13.11.14, 12:14Zdewastowana wystawa pro life we Wrocławiu (fot. Stopaborcji.pl)

Kolejny raz zdewastowano wystawę pro life! Prawda o aborcji wywołuje agresję

Prawda o zabijaniu nienarodzonych dzieci przeszkadza. We Wrocławiu przeszkadzała tak bardzo, że wystawa pokazująca skutki aborcji została zniszczona. Sprawcy pocięli plakaty ostrymi narzędziami, a część bannerów odczepili i rzucili na ziemię. 

Czy kogoś ruszyło sumienie...?

Zwolennicy aborcji chcą ukryć, co kryje się za tym słowem. My będziemy demaskować prawdziwe oblicze "wyboru" i "kompromisu" w kolejnych miastach w Polsce.

MaR/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2014.11.13 16:07
A jak spalili tęczę to się cieszyliście... Ot...
anonim2014.11.13 17:00
Tytuł jak najbardziej prawdziwy co zresztą widzimy po wpisach powyżej. Ja bym dodał tylko, że wywołuje agresję głównie u zwolenników zabijania nienarodzonych. Jacy "wrażliwi", jacy oburzeni fotami, a jednocześnie ci sami oburzeni nie mają nic przeciw temu aby ta masakra, którą pokazują te foty działa się codziennie w jakimś szpitalu.
anonim2014.11.13 17:38
SaraL To co jest gorsze, być zgwałconym czy zabitym? Rozumiem, że Ty czujesz się kompetentna do odbierania komuś niewinnemu życia.
anonim2014.11.13 18:00
@Jahu - kompletnie nie trafiony argument. To że nie chce ogladac zdjęć wyciętych tkanek rakowych na ulicy to nie znaczy, że onkologia jest niepotrzebna, prawda ? Rozumiesz o co chodzi w tym oburzeniu ? Ludzi nie "gryzie sumienie", że gdzieś wycina się glejaka mózgu, albo przeprowadza aborcje nieczującego nic płodu - ale to, że takie zdjęcia są poprostu obrzydliwe.
anonim2014.11.13 18:24
Niech sobie mieszkania tapetuja, organizują wystawy i sprzedają bilety, ale niech przestaną zmuszać przypadkowych ludzi do oglądania owoców ich chorej wyobrażni.
anonim2014.11.13 18:43
gwałciciel - zmiana parafii dziecko - wyrok za gwałt
anonim2014.11.13 20:02
SaraL Tak masło maślane, zygota to nie dziecko. Nawet gdybyś nie wiem jak odczłowieczała to poczęte życie to w żaden sposób nie zmienisz faktu, że podczas aborcji przerywasz (mordujesz) ludzkie życie. Cieszysz się, że żyjesz? Więc pozwól żyć innym. I jeszcze jedno, to jest też Twój Bóg czy Ci się to podoba czy nie. Ty możesz w Niego nie wierzyć możesz Go odrzucać, pytanie czy gdy po śmierci Go zobaczysz też Mu powiesz, że nie jest Twoim Bogiem. @Miemanologia Karolina Kózkówna nie odebrała nikomu życia, tylko poświęciła swoje w obronie swojej czystości.
anonim2014.11.14 12:34
SaraL zadałaś parę pytań na które najpierw chyba sama powinnaś sobie odpowiedzieć. Bo jeśli lekarz ( rozumiem, że jesteś lekarzem) nie wie, że życie człowieka zaczyna się od poczęcia i zrównuje operację ratującą życie poprzez wycięcia np. guza czy chorej nerki z rozszarpaniem i przerwaniem życia nienarodzonego dziecka to uwłaczasz swojej inteligencji. Te plakaty są właśnie dla takich ludzi jak Ty, którzy nie są lub udają, że nie są świadomi czym jest aborcja. Walka toczy się o życie tysięcy niewinnych istnień a nie o wasze dobre samopoczucie. Powiedz mi czy Ty chodzisz na groby swoich bliskich? @AirW błysnąłeś już swoją " inteligencją" więc teraz możesz się przenieść na portal poświęcony spidermanowi tam się powyzewnętrzniaj a jak ja kiedyś zawitam na taki portal to mi wtedy opowiesz o swoim bogu spidermanie.
anonim2014.11.14 13:42
Jahu Nie mam absolutnie nic przeciwko temu, ażeby wystawy takie były w kościałach czy miejscach zamknietych, ale w przestrzeni publicznej mam prawo nie życzyć sobie takich performansów. I nie ma to nic wspólnego z moim stosunkiem do aborcji.
anonim2014.11.14 21:06
SaraL Czy kiedy obcinasz sobie czy komuś paznokieć czy naskórek to tym czynem przerywasz czyjeś istnienie? Czy kobieta, która kiedy zostaje zapłodniona urodziła kiedykolwiek coś innego niż człowieka? Czy urodziła kiedyś ptaka, żabę , paznokieć, czy konia? nie , zawsze rodzi człowieka i to co Ty mi przedstawiasz to są kolejne etapy rozwoju no właśnie człowieka. Co z tego, że w pierwszym dniu od połączenia plemnika z jajeczkiem ten człowiek nie ma jeszcze głowy czy nóg a na nogach butów, ale właśnie w tym momencie kiedy plemnik łączy się z jajeczkiem rozpoczyna się nowy człowiek, nowe istnienie. Czy rozumiesz co to jest początek czegoś? zapytałem Cię o groby bliskich, bo zadałaś mi pytanie co to dla mnie jest człowiek. Dla mnie człowiek to cielesno-duchowe stworzenie Boże , a życie jest darem. Wierze w Boga i życie pozagrobowe, jeśli przyjmiemy Twój punkt, że Boga nie ma, duszy nieśmiertelnej nie ma a my jesteśmy tylko zwierzętami, które kiedyś tam zeszły z drzewa to zastanawiam się po co chodzisz na te groby? Jeśli po śmierci nie ma nic i jesteśmy tylko kupą komórek (kupą mięsa) to co karze Ci chodzić na te groby i po co?
anonim2014.11.15 0:59
Jahu, jesteś facetem. Pojęcia nie masz, co przechodzi kobieta zgwałcona czy kobieta, która ma urodzić niezdolne do życia, poważnie niepełnosprawne dziecko; kobieta, która musi wybierać: jej życie i zdrowie czy życie dziecka. Ty nawet nie wiesz, jakim bólem jest poród. I nigdy się nie dowiesz. Więc (w mojej subiektywnej opinii) nie masz prawa wypowiadać się w tych sprawach i narzucać czegokolwiek jakiejkolwiek kobiecie. Nie jestem za aborcją z powodu: "po prostu taki mam kaprys". Ale są uzasadnione przypadki, uwzględnione w naszym polskim prawie, kiedy aborcja jest dopuszczalna: gwałt, poważna wada płodu, zagrożenie życia bądź zdrowia matki. Nie godzę się na aborcję w innym przypadku, bo uważam, że trzeba było myśleć, co się robi, zabezpieczyć się, a jeśli pękła gumka - pójść gdzie trzeba po tabletkę po stosunku zaraz po tym, jak się nabroiło. A wystawom z takimi zdjęciami, nagonką na kobiety, które usunęły ciążę jestem przeciwna. Dla wielu z nich decyzja o aborcji sama w sobie była ciężkim przeżyciem, lepszym wyjściem, prawda, ale jednak nie idealnym, nie zupełnie bezbolesnym dla ich psychiki. Nie trzeba im dokładać, pogarszać sytuacji. Trzeba je otoczyć opieką, pomóc poradzić sobie z konsekwencjami. Jeśli chcecie: módlcie się za nie, jeśli Waszym zdaniem to w czymś pomoże. Ale nie ważcie się mówić im, jakie to są podłe, jak bardzo źle zrobiły. Nie próbujcie im wmawiać, że uśmierciły dziecko z rączkami i nóżkami, dziecko, które odczuwało ból. One wiedzą, ze to co usunęły mogło się urodzić jako ich dziecko. Nieraz je to boli. Ale podjęły decyzję, że gdyby dziecko przyszło na świat bolałoby bardziej.
anonim2014.11.16 13:10
SaraL Biedna Saro mniej wróżek i magii a więcej wiary i życia w prawdzie życze. Gdyby każda kobieta dokonywała aborcji (zabicia swojego dziecka) to jak Ty byś się ponownie odrodziła ? gdzie wtedy przebywałby Twój duch ( Twoje ja) i jeśli wciąż się odradzamy to skąd się biorą nowe duchy (nowe ja) bo przecież ludzi coraz więcej a każdy ma swoją duszę (swoje ja) więc kto je stwarza? Czy wiesz kiedy był Twój początek ? dokłanie wtedy jak innych ludzi, czyli kiedy plemnik połączył się z jajeczkiem i ta pierwsza komórka, którą tak masz za nic, również jest Tobą i Twoją komórką, nikogo innego. Nie wiem dlaczego uznałaś, że wg mnie egzystencja człowieka na ziemi nie ma żadnego znaczenia, chyba Ci się coś pokręciło bo gdybym tak uważał to czy walczyłbym o życie tych najsłabszych ?