14.05.19, 10:25screenshot Youtube

Kopcińska: Kary dla pedofilów będą znacznie wyższe! My nie mówimy, my czynimy

Rząd Prawa i Sprawiedliwości będzie skutecznie karać osoby, które krzywdzą dzieci” - powiedziała rzecznik rządu Joanna Kopcińska.

W rozmowie na antenie Polskiego Radia podkreślała:

Podczas posiedzenia Rady Ministrów będzie dyskutowana zmiana zaostrzająca kary za pedofilię. Następnie zostaną zaproponowane szczegóły. My nie mówimy, my czynimy”.

Wcześniej, na niedzielnej konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie prezes Jarosław Kaczyński podkreślał:

My nigdy tego rodzaju zjawisk, nigdy patologii w żadnej dziedzinie - także w sferze Kościoła - nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować”.

Dodawał też:

Przygotowaliśmy zmiany w Kodeksie karnym, gdzie te przestępstwa (pedofilii - przyp. red.) będą karane bardzo surowo, dużo surowiej niż obecnie”.

Zaznaczył, że w takich wypadkach nie będzie mowy o zawieszeniu kary, a te staną się surowsze – być może nawet do 30 lat więzienia.

Dziś w rozmowie z Polskim Radiem Joanna Kopcińska podkreśliła:

Ktoś, kto krzywdzi dziecko, musi ponieść karę. Inaczej nie pokonamy pedofilii. To czyny ohydne. Kary powinny być surowsze. Kary powinny być nieuchronne”.

Przypomniała też, że to właśnie rząd PiS zaczął działać w tej sprawie, choćby jeśli chodzi o rejestr pedofilów.

dam/PAP,IAR

 

 

Komentarze

lolek kremowka2019.05.14 20:14
Jeśli masz do dzieci chuć, wesprze cię w tym biskup Głódź
michu2019.05.14 11:41
Tylko żeby nie zawiedli socjalistów pełnych troski. Co to znaczy, że księżom nie można nic udowodnić??? Za Stalina nie do pomyślenia ;). Filmy są robione. Faszyści (polscy oczywiście) w lasach na urodzinach Adolfa wykrywani a tu nic ;). Cały postępowy świat wie że KK to największe zło. Tow. Dzierżyński, Morel i inni tak walczyli, a dziś co ? ;).
Cogito ergo sum2019.05.14 10:43
Dalej zakładajcie tęczowe przedszkola. Nie rozumiem tylko rodziców, którzy oddają tam swoje dzieci. Kilka lat temu widziałem takie przedszkole w Milanówku
WsadzimyKleroPedofilówDoInnejParafiiNa30lat!2019.05.14 10:37
To znaczy przeniesienie o jedną parafię dalej, niż do tej pory robili to z kato-pedofilami kryjący ich biskupi. Rząd pokazowych dewotów klęczy przed biskupami w pierwszych ławach, dlatego: Pedofile świeccy - 30 lat więzienia. Pedofile z kleru katolickiego - 30 lat dalszego gwałcenia dzieci w drodze pomiędzy parafiami.
michu2019.05.14 11:38
No wałśnie co to znaczy, że księżom nie można nic udowodnić??? Za Stalina nie pomyślenia ;).
Foster2019.05.14 10:37
Tytuł do tego zdjęcia powinien brzmieć: "co od nas chcecie, przecież kary dla pederastów będą wyższe".
Świecki hetero 2019.05.14 10:37
Kurde ale to chyba nie dla księży?!! Chyba nie chcecie walczyć z Kościołem!?
Moja Faja.2019.05.14 10:36
Kary za zgwałcenia pedofilskie, nie muszą być dużo wyższe!!! Kary za te zgwałcenia musza po prostu BYĆ!!!! One są, ale nie dla zgwałceń sutannowych!!!! Bo zgwałcenia dokonane przez sutannowych - to wg PiS-u - takie sobie ciumkanie!!!
Świecki hetero 2019.05.14 10:38
Heheheh dla pisowców to jest standardowe sprawdzenie stanu moralności grzechomierzem:)
Cogito ergo sum2019.05.14 10:35
Pięknie, jedną ręką się buduje a drugą burzy. A co zrobimy z seksualizacją dzieci w Warszawie? W jednym z Biur do spraw oświaty kierownikiem jest homoseksualista. Politycy opozycji udają, że wytyczne WHO nie istnieją a rzecznik praw obywatelskich zapowiedział, że zwróci się do WHO o aktualizację ich wytycznych. Te obecne są zbyt szokujące dla Polaków. Warszawiacy sami oddali swoje dzieci pod opiekę Rabieja i Trzaskowskiego