28.04.20, 15:45Fot. via: Flickr

Kasta basta. Sędzia brutalnie zgwałcił koleżankę

Sędzia Jakub K. miał brutalnie zgwałcić swoją koleżankę z pracy, kiedy odwiedzając ją w domu, zorientował się, że nie ma jej męża. Prokuratura domaga się uchylenia mu immunitetu – informuje portal wPolityce.pl.

Jak wynika z ustaleń portalu, który powołuje się na informatora z bydgoskiego sądu rejonowego, jeden z sędziów miał dopuścić się brutalnego gwałtu. Odwiedzał w domu swoją koleżankę. Kiedy okazało się, że jest ona sama, miał rzucić się na nią i zgwałcić.

Po zajściu kobieta natychmiast poinformowała o dramacie swojego męża. Ze względu na silną traumę zwlekała jednak z zawiadomieniem organów ścigania. Teraz sprawą zajmuje się Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej, który złożył już wniosek o uchylenie immunitetu Jakubowi K. oraz jego tymczasowe aresztowanie. Na sędziego Jakub K. został powołany w 2012 roku, przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

kak/ wPolityce.pl

Komentarze

Polexit2020.05.19 15:15
Co w tym dziwnego: wszak kaście wszystko wolno - zawsze byli, są i będą bezkarni!!! Nawet PiS o to dba, nie mówiąc o PO, ZSL, PZpR, SLD, KO, Konf., itd, itp!
WALDEK2020.04.29 7:47
PROPONUJĘ PODWÓJNĄ KASTRACJĘ FIUT I JAJA!!!! POTEM NA JEGO OCZACH ODCIĘTE GENITALIA RZUCIĆ PSOM NA POŻARCIE!!!!
Moshe Cvel2020.04.28 22:56
O ILE MNIE PAMIĘĆ NIE MYLI PAN LEPER I JEGO KOLEGA POSTAWILI KIEDYŚ FILOZOFICZNE PYTANIE: "CZY PROSTYTUTKĘ MOŻNA ZGWAŁCIĆ ?" A CO TO JEST GWAŁT? A JEŻELI UŻYŁ CYGARA TAK JAK PAN PREZYDENT CLINTON TO GWAŁTU NIE MA . A JAK PENETRACJA PŁYTKA TO JAKI TO JEST GWAŁT NO I PYTANIE W KTÓRY OTWÓr (OTWORY) BO NP. W OKO LUB UCHO TO CHYBA GWAŁTU NIE MA!!!
na co czekasz frajerze? 2020.04.28 20:41
Chcesz wylądowac w kiciu za NIELEGALNE - PIRACKIE FILMY? Wejdź na tą stronę: filmvod.pl Chcesz żeby ci WYCZYŚCILI KACAPY KONTO? Wejdź na tą stronę: filmvod.pl Nie wystarczy ci AIDS, chcesz podłapać VIRUSY - MALWARE? Wejdź na tą stronę:filmvod.pl Chcesz być takim idiotą jak Leszek Keller-Krawczyk? Kopiuj jego "reklamy".
Hity kinowe online 2020.04.28 20:07
Najlepsze hity i premiery kinowe dostępne w każdym domu. Wygodny sposób, aby oglądać tysiące filmów i seriali. Znajdują się też produkcje przedpremierowe, co oznacza, ze możesz legalnie oglądać filmy, które aktualnie dostępne są jeszcze w kinach! Wszystkie możliwe filmy oraz seriale z dożywotnim dostępem. https://filmvod.pl
jank2020.04.28 19:58
Wielu z nich bez przerwy gwałci....prawo, w tym przypadku skończyło się na koleżance
Walter2020.04.28 19:32
Austriak zeznał w prokuraturze, że Jarosław Kaczyński wyłudził od niego łapówkę w kwocie 50 tys. zł dla księdza Rafała Sawicza. Posiada świadków i dowód wypłaty powyższej kwoty z banku. Prokuratura podległa Zbigniewowi Ziobro nie zajęła się sprawa. Afery PiS-u: Getback, Srebrna, PCK, Skoki, KNF, NBP, CBA, Pagasus, Michała Dworczyka, Jana Szyszki, Bartłomieja Misiewicza, Łukasza Piebiaka, Stanisława Koguta.... Czytając artykuły na Frondzie mam wrażenie, że PiS ma monopol na dobro, uczciwość, mądrość i nieomylność, a wszyscy poza tą patią, to postacie o upadłej moralności. . Wyżej opisane przykłady przeczą takiej teorii. Opisywanie przypadku sędziego, który zgwałcił koleżankę w jej domu sugerują przypisywanie tej grupie zawodowej szczególnych tendencji do złych czynów. Takie uogólnienia są krzywdzące. W każdej grupie zawodowej spotyka się czarne owce.
trujący Kartofel z sokiem z buraka2020.04.28 18:07
podobno Bodnar już interweniuje w OBWE; Tusk z EPL wziął w obronę sędziego, SN wydał oświadczenie, sędzia jest niewinny, tylko emocje; kundle z GW prześwietlają rodzinę zgwałconej; Spurek oświadczyła że byki w togach są bez chuci itd
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.04.28 17:39
Nie bronię sędziego, bo nie wiem jak było. Ale wiem, że uczciwe dziennikarstwo wymaga, aby napisać, że to było w czerwcu 2019 roku. I że pani czekała wiele miesięcy z powiadomieniem policji. A w międzyczasie rozmawiała sobie z mężem i znajomymi o tej "wesołej" sprawie.
KASTA2020.04.28 17:26
To nie było zgwałcenie tylko ROZTARGNIENIE !
Przeciw-kascie2020.04.28 16:38
Jak to mozliwe, ze facet jeszcze nie siedzi ? Czyzby u nas obowiazywal szariat i tacy sa bezkarni ?
Agnieszka Dz. 2020.04.28 16:55
Trochę tak, w naszej katolickiej Polsce trudno jest udowodnić gwałt. Pewnie przeciw tej kobiecie świadczy to, że wpuściła go do domu. Gwałciciel zaraz powie, myślał, że tak tylko się przekomarza, a naprawdę też tego chce, albo, że była zbyt wyzywająco ubrana. Kobiety-ofiary gwałtów nie mają w Polsce łatwo. Zresztą wystarczy przypomnieć sobie,jak długo cieszył się wolnością Piasecki, pisowski radny, który znęcał się nad żoną, bił ją, poniżał i gwałcił.
harry2020.04.28 17:21
Głupawe te twoje argumenty, lewacki przygłupie, bardzo głupawe. Gdzie radnemu do sędziego? Radny nie ma ani immunitetu i na dodatek jest tylko kadencyjny. No i nie istnieje kasta radnych, którzy broniliby go jak niepodległości. A sędzi to sędzia, ma immunitet dożywotni to i gwałcić może kiedy chce. I kogo chce, nawet sędzię też z immunitetem. No, po prostu niespotykany casus prawniczy i kompletna paranoja, I może też kraść pendrajwy z marketów, i kiełbasę, i 50 PLN babci. I wykonywać obowiązki ściśle "na telefon". Lepiej może, przygłupie, nie pisz nic, bo co napiszesz to jedynie utwierdza w przekonaniu, że obłęd toczy was wszystkich w mniej więcej podobnym stopniu. nawet powiem, że więcej niż mniej.
Agnieszka Dz. 2020.04.28 17:33
Pokaż mi jeden wpis, kogokolwiek, jedną wypowiedź innego sędziego, broniącą tego gwałciciela. A Twoje inwektywy nie świadczą dobrze ani o Tobie, ani o tych,którzy Cię wychowali, ani o środowisku i opcji politycznej, którą reprezentujesz.
harry 2020.04.28 17:43
Mam gdzieś opcje polityczne. Interesuje mnie państwo, w którym sprawiedliwość dotyczyć będzie w tym samym stopniu wszystkich. I że tę sprawiedliwość będą wymierzać ci, którzy są poza wszelkim podejrzeniem. Nie zwykła korporacyjna "kasta" uprawiająca patologię z godłem na szyi. I uprawiająca politykę - z wykorzystaniem ulicy i zagranicy - tylko dlatego, że po raz pierwszy od 30 lat wolnej Polski znalazła się siła polityczna deklarująca zamiar budowy sądownictwa w interesie Państwa, a nie jedynie państwa ubierającego togi.
Agnieszka Dz. 2020.04.28 17:44
I to tyle na temat gwałtu i gwałciciela. Miłego dnia.
harry 2020.04.28 17:53
Dodam, że przypadek tego przestępstwa dokonanego przez kolejnego członka kasty w togach, o ironio, również na członku kasty, będzie soczewką całej patologii jaka drąży kastę przez aż tyle lat wolnej Polski. W zasadzie już wydrążyła i teraz pora ściąć drzewo od środka spróchniałe i zasadzić nowe.
Agnieszka Dz. 2020.04.28 18:00
Gorzej, jak się okaże, że ten sędzia popiera pisowskie zmiany w sądownictwie, głosuje na PiS i Dudę. Jak to wtedy odkręcić, prawda?
harry 2020.04.28 18:24
Wpadasz, człowieku, w bzdurne urojenia. One najczęściej są wynikiem projekcji oczekiwanej sytuacji czy wymarzonego biegu zdarzeń. Oceniając rzeczywistość, takie imaginacje są mi obce. Ale jeśli już, gdy z kolei okaże się, że sędzia - gwałciciel palił znicze pod sądami, to będzie nie tylko gwóźdź do trumny, w której spocznie patologia sądownictwa 30 lat III RP, lecz przede wszystkim, pośmiertna wizja tego co paranoicy próbowali określać niezawisłością sądów.
Agnieszka Dz. 2020.04.28 18:31
Ty masz niestety urojenia. Nie ma znaczenia czy jest sedzią, czy pisowskim radnym, zgwałcił, jest przestępcą, który powinien siedzieć. Nie ma to związku z żadnymi reformami, czy ich brakiem. Ale wy nawet gwałt potraficie upolitycznić. Obrzydliwe to i odrażające.
harry 2020.04.28 18:39
Po co jeszcze jęczysz żałośnie, paranoiku ? Przecież to nie ja o 17.44 życzyłem "miłego dnia". Paranoicy mają ten problem, że niby ich już nie ma, a tak naprawdę jeszcze są.
greg2020.04.28 16:16
Polak ukradł Niemcowi samochód, Polacy to złodzieje.
plantator unijnych buraków 2020.04.28 16:08
"Totalni" paranoicy, palcie szybko świeczki i pod sądy! Jedni bronić gwałciciela, drudzy zgwałconą ! Może jeszcze Gersdorf zdąży się załapać!
Agnieszka Dz. 2020.04.28 16:50
Właśnie o to chodzi, że nikt nie ma zamiaru bronić przestępcy. Jeśli zgwałcił tę kobietę, to powinien zgnić w więzieniu. A tak w sumie, to za gwałt, przemoc fizyczną i psychiczna, znęcanie się nad żoną, siedzi w więzieniu pisowski radny Piasecki. Dlaczego Fronda nie zająknęła się na ten temat i nie krzyczała nagłówkami w stylu " Takie właśnie jest PIS! Piasecki całymi latami znęcał się nad żoną"
2020.04.28 23:23
to źle że piasecki siedzi? popełnił przestępstwo to siedzi.a co wam lewackim zwyrodnialcom wydaje się że jesteście bez karni?
Agnieszka Dz. 2020.04.29 5:53
Piaseckiemu tak sie zdawało. Mimo zgloszenie przestępstwa prokuratura nie chciała postawić zarzutów.
Dam2020.04.28 16:05
Wydźwięk jest taki, że skoro jeden sędzia zgwałcił koleżankę, to wszystkich sędziów trzeba zaorać. Ale jeżeli jeden ksiądz zgwałci dziecko, to jest to tylko jego wina, a Kościół który mu to umożliwił jest niewinny. A może jednak się zgodzimy, że w każdym środowisku znajdą się kanalie i nie można oceniać całej grupy za grzechy jednostek?
plantator unijnych buraków 2020.04.28 16:44
Łżesz, lewacki śmieciu, w przypadku przestępstw księży oskarżacie natychmiast cały Kościół i Kościołowi każecie natychmiast płacić odszkodowania. Zresztą uznajecie nawet, obłąkańcy, że Kościół to organizacja przestępcza. Wypada więc powiedzieć - w kontekście gwałtu sędziego na pani sędzi - że taka to już w Polsce jest ta kasta. No i odszkodowanie niech płaci SN, skoro skutecznie dotąd chronił członków kasty - sprawców różnych czynów karalnych. Teraz wasza paranoja zacznie obracać się przeciwko wam. A my, normalni Polacy, będziemy jedynie spokojnie przyglądać się waszej obłąkańczej autodestrukcji. Najważniejsze by się szybko pogłębiała, skoro nie chcieliście się sami leczyć. No to do przodu, obłąkane przygłupy !
Maria Blaszczyk2020.04.28 17:21
Ależ, kulturalny plantatorze unijnycy buraków, to nie tak... I żadne wyzwisko tego nie zmieni... W przypadku przestępstw księży oskarżamy całe kościół nie o te przestępstwa, tylko o ich ukrywanie, tworzenie procedur zastraszania ofiar, zapewnianie sprawcom komfortowych warunków do ich popełniania, gnojenie ofiar - nie przez sprawców, tylko przez innych księzy, że wspomnę tylko abp Michalika, w końcu nie byle kogo, tylko przewodniczącego KEP, który opowiadał, jak to dzieci wciągają innych w grzech. I za to oczekujemy odszkodowań. Nie za same zgwałcenia, tylko za to, że się wysyła pedofila do pracy z dziećmi i nikt nie reaguje, gdy pedofil robi sobie z ofiarą tournée po kolejnych plebaniach, gdzie wszyscy widzą co się dzieje, gdy spowiednik wyzywa dziecko od "ku..ew", gdy próbuje opowiedzieć o gnoju, który je więzi, głodzi, katuje i gwałci, tak, ze połamał mu miednicę, a ciążę kazał usunąć. Za to, że gdy sąd chce zboczeńca skazać, jego szef zapewnia sąd, że będzie go pilnować, po czym facet na oczach wszystkich sprowadza sobie dzieciaki. Za to, że ludzie, wobec których jest prowadzone postępowanie w sprawie wykorzystywania nieletnich, są wysyłani przez swych zwierchnikow do pracy z nimi. Itd.. Dowolny paroksyzm chamstwa nie zastąpi minimalnej umiejętności rozumienia zjawisk Cię otaczających. Proponuję zacząć od poczytania uzasadnień tych dwóch wyroków, gdy ofiary dostały odszkodowanie od kościoła.
plantator unijnych buraków2020.04.28 17:35
Uśmiech mój budzą te niby-poważne argumenty lewackiego przygłupa. 1. W przypadku przestępstw sędziów, oczywistym jest, że nikt nie oskarża o nie całego sądownictwa. Społeczeństwo oskarża kastę tylko o ukrywanie sprawców w togach, zastraszanie świadków ich czynów, mataczenie, przeciąganie terminów procesowych w nieskończoność po to by zarzuty wobec państwa sędziów ulegały przedawnieniu. 2. I za to oczekujemy - oprócz sprawiedliwości - również odszkodowań dla ofiar sprawców w togach. Nie może być tak, że sądy chronią w nieskończoność, w ramach zawodowej korporacji, innych sprawców w togach. 3. Ogromna wina w trwaniu przez dekady tej farsy leży po stronie SN, który konserwował taka patologię formalną i prawną. Dlatego odszkodowania dla ofiar sądowej patologii musi ponosić SN. 4. Dowolny paroksyzm zakłamania i paranoi oraz buta na pewno nie zastąpi, a nawet wyklucza wszelką racjonalność w ocenie rzeczywistości. Proponuję przygotować się na pierwsze lektury uzasadnień wyroków na przestępców w togach, których ofiary dostaną w końcu odszkodowania od resortu sądownictwa. To nastąpi już niebawem.
Dam2020.04.28 18:39
1. Tytuł 'Kasta basta" przeczy temu co mówisz. PIS wielokrotnie wyciągał jakiekolwiek przewinienia sędziów (kradzież kiełbasy), żeby pokazać, że trzeba zmienić cały system. więc kłamiesz. 2 -3. Tutaj się zgadzam, trzeba tylko udowodnić sędzi winę. 4. Jeżeli tak uważasz, to jesteś naiwny. Jakby PIS miał zamiar naprawić sądownictwo, to by zaczął od koślawego prawa, które pozwala w takim samym przypadku wydawać różne wyroki. Chyba, że mi wytłumaczysz, w jaki sposób możliwość odwoływania sędziów przez polityka partii rządzącej miałaby naprawić sądownictwo, a nie skorumpować jeszcze bardziej partię rządzącą.
Maria Blaszczyk2020.04.28 20:20
1. W przypadku przestępstw sędziów, oczywistym jest, że nikt nie oskarża o nie całego sądownictwa. No to teraz, jeśli jesteś w stanie powściągnąc swe chamstwo i coś zrobić z sensem, przeczytaj, na spokojnie, tytuł tego "artykułu". Zaczyna on sie od słów "Kasta basta". I teraz, odpowiedz na pytanie: czy słowo "kasta" odnosi się do tego konkretnego sędziego, czy może jednak do pewnej grupy zawodowej? Ok, jedźmy dalej. Czy słyszałeś jakąkolwiek wypowiedź jakiejś szychy wsród sędziów, że to "ofiara jest winna i skrzywdziła sprawcę"? I jeszcze kilka kroków: czy odkryto dokument obowiązujący wszystkich sędziów, a instruujący, jak zastraszać ofiary, by nie zgłosiły nikomu przstępstwa? Czy co bardziej prominewntnych sedziowskich zboków ukrywa się w Państwie Sędziowskim? Czy sędziowie-szefowie kierują swoich podwładnych zboczeńców tam, gdzie mogą dalej gwałcić??? 2. Jesli udowodnisz, że ktoś kogoś chronił - tak, odszkosodowanie się należy. Tylko póki co nic takiego nie udowodniono. I być może nie dlatego, ze tak się nie stało. Moze po prostu sędziowie nie są aż takimi idiotami i prostakami, by pisać o takich rzeczach w listach do obcych osób - jak bp Przykucki, oskarżać ofiary w świetle kamer czy obwoziić się ze swoimi seksualnymi niewolnikami po kraju. Nie mam pojęcia. Tak czy siak - punkt dla nich, w porównaniu do księzy. 3. A w jaki sposób? Bo wiesz, ci sędziowie z billbordów za Twoje podatki, to już dawno zostali pozbawieni prawa wykonywania zawodu. Gdy kumple pani Szydło kosili grubą kasę za te billbordy, sędzia od kiełbasy nie orzekał od kilkunastu lat, a nie żyl od dwóch, zresztą za krasdzież tej kiełbasy został skazany. Sędzia ze świdnicy nie był nawet ze Świdnicy, tylko z Wrocławia, i żadnej decyzji nie wydał, tylko osadzony nie nadawał się do zwykłego więzienia z powodu choroby. A takiego, gdzie można by go leczyć, w Polsce nie ma. Być może sędzia powinien za własne pieniądze postawić wysokospecjalistyczną neurologiczną placówkę z odpowiednim reżimem, ale to jeszcze nie to samo, co wypuszczenie człowieka, by dalej gwałcił dzieci... Sędzia od spodni była już w momencie popełnienia czynu w stanie spoczynku, a to z powodu zaburzeń psychicznych. Itd Co zabawne, te informacje uzyskano z Sądu Najwyższego... On je publikował. 4. Co do zakłamania, proponuję skonfrontować z rzeczywistością. A objawów paranoi gdzieś się dopatrzył? Każdą stawianą tezę opatruję przykładem, mogę też dawać linki, jak Ci zależy. Ale z przyjemnością poczytam te uzasadnienia. Tak jak doczekać się nie mogę na uzasadnienia w sprawie PeOwców, co to karuzele VATowskie robili i wybuchali samolot. Po prostu czekam i czekam i nie mogę się doczekać... Jak już się cos znajdzie, to karuzela VATowska w skarbówce u pana Banasia...
K. J.2020.04.29 3:13
Mario, Dziwne, że widzicie księży pedofilów, a ponad 90% cywilnych pedałow to nie widzicie! Oni nic dzieciom nie robią, prawda, tylko księża? A chociażby nasz tu słynny "...ateista dumny gej" , czyli Keller Lech ! Przecież on się sam we wpisach chwalił, co robił i jak robił! Nie widziałam żebyś chociaż słowo złe o nim n apisała! Ale może, jak to mówią, swój swego kryje? Nie wiem? Może ma się jakichś takich bliskich w rodzinie, jakiegoś geja, czy lesbijkę, to siłą rzeczy się takich broni?! Różnie to bywa, prawda????
Dam2020.04.29 13:15
A wy dalej kłamiecie, że chodzi tylko o to, że jakiś ksiądz skrzywdził dziecko. Chodzi o to, że Kościół tych, którzy krzywdzili dziecko UKRYWAŁ PRZED SPRAWIEDLIWOŚCIĄ? Czy inne grupy zawodowe mają za plecami organizację, która przeniesie ich do innego miasta, zamiast zawiadomić policję, jeżeli któryś z ich członków zgwałci dziecko? Czy istnieją w nich oficjalne zalecenia, jak utrudniać policji śledztwo? Widzisz różnicę? Czy dalej będziesz kłamać?
Dredd2020.04.28 18:42
Człowieku, nie gwałć logiki...
Piotr Nowak2020.04.28 15:58
I wg pisich przygłupów takich jak ferndzel powodem jest: Zgwałcił, bo jest sędzią? Czy jest sędzią, bo zgwałcił?
Nemo2020.04.28 21:19
Daj spokój, nie byłoby problemu gdyby takie bydlaki z kasty nie były chronione immunitetem i nie podlegały szczególnej ochronie nawet popełniając czyny kryminalne. Zwykły Kowalski dostałby 3 miechy i od razu siedziałby w pace tymczasowej a ten bydlak chodzi na wolności.
K. J.2020.04.29 2:58
Piotrze Nowak! Zastanawiam się, dlaczego ty jesteś u tych "frędzlów", "przygłupów "itp. ! Tak ci tu dobrze, więc ty jesteś od nich miliony razy głupszy! Coś kręcisz z tą głupotą? Logiczne, że jako mądry nie siedziałbym u przygłupów, tylko poszedłbym do mądrych! A ty tymczasem u tych głupich, od bardzo długiego czasu tu walisz w klawiaturę 20 / dobę ! Więc gdzie tu sens, gdzie logika? Umiesz mi to wyjaśnić!?
anonim2020.04.29 23:53
zgwałcił, bo jest sędzią powołanym przez Komorowskiego
katolicka kretynizacja polski2020.04.28 15:56
"Sędzia brutalnie zgwałcił koleżankę" grzmi tytuł! a dalej czytamy: miał dopuścić się brutalnego gwałtu... miał rzucić się na nią i zgwałcić... słowo klucz, MIAŁ czyli tryb przypuszczający, ale tytuł sugeruje że zgwałcił! Brawo fronda! prawdziwe i rzetelne przedstawienie sytuacji! buhaha...
Sebastian2020.04.28 16:25
Takie "uzasadnienia" swoich komentarzy może pisać tylko kretyn.
sale2020.04.28 17:35
Wszystkich obowiazuje domniemanie niewinności, najpierw sledztwo, później wyrok, na razie "miał". Zawsze za to piszą "brutalny gwałt", a jest jakiś inny?
Nemo2020.04.28 21:13
Daj spokój, jest doniesienie, jest domniemanie a jak udowodnią będzie skazanie bydlaka z kasty. Ciekawe czy to bydlę miało badania na popęd seksualny aby podczas rozpraw nie mieć wzwodu widząc oskarżane laski?
Antex2020.04.29 6:53
Po co takie badania? Pod togą i tak nie widać....
LUKA2020.05.19 8:46
Penie wolałbyś aby tobie dupsko wyłozgottał. Zbok i kretyn