05.09.13, 09:00Fot. Ministerstwo Prawdy

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 326) tylko na Fronda.pl: Gdyby nie Okrągły Stół wdychalibyśmy sarin!

Niegasnące Słońce Peru mówi, że nie ma takiej potrzeby. Postępowy świat jest zdezorientowany i nie wie co myśleć.

Na szczęście z pomocą przyszedł redaktor Tomasz Lis, który w swoim programie, na żywo, w szczerych i wzruszających słowach przekazał całemu światu dwie niezaprzeczalne prawdy: pierwsza, że giną ludzie; druga, że patrząc na to co dzieje się w Syrii powinniśmy dziękować za dobrodziejstwo Okrągłego stołu. Tak, chwała bohaterom Magdalenki, którzy ustrzegli nas przed tym, co dzieje się w Syrii! Gdyby nie oni, wdychalibyśmy dziś sarin!

 

Komentarze

anonim2013.09.5 19:16
@trzeci_blizniak Wykażę się chrześcijańskim miłosierdziem i zamiast wyszydzać twoją ignorancję coś wyjaśnię.Wszystkie te programiki są stylizowane na kroniki filmowe z lat czterdziestych i pięćdziesiątych.Dotyczy to głosu narratora,muzyki,braku koloru a przede wszystkim nowomowy, wykapanej jakby z Orwelowskiego "Roku 1984"Stąd też i tytuł: "Ministerstwo Prawdy informuje" p.s. Swoją drogą gratuluje autorowi tych dziełek, pomysłu i wykonania.
anonim2013.09.6 9:45
trzeci_blizniaku, redaktor Cejrowski faktycznie przeszedł z Trybuny Ludu, zdjęcia do tego flesza są aktualne, a Ty już nie będziesz czytał gazWybu...