12.12.19, 17:12zdj. screen Youtube/Platforma Obywatelska

Jaśkowiakowi puściły nerwy! 'To budzi moje obrzydzenie'

"Insynuacje przekazywane mediom bez podania nazwiska budzą moje obrzydzenie"-napisał na Twitterze prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak, zwracając się do "koleżanek i kolegów z PO".

Kandydat w prawyborach odniósł się do dzisiejszej publikacji Wirtualnej Polski. Pisząc o prawyborach mających wyłonić kandydata PO na prezydenta, Wirtualna Polska powołała się na anonimowych polityków tej partii. 

Rozmówcy portalu twierdzą że, Grzegorz Schetyna oszukał Kidawę-Błońską i dogadał się z jej konkurentem Jackiem Jaśkowiakiem. Anonimowy rozmówca Wp.pl, polityk PO, przekonywał, że jest tylko jeden cel tej układanki: chodzi o to, aby Grzegorz Schetyna obronił pozycję lidera ugrupowania.

"Gadanie o demokracji wewnątrz partii żenuje już wszystkich"-twierdzi niewymieniony z nazwiska rozmówca Wp.pl. 

Za start w prawyborach oraz poparcie Schetyny podczas wyboru przewodniczącego Platformy Obywatelskiej, które odbędą się już w styczniu, prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak ma otrzymać miejsce w zarządzie PO. Samorządowiec walczy obecnie o szefostwo w wielkopolskich strukturach ugrupowania.

"Tylko o to chodzi, reszta to jedynie dorabianie ideologii"-przekonuje rozmówca portalu. Zdaniem anonimowego polityka PO, jeżeli Schetynie uda się obronić pozycję, lider PO uczyni z Jaśkowiaka lokalnego "barona". Te rewelacje nie spodobały się prezydentowi Poznania. 

"W popieraniu kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej proszę koleżanki i kolegów z PO o zachowanie zwykłej przyzwoitości"-napisał Jacek Jaśkowiak na Twitterze. Jak podkreślił polityk, "insynuacje przekazywane mediom bez podania nazwiska" napawają go obrzydzeniem. Samorządowiec napisał ponadto, że informacje Wp.pl "nie mają nic wspólnego z prawdą".

yenn/Twtitter, Wp.pl, Fronda.pl

Komentarze

Hanys672019.12.13 8:13
Człowiek który z solidnego, rozwiniętego i pieknego miasta zrobił burdel dla wschodnich niemców i folwark dla tęczowych kolesi z holandii miałby być Prezydentem RP ?
jeszcze Polak2019.12.12 19:33
Czy ten koleś , rozwodnik, z dzieckiem w mieście Pozen jak mówi jego przyjaciółka ponoć profesorka staruje w wyborach na prezydenta RP czy prezydenta wszelakich dewiantów seksualnych pod tęczowymi sztandarami inaczej zwanych homoterrorystami?
jeszcze Polak2019.12.12 19:29
Czego innego spodziewacie po typkach bez jakichkolwiek zasad moralnych, pospolitych żuli, cwaniaków, karierowiczów, kapusiów brukselskich, zdrajców Ojczyzny, przyjaciól koderastów, pederastów, komuchów, uboli i wszelkiej tęczowej i kolorowej zarazy?
Bizon2019.12.12 18:44
Cz.3. Chwaląc się zdjęciem „Strzał w plecy” Donalda Trumpa, Donald Tusk sięgnął szczytów kabotynizmu. To facet niedojrzały psychicznie, jak zwykły prostak kompromituje siebie, PO i Europejską Partię Ludową. Nie, nie Polskę, bo to Niemiec z krwi i kości, a urodzony tylko na terenie Polski ! Czemu to zrobił ? Czy po to, aby przypodobać się tym, którzy Trumpa nie lubią? Czy po prostu z głupoty?. Niebezpieczne w jego przypadku jest to, że prawdopodobnie nie zrobił tego poza kontrolą własnej świadomości. Prawdopodobnie postradał zmysły. Ten gest świadczy o psychicznej niedojrzałości lub chorobie Donalda Tuska. Stąd zrozumiała reakcja zszokowanej Angeli Merkel. Tusk, który na chwilę przybiera postać kabotyna, człowieka, który jest gotowy sięgnąć po marne sztuczki, tanie efekty, wyłącznie po to, żeby za wszelką cenę zaimponować innym. Po prostu kretyn i zajob !!!
Bizon2019.12.12 18:43
Cz.2. Tusk był wychowankiem SB. Był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne, szkolony przez funkcjonariusza Szylinga, zaufanego człowieka Kiszczaka. Był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do operacji przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Donald Tusk pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego, nie tylko z powodu politycznych przekonań. I to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy. Poza tym był agentem służb niemieckich pod pseudonimem „Oskar”. Tusk to strusiowato nielotny fasoniarz, który się wielokrotnie wygłupił i skompromitował, jako niepoważny i szkodliwy premier i nieodpowiedzialny polityk, sprzedajny szkodnik i Judasz , a także skrajnie cyniczny lawi-rant. Jest też coś jeszcze , co przy okazji wyboru Tuska należy sobie jasno uzmysłowić, aby raz na zawsze pozbyć się absolutnie szkodliwych złudzeń. Otóż, tym właśnie wyborem, decydenci poza naszymi granicami, a dość łatwo w tym przypadku wskazać ich adres, ujawnili już zupełnie definitywnie, że ich zaborcze zamiary wobec Polski i Polaków są niezmienne i wieczne, a proces wynaradawiania Polaków i klasyfikowania ich do kategorii niewolników przeszedł właśnie na kolejny, wyższy etap realizacji. Tusk jest bowiem psychopatą (patrz: Encyklopedia Medycyny, dział poświęcony chorobom psychicznym. To człowiek, który został ewakuowany z kraju, w którym padają pod jego adresem coraz poważniejsze zarzuty, od finansów i gospodarki począwszy, na Smoleńsku skończywszy !!! Tuskowi ewidentnie zależało na stanowisku w Unii, bo wiedział, iż jego władza w Polsce się skończyła. W Radzie Europejskiej, nic mu tak dobrze nie wyszło jak Wielka Brytania z Unii Europejskiej ! Anglicy nazwali go brudnym szczurem unijnym. Niestety nie poradził sobie z falą emigracji muzuąmańskiej, a poza tym zamiast integrować, tylko skłócał państwa członkowskie UE. Wszyscy przestali się z nim liczyć i traktowali go jak jakiś śmieć ze śmietnika politycznego, bez znaczenia i bez żadnego wpływu. To pustak, który nawet nic nie robiąc, odpowiadał Merkel i innym z zachodniej Europy. Tak to prawda ! To jest klątwa Tuska ! A klątwa ta podwoi się jak Tusk stanie przed TS. Na koniec: Tusk wychyli czarę goryczy !
Bizon2019.12.12 18:41
Każdy, kto będzie czytał książkę Tuska p.t. „Szczerze” – powinien najpierw przeczytać tą informację dla lepszego zrozumienia co czyta ! Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu ! Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą. Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem.Młody Donad miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”. Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
KaczyKaczor2019.12.12 18:40
Jakże my Polacy cieszyliśmy się, kiedy do kraju wracali Sobieski spod Wiednia, Kościuszko, czy Piłsudski, Paderewski ..... i jakże my Polacy cieszymy się, gdy po 2 kadencjach król Europy Tusk stchórzył , zdradził wiernych PO kumpli i durnowatych jego zwolenników - wręcz miłośników, postanawiając nie wrócić do kraju ! Jakie szczęście ! Jeszcze nigdy nie przeżyliśmy takiej ulgi i radości z tego, że rudy polski niemiec, który zrobił dla Polski tyle złego, tyle nienawiści, który ma smoleńską krew na rękach, dla którego Polskość jest nienormalnością, okazał się tchórzem i zdezerterował ! My Polacy wierzymy, że w niedalekiej przyszłości CBA zapuka do jego drzwi z „zaproszeniem” na przesłuchanie przed Trybunałem Stanu ! Jesteśmy szczęśliwi i czekamy aż reszta PO-je-bów pójdzie w jego ślady – w ślady jedynego ich idola !!! Granice są otwarte !!!
Zosia2019.12.12 18:39
Ja pie-rd-olę, Jacuś Jaśkowiak z Poznania musi obronić Polskę przed A. Dudą ! Powiedzcie, że taki przygłup jest prezydentem dużego miasta. To się nie mieści w głowie ! Wszystkie zboczki będą głosować na Jacusia, bo on jest za homo-małżeństwami i adopcją dzieci. Przecież Poznań jest nie lepszy od Warszawy ! Awaria oczyszczalni ścieków w Poznaniu trwa już 9 miesięcy, a tysiące ton osadów wywożonych jest codziennie poza miasto ! Do redaktorów normalnej prasy: Jakiś artykuł o Jacusiu ? Tylko nie mówcie mi, że ten PO-je-b jest czysty, bo wszyscy wiemy, że w tej formacji politycznej nie ma czystych, a wszyscy są umoczeni – głównie korupcją !
Wicek2019.12.12 19:35
Wybranie gnidy Jaslowiaka na prez,Poznania jest pokłosiem tego ze ludzie nie ida na wybory
YES2019.12.12 18:22
Jaśkowiak poczuj ducha i "poziom" twój i twojej formacji na własnej skórze. Może po tym zmądrzejsz