek episkopat chroni przed odpowiedzialnością pedofilów w Polsce.

Komentując teksty w lewicowych mediach, należy stwierdzić, że pedofilia to obrzydliwa zbrodnia, za którą powinno karać się śmiercią. Analiza doniesień prasowych pokazuje nadreprezentacje wśród pedofilów homoseksualistów. Warto pamiętać też o tym, że przez dekady lewica wspierała postulaty pedofilów i akceptowała w swoim gronie osoby, które same deklarowały seks z nieletnimi. Nie można więc wątpić, że lewicowe oskarżenia o pedofilie wobec Kościoła nie mają na celu walki z pedofilią, ale atak na kler katolicki. Należy też mieć na uwadze to, że duża część oskarżeń o pedofilie jest nieprawdziwa, wiele z osób zaburzonych psychicznie pod wpływem mediów i psychoterapii kreuje fałszywe wspomnienia o rzekomym wykorzystywaniu seksualny.

Jan Bodakowski

Komentarze

Azazel2019.02.24 12:10
Bodakowski nie ustaje w walce z rozumem. Wyraźnie z zazdrości, bo sam go nie ma.
Stachu2019.02.23 16:57
Z tym, że te lewaczki w odróżnieniu od was, Bodakowski ciężko pracują. Pisanie i lewackość to ich hobby, a nie "day job".
Wojtek Polak2019.02.23 19:50
Stachu nie używaj słów których nie znasz znaczenia {ciężko pracują}. tą ciężką prace widać choć by u UBwateli rp i KODomitów
Stachu2019.02.23 20:59
Skoroś taki "polak" to przypominam, że już wolno wracać do Polski. Wolno jeść polski chleb i grzać stare członki pod polskim Słońcem. Oświadczenia podpisane w biurze paszportowym w latach 80 XX w. już nie mają mocy wiążącej.
Wojtek Polak2019.02.24 9:41
słucha kodomicki ubywatelu nigdy z mojej kochanej ojczyzny niewyjezdzałem,chyba że na krótkie wakacie.
Acth2019.02.23 16:31
Kościół musi się wciąż nawracać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JaKi2019.02.23 15:38
Dlaczego boicie się 5% lewactwa w Polsce ? Przecież to margines. Więc Kościół musi być bardzo słaby i coś jest nie tak z katolicyzmem i prawicą.
Wojtek Polak2019.02.23 19:44
a kto ci bidulku powiedział że my się boimy lewactwa? my mamy tylko litość dla ich głupoty oczywiście jako do chorych obłąkanych ludzi.
Stachu2019.02.23 21:02
My czyli kto? Pobierający emeryturę w ojro i POuczający POlaków jak POwinni zarządzać swoim krajem? Wracaj! Kiszczak dał ci paszport, pod warunkiem że nie wrócisz, ty się pod tym podpisałeś. To prawda, że umów należy dotrzymywać, ale kiszczakowy system już nie istnieje. Można wracać!
JanP2019.02.23 15:10
"wiele z osób zaburzonych psychicznie pod wpływem mediów i psychoterapii kreuje fałszywe wspomnienia o rzekomym wykorzystywaniu seksualny." Co ty bierzesz, biedaku. Odstaw to, bo zdurniejesz do reszty.
JaKi2019.02.23 16:31
Może Bodakowski to to ukryty kryptogej,im często wszystko kojarzy się z seksem.Rodziny nie ma,wiec kto wie.
Grizzly2019.02.23 15:06
Bo współczesne lewactwo ma swoje korzenie w bandyckim - zbrodniczym bolszewizmie, późniejszym sowietyzmie i nazizmie oraz hitleryzmie gdzie walka z Kościołem była naczelnym celem! Innymi elementami tamtych zbrodniczych systemów był aborcja, eutanazja, propaganda systemu i pogarda dla przeciwników do zbrodni włącznie.
Najświętsza Prawda2019.02.24 20:22
Cóż… Wszystko to ma swoje korzenie w tzw. kulturze juedochrześcijańskiej. :D