08.01.14, 19:43Ideologia gender (fot. SXC.hu)

Kinga Rusin wspiera ideologię gender

"Marks & Spencer ogłosił właśnie, że nie będzie w swoich sklepach dzielił zabawek na "chłopięce" i "dziewczęce" - napisała na swoim profilu Kinga. Zmieni też kolory i design ich opakowań. Precz z niebieskim i różowym! W końcu zestaw "mały geniusz" dla dziewczynek, a Baby Born dla chłopców. By żyło się lepiej bo równiej."

UBu

Komentarze

anonim2014.01.8 20:09
"by zylo sie lepiej" :D :D pelna lemingoza, tylko ze w ladnym opakowaniu :D
anonim2014.01.8 21:50
chyba jest w porządku kobietą skoro dość specyficznie z odrobiną kąśliwości o tej zboczonej ideologii gender się wypowiedziała i na wykończenie jeszcze słońce peru donek został POchwalony
anonim2014.01.8 23:17
Znowu jakaś resortowa szmata wypuściła smierdzącego bąka .
anonim2014.01.9 6:02
Kolejna pożyteczna idiotka, produkt tvn-u. Kogoś to dziwi?
anonim2014.01.9 6:34
Co to jest ta Rusin?
anonim2014.01.9 6:54
Czytam sporo prawicowych publikacji i to mi w jakiś sposób pierze mózg np. co jakiś czas się zastanawiam,- a może oni mają rację albo przynajmniej część racji? Przecież ich twierdzenia są tak skrajnie różne od moich a przedstawiają je w taki sposób jakby racja była w stu procentach po ich stronie, bez żadnej nawet szansy na polemikę. I wtedy pojawiają się takie artykuły, "ideologia gender" a ja z powrotem wiem że jesteście tylko niedouczoną, ksenofobiczną zgrają, która warczy i szczeka na wszystko co jest za rogiem, nie możecie zerknąć za ten róg i zobaczyć co tam jest, bo łańcuch którym jesteście przywiązani jest za krótki. Czemu nie nazwiecie ideologią geografii albo psychologii czy socjologii, tam też na pewno znajdziecie dużo rzeczy z którymi będą nie do pogodzenia z waszym ciasnym światopoglądem. Gender bada stereotypy, wiecie co to takiego? Stereotyp? Na zwalczanie tych stereotypów proponowane są różne sposoby, jedne się mogą podobać inne nie. Tak samo jak w medycynie, czy przytaczanej już socjologii. Mogą szkodzić, mogą pomagać ale to nie jest ideologia. To nauka która bada STEREOTYPY. Nie wiem tylko po co się produkuje, bo i tak tego nie zrozumiecie.
anonim2014.01.9 7:22
Ale wypaliła :) "Precz z niebieskim i różowym" - super. Najważniejsze to mieć w życiu jakąś misję. Najwyraźniej Kinia żylasta ręka postanowiła się sprawdzić w rugowaniu sexistowskich kolorów.
anonim2014.01.9 16:08
Żenada, ta dyskusja na temat gender, to jak tłumaczenie, że jabłko może być gruszką, a Ty masz w to wierzyć. Rodzą się ludzie z mózgiem kobiety w ciele mężczyzny i odwrotnie. To jest choroba, która wymaga leczenia przy konsultacji lekarskiej. To są fakty, reszta to jest bzdura.
anonim2014.01.10 21:53
Dobrze mówi Stagiryta