06.06.21, 09:30

Kanada potrzebuje egzorcyzmów. Widzą i słyszą zmarłych

- "New York Times" donosi, że u niektórych pacjentów zaobserwowano halucynacje. Osoby dotknięte schorzeniem miały doświadczać koszmarnych wizji w których widziały i słyszały zmarłych. Nieznana choroba szerzy się w Kanadzie. Atakuje mózg i prowadzi do halucynacji – czytamy na portalu o2.pl.

Jak do tej pory lekarze odnotowali 48 tego przypadków schorzenia. Tamtejsze władze natomiast zapowiedziały dochodzenie w tej sprawie. Jak ustaliły media, „pacjenci mają doświadczać apokaliptycznych wizji, w których widzą i słyszą zmarłych”. Jak dowiadujemy się z mediów, o przypadkach tych niespotykanych zaburzeń zaczęło być głośno już na początku tego roku.

Przypadki, o których mowa występują w kanadyjskiej prowincji Nowy Brunszwik. Informacje na temat tej choroby były początkowo utrzymywane w tajemnicy.

Jako jeden z pierwszych pisał o tym w marcu b.r. "The Guardian". Jego dziennikarze, którzy dotarli do notatki jednej z lokalnych agencji zdrowia, pisali o nietypowych objawach schorzenia. Mają to być na przykład utrata pamięci oraz atrofia mięśni.

Z medycznego punktu widzenia mamy do czynienia – jak podają źródła - ze schorzeniem o podłożu neurologicznym, które powoduje również zaburzenia o charakterze poznawczym.

Tamtejsze służby medyczne powołały nawet specjalną komisję składającą się z ekspertów. Ma ona odpowiedzieć na pytanie, co może być przyczyną niepokojącego schorzenia. Co ciekawe, walka z koronawirusem nagle zeszła tam na plan dalszy.

- Odkrycie potencjalnie nowej i nieznanej choroby jest przerażające. Mieszkańcy są zdezorientowani i zaniepokojeni – oceniła w czwartek konferencji prasowej minister zdrowia Nowego Brunszwiku Dorothy Shephard – czytamy dalej na portalu o2.pl.

Jak dotychczas przypadki tej choroby zostały wykryte jedynie w Kanadzie w liczącej 770 tys. mieszkańców prowincji Nowy Brunszwik.

- Najwięcej przypadków odnotowano na słabo zaludnionym obszarze na półwyspie Acadian – czytamy.

Jak się dalej okazuje, na obecnym etapie, lekarze sami przyznają, że „nie potrafią wskazać, co może być przyczyną schorzenia. Nie wiedzą, jakich zaleceń powinni udzielić mieszkańcom, aby uchronić ich od infekcji. Badane są wszystkie możliwości, w tym zanieczyszczenie wody i pokarmu przez bakterie, wirusy czy priony” - czytamy dalej.

Dla przykładu, jeden z mężczyzn w wieku 41 lat cierpi już na demencję i ma problemy z koncentracją, a swój stan określa jako "tykającą bombę". – Nie wiem, ile mam czasu – stwierdza.

Innym przykładem jest 20-letnia studentkę Gabrielle Cormier. Konieta jest aktywna fizycznie i uprawia łyżwiarstwo figurowe. W wyniku choroby kobieta zmuszona była przerwać naukę, ponieważ występują u niej problemy ze wzrokiem i poruszaniem się.

- Nie mogę nawet czytać, a wielka szkoda, bo to uwielbiam. Nie mogę się ruszyć. Wcześniej byłam bardzo aktywna – powiedziała studentka.

Choroba po raz pierwszy została zdiagnozowana w roku 2015, a od roku 2018 liczba zachorowań stale rośnie. -

Nie wiemy dlaczego i nie wiemy co to powoduje. Wiemy, że choroba się rozprzestrzenia – powiedział lokalny neurolog dr Alier Marrero, który jako pierwszy opisał chorobę .

- Pierwszy przypadek tajemniczej choroby odnotowano w 2015 roku. Cztery lata później było ich już 11. W ubiegłym roku wykryto 24 zachorowania.

Do tej pory w Kanadzie odnotowano łącznie 48 przypadków dziwnego schorzenia. Potwierdzono także sześć zgonów mających związek z chorobą – dowiadujemy się dalej.


mp/o2.pl

Komentarze

WysłaćDokanadyWszystkichKleruchówZPolski2021.06.8 7:56
Natychmiast wysłać do Kanady całą populację 55.000 kleruchów pasożytujących w Polsce! Niech egzorcyzmują, ewangelizują, ruchają niedźwiedzie grizzly i co tam jeszcze dusza zapragnie. Gdyby ruszyła Narodowa Zbiórka Sfinansowania Wypierdrolenia Kleruchów z Polski, w tydzień LOT miałby na koncie całą kwotą żądaną za wywózkę precz tej hordy. A który się opiera, chowa po garażach przy plebanii czy przebiera za mężczyznę - tego niech wyłapie Straż Wysyłkowa.
tom2021.06.7 10:17
Panie Grzegorzu Gorny prosze zrobic porzadek z administratorem komentazy by nie publikowac tresci wulgarnych prymitywnych pornograficznych erotycznych portal Fronda kojarzy sie z katolicyzmem z portalem oduzej wrazliwosci etycznej promujacej okreslone wartosci a tu czesto takie pasztety mysle ze jest to zlosliwie publikowanie a moze to sabotaz
6969692021.06.7 11:29
Może jednak, niech piszą. Gdyby nie te komentarze, przypuszczałby Pan, że oni upadli aż tak nisko??
O, wrócili mineciarze2021.06.8 10:11
Gdyby nie fronda nikt nie wiedziałby, że istnieją i są tak głupi.
Lech Keller-Krawczyk2021.06.7 2:44
Szukam mężczyzny na namiętne sex spotkania. Mam 71 lat, wzrost 168 cm i dupsko mi wisi. Co lubię? Lubie srrać na różnych blogach, pluć koszernym jadem a jedyne orgie to mam w swojej norze w W-wie, ul. Starej Baśni z nadmuchaną lalką wyobrażająca Putina. Moje nagie zdjęcia są tak obrzydliwe, ze nie mam śmiałości je publikować, ale oto mój kontakt: 𝐥𝐞𝐜𝐡.𝐤𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫@𝐠𝐦𝐚𝐢𝐥.𝐜𝐨𝐦 Napisz do mnie o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam...
To pisałem ja, Grzegorz T.2021.06.8 13:03
Tak sobie z Lechem rozmawiamy. On pisze moją lewą ręką, ja swoją prawą. Obaj mieszkamy w jednej głowie. Poza nami, moją spermą i moim jadem nic tam nie ma.
sex2021.06.6 22:07
Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego mężczyzny do stałego seks związku mam 26 lat , chętnie Cię poznam, na co dzień pracuje, mam swoje mieszkanie, lubię wyjść do kina na spacer , lubię gotować, zapraszam do poznania się, __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ moje zdjęcia znajdziesz na stronie http://erosx.pl mój profil to Miskasypa26
Mała162021.06.6 21:03
Jeżeli przychodzi zmarły to tylko po pomoc dla siebie, albo wyjątkowo z pomocą dla ciebie. Trzeba się za nich modlić i starać się odróżnić czy to nie Zły Duch. Cała filozofia, a nie jakieś schorzenie...
BZDURY. KATOLIK NIE CZYTA PSMA I NIE WIE NIC2021.06.6 20:41
Co usłyszał w piekle bogacz gdy prosił by do jego rodziny posłano zmarłych???
gogogo2021.06.6 22:45
PSMA to też jakaś jednostka chorobowa?
Mejer2021.06.6 20:18
Kanada potrzebuje normalnych księży którzy robią co do nich należ a nie tęczowych pedałów.
Anonim2021.06.6 20:05
Ja też widziałam duchy,nie rozmawiałam z nimi i się bardzo bałam,ale egzorcyzmow nie potrzebuje.
Eli Barburr2021.06.6 19:43
Chcesz poznać, jaki jest naprawdę ten "cudowny" Izrael? ...... Zrób ten krok i poleć tam, ale ... Jeżeli chcesz poznać ten kraj-bękart ONZ-u pamiętaj o kilku "drobiazgach": NIGDY nie zatrzymuj się w hotelach, których właścicielami są Żydzi. Zatrzymaj się w hotelach, których właścicielami są chrześcijanie-Palestyńczycy. Chcesz poznać prawdziwy Izrael? Wynajmij przewodnika chrześcijanina-Palestyńczyka. Dowiesz się prawdy, jak np. Izrael zabiera wodę Palestyńczykom, jak rujnują ich gospodarstwa, których właścicielami są Palestyńczycy od SETEK LAT. Itp., itd. NIE WIERZ PROPAGANDZIE ŻYDOWSKIEJ!
Anonim2021.06.6 19:59
"There is no cure for schizophrenia, but with the right treatment, it’s possible to limit symptoms and reduce the chances of further episodes. Everyone’s experience of schizophrenia is different. It may become better before worsening, you may have episodes of being unwell, or its effects may be more constant. Up to 1 in 10 people may have a lasting recovery, and 1 in 5 may have significant improvement. Around half of people diagnosed with schizophrenia will continue to manage it as a long-term illness. The most common treatment for schizophrenia is medication and talking therapies." https://mentalhealth-uk.org/help-and-information/conditions/schizophrenia/treatment/
Andrzej Łabędź2021.06.6 19:41
Zapraszam gorąco na profil Eli Barbura, znanego Izraelczyka https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 na którym znajdują się informacje z pierwszej ręki dotyczące państwa Izrael, które od wielu lat stawia bohaterski opór terrorystycznej hordzie palestyńskiej w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu. Mile widziani są sympatycy państwa Izrael. Wszelkiej maści idioci oraz antysemici szczyszczani są szybko i bezboleśnie.
Żydowska ratyzacja Polski2021.06.6 19:26
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Żydowska ratyzacja Polski cd2021.06.6 19:26
CYT. : "Nie wiadomo kto był większym zwyrolem :-) .. Ten Wyszyński co był prokuratorem czy ten co był pedoskupem :-)" - - - - Ciekawe czy "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński pisze swoją interpretację historii łacińskim alfabetem, czy hebrajskim alfabetem i daje do tłumaczenia?
Tar2021.06.6 19:20
Po co pisać o chorobie gdzieś w Kanadzie, skoro u nas mnóstwo jest przypadków psychicznych - jak ten poniżej - i szybko się to rozprzestrzenia.
meanwhile in the UK2021.06.6 19:18
"A giant replica of Noah's Ark has been deemed unseaworthy and detained where it is docked. The 70m-long (230ft) ship, which has been transformed into a floating museum, arrived in Ipswich in 2019. In response to a Freedom of Information request made by the East Anglian Daily Times, the Maritime and Coastguard Agency (MCA) said the vessel was not safe to leave due to "deficiencies". The BBC has approached the ship's owner for comment." https://www.bbc.com/news/uk-england-suffolk-57363750
Żydowska ratyzacja Polski2021.06.6 19:02
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Żydowska ratyzacja Polski cd2021.06.6 19:03
CYT. : "Nie wiadomo kto był większym zwyrolem :-) .. Ten Wyszyński co był prokuratorem czy ten co był pedoskupem :-)" - - - - Ciekawe czy "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński pisze swoją interpretację historii łacińskim alfabetem, czy hebrajskim alfabetem i daje do tłumaczenia?
Anonim2021.06.6 19:22
https://www.centrumdobrejterapii.pl/materialy/schizofrenia-jak-leczyc-skuteczniej/
Nie wiesz...? Jak śmiesz!2021.06.7 1:48
Kto był Większym Zwyrodnialcem!??.... TO JASNE, TY LECHU KELLER! To są wszystkie twoje wpisy w różnych nickach!----- Największym zwyrodnialcem ty byłeś i jesteś!... Próbujesz to ostatnio skrywać...! Ale trochę wcześniej, te swoje poczynania z dziećmi dokładnie opisywałeś z całą perfidią!... Tu wszyscy czytaliśmy, aż się miało odruchy wymiotne na twoje słownictwo!.... Niektóre twoje wpisy mam!...Więc nie udowodnisz mi, że kłamę!
Jak kłame Grzegorz T.2021.06.8 14:45
Kłame - bo na fali orgazmu Grzesiowi zjadła się w wypowiedzi jedna litera. A wyraźnie ten krążący w Grzesiowej głowie Lech Keller-Krawczyk znów mu się naraził. Być może łakomie patrzył na dziecko, do którego podobizny Grześ się akurat onanizował. Na dodatek Grzegorz jest akurat na podwójnym haju: nie dość, że jest kobietą z dorosłymi dziećmi, to jeszcze pisze o sobie w liczbie mnogiej. A Lechowi zarzuca w swych fantazjach to, co chętnie by robił w rzeczywistości.
Pewnie o tym nie wiedziałeś,2021.06.6 19:01
ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
"Lekcja historii"2021.06.6 19:00
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
"Lekcja historii" cd2021.06.6 19:01
CYT. : "Nie wiadomo kto był większym zwyrolem :-) .. Ten Wyszyński co był prokuratorem czy ten co był pedoskupem :-)" - - - - Ciekawe czy "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński pisze swoją interpretację historii łacińskim alfabetem, czy hebrajskim alfabetem i daje do tłumaczenia?
Styki2021.06.6 18:12
Prof. Bridle bije na alarm z powodu zatrutego przez kolec proteinowy mleka matek karmiących piersią. Popełniliśmy błąd! Kolec białkowy (spike-protein) miał być cudowną bronią immunologii w rzekomej walce z koronawirusem. Są to składniki wirusa na powierzchni ciała wirusa, które są odpowiedzialne za „dokowanie” z ludzkimi komórkami. Tymczasem okazuje się, że ściana komórkowa może zostać otwarta, a wirusowy DNA może zostać przeniesiony do komórek ludzkich, gdzie może się replikować i powodować najróżniejsze, przez nas jeszcze nawet nieprzewidywalne choroby - twierdzi prof. Bridle.
Adam2021.06.6 17:59
Hej Kanadyjczycy,piszcie do Episkopatu Polski o przysłanie kilkuset doświadczonych egzorcysta.Niech sobie chłopaki dorobią !
Styki2021.06.6 17:31
Kanadyjski wirusolog bije na alarm! Kolec proteinowy w szczepionkach jest toksyczny :https://report24.news/virologe-schlaegt-alarm-wir-haben-einen-fehler-gemacht-spike-protein-ist-toxisch/?feed_id=2571
Styki2021.06.6 17:50
Odkrycia, o których prof. Byram Bridle relacjonował w wywiadzie 30 maja , są szokujące. Specjalista w dziedzinie wirusologii i immunologii na podstawie najnowocześniejszych badań, z których wszystkie przeszły proces recenzowania odkrył potworne właściwości białka kolczastego . Ten wirusowy, najważniejszy składnik wszystkich szczepionek mRNA wywiera toksyczny efekt u ludzi, krąży w krwiobiegu, a następnie powoduje wiele skutków ubocznych, które mogą prowadzić do śmierci. Oraz: białka kolczaste mogą być przekazywane przez mleko matki, co wyjaśnia różne doniesienia o skutkach NOP u karmionych piersią niemowląt zaszczepionych matek
Styki2021.06.6 17:54
Jak dotąd naukowcy, którzy są neutralni lub pozytywnie nastawieni do szczepienia Covid-19, zakładali, że substancje RNA szczepionki pozostaną w okolicy mięśnia barku. Wspomniane badania na zwierzętach pokazują, że tak nie jest – i byłoby to niezwykle niepokojące: Okazuje się, że kolec białkowy (spike-protein) dostaje się do krwi i krąży tam przez kilka dni po szczepieniu. Gromadzi się w wielu tkankach, m.in. śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i, co mnie szczególnie niepokoi, kumuluje się w dość wysokich stężeniach w jajnikach. (dokument PDF z badania firmy Pfizer po japoński i angielsku). Byram W. Bridle, profesor nadzwyczajny, University of Guelph, 30 maja 2021 r. Zarówno prof. Bridle, jak i kilka tygodni przed nim prof. Roger Hodkinson z Kanady , a kilka miesięcy przed nimi amerykańska mikrobiolog dr. Judy Mikovits ostrzegają, że toksyczny kolec proteinowy może wywołać bezpłodność obojga płc
matis892021.06.6 16:59
Mogą wymyśleć nową demoniczną, aborcyjną szczepionkę Antychrysta.
sex2021.06.6 16:25
Mam na imię Asia, szukam miłego, kulturalnego mężczyzny do stałego seks związku mam 26 lat , chętnie Cię poznam, na co dzień pracuje, mam swoje mieszkanie, lubię wyjść do kina na spacer , lubię gotować, zapraszam do poznania się, __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ moje zdjęcia znajdziesz na stronie http://erosx.pl mój profil to Miskasypa26
Tfu!....2021.06.6 16:38
Za mało danych! Ile waży, ile mierzy? A jak z HIVEM?
"Lekcja historii"2021.06.6 14:59
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Anonim2021.06.6 15:56
https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/jak-zyc-z-osoba-chora-na-schizofrenie-jak-pomoc-schizofrenikowi-aa-GLsy-efgH-Lfn5.html
"Lekcja historii" cd2021.06.6 16:14
CYT. : "Nie wiadomo kto był większym zwyrolem :-) .. Ten Wyszyński co był prokuratorem czy ten co był pedoskupem :-)" - - - - Ciekawe czy "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński pisze swoją interpretację historii łacińskim alfabetem, czy hebrajskim alfabetem i daje do tłumaczenia?
lak2021.06.6 17:26
Chyba lekcja "historii"...
Pewnie o tym nie wiedziałeś,2021.06.6 14:58
ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
Sex2021.06.6 14:53
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, http://erosx.pl wiecej moich fotek i kontakt i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
rebeliant2021.06.6 14:50
Pewnie o tym nie wiedziałeś, ale Prymas Tysiąclecia kardynał Wyszyński był FASZYSTĄ! I nie tylko, bo JPII był BESTIĄ! - - - - - - Tak twierdzi "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: " Nazista Wyszyński stworzył Bestię z Wadowic" i dalej ciągnie swoje '"wywody" Jan Hertrich-Woleński, CYT.: "A bestia z Wadowic stworzyła takich pedofilów jak Jędraszko - Katolicyzm to zło zorganizowane" - - - - Żyd Jan Hertrich-Woleński przy każdej okazji, gdzie tylko jest możliwe daje upust swojej PATOLOGICZNEJ NIENAWIŚCI do Polski i KK.
rebeliant2021.06.6 14:09
" Widzą i słyszą zmarłych" - może właśnie tak ten świat działa, tzn. są jakieś połączenia, a "egzorcyści" robią wielkie HALO... chyba tylko po to, aby wsadzić tam swój specjalistyczny ryjek zaprowadzania władzy nad marionetkami jeszcze i tam po drugiej stronie.
rebeliant2021.06.6 14:04
"Kanada potrzebuje egzorcyzmów" - a mówiłem, że ostatnia nadzieją Jahwe i jego cyrku są wulkany, tornada i niedomagania ludzkie. Jego cyrk już tam szybciuchno i z typową dla siebie pazernością poleciał, aby swoje paluchy wsadzić w te tajniki naszej egzystencji w tym czymś. To, że ludzie czegoś tam doświadczają, to nie oznacza, że trzeba tam lecieć z "egzorcyzmowanym" kocem i to zagaszać, są to bowiem fakty o tym w czym żyjemy. No chyba, że tu chodzi o kompletowanie pewnej wiedzy tajemnej... no to ja rozumiem czemu "egzorcyzmy".
jack2021.06.6 13:44
Najgorsza choroba jak ktoś ma zajoba.
Bo na widzenie i słyszenie zmarłych2021.06.6 12:23
licencję mają katoklechy. Za opłatą.
Bydlo2021.06.6 16:38
Tobie za to licencje sam szatan daje trollu, i prowadzi cie jak psa na smyczy.
WysłaćDoKanadyWszystkichKleruchówZPolski2021.06.6 12:09
Natychmiast wysłać do Kanady całą populację 55.000 kleruchów pasożytujących w Polsce! Niech egzorcyzmują, ewangelizują, ruchają niedźwiedzie grizzly i co tam jeszcze dusza zapragnie. Gdyby ruszyła Narodowa Zbiórka Sfinansowania Wypierdrolenia Kleruchów z Polski, w tydzień LOT miałby na koncie całą kwotą żądaną za wywózkę precz tej hordy. A który się opiera, chowa po garażach przy plebanii czy przebiera za mężczyznę - tego niech wyłapie Straż Wysyłkowa.
Rumcajs2021.06.6 18:23
a może was pedryli z LGBT w jednym kontenerze wysłać do kanada,wszystkie zboczeńcy z LGBT łączcie się w kanadzie vel (Pedałstan.
Ciekawy2021.06.6 12:07
"Jako jeden z pierwszych pisał o tym w marcu b.r. "The Guardian". Jego dziennikarze, którzy dotarli do notatki jednej z lokalnych agencji zdrowia, pisali o nietypowych objawach schorzenia. Mają to być na przykład utrata pamięci oraz atrofia mięśni". Ciekawy co to są priony? Ale szczepić, szczepić i szczepić.
Grizzly2021.06.6 12:02
To nie jest nowa choroba. Wszyscy którzy mają objawienia nie żyjącego już Jezusa i zmarłej dwa tyś. lat temu Maryjki mają to samo schorzenie powinni sie leczyć w zakładach psychiatrycznych
won2021.06.6 14:21
talmudyczny przygłupie.
leczsie2021.06.7 17:19
biblijna pobożna ciemnoto
ceramik2021.06.6 12:01
A szlag z Kanadą i wieloma krajami Zachodu. Sami wybrali, a że za dużo marychy i koki, to też sobie wybrali i tak mają. Idźmy dalej. Nikt nie woła.
Dominik pomocnik egzorcysty2021.06.6 11:55
Osoby dotknięte schorzeniem -sami to napisaliście
Prawda2021.06.6 11:18
To duchy pomordowanych przez kościół katolicki dzieci wołają o sprawiedliwość.
tomek2021.06.6 14:15
a co z duchami pomordowanymi przez inne kultury ,religie , ideologie jak lgbt, niewierzących . te duchy nie wołają???
ofiary religii2021.06.7 18:10
Warto również nadmienić niewinne dusze pomordowane w potopie, wszystkich mieszkańców Sodomy i Gomory z powodu paru obłąkańców chcących zgwałcić anioły XD, poległych w 40letniej ucieczce z Egiptu z powodu focha pewnego bóstwa za narzekanie na brak jedzenia tzw Exodus (lepiej by było gdyby Żydzi olali krzak Mojżesza i zostali w Egipcie niż uczestniczyć bez sensu w 40letnim surviwalu), Onana, którego jak nazwa użytkownika wskazuje Bóg zabił, bo ten lubił się onanizować, nie mówiąc o pewnym Żydzie przybitym do dwóch belek. Nie zapomnijmy o najważniejszych, bo prawdziwych ofiarach zabitych za głoszenie tzw herezji, w procesach o czary, krucjatach, pogromach na żydach, zabitych w procesie przymusowej chrystianizacji (rdzenni Amerykanie, ludy pogańskie w Europie), i wielu innych. A bajeczkę że Chrześcijaństwo i wgl inne religie są święte albo głoszą tylko miłość, pokój co odebrałem po pańskiej wypowiedzi może pan se wsadzić. Proszę mi jeszcze wymienić konkretne przykłady ofiar LGBT+ bo szczerze naprawdę jestem ciekaw czy wikipedia nie pominęła jakiegoś historycznego wydarzenia jak 'ludobójstwo wywołane agresją LGBT' czy coś, bo ja takich nie widzę.
katolik2021.06.6 11:12
To nie opętania, ale celowe działania ludobójstwa ludzkosci!! Tutaj egzorcysta nie pomoże, nie ma cech opętania, są cechy celowego działania morderców masonów
wyznawca wróżek2021.06.7 18:17
Ja bym powiedział, że to urok wróżki zębuszki, przez to, że dzieci, przez to, że dzieci mają już dostateczną wiedzę aby zakwestionować jej istnienie, ta rzuciła klątwę na ten świat. Sprawa wyjaśniona. Miłego dnia :)
Foster2021.06.6 11:11
W Kanadzie jest takich przypadków 48 a u Nas - ile ?. Przypuszczam, że znacznie więcej.
A2021.06.6 11:01
Z ustaleń prokuratury wynika, że nagrywając w przymierzalniach wikary używał kamery przyczepionej do buta. Ksiądz montował również kamery w damskich toaletach. Na nagrania wybierał się nie tylko do sklepów. Okazało się, że niektóre z filmów powstały podczas wyjazdów oazowych. Łukasz P. mógł to robić wielokrotnie. Pracował bowiem z młodzieżą zaangażowaną m.in. w Ruch Światło-Życie.
won2021.06.6 14:19
głupi chazarze, zajmij się zboczonymi rabinami.
Anonim2021.06.6 10:55
Czym prędzej trzeba wysłać Lotną Brygadę egzorcyzmową w skrócie LBE, niech jadą, ale niech zabiorą cysternę wody święconej, zapas kropideł, podręczniki do egzorcyzmowania najlepiej te wydania średniowieczne, słowniki polsko-łacińskie, gdyby przypadkiem pojawiły się wampiry to zapas kołków osinowych, kieszonkową izbę tortur na ewentualne spotkanie z czarownicami - i niech jadą chłopaki, niech jadą, niech rozsławiają imię polskiego egzorcysty z bogiem.
katolik2021.06.6 10:54
Takie przypadłości ludzi same z nikąd się nie wzięły---dla ogłupienia ludzi wołają egzorcystów. Ludzkość zostaje poddana eksterminacji i to bardzo szybkiej! Pseudoszczepionka na koronawirusa, który jest grypą będzie powodować choroby różne, bezpłodność, raki, jak już w Kanadzie choroby mózgu, psychiczne, jak w Kanadzie trudności z chodzeniem, wzrokiem. Teraz mordercy zalecą jakąś dodatkowa szczepionkę. Bill juz ja produkuje
ala2021.06.6 11:51
Ty kiedykolwiek byłeś normalny? Oglądasz TVNienawiści 24, to nic dziwnego!
Prorok2021.06.6 10:53
Uciekajcie z Nowego Brunszwiku bo zginiecie ...
Omen2021.06.6 10:51
Już wkrótce w Nowym Brunszwiku pojawi się Antychryst ...
To nic nie da2021.06.6 10:48
Pandemonium już nadciąga ...
katolik2021.06.6 10:32
To nie jest dziwne, Kanada zamykała ludzi którzy mieli jakieś objawy grypy, teraz pseudoszczepionki, plus na pewno dali im coś do powszechnego spożycia. Masoni nie spoczną aż nie wybiją ludzkosci i stworzą ją na nowo z próbówki, sterowanych czipami, jak psy.
Anonim2021.06.6 10:32
katolikom pilnie potrzebny psychiatra, nie egzorcysta
droma2021.06.6 10:28
czyste objawy sodomi spowodowane ; lewactwem ,zbokostwem ,blużnierstem ,będzie tylko więcej ,lekarstwo ; pokuta ...
maciejboryna2021.06.7 18:40
No stary masz racje sam byłem gejem ale polazłem wczoraj do konfesjonału wyznałem to batmanowi, zadał mi w pokucie 10 batów, łamanie kołem, łoże madejowe na 3 zdrowaśki, i siad na kołysce judasza na końcu przez 3 dni i trzy noce w ramach pokuty musiałem wisieć na krzyżu oczywiście głową w dół gdyż niegodnym wisieć jak Pan nasz Zbawiciel boski Pomazaniec, Baranek Boży. Na koniec pokuty musiałem poddać się piętnowaniu. Chwała Bogu pokuta pomogła wogóle nie mam ochoty na seks tylko efektem ubocznym czytam frondę i odpisuję na niej debilom. Z Bogiem. Christus rex.
katolik2021.06.6 10:24
Mordercy masońcy zabijają-- takie i inne choroby będzie powodować chemia genetyczna, pseudoszcepionki na koronawirusa. Co masoni robia z ludżmi-- inwalidzi i trupy za życia.
adg2021.06.6 10:24
Czy na sali jest lekarz?
lak2021.06.6 10:23
Dla entuzjastów "szczepionek" coś z grudnia 2020. Publikacja rządu angielskiego: ... ... https://www.bankier.pl/forum/temat_ulotka-szczepionki-pfizer-tego-wirusa-sie-tak-szybko-nie-pozbedziemy,42413053.html
lak2021.06.6 10:39
A te minusy ujemne to za co? Za "nie na temat" czy za przekazanie prawdy?
katolik2021.06.6 11:00
minusy za prawdę pokazuja, ze ludzie sa głupi i są nazistami, nie trzeba na takich reagować
katolik2021.06.6 10:58
Prokurator jest tak samo winny ludobójstwu Polaków jak mordercy z SSPIS, dziwne , ze mordercy z SSSPIS jeszcze siedza w czymś co nazywa się rządem i dalej obmyślaja plan eksterminacji Narodu Polskiego
Portofino2021.06.6 10:17
Ten "wirus" rozleje się na lewactwo całego świata. Drżyjcie albo się nawracacie.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.6 10:20
Polecam Nerolfi Portofino bardzo przyjemne perfumy Toma Forda - słynnego gejowskiego projektanta, filmowego reżysera, kreatora perfum :)
Edek2021.06.6 10:14
Autorzy tego artykułu potrzebują pilnego kontaktu z psychiatrą.
NWO2021.06.6 10:10
prowadzi różne eksperymenty.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.6 9:56
To się nazywa schizofrenia i to może leczyć jedynie medycyna, a nie żaden hochsztapler "duchowny" mitoman twierdzący, że istnieje bożek, który siedzi na chmurce.
tomek2021.06.6 14:21
faktycznie o tym nie wiemy .wiemy natomiast ,że tyłek służy do wydalania odchodów a nie przyjmowania męskich członków
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.6 15:03
jeśli chodzi o tyłki kobiet to macie nt. temat inne zdanie i tam już odnajdujecie większą wielozadaniowość
won2021.06.6 15:43
cuchnący chazarski zboku.
tomek2021.06.6 17:47
możesz tutaj wylewać swoje żale swojej seksualnej ułomności ,ale nigdy nie będziecie odczuwać przyjemności z uprawiania seksu tak jak natura nas stworzyła. każdy gatunek aby się rozmnażał potrzebuje płci przeciwnej i owocem tego jest potomstwo. to co sobą reprezentujecie to jest choroba psychiczna z której część z was wyszła i dostrzegają w jakiej seksualnej schizmie uczestniczyli . wam należy współczuć jak każdemu innemu choremu a nie was piętnować .możecie indoktrynować dzieci i po to zostaliście uruchomieni w krajach chrześcijańskich aby wyniszczyć cywilizację ,którą pielęgnowaliśmy przez lata wiarą ,wartościami takimi jak rodzina. historia lubi się powtarzać . człowiek tą walkę wygra tylko nie wiadomo ile szkód wyrządzicie do tego czasu
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.6 18:45
Jeszcze się chwalisz indolencją w temacie seksu? Już wystarczy, że się pochwaliłeś swoimi analnymi frustracjami. Martw się o doopsko swojej starej :)
tomek2021.06.6 19:01
obyś się ocknął ze swojego zboczonego letargu bo nieświadomy jesteś tego ,że jesteście tylko narzędziem a kiedy już osiągniecie swoje cele będziecie niepotrzebni a wtedy będziecie prosić zboczeńcy o pomoc tych ,których tak mieszaliście z błotem w imię fałszywej tolerancji .czas start
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.06.6 19:24
Potrzebujesz psychiatry. Homofobia to choroba psychiczna.
A2021.06.6 9:50
do czego te egzorcyzmy?
AAAtomek2021.06.6 9:40
Tak oto, fronda stała się źródłem "legend miejskich i fake newsów"...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.06.6 9:40
tą chorobę miała już w latach 30 ubiegłego stulecia faustyna kowalska a swoje halucynacje i wizje w których widziała i słyszała zmarłych opisała w tzw. "dzienniczku"
KATOLICKA KRETYNIZACJA TEN RAJU2021.06.6 9:49
JUDASZE W POLSCE JEST WAM TAK ZLE TO PO CO TU SIEDZICIE . DLACZEGO NIE WYJEZDZACIE ZYDZI Z TEN KRAJU .
KATOLICKA KRETYNIZACJA TEN RAJU2021.06.6 9:55
Dlaczego wy nie wyjedziecie do Watykanu, wtedy w Polsce będzie normalnie a wy będziecie w raju.
won2021.06.6 10:06
chazarski przygłupie z Polski, dali wam Izrael, jeszcze ci parchu mało?
Anonim2021.06.6 10:10
Słusznie ci prawi miejsce religijnych ideologów jest w watykanie, a w Polsce za kratami
tomek2021.06.6 14:24
a gdzie jest miejsce zboczeńców i ideologów lgbtlpg
xxx2021.06.7 17:28
a miejsce wszystkich Napoleonów i wierzących w inne bezpodstawne rzeczy jak staruszek w chmurkach albo hipis chodzący po wodzie nie jest w pokoju bez klamek?
ty2021.06.6 15:45
chazarski talmudyczny bękarcie, won.
Rumcajs2021.06.6 18:25
chazarskim podludzią zawsze mało bo to zlepek komórek lewackich.
won22021.06.7 17:36
Katolicki przygłupie dali ci całą Europę, Amerykę i gdzie jeszcze Chrześcijaństwo się rozpleniło i dawało wciskać na siłę ciemnogród od 2tyś lat i mało ci? Do Watykanu jak się nie podoba.
Foster2021.06.6 11:14
W watykanie już ich nie chcą.