26.03.19, 12:10

Joanna Scheuring-Wielgus: Schetyna złapał ich za mordę

,,Widzę, w jaki sposób Schetyna złapał za mordę resztę osób i zrobił to w imię własnego interesu. Nie w imię tego, co obywatele robią na ulicach, bo on tego nie rozumie'' - perorowała Joanna Scheuring Wielgus, poseł Teraz!. Polityk wyłgaszała tak płomienne, antypeowskie przemówienie podczas spotkania z wyborcami.

,,Tworzenie Koalicji Europejskiej to był dobry pomysł, tylko wykonanie tego i to, jak to teraz wygląda nie jest jakimś świeżym produktem, w który jestem w stanie uwierzyć'' - dodawała poseł.

Posłanka Scheuring-Wielgus na początku marca zdecydowała się na start w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Wiosny. Poinformowała wówczas, że nie będzie startowała z list Koalicji Europejskiej, bo miała usłyszeć, że jest „obciążeniem” dla polityków KE. – Jeżeli obciążeniem dla Koalicji Europejskiej jest to, że walczę o godność osób gwałconych i molestowanych przez księży, to ja nie chcę być w grupie takich [polityków] – mówiła.

bb/tvp info

Komentarze

zibi2019.04.6 7:50
ciekawe jak KE otrzyma w wyborach ok 30 proc ogolu glosow walki o stolki przenosa sie na ulice brukseli bo szrekowi zabraknie obiecanych miejsc osobiscie obstawiam psl maja widly
emeryt2019.03.26 13:43
Jaka wielka kultura słowa tej eleganckiej pani.
Demo2019.03.26 13:23
Swietne ona jest posłem teraz bo póżniej jej nie bedzie
Plutarch2019.03.26 12:33
Pani Wielgus "Puste beczki i głupcy robią dużo hałasu."
denaturat artystyczny2019.03.26 12:30
Powodem tej emocjonalnej wypowiedzi Wielgusa jest odrzucenie przez PO. Dla kobiety odrzucenie to cios bo ona potrzebuje afirmacji. Ta pani wędruje po partiach jak święty obraz po diecezji w poszukiwaniu kapusty i stanowiska. |Ona nie ma przymiotów na poważną osobę publiczną ale się przyzwyczaiła do apanaży i pewnego prestiżu. Tymczasem jest to jeden z najbardziej obciachowych polityków w Rzeczypospolitej. Nie chciała jej nawet własna partia Nowoczesna.
Cogito ergo sum2019.03.26 12:18
Obciążeniem dla Platformy jest głupota i fanatyzm pani Wielgus. Zakłamanie już im tak nie przeszkadza. Czekam aż pani Wielgus teraz rozprawiać się z pedofilią w środowisku prawników, aktorów, dziennikarzy czy nauczycieli. Najprawdopodobniej skończy się to jak w przypadku lustracji kiedy to jedynie duchowieństwo dobrowolnie poddało się lustracji. Inne środowiska nabrały wody w usta. Pani Wielgus weszła w najbardziej ohydny nurt uprawiania polityki niczym dawny IV Wydział SB. Tam do walki z duchowieństwem kierowano najbardziej zdemoralizowany element. Zakończyło się to mordami.