10.07.20, 20:38Fot. screenshot - Twitter (Tomasz Rakowski)

Joanna Gwiazda: Potrzebna jest wielka mobilizacja

W udostępnionym w Internecie filmie, państwo Joanna i Andrzej Gwiazda apelują do zwolenników urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy o mobilizację i udział w wyborach. Jak przekonują legendy opozycji antykomunistycznej, nie wolno zlekceważyć przeciwnika.

„Państwo nie zdajecie sobie sprawy, jakie siły są zaangażowane, żeby w tych wyborach pan Andrzej Duda przegrał. To siły zewnętrzne i wewnętrzne. Trzeba doceniać przeciwnika” – mówi Joanna Duda-Gwiazda, apelując do Polaków o mobilizację i udział w wyborach.

Państwo Joanna i Andrzej Gwiazda są legendami opozycji antykomunistycznej i „Solidarności”.

Andrzej Gwiazda to polski inżynier elektronik, związkowiec, nauczyciel akademicki i publicysta. Był współtwórcą Związków Zawodowych Wybrzeża i NSZZ „Solidarność”. Jest kawalerem Orderu Orła Białego.

Joanna Duda-Gwiazda jest inżynierem okrętowcem, publicystką i działaczką opozycji demokratycznej w PRL. Dama Krzyża Wielkiego Orderu Odrodzenia Polski.

Dziś na naszym portalu opublikowaliśmy niezwykle ciekawy wywiad z panem Andrzejem Gwiazdą. Jest on dostępny [TUTAJ].

kak/Twitter

Komentarze

Irena2020.07.11 14:01
Mają Państwo rację. "Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei". Inaczej będzie brutalna walka z Sejmem i rządem - aż do przedterminowych wyborów parlamentarnych. Im chodzi tylko i wyłącznie o odsunięcie PiS od władzy i narzucenie "tęczowych" POglądów, a nie o dobro Polaków
Anonim2020.07.10 21:04
Znakomici ludzie, zawsze tam gdzie trzeba i tak jak trzeba.