27.09.19, 10:00

Janusz Szostakowski: Jachira - dziecko kontrkultury

Trzeba koniecznie "odbić" radykalnej lewicy jak najwięcej instytucji ważnych w procesie kształtowania świadomości społecznej [...]. pelujmy do elit kierowniczych Prawa i Sprawiedliwości, aby po prawdopodobnie wygranych wyborach, przystąpiło do opracowania metodycznego planu przyszłej zwycięskiej kontrrewolucyjnej krucjaty. Damy radę! Z Bożą pomocą zwyciężymy! - pisze Janusz Szostakowski.

 

Wszędzie czytam opinie na temat choroby psychicznej pani Jachiry. Otóż wydaje mi się, że jest to błędny trop, gdyż o ile znam się na psychiatrii, nie wykazuje ona klasycznych objawów psychotycznych a co najwyżej zaburzenia osobowości, a to kwalifikuje ją raczej do psychologa. Problem z tą panią jest innego rodzaju. Według mnie jest ona bardzo wyrazistym przykładem osoby będącej ofiarą REWOLUCJI KULTURALNEJ, niestety trwającej w Polsce już od kilku dziesięcioleci.

Choć życiorys pani Jachiry i jej wcześniejsze środowisko nie są mi znane, to z dużym prawdopodobieństwem mogę przyjąć, że jest ona właśnie "produktem" radykalnie lewackiego otoczenia, które w jej przypadku mogło stanowić swego rodzaju szczelną bańkę informacyjną i kulturową. Jeśli środowisko rodzinne, szkolne, towarzyskie i zawodowe jest dostatecznie hermetyczne, jednolite, spójne i konsekwentne w procesie wychowania i w przekazie światopoglądowym wobec jednostki, może wyjść taki efekt - zwłaszcza jeśli jednostka jest mało autonomiczna, mniej inteligentna, niezdolna do krytycznej oceny tego przekazu, a co za tym idzie, bardziej podatna na sterowanie. Jeśli w przypadku pani Jachiry przekaz byłby konsekwentnie KONTRKULTUROWY, czyli zgodny z wytycznymi REWOLUCJI KULTURALNEJ, to ma ona prawo mieć całkowicie odmienny system wartości i wrażliwości, będący czymś dokładnie "na opak" wobec kultury dominującej.

W związku z powyższym może ona być pozbawiona wszelkich sentymentów, nawet wobec największych świętości, bowiem jej umysł, został zgodnie z wytycznymi REWOLUCJI, całkowicie wypełniony tak zwaną poprawnością polityczną i jednocześnie wyprany z wiedzy historycznej, z poszanowania dla religii i wszelkiej tradycji, czyli tego wszystkiego, co według teoretyków REWOLUCJI stanowi zjawiska negatywne, opresyjne, społecznie szkodliwe i stoi na przeszkodzie do osiągnięcia KRÓLESTWA ABSOLUTNEJ WOLNOŚCI! Jeśli mój wywód jest słuszny, to w osobie pani Jachiry, która choć jest przypadkiem ekstremalnym, to jednak w dużej mierze reprezentatywnym dla dzisiejszej populacji ludzi młodych, mamy alarmujący sygnał, który informuje nas o skali "osiągnięć" REWOLUCJI w Polsce. Pokazuje on stopień owładnięcia i zdemolowania psychiki dużej części młodego pokolenia Polaków, albo mówiąc inaczej – poziom czegoś w rodzaju INDYWIDUALNEJ i ZBIOROWEJ IDEOPATII panującej w tym środowisku.

Zaprawdę! Zbyt długo już trwały odpowiednie warunki ku temu, by lewacka neomarksistowska REWOLUCJA KULTURALNA swobodnie panoszyła się w naszym kraju. Dziś odrobienie szkód społecznych jakie zdołała wyrządzić, będzie już bardzo trudne, jeśli w ogóle możliwe. Niemniej musimy się tego heroicznego zadania podjąć i powinien to być jeden z priorytetów dla formacji rządzącej w nadchodzącym czasie. Nie możemy sobie pozwolić, by rok w rok, tracić pokolenia młodych i wykształconych ludzi, którzy są indoktrynowani, nierzadko na wzór maoistowskich hungwejbinów.

Aby temu zapobiec, trzeba koniecznie "odbić" radykalnej lewicy jak najwięcej instytucji ważnych w procesie kształtowania świadomości społecznej, a więc przede wszystkim: mediów, znaczących organizacji społecznych i szkolnictwa - zwłaszcza wyższego, gdyż wyższe uczelnie są najważniejsze w procesie formowania przyszłych elit państwa i narodu. Instytucje te, w ramach tzw. "marszu przez instytucje", zostały w większości zawłaszczone przez siły związane z nową międzynarodową lewicą, która konsekwentnie realizuje swój plan stworzenia, również w Polsce, "nowego społeczeństwa", m.in. pozbawionego tradycji chrześcijańskiej i narodowej i według wszelkich danych, także totalitarnego.

Nie pozwólmy, aby ten plan udało się światowemu lewactwu zrealizować. Już choćby dlatego, żeby społeczeństwo polskie nie było ukształtowane na wzór pani Jachiry! A więc apelujmy do elit kierowniczych Prawa i Sprawiedliwości, aby po prawdopodobnie wygranych wyborach, przystąpiło do opracowania metodycznego planu przyszłej zwycięskiej kontrrewolucyjnej krucjaty. Damy radę! Z Bożą pomocą zwyciężymy!

Janusz Szostakowski

Komentarze

królewna Sniezka2019.10.12 20:01
Zobaczcie ten wyraz twarzy tej młodej kobiety jak jeszcze nie zeswirowała to niedługo zeswiruje innej opcji nie ma.
Bąbel Grzegorz Dyndała2019.10.2 10:45
Pani z psychiatryka...
verpiss dich2019.10.1 20:56
jachira - prymitywna żydowska prowokatorka
Jerzy2019.10.1 16:23
Zgadzam się raczej z opinią, że p. Jachira zdradza cechy diabolicznego opętania. Za taką opinią przemawiają jej wulgaryzmy, szydzenie z innych, ataki na Kościół i ludzi wierzących itd. Aby ratować jej duszę to, przydałby się jej egzorcysta i moc modlitwy.
zych.. 2019.09.30 12:11
" święta Jachiro" módl się za siebie.
dziadek z dowodem2019.09.30 4:18
Cześć Jahirka 13 powiemy nie!
Jan Radziszewski2019.09.28 2:08
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci Masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. "" a więc miłujący nas jakoby obecnie szwaby i żydzi chcą nas wyrżnąć a w tym dziele diabelskim pomaga im - miłująca jakoby Polskę i Polaków koalicja " PO KO "
sabastian2019.09.27 18:15
brak słów aby to komentować tragedia ale to tylko aktorka
killpedryll2019.09.27 16:19
Jachira to tandetna szmira
Maria Blaszczyk2019.09.27 17:27
Tymczasem killpedryll to prawdziwy dżentelmen. Kulturalny, używający merytorycznych argumentów w dyskusji, piszący wyłącznie zdania posiadające wartość logiczną...
dzielnicowy2019.09.27 18:19
całe inteligentne zdania PełO--wskich troli --geniusz --
Jachira, she sucked my dick2019.09.27 15:26
She is cock sucking bitch, for free. Bigger dick the better, black dicks are most desirable.
freda2019.10.12 9:29
PISowski ZBOCZENIEC!
Maria Blaszczyk2019.09.27 13:50
Podczas, gdy cała prawicowa para idzie w ataki na jedną z setek kandydatek w wyborach, dzieją się różne ciekawe rzeczy.... Dziennikarze wygrzebali z otchłani internetu skargę jednej z sąsiadek kamienicy kryształowego pana Banasia: „Mam serdecznie dość tego burdelu! I nie dość, że z balkonu muszę obserwować pracę prostytutek, to na całą ulicę słychać jęki i nikt nie dba o odrobinę dyskrecji. Ale to jeszcze nic. Ponieważ towarzystwo, odwiedzając ten przybytek, zazwyczaj jest nietrzeźwe, przez okna słychać non stop wyzwiska, bluzgi, przekleństwa. Co chwilę jakaś akcja z policją, dzisiaj o 5.39 rano wrzaski na całą ulicę było słychać, kiedy ochrona wyrzucała jakiegoś delikwenta” Nauczyciele nie załapią się na podwyżki płacy minimalnej. Będą zarabiać mniej od kogokolwiek. Warszawa zabezpieczyła fundusze i planowała uruchomić program badań dla seniorów w stolicy. Planowała, ponieważ ostatecznie go nie uruchomi. Podległa Ministerstwu Zdrowia agencja wydała na jego temat negatywną opinię. Ponieważ takie dodatkowe badania mogą spowodować "nadwykrywalność" chorób, a także... wydłużyć kolejki. Jacht „I Love Poland”, po wzięciu udziału w kilku nieistotnych imprezkach, wciąż stoi na Rhode Island. Doba w marinie kosztuje od 300 do 500 dol., co przy najniższej stawce daje po tych 150 dniach ok. 50 tys. dol. Do tego trzeba przeprowadzić rwmont, według szacunków za około milion złotych. Na to idą pieniądze, których nie ma na podwyżki dla nauczycieli. Telefon Zaufania dla dzieci nie dostał dotacji. Równocześnie likwiduje się kolejne placówki opieki psychiatrycznej dla tej grupy, a liczba samobójstw w tej grupie rośnie z roku na rok.
ZERR02019.09.27 16:21
Zatopienie jachtu i zaoszczędzenie na remoncie pozwoliłoby na podwyżkę mniej niż 15 groszy miesięcznie przez rok. Czy to jest ta podwyżka, której nie ma, bo jest jacht? Tak przynajmniej twierdzisz, ale nie wydaje mi się, że nauczyciele strajkowali o 15 groszy podwyżki miesięcznie...
Maria Blaszczyk2019.09.27 17:18
To trochę tak, jakby Ci brakowało pieniędzy na chleb i sałatę dla dzieci, a wydawałbyś na papierosy. Niby dzieci jedzą za więcej niz Ty byś wypalił, ale jednak - coś tu chyba byłoby nie tak... Czy źle myślę? Aha, i tu mówimy tylko o bieżących kosztach, w tym momencie. Ten jacht kosztował już dużo więcej...
ZERR02019.09.27 16:46
Liczba samobójstw rośnie ponieważ Sekta LGBT niszczy dzieci i młodzież wmawiając słabszym jednostkom zboczenia. Macie krew na rękach. Krew i tysiące dramatów rodzinnych.
Maria Blaszczyk2019.09.27 17:25
I dlatego Rosja ma szczególnie wysoki współczynnik samobójstw w tej grupie... https://www.rferl.org/a/Why_Are_Russias_Children_Killing_Themselves__/2084753.html nie ma chyba kłamstwa, którego byś nie był w stanie wysmarować, by dopier...lić osobom nieheteronoratywnym, co? Zawsze mi się tak wydawało, że ci, co najgłośniej krzyczą o chrześcijańskich wartościach, szczególnie w chrześcijańskiego boga nie wierzą. Bo inaczej jednak ręka by im zadrżała, zanim takie fałszywe świadectwo przeciwko bliźnim swoim by rozpowszechnili....
qwerty2019.10.12 19:59
Maryśka daj se luz kto cię czyta ty parchato komsomołko z Moskwy?
anonim2019.09.27 12:30
Jachira to taki Nalaskowski w spódnicy, przestańcie ją reklamować!
diag2019.09.27 12:29
Nie sądzę aby pani Jachira była mało inteligentna. Wręcz przeciwnie. Nie sądzę aby niemożliwe było odrobienie szkód społecznych choć może to być trudne, kosztowne i czasochłonne. Myślę że pani Jachira jest osobą opętaną nienawiścią do wartości konserwatywnych i produktem kontrkultury oraz nienawistnikiem (hejterką). I to tyle. Nie ma się co denerwować. Na razie efekt jest taki, że pomaga PiSowi osiągnąć dobry wynik i psuje kampanię "miłości" PO. Dołuje też niskimi emocjami zwolenników PO z dużych miast (taki kac moralny - po co mi to lepiej zostanę w domu).
Cogito ergo sum2019.09.27 11:11
W Chinach rewolucja kulturalna najpierw ogłupiła tzw aktywistów a potem zebrała krwawe żniwo
Olej2019.09.27 10:41
Odebrać szkoły komunistom i moralnym wywrotowcom, którzy wychowują nasze dzieci przeciw nam ! Wywalić z uniwersytetów ,,pezetpeerowców i peperowców’’ dokonać weryfikacji merytorycznych dokonań naukowych kadry profesorskiej uniwersytetów.
Michał Kalinowski2019.09.27 11:07
Człowieku policz lata i zmądrzej. PPR nie istnieje od 1949 r. tj. od zjazdu zjednoczeniowego. PZPR została rozwiązana jeszcze w 1989 r. późną jesienią. Zatem na uczelniach niem już ani PPR-owców, ani PZPR-owców,bo te partie nie istnieją. W chwili obecnej prawdziwym zagrożeniem są różowi (odbarwieni). Gdzie ich szukać? Rozsiani są niemal po wszystkich ugrupowaniach politycznej polskiej sceny. Państwo musiało by zajrzeć do życiorysów wszystkich polityków, a konkretnie zabrać się za ich przodków. Bez oczyszczenia z ajwaj - komunistów czeka nas marny los.
ZERR02019.09.27 11:14
Trwanie pod zmieniona nazwą albo i bez nazwy nie oznacza nieistnienia.
Olej2019.09.27 12:11
Ich dzieci są i wychowankowie - i to jest jedność ideologiczna i dziedzictwo.
Bogo2019.09.27 10:40
Drodzy siatkarze, wystarczy dzień wcześniej nie pić bo tak gra się na kacu, ze Słowenią zdarzyło się wam już 3 razy.
dzielnicowy2019.09.27 10:33
Biedna kobieta. Już w dzieciństwie musiała przejść lobotomię, bo nikt normalny nie zachowywałby się tak jak ona.
Olej2019.09.27 10:31
Nie ma żadnej kontrkultury ! Jest odpowiedź na zło ! W mechanizm krzywd społecznych wmanewrowuje się młodzież jako narzędzie kierowane przez łotrów i sprawców sytuacji społecznej Polski trwającej od 1989 r. tych wszystkich ,,reform’’ przemian, cudów balcerowiczowskich, afer za którymi słychać tylko pusty śmiech, Co ma myśleć młody człowiek jeżeli słyszy, że walczącą w powstaniu warszawskim wyrzucono na bruk z własnego mieszkania, co ma sądzić o państwie, patriotyzmie jeżeli w konfrontacji faktów i wielkich słów widzi zwykłe sk……o ? Co ma sądzić gdy usadowieni na stołkach politycy mają w d……..ie zmielonych machiną urzędniczą ludzi, krzywdzonych w sądach, krzywdzonych tzw. majestatem prawa, które jest prawem siły, pozycji i władzy. ??? Co on ma sądzić o swoim państwie ???
Bizon2019.09.27 10:24
Czy znajdzie się ktoś w Polsce i zaprowadzi to babsko do psychiatry ?! Przecież wiadomo, że ona sama tego nie zrobi, a cała Polska patrzy jak ona cierpi. Niech się ktoś wreszcie zlituje !!!
Lublinianka2019.09.27 13:28
Zgodnie z ustawą o zdrowiu psychicznym osoba w pełni zdolna do czynności prawnych musi wyrazić ZGODĘ na leczenie psychiatryczne. Jeżeli tego nie zrobi, może ją skierować na leczenie tylko prawomocny wyrok sądu. W przypadku osób ubezwłasnowolnionych zgodę na leczenie podpisuje pełnomocnik prawny. Wobec powyższego, nie sądzę, aby tę idiotkę można było leczyć. Tutaj mamy do czynienia z kolejnym przypadkiem osoby spełniającej kryteria powiedzenia: Gdy Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera. Jeśli nam zależy na tym, aby pozbawić ją możliwości dostania się do sejmu, idźmy na wybory głosować na PIS! 😊😊😊
qwerty2019.09.27 10:20
Ale wam zalazła za skórę ta Jachira. Co otworze Fronde to nowy artykoł o niej. Ona poprostu mówi prawde o was która was bardzo boli. Oj jak wy się jej boicie. Prawdy o czywiście. Żeby którys z waszych ślepych wyznawców nie przejrzał na oczy. Róbcie jej dalej taką reklamę.
antypoko2019.09.27 10:37
Qwerty, żeby ci tak Bozia chociaż tyle rozumu( który ci za karę odebrała)zwróciła, żebyś mógł pojąć: jaki jesteś głupi!
qwerty2019.09.27 11:10
:-)
Anty komuch2019.09.27 11:40
Czerwony pachołek nie zrozumie co do niego mówisz ,oni są odmóżdżeni .
Witek2019.09.27 12:31
Wiesz co to człowieczeństwo? Raczej nie skoro popierasz takie coś tak żałosnego jak Jachira. Nie wypowiadaj się więc w sprawach ludzkich marna chińska podróbo człowieka.
qwerty2019.10.12 19:56
jestem zwykłym idiotą wybaczcie mama nie dała na piwo
Olej2019.09.27 10:17
Dziewczyna, dziecko pokolenia grubej kreski, Jej ,,występy’’ są oskarżeniem i pytaniem coście zrobili z młodym pokoleniem, …… Takich rzeczpospolitych stanie, jakich młodzieży chowanie….. I odpowiedź młodych, wygonionych za pracą i przyszłością z własnej ojczyzny, spychanych na margines śmieciowymi umowami pracy, eksploatacją i brakiem poszanowania godności przez pracodawców, brakiem ochrony praw ludzkich, prawem i instytucjami określonym. …. Nie umoralniajcie nas jak sami siedzicie w g…….ie po pas….. …ofiara degrengolady moralnej, pomroczności jasnej, żelaznych listów, lewej goleni. I tylu jeszcze eufemizmów kryjących łotrostwo, zdradę, obłudę i sukces po trupach i za wszelką możliwą cenę. Tak w Polsce jest, darwinizm społeczny przez 30 lat trwania złodziejstwa i kłamstwa zrobił swoje. Kto ją wychował i jak, z jakiej rodziny wyszła ? Tam jest odpowiedź na jestestwo jej młodego życia.
dzielnicowy2019.09.27 10:39
Ubrałeś w teorię i zgrabne słówka coś, co można określić jednym zdaniem, głupia pinda, która wyżej s.a niż d.pę ma.
Olej2019.09.27 10:45
Powiedz to tej zgrai młodych rozbestwionych gówniarzy, którzy w 2010 r. szczali na znicze na Krakowskim Przedmieściu i wrzeszczeli wszelkim plugastwem i szyderstwem - zapytam przeciw komu ? Bezcześcili Krzyż, Tego jest więcej niż ta jedna ujawniona, to jest pokolenie.
Anty komuch2019.09.27 11:38
Jakoś moje dzieci tak głupie nie są jak ta zwyrodniała onuca , a są tego samego pokolenia ,dało się wychować ?!
wojwoj2019.09.27 10:14
Pietrzak ma rację! Jachira to po prostu zdzira!
qwerty2019.09.27 10:17
Pietrzak to dziadzio ze sklerozą i demenncją. Robi do pampersa i sam nie wie co mówi. Takiego trzeba zrozumieć i takiemu trzeba wybaczyć. W swej schizofrenii zapomniał nawet o swej agenturalnej SB-ckiej przeszłości
dzielnicowy2019.09.27 10:36
Nie obejrzysz się, prostaku, a sam będziesz walił w pampersy. Panu Pietrzakowi do stóp nie sięgasz, marny robaku, człowieczku podłego stanu.
Anty komuch2019.09.27 11:28
Ty popaprańcu ,chciałbyś być takim Patriotą jak P. Pietrzak , chciałbyś mieć taki umysł w twoim wieku, jak ten człowiek 82 letni , będąc w jego wieku sr..ąc trawy będziesz się trzymał, a na chleb będziesz mówił byp .
anonim2019.09.27 10:12
Następne rozbuchane ego, któremu "uwidziało" się co jest dla "nas" najlepsze? Mam sugestię dla Szostakowskiego - niech wypowiada się wyłącznie we własnym imieniu.
dzielnicowy2019.09.27 17:56
to SUKA ,żdzira, Q-rwa, szmata ,poziom PełO
anonim2019.09.27 10:10
By być " dzieckiem kontrkultury" należy w pierw być " dzieckiem kultury".......
Bolek2019.09.27 11:01
Jestem za, a nawet przeciw
ZERR02019.09.27 11:13
A niby dlaczego?
katolik2019.09.27 10:05
Kobiety nigdy nie powinny mieć praw wyborczych, Kościół tego nie akceptuje i my katolicy też tego nie akceptujemy!! Przywróćmy (zgodnie z nauczaniem naszego Ojca Świętego Piusa XI) pierwszeństwo męża przed żoną i dziećmi, jak i podporządkowanie się skore, chętne i posłuszne żony, które poleca Apostoł tymi słowy: "Żony niechaj będą poddane mężom swym, jako Panu. Albowiem maż jest głowa żony, jako Chrystus jest głowa Kościoła". Jeśli Bóg, a jest on mężczyzną, będzie na pierwszym miejscu, wszystko będzie na swoim miejscu. Z Panem Bogiem!
anonim2019.09.27 10:24
Dokładnie a jak się nie podporządkują to sprawdzonym islamskim wzorem ostre lanie będzie mógł mąż żonie zrobić. :)
Reytan2019.09.27 10:53
Ten pseudo-katolik to juz od dawna prowokator komunistyczny. Chwala Bogu ,ze idiota,takich lubie.
katolik2019.09.27 10:55
precz z marksizmem kulturowym!
ZERR02019.09.27 11:12
Oczywiście że kobiety nie powinny miec praw wyborczych. Bardzo łatwo ulegają emocjonalnym wymuszeniom ze strony politycznego bydła sępiącego głosy. Jako masa nie są w stanie myślec racjonalnie. Co innego mężczyźni, tych się bierze nie na ckliwe historyjki tylko hoduje w nich tępą złość, zatrzymuje na etapie złośliwych nastolatków i szczuje na innych. Ba, mozna tym debilom wmówic nawet to, żeby popierali neomarksistów, swoich zaprzysięgłych wrogów. Masakra, jako masa nie są w stanie myślec racjonalnie.
prima2019.09.27 20:20
Katoliku ! ...."a mężowie niech miłują swoje żony". O tym zapomniałeś napisać ???
Ja2019.09.29 5:44
Przykro mi ale jest pan w bledzie . BOG NIE JEST MEZCZYZNA ! BOG JEST MILOSCIA ! MILOSC TO NIE TEN A TA MILOSC ! Bog =Milosc nigdy nikogo nie wywyzsza i nie poniza . To prawda ,ze Pan Jezus byl Mezczyzna 33 lata ale Wstapil do Nieba i Zjednoczyl sie z Bogiem, Ktory Jest Jeden , Ktory Jest Duchem Swietym !Jezeli juz pan zaczal cytowac Pismo Swiete to dlaczego pan nagle urwal i nie dokonczyl ? Mezowie maja kochac zony jak wlasne cialo ,bo sa jednoscia czyli sa rowni .
xyz2019.10.1 11:06
Dlaczego mialbym podporzadkowywac sie jakiejs pustynnej religii ciapatych?! Prawdziwy mezczyzna dba przede wszystkim o swoja rodzine oraz swoich bliskich, a nie biega na kolanach przed Jehowa. Co do prawa glosu uwazam, iz polaczenie kobiety i mezczyzny czyli prawo wyborcze dla obogja plci ma 100% racji bytu z bardzo prostej przyczyny: my faceci jestesmy sklonni podejmowac wieksze ryzyko oraz mamy mniej empatii, kobiety natomiast sa bardziej empatyczne oraz ostrozne. RAZEM stanowimy calosc, ktorej glos powinien sie liczyc i bedzie dawac najbardziej racjonalne rezultaty.
garrett2019.10.2 10:57
a to są akurat jakieś ekstremistyczne hasła. A osoba to pisząca zapewne jest lewicowym trollem który próbuje katolikom robić krecią robotą. Jeśli Bóg będzie na miejscu to wszystko inne będzie na miejscu ale oznacza to całkiem coś innego niż ten dziwny tekst powyżej Z Bogiem