03.07.21, 13:43Fot. screenshot - YouTube (Super Express)

Kogo najbardziej boli powrót Tuska? Mina Trzaskowskiego mówi wszystko

Donald Tusk po dzisiejszej rezygnacji Borysa Budki przejął obowiązki przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Tymczasem na fotel przewodniczącego szykuje się Rafał Trzaskowski, który w czasie dzisiejszej Rady Krajowej PO nawet nie próbował udawać radości. Uwagę na jego „grobową minę” zwracają internauci.

Zakończyła się wyczekiwana Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej. Zgodnie ze spekulacjami Borys Budka zrzekł się przywództwa w partii. Z funkcji wiceprzewodniczących zrezygnowali też Ewa Kopacz i Bartosz Arłukowicz. W ich miejsce wiceprzewodniczącymi zostali Borys Budka i Donald Tusk. To właśnie były premier będzie teraz pełnił obowiązki szefa partii. Do roli przewodniczącego aspiruje też inny wiceprzewodniczący, Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy otwarcie zapowiedział, że w przypadku ustąpienia Budki będzie ubiegał się o fotel przewodniczącego. W czasie dzisiejszego spotkania nie ukrywał swojego podłego humoru. Po Radzie Krajowej z kolei nie chciał skomentować dzisiejszych wydarzeń. O komentarz do sprawy portal niezależna.pl poprosił senatora PO Roberta Dowhana.

- „Rafał Trzaskowski jest poważnym politykiem i poważnie podchodzi do pewnych spraw. Zwracam uwagę, że podczas całego tego wydarzenia nie było ani złych emocji, ani żadnych przepychanek słownych. My w gronie swoich polityków już wcześniej rozmawialiśmy, że obojętnie kto chciałby wrócić i wesprzeć PO, to my wszyscy musimy być na to otwarci. Rafał Trzaskowski jest mądrym i odpowiedzialnym politykiem. Sądzę, że wszystkie szczegóły zostały już ustalone między nim a Donaldem Tuskiem na wcześniejszych spotkaniach”

- przekonuje polityk.

Zachowanie prezydenta Warszawy chętnie komentują internauci.

kak/niezależna.pl, Twitter

Komentarze

Dam2021.07.4 11:49
Biorąc pod uwagę, ile czasu PIS i podległe mu podmioty poświęcają Tuskowi, to chyba nawet Trzaskowski ma z jego powodu mniejszy ból tyłka, niż Kaczyński.
Anonim2021.07.4 0:43
Interesującą inicjatywą społeczną jest Ustawa Zakrzewskich. Ciekawy artykuł w tym temacie: https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/550552-prof-karski-o-edukacji-domowej-i-ustawie-zakrzewskich
ala2021.07.3 20:25
Budka dopuścił się przestępstwa nawołując do obalenia Rządu wybranego w demokratycznych wyborach. Art. 128. Zamach na organ konstytucyjny RP § 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
hahaha...krwawa jatka wśród oligarchów PO!2021.07.3 20:25
aszkenazyjczyk tusk przywalił z liścia syjonistycznemu trzaskowskiemu! a i chachar schetyna oberwał rykoszetem!
znakomicie! znakomicie!2021.07.3 20:01
mina Trzaskowskiego i Schetyny na widok Tuska, świadczy, że wśród elity PO-Platformy Oszustów- będzie krwawe mordobicie.
świat zwariował2021.07.3 19:24
TW Oskar wraca do cel. , do Polski a Makaron serdecznie telefonuje do Putina !
odp2021.07.3 18:03
Jesteście wszyscy w pic ciężko pos rani, o niczym innym nie piszecie jak o waszym idolu (w dwóch innych butach). Stoperan pomoże, od gadania bzdur sra czka nie przechodzi.
Prezes2021.07.3 17:07
Szkoda Rafała !!...
patriota polski2021.07.3 17:06
wszystkie te wypowiedzi sa jak matolki sie wypowiadaja a Polske maja daleko aby tylko cos uskubac dla siebie, napewno Tusk nie przybyl dla dobra Polski i Polakow jedynie dla Niemiec i zwariowanej Uni i dla korzysci swojej rodziny, prawdziwi Polacy z krwie i kosci co jest im droga Ojczyzna Polska powinni sie zorganizowac i byc jednosc bo w histori naszej juz dzialaly targowice i niewole i tragedie jak Smolensk, ten czlowiek ma krew na rekach i przez niego to sie wydarzylo pamietamy te zdrady i klotnie. kochani Polacy zjednoczcie sie dla dobra Polski naszej Ojczyzny przypomnijcie sobie czy choc jeden raz ten czlowiek pomogl Polsce i Polakom to czlowiek rozbijajacy rodziny pracujacy dla hegemoni Niemiec
da da towariszcz jewrej z leningrada2021.07.3 17:42
A u was, ty job twoju mać, to polskowo alfabieta NIET, sükinsyn!
moskal2021.07.3 19:22
A do nas telefonuje Macaron z promoskiewskiej UE .
man.of.Stagira2021.07.3 17:03
180 centymetrów Rafała T. ..."Für Deutschland! ...". //
LKJA2021.07.3 16:43
Najbardziej to boli pisowskich zjebów na rządowych portalach takich jak Frądelek. Wycie już od 3 tygodni. Cieszy mnie to bardzo!
Filip2021.07.3 15:39
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
ANGELA2021.07.3 15:19
Korona wirus, wirus korona cała PO wirusem nienawiści zarażona. Współczesna targowica. Panie tu trzeba siły. Potrzebny jest nam Maszynista którym jest On :Towarzysz ,wódz, Donald Tusk-słowo jak dzwon.
Filip2021.07.3 15:18
Cytuję słowa Jarosława Kaczyńskiego: "Brak zamiłowania do ciężkiej pracy pana Tuska - u nas dobrze znany, dowcipy o tym są - tam coraz gorzej jest przyjmowany, a na dodatek jego germanocentryczność nie wszystkim odpowiada”. Odnośnie pracowitości chciałbym przypomnieć, że Donald Tusk nauczył się do perfekcji języka angielskiego. Jarosław Kaczyński zaczął uczyć się tego języka w tym samym czasie, co Donald Tusk i się go nie nauczył. Donald Tusk jest pozytywnie oceniany przez Joe Bidena, Manuela Macron, Borysa Johnsona, Angelę Merkel, a Jarosław Kaczyński nie. Jarosław Kaczyński zmusił Beatę Szydło, żeby głosowała przeciwko Polakowi Donaldowi Tuskowi jako kandydatowi na Przewodniczącego Rady Europejskiej i przegrał w stosunku 27:1. Następnie po upływie kadencji Donalda Tuska, europosłowie z PiS-u popierali kandydaturę Niemki na to stanowisko. Chcąc usprawiedliwić głosowanie przeciwko rodakowi, co w UE nie miało precedensu, propaganda pisowska zarzucała Donaldowi Tuskowi zdradę. Jednak politycy z PiS-u nie potrafili określić na czym ta "zdrada" miałaby polegać. Otoczenie Jarosława Kaczyńskiego urządziło polowanie na Donalda Tuska wzywając jego i jego syna Michała na kolejne przesłuchania przed komisje sejmowe. Donald Tusk jest najbardziej oczernianym politykiem w Polsce. Dla Polski pozbawienie władzy szkodników z PiS-u jest priorytetem, dlatego Donald Tusk dogada się z Borysem Budką i Rafałem Trzaskowskim. Jarosław Kaczyński przynosi wstyd i szkody naszemu krajowi na arenie międzynarodowej, dlatego należy pozbawić go władzy.
Filip2021.07.3 15:16
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
Filip2021.07.3 15:19
To nie jest mój wpis. Osoba bardzo mało inteligentna i bez wykształcenia, używa mojego nicku!!!
Filip2021.07.3 15:04
Propaganda pisowska to ciągły spektakl kłamstw i pomówień w stosunku do Donalda Tuska i Koalicji Obywatelskiej, poczynając od kłamstwa smoleńskiego. Takiego łamania praworządności przez rządzących, jak za rządów PiS-u w Polsce jeszcze nigdy nie było. Mamy Kongres Prawa i Sprawiedliwości, który przypomina zjazd PZPR, a Jarosław Kaczyński w roli przypominającej Pierwszego Sekretarza, wygłasza propagandę sukcesu. Pod względem ilości afer PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy od 1989 roku. Polska staje się pod rządami Jarosława Kaczyńskiego krajem autorytarnym, dlatego dla dobra Polski należy zmienić władzę. Prezes PiS-u doprowadził do pogorszenia stosunków z wszystkimi ważnymi państwami. Zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory, inflacje mamy najwyższą w Unii Europejskiej. W związku z łamaniem praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Działania Jarosława Kaczyńskiego mogą doprowadzić do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Polska w traktacie akcesyjnym przystępując do UE, podpisała zobowiązanie do przestrzegania praworządności.
Qantum2021.07.3 14:34
Wspaniale będzie oglądać upadek totalny ryżowego pajaca.
AAAtomek2021.07.3 14:20
Śmierdzi w Polsce! To strach PiSowietów na wieść, że Tusk wrócił do Polski! Mają gacie pełne mokrego i stałego...
Śmierdzi w Polsce!2021.07.3 14:32
Tak macie racje wy towarzyszu! Aż strach pomyśleć co by było gdyby wojny nie było!
AAAtomek2021.07.3 15:12
Wojny nie ma. Ale trzeba uważać na was faszystów! Ale śmierdzi, to od was zasxxxxxranych prawakuff!
Prawak2021.07.3 15:15
Co ty byś bez z nas zrobił? Jedynego wzwodu doznajesz na samą myśl o prawaku! Żydku, za mało was jest a może być jeszcze mniej jak pyska nie zamkniesz!
Najpierw im naobiecywał2021.07.3 14:15
potem podwinął ogon i czmychnął na ciepłą posadkę. teraz dostaje kopa od eurokołchozu i myśli, że Polska zapomniała jak na Nią donosił i bluzgał. Dostaniesz odpowiednie powitanie rudzielcu. CELA czeka
Ich freue mich herr tusk2021.07.3 14:13
będzie wesoło :) bo to tuman jakich mało
Anonim2021.07.3 14:19
Na dann lutsche meinen Schwanz
Anonim2021.07.3 13:51
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny! 😁😁😁😁
marek2021.07.3 13:55
A od kiedy to czaskoski i skretino są z PISu?