03.05.14, 08:00Okładka "Press" z Jarosławem Kuźniarem

Jarosław Kuźniar oburzony na "Press". Za zdjęcie na okładce

Tak Jarosław Kuźniar skomentował okładkę najnowszego numeru branżowego pisma. Dziennikarz-celebryta jest oburzony nie tyle samym artykułem na temat jego kariery, co zdjęciem, jakie redakcja zamieściła na okładce miesięcznika.

Chodzi o fotografię, na której Kuźniar jakby ocierał łzę chusteczką. Jest to zdjęcie, jak poinformował dziennikarz, z „nieautoryzowanej sesji sprzed roku na zupełnie inny temat”.

Choć artykuł w „Press” zawiera praktycznie same pozytywne opinie na temat Kuźniara, to jednak wypowiada się w nim kilka osób, które nie mają zbyt dobrej opinii o dziennikarzu. Mówią na przykład, że innych reporterów traktuje on jak wrogów, ale dla widzów bywa uroczy. Trudno stwierdzić, czy to właśnie ten komentarz wywołał oburzenie celebryty TVN24, ale na Twitterze napisał on: „Czytam pogłębioną pressanalizę swojej gęby mediów przyszłości. Trzecia prawda Tischnera wciąż żywa”.

Beb/Gazeta.pl/Twitter.com

Komentarze

anonim2014.05.3 9:41
No cóz, Kuźniar się zeszmacił i stracił wiarygodnośc i honor kiedy obiecał zwolnic się z pracy po otrzymaniu tysiąca maili i obietnicy nie dotrzymał ... Wiec teraz go nie żałuję....
anonim2014.05.3 16:23
Zdjęcie jak zdjęcie. Kuźniar niepotrzebnie przeżywa.
anonim2014.05.4 5:55
"Resortowe dzieci" zaczynają płakac????