28.08.19, 16:14Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Joanna Lichocka: Porównajcie to, jak żyliście w 2015 r. z tym, co dzieje się teraz

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Joanna Lichocka zapewnia, że małe i średnie miasta skorzystają na rządach PiS. Członkini Rady Mediów Narodowych przemawiała na konwencji PiS w Sieradzu w Łódzkiem - jest liderką sieradzkiej listy partii.

Joanna Lichocka zarzucała rządom po 1989 r., że nie dbały o mniejsze ośrodki miejskie.

"Nie dało się stworzyć takiego systemu, żeby te miasta mogły się rozwijać. Żeby Sieradz mógł rozwijać się tak, jak na to zasługuje. Nie dość, że utracił stolice województwa, to potem państwo do takich miast jak Sieradz było odwrócone plecami. My to od 2015 r. zmieniamy" - podkreśliła Joanna Lichocka.

Jak zaznaczyła, Prawo i Sprawiedliwość wprowadza zrównoważony program rozwoju kraju. - I takie miasta jak Sieradz, Pabianice, Zgierz, Łowicz, Kutno będą na tym korzystać. Muszą na tym korzystać - powiedziała.

Posłanka PiS zwróciła się do uczestników konwencji, by porównali obecnie gwarantowane przez państwo warunki z tymi, które były gwarantowane pięć lat temu.

"Porównajcie sobie, jak żyliście w 2015 r., na jakich umowach o pracę pracowaliście, na jakich stawkach godzinowych, jakie mieliście pensje i jak państwo pomagało wam wychowywać dzieci z tym, co dzieje się teraz. Nie musicie zgadzać się we wszystkim z PiS, nie musicie podzielać mojej opinii, nawet nie musicie podzielać opinii Jarosława Kaczyńskiego, ale głosujcie na ten efekt, który się udało zrobić"-apelowała Joanna Lichocka.

yenn/IAR, Polskie Radio

Komentarze

J.P2019.08.29 7:14
Porównałem. Opłaty miesięczne w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej wynosiły mnie ok. 1600zl/ miesięcznie Obecnie to ok. 2500zl/miesiąc
Saki Faki2019.08.29 6:36
W jedynym jest lepiej : za platformy non stop było darcie mordy o Smoleńsk, jak pisiory wygrały, skończyło się.
anonim2019.08.28 20:44
"Jest miażdżący" - tak posłowie PO określili niejawny raport NIK na temat działalności Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Wynika z niego, że w ostatnich latach PGZ przyniosła potężne straty, a w spółkach holdingu cały czas trwała karuzela kadrowa." Ale co Antek zamachowiec z Miśkiem użyli to ich. Lichocka, głupia fizdo. Jak się żyje? Ceny coraz wyższe, coraz mniej można kupić za miesięczny dochód, nie starcza na leki, których i tak nie ma. No, kuwa, jak na Kubie.
Barbi2019.08.28 17:52
Trzeba mieć tupet , by sobie przypisać cudze zasługi! Wy, zawodowi przestępcy z PiS, do paki się szykujcie, a nie do rządzenia. Dla Łodzi nic nie zrobiliście kłamcy, ukradliście Airbusa i chiński terminal, z s14 zrobiliście jedno, wielkie, ciągnące się bez końca g..., w EC1 także nie powstało co obiecaliście. Łódź jest dla was trudna? Bo tutaj mieszkają rozumni ludzie, których nie da się opłacić 500tką, by zamknęli zdradzieckie mordy i popierali. Tam, w sieradzkim czy piotrkowskim zwyczajnie i na chama wykupiliście głosy, z resztą gdzie indziej w Polsce również. Świadczy to także nie najlepiej o tych co tam mieszkają, ale ich wnuki zapłacą za dzisiejsze rozpasanie i jeszcze będą dziadków przeklinać. Łódź nigdy wam nie zapomni tego złego co jej wyrządziliście. I nie przypisujcie sobie autostrad, tunelu czy dworca, bo wasz udział w tym żaden. Co do pana panie wojewodo, szkoda w ogóle komentować.
Moni2019.08.28 17:24
Warto pamiętać o spadochroniarzach z szeregów "totalnych". Bardzo wielu już nie wyląduje, poplątały im się spadochrony. Media co dnia donoszą o kolejnych pechowcach.
jozef2019.08.28 17:20
Czyli Lichocka wie gdzie jest Sieradz, a czy wie gdzie jest Wieluń, Wieruszów, Pajęczno. Typowy spadochroniarz na liście PiS.