24.05.19, 14:17(fot. screen)

Jarosław Kaczyński: Z ust Schetyny powinno paść słowo „przepraszam”

– Jestem głęboko przekonany, że z ust Schetyny powinno paść słowo „przepraszam”. To, co powiedział wyrażało nie tyle stosunek do PiS, co stosunek do społeczeństwa, stosunek do ludzi znajdujących się w stanie zagrożenia – powiedział Jarosław Kaczyński w trakcie piątkowej konferencji prasowej. 

– Uważamy, że w takiej sytuacji konwencja byłaby niestosowna – powiedział Jarosław Kaczyński.

Jak podkreślił, władze z premierem na czele kierują obecnie akcją, zmierzającą do ograniczenia strat związanych z powodzią, „co jest dziś najważniejsze”. 

– Jestem głęboko przekonany, że z ust Schetyny powinno paść słowo „przepraszam”. To, co powiedział wyrażało nie tyle stosunek do PiS, co stosunek do społeczeństwa, stosunek do ludzi znajdujących się w stanie zagrożenia – mówił. 

Według niego, zachowanie Schetyny „to wyraz radykalnego braku solidarności, braku empatii, a nawet można powiedzieć czegoś więcej”.

- Mógłbym mówić godzinami, ale nie chcę już mówić o zwykłym nieudacznictwie, widać to w kwestiach dotyczących powodzi. W jaki niezdarny sposób są one rozstrzygane. Teraz okazało się, widzieliście to, teraz wszyscy walczą z powodzią. Kto bardziej jest zaangażowany w kandydowanie tym bardziej walczy, szczególnie, jeżeli jest w PiS, to jeszcze przebiera się. To po prostu jest polityczny kabaret, a nie prawdziwe państwo – mówił wczoraj Grzegorz Schetyna. Dziś wraz z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim urządza agitację wyborczą stojąc... na wałach rzeki.

 

bz/TVP INFO

Komentarze

andrzejhahn32019.05.24 15:35
kaczynski .twoj kretynizm przekracza nawet ciebie
Cogito ergo sum2019.05.24 15:20
Chłopaki przegieły z tym kabaretem. Pan Trzaskowski powinien zaczekać na swoją powódź w Warszawie a nie robić takie komedie i jechać po nią na Podkarpacie
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.24 15:11
Dnia 1-go czerwca w Dzień Dziecka będę odpłatnie oczywiście obciągał chłopaczków, uczył ich jak brać i dawać w kakałko, oczywiście będzie też kurs jak poprawnie robić loda-lizaka. Będą baloniki z prezerwatyw, "literatura", różne "pomoce naukowe", itp. Zajrzyjcie do naszych Wiosennych kiosków wyborczych. Dziewczynki? To nie u nas. ten prawdziwy, nie fake
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 15:13
psychopato pedofilski słowiczku słabo się uczysz się pode mnie podszywać (ten prawdziwy) zawsze w nawiasie i tylko w odpowiedzi na twoje prowokacje, nigdy też nie odpisuję na kolejne twoje odpowiedzi także smuteczek PiSdo :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 14:33
NIE BĄDŹ PiSda, GŁOSUJ NA WIOSNĘ Najnowszy sondaż tuż przed wyborami ---> 🔥 https://natemat.pl/273723,kto-wygra-wybory-do-parlamentu-europejskiego-sondaz-wyborczy 🔥 PiSda bez szans na wygraną! 6% przewaga KE + 7% WIOSNA = KONIEC nierządu PiSdziielców. Nawet Konfederacja Patoli PiSdzielcom nie pomoże :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 14:32
Kaczyński powinieneś siedzieć w więzieniu. I będziesz siedział!
Max Fiend2019.05.24 14:53
Nie będzie, bo jest "zwyczajnym posłem" i nie piastuje żadnych państwowych stanowisk. Zadbał o bezpieczeństwo swojego kupra :-D
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.24 15:16
To mu nic nie da i tak zostanie pociągnięty do odpowiedzialności jako ten, który sterował marionetkami (Duupa, pseudoprezes Przyłębska, Szydło, Morawiecki, Ziobro).