20.04.20, 09:20

Jarosław Gowin grozi PiS wyjściem z koalicji

Jeżeli mamy rzeczywisty spór w sprawie wyborów 10 maja, to może się okazać, że konsekwencją tego sporu będzie utrata większościowego charakteru przez rząd Mateusza Morawieckiego. Nie jest to scenariusz, który chciałbym realizować, ale biorę go pod uwagę – powiedział w poniedziałek lider Porozumienia Jarosław Gowin.Gowin mówił na antenie TVN24, że ma nadzieję na znalezienie kompromisu w sprawie wyborów prezydenckich. Polityk powiedział, że idzie mu o porozumienie nie tylko w ramach Zjednoczonej Prawicy, ale całej klasy politycznej. Były wicepremier poinformował, że po zapoznaniu sięz decyzjami Senatu ws. wyborów przedstawi swoim posłom rekomendacje, a partnerom z koalicji swoje stanowisko.
"W tym parlamencie możliwa jest tylko jedna, stabilna większość rządowa, to jest większość Zjednoczonej Prawicy. Będę tak długo, jak to możliwe dążył do tego, żeby taki większościowy rząd Zjednoczonej Prawicy przetrwał i rządził Polską do 2023 r." - powiedział Gowin.


"Jeżeli mamy rzeczywisty spór w sprawie 10 maja, to może się okazać, że konsekwencją tego sporu będzie utrata większościowego charakteru przez rząd pana premiera Morawieckiego. Ale na pewno nie taka jest intencja Porozumienia i na pewno my do tego dążyć nie będziemy" - dodał.


Ponadto Gowin powiedział, że w poniedziałek będzie rozmawiał z szefem PO Borysem Budką o zmianie konstytucji wprowadzającej siedmioletnią kadencję prezydenta. We wtorek lub w środę ma też rozmawiać z szefem PSL Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem oraz z Pawłem Kukizem.


Według byłego wicepremiera jeżeli opozycja odrzuci koncepcję przeniesienia wyborów na za dwa lata na drodze zmiany konstytucji, to należy dobrze przygotować wybory korespondencyjne i zorganizować je "od połowy sierpnia w górę".

bsw/tysol.pl

Komentarze

Czes\\2aw2020.05.5 12:34
A ja grożę G., że będę go musiał kopnąć w d...ę, jeżeli znajdzie się w odległości na długość mojej nogi...
Gosc2020.04.27 14:14
Wstyd panie Gowin, nigdy na pana wyborcy nie zagłosują.
Mydło2020.04.22 18:57
My katolicy nikogo nie potępiamy, zawsze z otwartym sercem modlimy się za złych ludzi by dostąpili nieba. Nienawiść jest nam obca. W rozmowach na frondzie nigdy nie obrażamy, słuchamy rozmówcy, próbujemy zrozumieć. Szanujemy inne poglądy. Panu Jarosławowi życzymy, aby Go Duch Święty oświecił. Amen.
Czytelnik 19452020.04.22 18:32
Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam, że te Wasze opinie to szczyt naiwności. Tak naprawdę nie trafia do Waszych małych rozumków to, że adresaci z pewnością nie czytają tych wpisów, bo cenią swoje zdrowie - po przeczytaniu tych komentarzy adresat może dostać śmiertelnej choroby ( np. zawału ), więc po co ma się narażać.
Alicja2020.04.21 15:11
Gowin. Nie idż tą drogą. To droga zdrady Polski, a Polska jest najważniejsza. Ten Rząd profesjonalnie przeprowadzi Polskę przez ten bardzo trudny czas. Pan Premier Morawiecki jest mistrzem w ekonomii. nie zniszcz tego. Jeżeli to rozwalisz przez swoją pyszałkowatość, bo nie masz monopolu na mądrość, to będziesz miał na sumieniu Polskę, która na pewno zostanie zniszczona przez PO-PSL.Polacy ci tego nie zapomną. Będziesz skończony!
skarb2020.04.21 10:09
PANIE GOWIN ZNUDZILO SIE PANU PRZESZKADZANIE PiS NIE WYTRZYMAL PAN DO NASTEPNYCH WYBOROW I POkazal Pan prawdziwe oblicze gdyby pan decydowal za PiS TO POLSKA DO RESZTY ROZDRAPANA BYLABY PRZEZ KRUKI I WRONY .Kiedy wszyscy POLACY DOROSNA DO DEMOKRACJI I ZACZNA MYSLEC NA POLOWA MAJACA HONOR DBAJACA O WARTOSCI I O NASZA UKOCHANA POLSKE??? APEL SZCZEGOLNIE DO INTELIGENCJI KTORA W UCZELNIACH W WIEKSZOSCI O LEWACKICH POgladach uformowala was w duzym stopniu bez kregoslupa,odpowiedzialnosc egoistow widzacych czubek wlasnego nosa nie majacych czasu na wlasciwa lekture chociazby o POSTACIACH POlityki i ich korzeniach ,o zastanowieniu sie co jest najwazniejsze w zyciu i dbanie o N A T U R E
kibic2020.04.21 9:43
Gowin okryłeś swoje rodzinne piękne miasto Jasło hańbą, nie zapomną Ci tego !!!
Senior 2020.04.21 8:58
Honorowy zdrajca,Judasz , skoro przeżył Wielki Czwartek, bierze sznur i jedzie na Liwocz!!!!!
wandzia2020.04.21 8:58
Gowin to jest zdrajca ukryta targowica
Piotr2020.04.21 8:32
Mąż opatrznościowy! W PO był prawicowy, obecnie - lewicowy. Kto to jest? Jak nazwać takiego człowieka?
Jakub2020.04.21 8:14
Bandzior polityczny, bandzior i jeszcze raz bandzior! Mam tylkk nadzieje, że ta jego trzodka z NIE- Porozumienia jest troche bardziej przytomna i nie pojdzie za głupotą swojego lidera!!
pistoleto2020.04.21 7:38
gowin i ta jego polityczna zbieranina to poltyczna peowska prostytuta qrew inaczej
Bikerandrew2020.04.21 7:02
Gowin to KON TROJANSKI oPOzycji totalnej
o co mu chodzi2020.04.21 6:58
Na co liczy Pan Gowin? Na osłabienie pozycji Obecnego Prezydenta? Czy sam ma ambicję żeby sięgnąć po Najwyższy Urząd? Powinien jednak pamiętać , że Obecny Prezydent jest niekwestionowanym liderem wszelkich sondaży. Powinien zrozumieć , że prawicowy elektorat raczej na niego nie zagłosuje a opozycyjny tez raczej nie bo oni mają swoich kandydatów i Pana Gowina raczej nie poprą.Obecny Prezydent może spokojnie liczyć na reelekcję i 4 letnie rządy tak więc nie ma żadnej potrzeby skracać jego rządów tylko do dwóch lat. Skoro jednak nawet te pomysły Pana Gowina upadły bo opozycja tego nie zaakceptowała powinien się z tym pogodzić i poprzeć to co proponuje PiS a nie wyciągać kolejne króliki z kapelusza. Nie czas teraz na forsowanie własnych ambicyjek czasy są zbyt trudne. Nie można pogrywać interesem Państwa.
oczywiście2020.04.21 7:02
Ludzie nie chcą zmiany zwłaszcza w takim okresie na stanowisku Prezydenta. Ludzie chcą dobrej współpracy pomiędzy Prezydentem a Rządem a nie niekończących się kłótni w okresie gdzie Wielki Światowy Kryzys związany z epidemią puka do drzwi.
anonim2020.04.21 6:47
a wont fałszywa horongiewko.
andrzej2020.04.21 6:39
raz w UW w PO zawsze szmaciarz!
jerzy2020.04.21 4:17
takie lewackie szuje jak gowin, to się krótko na łańcuchu trzyma, panie prezesie, a nie daje im fotel premiera.... chciałeś to masz, plan powrotu folksdojcza tuska do władzy coraz bardziej realny, gowin wykonał co mu zlecono....
Thomas2020.04.21 2:40
Gowin czy Putin, jedna swołocz.
hetman2020.04.21 0:19
Niestety jak sie raz zdradzi (PO) to potem druga zdrada latwo przychodzi - teraz gowin znowu chce zdradzic (PiS). Takiemu nie wolno nigdy wierzyc. Ale swoja kariere to juz skonczyl.
Andy Semicki Rabin2020.04.21 0:13
Teraz wiemy, do czego służy Gowin.
dred2020.04.20 23:57
Koronagovin - przez imaginację na koronację.
marek z aten2020.04.20 23:40
Wystarczy popatrzeć na to gładkie oblicze nie skalane myśleniem. Przecież nawet habilitacji nie zrobił.
anonim2020.04.20 23:16
Zwykły sprzedajny ciul.
wedrowiec2020.04.20 23:03
Panie gowin (specjalnie z małej litery) idź pan na szczaw
Smutny2020.04.20 22:54
Mr. Gowin - Minister Sprawiedliwości w rządzie PO, afera hazardowa go nie rusza, katastrofa smoleńska i śledztwo parodia też nie, o Sawickiej i kręceniu lodów nie wspomnę - dalej trwa w PO. PO traci głosy to nagle rusza go sumienie i występuje z partii. Czy to nie ustawka? vide operacja trust. PIS się nabiera pozwala mu rosnąć bo liczy na głosy lemingów, których i tak nie zdobędzie (pranie mózgów). PIS traci na prawicy na rzecz konfederacji (niby patrioci, a pro-ruscy) i tak budzi się Gowin - Koń Trojański. PIS traci większość szach mat dla Ruskich i Niemców. Ludzie się nie zmieniają, dlaczego mu zaufali????
diki2020.04.20 22:11
czyli Gowin to drugi Leper ? Panie Gowin utrata większości sejmowej oznacza przyspieszone sejmowe wybory... i tyle... co to oznacza ? że zamiast jednych wyborów (co pan ich nie chce) dość prostych ...jednomandatowy okręgu Polska dla kilku kandydatów ...trzeba będzie rozpisać wybory do sejmu i senatu ...dość skomplikowane ... czyli drugie wybory... Czyli Gowin wyjdzie na ? na "Ydiot kretyn " i to tak bardzo że ? że Prezes nawet nie będzie musiał pana Gowina zjeść na deser.. tylko żuci krabom na pożarcie ....jak odpad... i będzie miał 55% i się ślizgał na granicy większości konstytucyjnej... dzień jak mija ja co dzień to Pan Gowin głupszy... "miszczu " albo tworzysz kolację albo śmietnik polityczny ... bez prawa powrotu... cię wyborcy potraktują ...żebyś się nie zdziwił... nie ma co grać na "dmuchanej" epidemii... i zmieniać konstytucji na miesiąc przed wyborami bo ? bo konstytucja tego zabrania... a układanie Z Budka to układanie się jak z kosmitą nikt kosmity nie widział i nikt Budki nie słyszał jakie ma poglądy.. ogólnie wiadomo tylko ze ma poglądy "obrotowe"
margola2020.04.20 21:34
Gowin top platfrmers w każdym calu - to piąta kolumna w obozie rządowym !!! wyszedł z PO i idzie ku Po bo widzi , że tam nie ma polityka, który mógłby mu zaszkodzić !!!
Rdest2020.04.20 21:22
Towarzyszu Gowin, znudzilo ci sie byc w cieniu. Nie chodzi ci o dobro Polski ale o wladze, dlatego przeszles do Zjednoczonej Prawicy z Parti Oszustow, ktora zhanbila sie i znikala ze sceny politycznej jako partia rzadzaca. Nie rozumiem po co kumasz sie z nimi znowu, Partia Oszustow zniknie wkrotce ze sceny jak Unia Wolnosci. Moze ty tez towarzyszu masz zniknac ze sceny polskiej?
kol2020.04.20 20:51
wybory parlamentarne i po ptakach
Walter2020.04.20 20:32
Podsumowanie działalności politycznej Andrzeja Dudy. Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał przeznaczyć 2 mld zł z budżetu państwa na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", niż na leczenie onkologiczne. Chce zmusić Polaków do głosowania w dniu 10 maja 2020 r., w czasie pandemii koronawirusa, nawet kosztem zdrowia i życia biorących udział w głosowaniu. Za kilka miesięcy pogłębi się recesja gospodarcza i jego szanse znacząco spadną. Można to nazwać "po trupach do władzy". Liczy na to, że jego przeciwnicy zbojkotują wybory, a zwolennicy masowo zagłosują i wygra walkowerem. Wybory korespondencyjne odbędą się poza kontrolą i będą bardzo łatwe do sfałszowania.
Hala2020.04.20 20:32
Wstyd panie Gowin. Wyszło szydło z worka. Niby taki polityk, a szantażuje wstyd i hańba!!! Szantażuje, bo chyba sam chce startować na prezydenta. Wierzę w mądrość i rozwagę Prawa i Sprawiedliwości i że nie ulegną takim niecnym zagrywkom.
Ogladaj hity online2020.04.20 20:20
Oglądaj Najlepsze hity i premiery kinowe w domu! Wygodny sposób, aby oglądać tysiące filmów i seriali. Produkcje przedpremierowe, premiery 2020! Zenek,hejter , Psy 3 i inne nowości Wszystkie możliwe filmy oraz seriale z dożywotnim dostępem. https://filmvod.pl
Moshe Cvel2020.04.20 19:58
Jarosław Gowin wiele razy dawał przykład ,że zależy mu na dobru Polakow i bezpieczeństwie i rozwoju Polski. Trzeba jedna trzeźwo popatrzeć na opozycję która próbuje poprzez Brukselę obalić legalny demokratycznie wybrany rząd a Polskę gnoją i sprzedają.Media opozycyjne są w większości antypolskie , proniemieckie lub Palestyńskie? Pan Fowin doskonale to zna ale moim zdaniem prywata bierze górę w jego planach. Sam głosowałem na Jarosława Gowina otrzymał znakomite poparcie od wyborców. To poparcie zobowiązuje pana Jarosława do gry zespołowej bo tego wymaga racja stanu.Polska bez Prezydenta nie będzie mogła stanowić swoich praw i nasze bezpieczeństwo zostanie narażone na szwank.
Peep2020.04.20 19:53
No to niech wychodzi i tyle
Ziutek2020.04.20 19:52
Pis ma teraz w sondażach 51%. Rozwiązać Sejm. Ogłosić nowe wybory parlamentarne korespondencyjne. PiS uzyska bezwzględną większość i wyrzucić Gowina z polityki.
jolka2020.04.20 19:47
Gowin w moim rozumieniu to człowiek fałszywy
ziolo2020.04.20 19:05
chce ugrac idiota cos dla siebie,to jest jego koniec w polityce,co za kretyn.
stm.2020.04.20 18:59
Albo jest idiotą albo chce coś ugrać. Nigdy do niego nie miałem zaufania. Jako minister nie potrafił zreformować uczelni ,przegonić psełdonaukowców ( czerwoną zarazę).
Włodzimierz2020.04.20 18:12
Szanowny Panie J. Gowin idą ciężkie czasy dla Polski i świata, a w zasadzie już są , więc niech się Pan zastanowi bo nie zmienia się koni na środku rzeki.
m....2020.04.20 18:08
Panie Gowin, a miałam pana za człowieka, któremu leży na sercu dobro Polski. Przykre to, że zdaje się pan nie rozumieć, o co chodzi totalnej opozycji w tym zamieszaniu z wyborami. A może pan rozumie i przyłącza się do ich działań? tym bardziej przykre!
Polak2020.04.20 18:03
Przygotujcie się na to że PiS już bardzo niedługo straci władze.
BieS2020.04.22 23:31
Nie strasz, nie strasz bo się ze.rasz.
Jerzy2020.04.20 18:00
Gowin to pasożyt społeczny i menda. Niech znika z życia publicznego bo czego się dotknie to spieprzy. Dla Polski to dosyć trudny okres ale trzeba się pozbyć tego szkodnika, bo inaczej jego ego wróci ze zdwojonym natężeniem w jeszcze gorszym momencie. Taki to paskudny typ.
Senior 2020.04.20 17:57
Niestety,ale oprócz tego, że Gowin jest zdrajcą, kretem i Judaszem, to dodatkowo wygląda na wredną, msciwą gnidę!!!!! Ciemno to wszystko widzę. W rejonach w których był wychowany gowin w wielki Czwartek Judasza puszczano z dymem!!! Biblijny Judasz wziął sznur i powiesił się!!!!Co zrobił ten Juidasz z Jasła?
hrabia Potocki2020.04.20 17:50
Nie wiem czy w nocy bedzie mogl spokojnie spac , to co zrobil to jest haniebne swinstwo i zdrada interesow Polski, wstyd , wielki wstyd POmatole Gowin
Polak2020.04.20 17:54
Jedyny który patrzy realnie i widzi co się dzieje. Jest epidemia to się do cholery nie robi wyborów człowieku.
hrabia Potocki2020.04.20 20:22
DLACZEO W INNYCH KRAJACH TO ROBIA A OSTATNIO PLANUJA NAWET W USA, OPOZYCJA BEDZIE KRZYCZEC ZE PREZYDENT JEST NIELEGANY I BEDZIE CHAOS W POLSCE , POLECAM KONSTYTUCJE SWOJA DROGA NA GRYPE ROCZNIE UMIERALO ZNACZNIE , ZNACZNIE WIECEJ LUDZI, KTOS NA TYM KORZYSTA I ZBIJA WIELKIE PIENIADZE , TRZEBA TOTALNIE STRASZYC LUDZI WTEDY LATWO STEROWAC I KONTROLOWAC
Precz z kaczorem dyktatorem2020.04.20 17:50
Pisiorom się w spodniach gotuje, bo sie im w końcu Gowin postawił. Kaczor nam zrobi drugą Rosję w Polsce i nie można na to pozwolić. Gowin tak trzymaj, postaw się tej kaczej bandzie. Kaczyńskiego trzeba na emeryture odesłać bo już za stary do polityki i sam nie wie co robi. Niech karmii koty. On chce zniszczy nasz kraj i nie można na to pozwolić!!!
Kaczyński to niszczyciel Polski2020.04.20 17:44
Dobrze Gowin, jedyny prawdziwy obrońca POlski, co Kaczyńskiego pogoni. Kaczyński niszczy ten kraj, niszczy demokracje, wirus kaczyńskiego nas zabije bo on chce nam wybory zrobić, kiedy szaleje epidemia. Kaczystan trzeba pogonić a Gowin to zrobi. Brawo. Tą bandę kaczą trzeba pogonić z Polski bo oni chcą nam zrobić dyktature i zniszczyć polską demokracje. Nie chcemy kaczej dyktatury. Brawo Gowin!!!
BieS2020.04.22 23:27
Wiemy skąd nadajesz ale niedoczekanie twoje, już nigdy POmyleńcy nie będą rządzili Polską.
zdrada"elit"?2020.04.20 16:47
Telenowela odc. 1546 Gowin grozi... ;-) Trzeba rozwalić ten parlament i odnowić elity wymieniając ich na przypadkowo wylosowanych obywateli, a ci obecni z zakazem!!!
Olej2020.04.20 16:46
Niech wychrzania - w cholerę !!!!!!!!!
Janek2020.04.20 16:38
Wybrał najgorszy czas na zaistnienie.
Andrzej nr12020.04.20 16:18
"chwalila sie rzepa przed całym ogrodem ze jest bardzo smaczna z miodem....:
Ad2020.04.20 16:13
Gowno, kret i zdrajca!
Miko2020.04.20 16:13
Gowin do wora, wór do Jeziora!
Ola2020.04.20 16:04
Teraz PiS na pewno miałby większość bez zdrajcy gowina. Może warto ogłosić nowe wybory bez gowina w koalicji. To judasz , zreszta zaczął jak on w wielka środę.
JERZY2020.04.20 15:46
Gowin to kret i zdrajca dawno o tym wiedziałem,KARIEROWICZ.
bleble2020.04.20 15:37
bójta się ,idą po was
nojnanek2020.04.20 16:02
nie bujta sie icki was kasta zydowska zawsze obro
bleble2020.04.20 16:55
wszystkiego najlepszego z okazji urodzin pewnego pana z wąsikiem wiem ,że dla waszej organizacji to wielkie święto
kibic2020.04.20 15:32
Renegat, odstępca, odszczepieniec, rozłamowiec, przechrzta, kolaborant, sprzedawczyk, judasz, faryzeusz, kret, itd. Hańba dla niego teraz i na wieczność !!!
Ryszard2020.04.20 15:30
A dlaczego ma być tak jak były wicepremier chce? Bo co, sodówa do dyńki uderzyła? Pamiętaj, Jarosławie Gowin: „Kto w drobnej rzeczy jest wierny, ten i w wielkiej będzie wierny; a kto w drobnej rzeczy jest nieuczciwy, ten i w wielkiej nieuczciwy będzie... Nawróć się, chłopie, póki masz jeszcze okazję — Pan Bóg jest cierpliwy... ale do czasu
jurek2020.04.20 15:14
Pan Gowin nigdy nie był na poziomie. Zmieniał partie jak rękawiczki. Wiedziałem, że nie wolno mu ufać. Zniszczył wiele zawodów... Kocha robienie kariery
zuzia2020.04.20 14:58
Gowin chce ponownie wstąpić do PO i objąć jego kierownictwo a docelowo zostać premierem
Polak2020.04.20 14:53
To scenariusz pisany razem z Kaczyńskim. Tak już było. W 2008 roku Jarek też uciekał gdy przyszedł kryzys bo wiedział że jest mocny tylko w gębie a nie realnej gospodarce. Wtedy pomagał u Giertych i obaj uciekli jak szczury z tonącego statku.
gnida koszerna2020.04.20 16:05
ty taki icek polak jak ja beszczelny zydek
BieS2020.04.22 23:19
Twoje wynurzenia budzą absmaku normalnych.
rudy 1022020.04.20 14:34
Czy wyrasta nam współczesny Judasz ?
gnida koszerna2020.04.20 16:06
to bylby judasz nr 2 bo nr 1 to kon z duzym pustym lbem
Czes\\\2aw2020.04.20 14:29
To gdzie poszedł ten, który chce parodiować wspaniałą dla Polaki postać Tadeusza Rejtana? No oczywiście do TVN24! Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości kto był dywersantem?...Człowiek pozbawiony cech honorowych...
zdenek burczymucha2020.04.20 14:05
Łachudra .
Zniesmak2020.04.20 13:50
Spartaczył ustawę o szkolnictwie wyższym, no to zwiał ze stanowiska ministra. Teraz partaczy dalej. Z kim się ten Kaczyński zadaje?
Glaudiusman2020.04.20 13:47
I co robić z takimi? Żadnej wspólnoty celów, a za zdradę adekwatna kara!!!
Antek2020.04.20 13:38
szpieg tuska i merkel
Ad2020.04.20 13:31
Kret i zdrajca!
ja2020.04.20 13:13
Gowin to zdrajca i sprzedawczyk. Przygotowuje on zniszczenie pi upadek Polski w czasie pandemii koronawirusa i klęski suszy. Nie znajduję słów pogardy dla działań tego polityka, jego działania to zbrodnia na Polsce i Polakach.
jurek2020.04.20 15:18
To prawda
Realista2020.04.20 13:11
Oby się w końcu okazało, że Gowin ma jaja i potrafi się postawić Kaczyńskiemu w tym jego szaleńczym parciu na niekonstytucyjne majowe wybory i wzrost zachorowań. Z punktu widzenia ochrony zdrowia Polaków i konstytucyjności wyborów możliwe jest tylko przesunięcie wyborów przynajmniej o kilka miesięcy i wprowadzenie głosowania online.
Uroboros2020.04.20 13:04
Leszek Sosnowski, Zła – ile się tylko da!, WPIS. Wiara, Patriotyzm i Sztuka 7-8/2015, s. 3 (…) Próbują zatem asekurować się, robią pewne umizgi do PiS-u, w najlepszym świetle ustawiając Jarosława, ale… Gowina – niby najrozsądniejszego bojownika prawicy. Redaktorzy, nie w ciemię bici, mają bowiem dokładnie w pamięci, że to właśnie on nie tak dawno maszerował w szeregach ich ukochanej partii, ręka w rękę z Palikotem i Niesiołowskim, był hołubiony przez samego Tuska. Redaktorzy słusznie rozumują, że ten arcyambitny człowiek wyznaczony jest do rozbicia tejże prawicy, że stanowi w niej najważniejszy element piątej kolumny. Dało się to również odczuć podczas robiącej duże wrażenie konwencji PiS-u w Katowicach; Gowin krążył tam bowiem ze swym dworem niczym udzielny książę. No, niechby mu się tak udało wkręcić jesienią jako koalicjantowi do nowego układu rządzącego – szybko będzie po koalicji…
aVoxx2020.04.20 13:03
No niestety... - ten odpad z Platformy poczuł swoje 5 minut - zawsze trącił łajnem.
t2020.04.20 12:46
Sp.... mendo
POrada2020.04.20 12:46
Gowin na SZCZAW !
Adam S2020.04.20 12:45
Gowin, opamiętaj się!!! I przypomnij sobie, że na uczelniach porządku nie udało ci się zrobić. Coraz więcej idiotów z tytułami profesorskimi (np Grodzki); coraz więcej głupot uczą (np gender) i td.
gio'2020.04.20 12:43
Cała ta kadra z byłej UW i pociotków to zdrajcy Polski , czekający tylko na chwilę osłabienia, aby rzucić się do gardła! Uczciwi ludzi powinni spluwać na tych zaprzańców! Ja osobiście Gowinowi posłałem reprodukcje znanego obrazu Norblina ukazującego wieszanie (niestety in effigie) targowiczan prze lud Warszawy! Mam nadzieje,że zrozumie!
Zbyszek2020.04.20 12:33
Chcieli tego Gowina to go mają . Nie trzeba być wielkim politykiem żeby przewidzieć , że kiedyś tak się to skończy .
PolakNieLeming2020.04.20 12:33
Uważałem Gowina za fajnego, mądrego gościa, ale ostatnio widzę, że coś ciężkiego mu na łeb spadło i przestał logicznie i z korzyścią dla Polski i Polaków myśleć. :(
Jahu2020.04.20 12:25
Zdrajca nie po raz pierwszy. Jeśli przy każdej różnicy zdań będzie opuszczał rząd to niech lepiej wy....la z polityki raz na zawsze.
Krystyna Kópczyńska2020.04.20 12:09
Nie strasz Gowinie, za mały jesteś !!!
Gowin budzi niesmak2020.04.20 12:08
Gowin woli wybory w maju br z przychodzeniem wyborców (poza kwarantannowymi i seniorami)osobiście do lokali wyborczych.Czyżby kolejny,który chce,żeby Polska wypłacała się zagranicznym firmom,a część wyborców zachorowała i umarła?
kibic2020.04.20 12:07
Nawet dzikie zwierzęta nie kąsają ręki, która ich karmi !!! Szczeźnie za to w rynsztoku jako zdrajca Polski !!!
Hanys672020.04.20 12:04
platfusiarnia jest jak psie gówno: raz wdepniesz, to już się nie odklei, zawsze bedziesz śmierdział - Gowin to najlepszy przykład
Suweren2020.04.20 15:31
Twoje komenty są za to jak gówno szympansa. Nie dość, że obrzydliwe i żadkiej treści, to jeszcze zamknięta w PiSiej klatce małpa, która je produkuje, rzuca nimi dla zabawy w przechodzących ludzi.
BieS2020.04.22 23:13
No proszę, jaki inteligentny inaczej i jakie wizje roznosi.
Olin2020.04.20 12:01
peowczyki juz przekupiły inteligentnego cieniasa jakimś stanowiskiem???
anonim2020.04.20 11:33
Stary dwulicowiec Gowin. Zastanawiam się był taką PeOwską matrioszką. P.S. Robić taki ferment w trakcie epidemii świadczy że nie liczy się z obywatelami. Na obywatelski szafot dziada.
Marek mŁYNARCZYK2020.04.20 11:33
jezeli sie nie potniesz przy goleniu. albo nie masz dzieci . jestes gównem
chcesz powrotu zlodzieji i oszustow glosuj na po2020.04.20 16:00
icek gdzie tylko pojawi sie zyd wszedzie slychac beszczelne opluwanie i klamstwa ale to wasza zydowska specjalnosc
j-322020.04.20 11:28
Zastanów się Panie Gowin.......bo zeszmacić się jest bardzo łatwo.
Polak2020.04.20 14:47
On się zeszmacił 6 lat temu, teraz próbuje się rehabilitować w oczach Polaków.
Toni 2020.04.20 11:09
Lepiej jest mieć rząd mniejszościowy niż JUDASZY w koalicji takich jakim jest Gowin.Niech wychodzi i niech skończy jak Judasz, bo POniemiecka partia z Budki mu nie pomoże w tym co mu obiecała,że zostanie premierem Polski, nie zostanie bo nigdy już zdrajców z KO nie wybierzemy. To trup polityczny.Gowin jak się z nimi chce zadawać to też takim się stanie.
poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.04.20 11:08
Gowin to zakompleksione DNO DNA!!!!!
Leon2020.04.20 10:54
To już ostatnia pana kadencja. Pan jest za delikatny. Płonie las, a pan będzie kwiatki zrywał. No i rejtanem się kładł za ideologiczny bełkot.
anonim2020.04.20 10:53
Czy wystąpienie Jana Marii było rodzajem preludium do tego cyrku?!
anonim2020.04.20 10:49
A może by tak i parlamentarne wybory zrobić i podziękować temu Panu?
chcesz powrotu zlodzieji i oszustow glosuj na po2020.04.20 15:58
wybory icek pare razy w roku to sie robi w izraelu a nie w polsce
ANTE2020.04.20 10:46
JAK DŁUGO NORMALNI POSŁOWIE MOGĄ WSPÓŁPRACOWAĆ Z KATARZYNĄ WIELKĄ I GUMOFILCEM SASINEM ?
Urszula2020.04.20 17:35
Mogą długo bo to ich poziom
BieS2020.04.22 23:09
Ty nie prezentujesz żadnego poziomu, jesteś na tym forum z tego znana.
katolik2020.04.20 10:44
Gowin jest prawdziwym chrześcijaninem w przeciwieństwie do kaczora Judasza kulawego kłamcy i udającego katolika
Misio2020.04.20 15:41
chcesz possać cioto?
chcesz powrotu zlodzieji i oszustow glosuj na po2020.04.20 15:57
icek kto jest prawdziwyn chrzescijanimem to wie bog a nie ty beszczelna gnido koszerna
Sprytny ninja2020.04.20 10:40
1. JG dobrze wie, że wybory będą w maju ale nie 10-go. Inny termin niż majowy przekracza zapisy w Konstytucji. 2. PSL mocno odrabia pozycję, dla nich termin majowy jest super, bo PSL idzie w górę, a PO i inni w dół. Przy nowym rozdaniu PO może mieć silniejszego kandydata i PSL spadnie. 3. Przełożenie wyborów na - za 2 lata opłaca się praktycznie tylko PO, bo mają tak mierną kandydatkę, że spadnie z nią na ostatnie miejsce. Przy K-B wszystkie partie z kandydatami na prezydenta siłą rzeczy idą do przodu. Jak za 2 lata wróci Tusk - będzie inaczej.
anonim2020.04.20 15:40
Tusk nie wróci do "tego kraju",bo intensywnie go przerabiał na kolonię niemiecką.Polacy mu to pamiętają.
Polexit2020.04.20 10:34
Powiem po angielsku: to zwykła NIT!!!
nie ślepy2020.04.20 10:34
Nigdy nie wierzyłem temu człowiekowi! Taka śliska glista, która POtrafi w odpowiedniej chwili ugryźć! Zdrajca gra na klęskę Polski, jak ta cała totalna zdradziecka opozycja!
Azotox2020.04.20 10:28
Wajchowy uaktywnił kreta, uznał że moment jest optymalny.
Gowin faryzeusz nr 12020.04.20 10:28
Wyrzucic z koalicji i dobrac posłóqw od Kukiza i Konfederacji. Ale z Konfy przy okazji Sosnierza tatusia wyrzucic zdrajcę młodego Sośnierza!
Żuawi 2020.04.20 10:25
Gowin, możesz przejść do historii jako JUDASZ. JEŻELI ZDRADZISZ, TO NIE ZAPOMNIMY CI TEGO, NIGDY !!!
Jancio2020.04.20 10:22
Ten facet gdzie nie pójdzie, to ze swoim nadętym ego nie może się nigdzie zmieścić.
ryszard2020.04.20 10:22
Typowy postępujący demontaż węzłów utrzymujących konstrukcję państwa. Ostatnie posunięcia antyPiS wyglądają jakby maczała w nich palce sztuczna inteligencja (prawdopodobnie zagraniczna). Szczególnie jeśli chodzi o wybory - do senatu i teraz prezydenckie. Metoda nocnych burzy mózgów z reasumpcją najwyższego wodza, nie może w tej sytuacji wystarczać.
lex2020.04.20 10:13
Powtórki z 2007 Jarek by nie przeżył.
chcesz powrotu zlodzieji i oszustow glosuj na po2020.04.20 15:55
icek polacy teraz dadza wam takiego kopa ze wyladujecie teraz w izraelu
Henis2020.04.20 10:13
Zdrajca i to w takiej chwili wychodzi z człowieka najgorsza strona, którą do tej pory ukrywał
TW lolek2020.04.20 10:13
Dziwne, że Gowin nie ogarnia, że wszyscy poza PO zamierzają brać udział w wyborach z maju. Zatem, z jaką klasa on chce się dogadać?
Urszula2020.04.20 10:10
Czemu wy się tak podniecacie. Gowin tylko straszy. Chyba nikt nie wierzy w to, że wyjdzie z koalicji - to mu się zwyczajnie nie opłaca. On tylko się droczy, ale w końcu przystanie na to czego chce Kaczyński.
Ada2020.04.20 19:39
To nie jest czas na takie eksperymenty,obecnie potrzebna jest stabilizacja.Społeczeństwo tego oczekuje.Jest pandemia,idą ciężkie czasy.Grozi nam susza i niedostatek.Cofniemy się w rozwoju gospodarczym do lat 90-tych,jak inne kraje.A tu Gowin wywija taki numer.Obecnie potrzebny jest rząd i prezydent z silnym mandatem,zaprawiony w tym co robi.TO JEST TERAZ PRIORYTET POLSKI.
Pat2020.04.20 10:05
Nic z tego Gowinku. W PSL, a nawet w PO są tacy, co się "mylą" w głosowaniu na korzyść PISu. Nic z twoich knowań nie będzie. POza tym, w twoim ugrupowaniu są w większości ludzie z dużą dawką uczciwości i nie masz co liczyć na to, że POsłuchają takiego spalonego judaszka, jakim jesteś od zawsze.
T2020.04.20 10:05
Jeśli PiS nie zdelegalizuje (abym jako obywatel z podatków nie opłacał zbrodni ludobójstwa), zbrodni aborcji oraz In Vitro to przejdzie do historii jak AWS. Bronicie nas przed wirusem, a macie w tym względzie poglądy członków partii NSDAP. Obłudnicy!
AB2020.04.20 16:37
In vitro od 5 lat nie jest opłacane z budżetu. Zanim zaczniesz bluzgać, doucz się ignorancie!
BieS2020.04.22 23:05
Jesteś oszołomem i obrzydliwym fanatykiem, nie wszystko uda się zrobić na tupnięcie nogą a tak po prawdzie In Vitro nie jest finansowane z podatków. Te odniesienia do nazistów świadczą o tym, że chyba piszesz z Tworek. Obłudnik to mało z tobą jest gorzej.
Andy Semicki Rabin2020.04.20 9:59
Gowin to agent wpływu.
widz2020.04.20 11:37
aj waj ,aj waj
ciekawy2020.04.20 9:57
Ciekawe ilu znajdzie chętnych w swoim ugrupowaniu do popełnienia politycznego i finansowego samobójstwa ?
Bogo2020.04.20 9:56
Covin skunksie, kup sobie blaszkę i pier.....lnij sobie w czaszkę
zygfryd2020.04.20 9:54
No to pokazał kim jest naprawde ? ale dno panie gowin dno dnów podawać reke komu zdrajcom i złodziejom Polski PO?
Piotr Nowak2020.04.20 9:53
Polityczny człowiek plastuś grozi małemu wielkiemu zbokowi że wieczorem nie będzie z połykiem. A w końcu i tak się będą przytulać. O rety! Ależ to fascynujące...
hehe Leszku2020.04.20 9:59
10/10
Ass2020.04.20 12:02
nasrałem na twoją matkę, brał bez połyku
PolakNieLeming2020.04.20 12:45
Twoja matka do dziś pluje sobie w brodę, że cię nie wyskrobała, albo zaraz po porodzie nie udusiła pępowiną.
jazgarz2020.04.20 13:09
Nowak jakiś niedopieszczony cuś, (mąż go "zaniedbywuje"?) i wszystko mu się kojarzy?
Misio2020.04.20 15:37
dupsko cie swędzi dewiancie
sct2020.04.20 17:14
Sorry Piotrek N., ale masz chyba coś z głową.Taki wpis...
toni2020.04.20 9:53
Przeprowadzić wybory prezydenckie, a nastąpnie rozwiązać parlament i wybory parlamentarne, Gowina na drzewo, jako samodzielna partia Gowin Gówno nie ma szans wejść do Sejmu
AB2020.04.20 9:51
Łotr, którego zadaniem jest rozbicie rządu PiS. Wzmacniał swoją partyjkę i czekał na okazję. "W czasach kryzysu strzeżcie się agentury" - powtarzał PIłsudski. I to jest chyba ten przypadek. Tylko łotr spod ciemnej gwiazdy może w czasie epidemii, gdy umierają tysiące ludzi na całym świecie, realizować swoje łotrowskie interesy. Nie ma słów na tego nikczemnika!!!!
Grizzly2020.04.20 9:56
Pięknie ujęte! Niestety!
JA2020.04.20 12:28
Ładnie opisałeś Kaczyńskiego. Bardzo trafnie.
Piotrek2020.04.21 11:04
Hahaha, tak to idealnie pasuje do Kaczyńskiego.
Bogo2020.04.20 9:48
Ten złamas kutany już POdpisał na siebie wyrok infami za zdradę.
Józef2020.04.26 22:13
naprawdę to bardzo jest mi żal jego sympatycznych i elokwentnych tzw. "moje szable".Ludzie trzymajcie mnie ja od 26 lat czekam na: 1 jedną złotówkę dywidendy firma już w łapach rodziny (za komuny dyrektor teraz mafioso=m.in. zięć (transport specjalistyczny =oho miliony np.wymiennik lub walczak waga brutto=90 Ton .gdzie my jesteśmy
Grizzly2020.04.20 9:44
On nigdy nie powinien być w tej koalicji ale wtedy była taka matematyka sejmowa. Pewnie wykombinował, że nadaje się na prezydenta i stąd ta jego jazda na wrotkach! Oby sobie rozwalił łeb o bandę! Większość musi jak najszybciej uzupełnić koalicję a tego błazna wywalić na zbitą mordę!
AB2020.04.20 16:45
Mógł sobie wykombinować, że pod groźbą rozbicia koalicji poprze go PiS (przynajmniej część) i część KO za łotrowskie obietnice, z których najważniejsza to uwalenie PAD.
Maciej Łagodny.2020.04.20 9:44
J.GOWIN TO ZDRAJCA. Błędem było ZAUFAĆ TEMU ODPADOWI MORALNEMU. Ogłosić PRZEDTERMINOWE WYBORY PARLAMENTARNE i PREZYDENCKIE RAZEM.A może PORA za ZDRADĘ REAKTYWOWAĆ jedynom słuszną KARE=KS.
izydor2020.04.20 12:10
Wydyma PiS jak śp. Lepper z Giertychem. Słychać wycie, znakomicie.
Maciej Łagodny.2020.04.20 14:15
@ Izydor DLACZEGO ROZŚMIESZASZ??????????????? Gdzie Masz SAMOOBRONNE ,Gdzie Ligę Polskich Rodzin????????? Na Śmietniku Historii. A.Lepper u św. Pietra tory blokuje.A roman G. to POPYCHADŁO PO-KO.Nawet jego współpracownicy z Wszechpolaków plują Mu w Twarz.
27:12020.04.20 17:31
W tym wypadku nie chodzi o dymającego tylko wydymanego. Prezes znów na 8lat do opozycji? Chociaż powinno się dać „prawie” zjednoczonym prawakom wykazać w kryzysie. Słychać żale, doskonale.
Alojzy Cedzidło2020.04.21 11:09
Panie ,,Macieju " . W tej waszej dyskusji ( moim zdaniem ) prawda leży pośrodku. Zdrada Gowina moze być podobna do zdarzeń z 2007 W normalnym państwie , gdzie istnieje i jest prawdziwa opozycja , rzad mniejszościowy jest w stanie rzadzić Nie wchodzac w szczególy , w Polsce jest to niemożliwe . Gdyby obecnie i rzad i opozycja jako cel swojego działsnia mieli dobro wyborców , dobro Polski , Polska nie była by w tym miejscu.. Nie stojac po zadnej stronie , zapytam : a co PiS może teraz nawet przy swoijej większości ? Jego,Pis-u plany , maja przeciwnika , którego jedynym planem jest ,,NIE BO NIE " , podpierane dla ściśłości przez Brukselę. To dzięki zwolennikom tego "NIE..." z podziemi wyprowadzono czerwony sztandar. z ktorego nadal cieknie krew naszych rodaków Reasumując. . Tym razem jest tylko Gowin . W obecnej sytuacji ( wybory , pandemia na świecie ) robienie takich ,,fikołków " politycznych wyglada na oczekiwnie Gowina na okazję aby w końcu pozbyć sie tego wrednego PiS-u .Tyle tlko ,że ( moje zdanie ) coś mi się widzi ,że Gowin trafi albo na śmietnik albo wejdzie w niegdysięjszą skórę PSL . Za stanowiko , będzie mógł udawać wspólrzadzenie .
sylwe2020.04.20 9:40
no to ch... mu d... na drogę łachudrze
izydor2020.04.20 12:03
I całemu PiS-owskiemu rządowi chwilę później także w d..... Jak Gowin pokaże Lichocką PiS-owi to po dobrej zmianie. Im więcej obrażania Gowina tym szybciej się to skończy. I na całe szczęście.
Japa2020.04.20 13:11
" Izydor Izydorowicz Pierdziajkin " wie wszystko . Klekajcie narody , jak mowił Ferdek Kiepski.
JR2020.04.20 17:51
Szmaciarz, sługa bandy złodziejsko-zdradzieckiej.
M.a2020.04.20 9:39
Gowin niech Pan już przestanie uprawiać politykę, bo nic dobrego dla Polski z tej Pana uprawy nie wyrośnie. Boże broń nas od takich Gowinów.
jan2020.04.20 9:38
W takiej sytuacji takie zachowanie, to znaczy że to nie jest poważny POlityk. Wstyd p. Gowin.
twarde lądowanie na śmietniku historii 2020.04.20 9:33
Gowin zdradziłeś Polskę i kara będzie surowa i nieuchronna
Piotrek2020.04.20 9:58
PiS to nie Polska.
infor2020.04.20 10:26
lewactwo to nie Polacy tylko polactwo - pamiętaj smieciu. PiS to obecnie rząd, który reprezentuje Polskę
Jenny2020.04.20 10:35
PiSS to nie Polska
Alojzy Cedzidło2020.04.20 12:58
A co " Jennuś " , a co ? Napisz kto lub co jest czy bedzie Polska . Niech zgadnę . Jak wroci Tusk albo Czarzast. .Tusk raczej nie , bo ten Jego dziaqdekw Waffen SS .... Chociaż gdyby ,,Jennusiów " było więcej i częściej hajli hajlu spiewali ..........
Naczelny2020.04.20 13:26
Piotrowski, wyszedłeś z szafy trollu?
Alojzy Cedzidło2020.04.20 22:00
" Zeniu" to już leiej spiewaj po weselach , a nie pisz . Chyba ,że na trzeżwo.
Misio2020.04.20 15:33
a ty nie Polak cioto
Piotrek2020.04.20 10:44
Licz się ze słowami, bo zabierasz głos publicznie - mama nie nauczyła cię szacunku dla innych?
Jenny2020.04.20 11:00
Piotrek,swinia,ktora wie,ze od koryta zostanie odstawiona zawsze atakuje
Japa2020.04.20 13:05
Do ,,Piotrka " i " Jenny " Do kogo Wy te jakże madere wpisy adresujecie . no i o co wam chodzi .O Polskę . waffen SS , Putina . /
Piotrek2020.04.20 13:25
Jeżeli nie rozumiesz, że partia polityczna to nie to samo co państwo, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
Japa2020.04.20 22:05
Aaaaaaa ,.... chyba ,że tak. To o każdą partię chodzi ? O PO też ?
Piotrek2020.04.21 1:01
Umiesz czytać? Rozumiesz co napisałem? To sobie odpowiedz.
Japa2020.04.21 10:12
Wytykasz mi sz.,,Pietia " moją niewiedzę i słusznie a kazujesz mi śamemu się uczyć . . To jaki cel ma to Wasze bajdużenie .Pokazywanie swojego marnego talentu , czy przekonanie do swoich przekonań Bo " zmknij dziób i słuchaj to i za mało i zle świadczy o interlokutorze.
Japa2020.04.21 10:21
Dodatek .Wystarczyło by wypisać adresata swoich uwag , wiedział bym wzystko. Bo najprawdopodobniej macie rację
Piotrek2020.04.21 11:03
Twoimi grzechami są nie tylko niewiedza i głupota, lecz również lenistwo intelektualne. Do nauki musisz zabrać się sam - inaczej nic z tego nie będzie.
Japa2020.04.21 11:19
Wpadłem w rozpacz . I na co ja się odważyłe dopiero teraz to czuję i wiem ,że wśrod geniuszy muisz się zachować z pokorą . Najlepiej udawać idiotę i mówic tylko ,,tak jest.
Piotrek2020.04.21 23:43
Generalnie na słuchaniu i uczeniu się od mądrzejszych od siebie dobrze się wychodzi.
JA2020.04.20 12:27
Zgłaszam hejterski wpis.
Misio2020.04.20 15:32
a ty też nie Polak ale ruski kacap
Piotrek2020.04.20 19:49
A ty kto? :-)
KLJ2020.04.20 21:50
Piotrek! PIS , to nie cała Polska! Ale PIS w tym wypadku REPREZENTUJE POLSKĘ! BO MA WIEKSZOŚĆ W SEJMIE ! WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW ICH W WYBORACH WYBRAŁA ! Dociera to do ciebie???
Piotrek2020.04.21 1:10
To raczej do ciebie nie docierają fakty. Nigdzie nie zakwestionowałem wyniku wyborów. Stwierdziłem dość oczywisty stan rzeczy. Przestań się emocjonować i zacznij myśleć. Ani partia polityczna, ani rząd nie są państwem. Czy jeśli dajmy na to PO wygra wybory, to zaczniesz uważać, że ta partia cię reprezentuje? Zejdź na ziemię i wytrzeźwiej.
Japa2020.04.21 10:31
Pietia " Radzę . Zamiast polityką ,to z tymi zdolnościami zajmij się np logiką Zadanie do przemyślenia : 'co deszcz robi jak nie leje " Albo :" czy kamienie myślą czy nie myślą .Bo jesli mysla to co myźlą , a jeśli nie myśla , to dlaczego nie myśla.
Piotrek2020.04.21 11:07
Pomyliłeś mnie z twoim towarzyszem z KC.
Japa2020.04.21 11:25
Przykro mi . Wycofuję swoje rady zabrnia się ,,Pietii " za logikę .
Piotrek2020.04.21 11:32
Żeby komuś radzić, trzeba mieć coś w głowie - twoje rady, wyrażone łamanym językiem pokazują, że jest tam niewiele.
Japa2020.04.21 15:43
Pietia Drogi . Gdybym miał mieć tak nakichane do głowy nawozem pochodzenia ludzkiego , to wolę swoją pustą czaszkę .
Piotrek2020.04.21 23:36
Nie masz żadnego pojęcia na temat moich przekonań, ani tego co mam w głowie. A pustota w twojej czaszce, przy jednoczesnych aspiracjach do prowadzenia rozmowy, dawania rad i zgadywania co kto myśli i jakie ma przekonania jest po prostu grzechem pychy i lenistwa. Ty nawet poprawnie po polsku nie potrafisz zdania napisać, a twoje "metafory" budzą litość.
Japa2020.04.21 22:34
A widzisz ,,KLJ " widziśz jak my mało wiemy o życiu . Unie też " Pietia" wykrył głupote . co my ciemny lud , zrobili byśmy bez takich geniuszy .U "Pietii " niema całego ciała . Sa tylko nogi i rozum .Tzw ,, chodzacy rozum " .Tez myślalem ,że pastwo , Polska , to my , naród.. wyborca zwany podmiotem , Sejm gromadacy naszych przedstawicieli . No i rzad ktory dba o nasze interesy .Szkoły , szpitale , zaklady pracy . Wszystko to wyszczególnione w dokumencie zatwierdzontm przez nas wanym KONSTYTUCJĄ . .Trudno jednak odmówić racji tow . Pietii Piotrowiczowi .Partia to nie Państwo . No , gdyby o PO lub SLD chodziło ...Aaaa to juz co innego Ale PiS ... Tak więc Sz." KLI ' to do nas musi dotrzeć ,że jedynymi uprawnionymi do myślenia i pouczania są członkowie partii zwanych ,,totalnymi . A nasz ,,Pietia " to jeden z nich . Totalny jak beton. . .
Piotrek2020.04.21 23:30
Przestań skomleć i kłamać i przypisywać mi rzeczy, których nie powiedziałem. To nie moja wina, że jesteś nierozgarnięty. Z nas dwóch to ty jesteś tępy jak beton. Nie jestem również twoim towarzyszem. Zwracaj się tak do swoich znajomych.
www2020.04.20 10:19
Oby tak było i dla tego jego stada oprócz Bielana
adam2020.04.21 8:44
Gowin zawsze zdradzałeś , postawa typowego krakusa , nigdy nie będziesz taki jak Kaczyński , on jest politykiem ty zwykłym śliniakiem z manią wielkości , na pewno zdradzisz bo tylko to umiesz
EMA2020.04.20 9:33
powiem po angielsku to zwykla PIG
W\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\\\202odek2020.04.20 9:52
Myślę, że obrażasz świnię, To jest zwyczajne namawianie do łamania prawa i próba zastraszenia z jego strony. Czy odejdzie i ile osób z nim? Nie wiem. Jednak kilkakrotnie już dał sie poznać z tej strony. Dobre jest w tym to, że lepszy otwarty wróg niż fałszywy koalicjant.
tomasz2020.04.20 10:38
Ema Gowin to degenerat polityczny i jako taki powinien już dawno zniknąć z polityki. Już to jego odejście z niemieckiej PO było podejrzane. On zrobił to tylko dlatego żeby zniszczyć Polskę. Był od początku w cichym układzie z SS PO . Ma zadanie robić zamęt i chaos w koalicji żeby w odpowiednim momencie z niej wyskoczyć . Nie przewidział że oni wystawią Kidawę i ta zacznie tracić poparcie a Tusk spuści wybory do kanału poprzez obrażanie Węgrów. Dlatego SS PO działa chaotycznie i skończy ta jak Gowin na śmietniku historii . Dlatego nie ma o o co się martwić Gowin spokornieje . Inaczej pomoże PIS zdobyć większość bez koalicji . Mam nadzieję że przeczytasz i dojdziesz do tych samych wniosków.
Alojzy Cedzidło2020.04.20 12:48
Przeczytałem i doszedłem do podobnych wniokow . Podobnych bo to zmadrzenie Gowina uważam ,żę warto brać pod uwagę z odrobiną wątpliwości. przecięż na Boga , jakim by trzeba być matołem aby nie brać pod uewagę ,że wystapienie Gowina ze swoja paczka to koniec rzadów PiS -u . Zaś Gowin zostanie PSL -em bis .Stołeczek za posłuszeństwo.. A skutki tej ,, polityki " odczujemy tylko my zwykli Polacy . W PiS nie jestem zapatrzony jak w śwęty obraż . ale jest nadzieja ,że jak rządzi samodzielnie , to swoch obietnic musi dotrzymać. Gowin im to uniemożliwi.Następny rzad z Gowinem na czele nic dotrzyma nie musi ,Bo nic nie obiecywał poza zemsta na Pis -- No to na tyle , Przeczytaqłem napisałem, i to wszytko co mogę ,,zalatwć.
anonim2020.04.20 14:14
Kto nie jest zapatrzony w PiS to pewnie głosuje na PO,a potem mówi: ze jest nadzieja że /PiS/swoich obietnic musi dotrzymać. I to jest dziwne,bo PO nigdy swoich obietnic nie dotrzymywało,a ma liczne grono miłośników i wielbicieli-dlaczego?.
Alojzy Cedzidło2020.04.20 20:09
Można i tak ocenić mój wpis .Możn . Tyle tylko ,że mnie to i tak nie zaszkodzi . Niewiele mogę , nigdzie nie kandyuję . Twierdze tylko ,że jak sie patrzy na swoja i cudza dolę bezstronnie , to najcześciej unika się niespodzianek a czasem kom romitacji.Na pytanie na końcu , odpowiedzieć nie umię . a mam ochotę nazwać to grono mało kulturalnie.
anonim2020.04.20 18:21
I bardzo dobrze, jedyny, który nie przykuł się do koryta. Reszta - są jak świnie.
Japa2020.04.21 10:01
A o kim to mowa , o kim Sz. "Dato". Bo jak o panu Gowinie to faktycznie tak to wyglada .Wraca do starego koryta .Tylko widzisz "dato" , to Pisowskie ,,koryto " ma czystą karmę , a tamto rodzinne pana Gowina napełniali byle czym , Czasem padliną .