Na płatnej platformie z serialami i filmami, znanej ze swojego poparcia dla tęczowej rewolucji, pojawił się francuski film „Cuties” / „Gwiazdeczki”, który spodoba się pewnie wszystkim pedofilom. Bohaterką dramatu jest 11-letnia dziewczynka, która wraz ze swoimi nieletnimi koleżkami stworzyła grupę tancerek, specjalizujących się w twerkingu (czyli rytmicznym potrząsaniu wypiętymi pośladkami).

Netflix reklamuje film „Cuties” jako „opowieść o dojrzewaniu”. W opisie filmu na platformie można przeczytać, że ukazuje on „jedenastoletnią Amy, która pragnie dołączyć do szkolnego zespołu tanecznego, zaczyna odkrywać swoją kobiecość, co kłóci się z wartościami jej tradycyjnej rodziny”.

Widać, że seksualizacja dzieci, przed którą ostrzega ciężarówka fundacji Pro — tak prześladowana przez tęczowych rewolucjonistów (w tym aktywistkę z siusiakiem) - to nie wymysły konserwatystów, ale fakty.

Netflix jest znany ze swojego poparcia dla tęczowej rewolucji. 25 czerwca zamieścił na swoim Facebooku grafikę z tęczą i napisem pomiń uprzedzenia.

Sama platforma na swojej stronie chwali się, że oferuje „filmy o tematyce LGBTQ”. Netflix do „opowieści o osobach homoseksualnych, biseksualnych i transpłciowych” zaliczył takie popularne produkcje na platformie jak: „Uwięzione, Sex Education, Szkoła dla elity, Orange Is the New Black, Współczesna rodzina, Insatiable, RuPaul's Drag Race, Grace i Frankie, Nastoletnie łowczynie nagród, Telefonistki, Ty, ja i on, Glee, Trinkets, You Me Her, Sense8, Zabójstwo Versace, Porady różowej brygady, Black Lightning, Król tygrysów, RuPaul's Secret Celebrity Drag Race, Więcej niż myślisz, Degrassi: Nowy rocznik, Pose, WHAT / IF, Gdzie jest mój agent?, Hollywood, Unbreakable Kimmy Schmidt, Gypsy, Życie bez pozwolenia, BONDING, Wynonna Earp, Feel Good, Dom kwiatów, Wybory Paytona Hobarta, One Day at a Time. W imie..., Everything Sucks!, Ja, Olga Hepnarova, RuPaul’s Drag Race: All Stars, John grał dla kosmitów, Charité na wojnie, Piękny drań, W śnieżną noc, Opowieści z San Francisco, Alex Strangelove, I am Jonas, Please Like Me, Nina, Beach Rats, Pięć pierwszych randek, AJ and the Queen, Naomi and Ely's No Kiss List, Mulholland Drive, Elisa i Marcela, Rodziny się nie wybiera, Holding the Man, Idealny facet dla mojej dziewczyny, Perfekcja, Na ustach wszystkich, Eastsiders, RuPaul's Drag Race: Za kulisami!, King Cobra, Uczucia i odczucia, Super Drags, Porady różowej brygady: Wycieczka do Japonii!, Special, Powiedzmy sobie TAK, Styliści Hollywood, Deep Water, Drzewo krwi, Sekretna miłość, Duck Butter, Pięć pierwszych randek: Brazylia, Dream Boat, Loev”.

Warto przypomnieć, że Netflix wspierał aborcję. Jak można przeczytać na stronie Polskie Radio 24 w artykule „USA: Netflix masowo traci subskrybentów przez aborcyjny szantaż” „bojkotu Netflixa wezwali obrońcy życia. Amerykańska firma szantażowała bowiem władze stanu Georgia, który przyjął nowe antyaborcyjne prawo. Ogranicza ono aborcję do momentu, w którym wykrywalne jest bicie serca dziecka, czyli do ok. 6 tygodnia ciąży. Netflix zapowiedział, że jeśli prawo wejdzie w życie, to zaprzestanie tam swoich produkcji i wycofa inwestycje. Przemysł filmowy ma tymczasem wielkie znaczenie dla stanu Georgia. Zatrudnia on 92 tys. osób”.

Polskie Radio informowało też, że „Netflix od lat wspiera środowisko LGBT, a wątki z nim związane pojawią się już w większości produkcji platformy. W czerwcu, tzw. miesiącu dumy LGBT, na ulicach w całej Polsce pojawiły się tęczowe plakty i billboardy z bohaterami netflixowskich produkcji. […] Netflix "pojawił się" na Paradzie Równości w Warszawie. Najpierw przedstawiciele i przedstawicielki platformy streamingowej witali uczestników parady przy swoim stoisku w Miasteczku Równości, a później pomaszerowali w pochodzie ulicami stolicy”.

Jan Bodakowski