01.11.19, 14:45Screenshot Youtube - Grzegorz Łaguna / Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Jarosław Kurski wzywa do obalenia Schetyny

Czarne chmury zbierają się nad Grzegorzem Schetyną. Salon III RP nie kryje swojego niezadowolenia jeśli chodzi o wynik kolejnych wyborów. Teraz do obalenia lidera PO wzywa Jarosław Kurski w filmie opublikowanym w serwisie wyborcza.pl.

W polityce władzy nikt nie daje. W polityce władzę się bierze” - mówi Kurski i dodaje:

Jeśli młodzi liderzy Koalicji Obywatelskiej nie podejmą teraz wyzwania […], sprawią, że obóz demokracji przegra czwarte kluczowe wybory”.

Zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej” jasno ocenił wynik ostatnich wyborów mówiąc, że była to „katastrofa”. Mówi też:

Zamiast jęczeć <<Tusku musisz>>, lepiej tworzyć przyjazne warunki dla jego decyzji. Wiadomo natomiast jak jest z negatywnym elektoratem Grzegorza Schetyny. To zostało sprawdzone niestety po wielokroć”.

dam/wyborcza.pl,Fronda.pl

Komentarze

Lach2019.11.2 6:51
A co z Jego BRACISZKIEM ??????????????????????????????????
gumowa kaczka2019.11.1 20:59
Co ci z PO zrobili dobrego dla Polaski przez 8 lat: https://dorzeczy.pl/kraj/62353/Schetyna-uslyszal-pytanie-o-sukcesy-rzadow-PO-i-zaniemowil-To-nagranie-podbija-siec.html To za ich rządów doszło w historii Polski do największych oszustw narodu polskiego: - tylko w ciągu 3 dni ukradli Polakom 153 MLD z OFE beszczeszcząc Kostytucję, przyzwolili mafiom watowskim PO i PSL wykraść ponad 250 MLD z budżetu państwa, tylko w przeciągu 8 lat naliczyliśmy ok 42 afery złodziejskie i korupcyjne. To za ich rządów jednych Polaków wyrzucano z ich domów i mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), innych grabiono z oszczędności (Amber Gold, GetBack).
Małgorzata2019.11.1 20:56
Polacy, ich trzeba, podobnie jak z palikociarnią, odsunąć od życia politycznego i publicznego. Nie denerwujmy się na nich, a pomóżmy im. Pomóżmy im odejść do ich domów, rodzin, na łono natury i nie głosujmy już nigdy więcej na nich. Pierwsze ich usuwanie, lub odsuwanie odbędzie się już 13.10.2019. Zróbmy wspólnotę bez tych łajdaków !!! Oni zresztą sami ze wspólnoty narodowej odeszli wyznając zasadę „polskość to nienormalność” !!!
Otto2019.11.1 20:54
Wystarczająco długo traktowaliśmy ich normalnie, ale miarka się przebrała i skoro bojkotują nawet najważniejsze święta i obchody narodowe, to udowadniają, że nie są Polakami, oni bojkotują naród polski. Ich drażni polski patriotyzm. Ich postępowanie to jakaś schizofrenia. 120 tys. ludzi oglądało defiladę. Ci ludzie są o wiele mądrzejsi od tej targowicy wybranej do parlamentu, dla której nabycie dżemu jest ważniejsze od uroczystości państwowych. Dla tych oszołomów uroczystości państwowe są patetyczne. Oni wyłączają się ze wspólnoty narodowej, a robiąc alternatywne imprezy udowadniają, że nie chcą być razem. Oni wyją z tęsknoty do komuny. Bądzmy czujni, bo w wielu różnego rodzaju fundacjach i organizacjach pozarządowych i urzędach państwowych, ukrywa się ich dużo więcej, nie tylko sędziów jak ppłk Iwulski z SN, ale także urzędników jak ppor Gawor z warszawskiego ratusza.
JONASIK2019.11.1 20:51
Co to za partia polityczna ?! Krzysiu Brejza z Człapką pojechali z „silnirazem” do Inowrocławia, Nitrasowi zamknięto pysk, Niesiołowskiego przeznaczono do rozpłodu, Kierwińskiego prawie nie widać, Szczerba się schował, Budkę podpalono, Neumann zrezygnował sam, ........................ a tu wybory, i zamiast wyjść do ludu i opowiadać co dobrego zrobili przez 8 lat ich rządów – to się pochowali ?! I oni chcą rządzić krajem ?!! Po obniżeniu rent dla eSBeków, Budka mówi: jak można było potraktować w ten sposób osób, które dbały o bezpieczeństwo Polaków ..... myślę sobie czy przykładem tego dbania jest opieka m.in. nad księdzem Popiełuszką ?! Neumann mówi: mamy to w doopie czy ich kandydat coś umie czy nie , i ch-uj, a koalicjantem PO jest PSL, ale oni są oszustami ! Co się dzieje ? Co to za partia ?!!
Piotr Nowak2019.11.1 20:48
No nareszcie Kurski zrozumiał prawdę i wstawił się za PIS-em. Szkoda, że tak długo to trwało - musi być naprawdę tępy ! Myślę, że ten tępak zrozumiał to po ujawnieniu jak ich partyjni poplecznicy głosowali skreślając logo POKO za nazwiskiem, zamiast kratkę przed Nazwiskiem kandydata. Ten cały Kurski wtedy zrozumiał, że nie tylko członkowie PO to przygłupy, ale również ich wyborcy !!!
Jarek2019.11.1 20:42
Tak, obalić go , za ryja i do ....... żulika lwowskiego jak mówił o nim Sikorski, najlepszy minister spraw zagranicznych wszechczasów ! Jeden z reporterów pyta Sketynę, aby wymienił 3 - 4 największe sukcesy PO i co ta partia zrobiła dobrego dla Polski i Polaków w czasie ich 8 lat rządów ? Sketyna zamilkł, a potem ze spuszczoną głową długo się zastanawiał, ale nic nie wymyślił ! Obok stojący członkowie PO mieli miny sra-jącego kota na pustyni. A przecież to takie łatwe panie Sketyna: - podwyższenie wieku emerytalnego wszystkim do 67 lat, -tylko w ciągu 3 dni ukradliśmy Polakom 153 MLD zł z OFE beszczeszcząc Konstytucję, - pozwoliliśmy mafiom watowskim wykraść 260 MLD zł z budżetu państwa, - ok. 42 afery korupcyjne i złodziejskie na wiele MLD zł. Podnoszenie podatków, wyrzucanie Polaków z mieszkań (złodziejska reprywatyzacja), ograbianie Polaków z ich oszczędności (Amber Gold, GetBack), itd, itp, itd. https://dorzeczy.pl/kraj/62353/Schetyna-uslyszal-pytanie-o-sukcesy-rzadow-PO-i-zaniemowil-To-nagranie-podbija-siec.html
Polak2019.11.1 16:12
Lewak z koszernej obala lewaka z totalnej targowicy, naczelnego zdrajcę RP, ukraińca i trizuba, przyjaciela banderowców i upa?