26.01.21, 11:45Fot. Adam Guz, KPRM via Facebook

Koniec spotkania w KPRM. Terlecki: Jest parę ciekawych propozycji

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się dziś z przedstawicielami ugrupowań parlamentarnych ws. Narodowego Programu Szczepień. „Zawsze byłem i jestem otwarty na dialog z każdym, komu leży na sercu dobro Polski. Solidarność i zgoda to nasza największa broń w tej wojnie” – napisał premier na Facebooku.

Spotkanie rozpoczęło się po godzinie 9:00. Wzięli w nim udział przedstawiciele PiS, KO, Lewicy, PSL oraz Konfederacji.

Jak podkreślił premier Morawiecki:

Narodowy Program Szczepień przeciw Covid-19 to najważniejsze wyzwanie, jakie stoi aktualnie przed państwem polskim. To kwestia ponad wszelkimi podziałami politycznymi, dlatego dziś, z mojej inicjatywy, odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami wszystkich sił parlamentarnych poświęcone walce z Covid-19”.

O szczegóły zapytano też szefa klubu PiS Ryszarda Terleckiego, który powiedział:

Myślę, że dobre spotkanie. Parę ciekawych propozycji, które - myślę - rząd weźmie pod uwagę”.

Dodał:

Były też elementy powiedziałbym humorystyczne, występy Konfederacji, no ale to jest taka już cecha”.

dam/PAP,Facebook

Komentarze

NaradaZPanemSławomiremAmbasadoremPiSocjalizmu2021.01.26 12:25
Narada pokazana w telewizji. Ten sposób rządzenia krajem zawsze budził zachwyt w Polakach. Z prostej przyczyny - nie znają innego.
Anonim2021.01.26 12:15
Terlecki - człowiek, któremu nie da się zrobić karykatury.
Michał Jan2021.01.26 12:13
Pan Terlecki potwierdza słuszność mojego postępowania w młodości, że w walce hipów z gitami, jak już, to trzymałem z tymi drugimi.
Michał Jan2021.01.26 12:12
Kiteusz jest otwarty na dialog, ale jak się pojawiają propozycje przeciwne jego koncepcjom walki z covidem do ostatniego Polaka i ostatniego prywatnego przedsiębiorstwa, to okazują się "humorystyczne".
wyborca2021.01.26 11:53
Morawiecki z Dworczykiem prowadzą PiS do upadku, swoimi błędnymi decyzjami obrócili przeciw sobie większość społeczeństwa i prawdopodobnie utorowali powrót PO do władzy, hańba wam za zniszczenie PiS