21.07.20, 11:25

Koronawirus: 399 nowych zakażeń i 9 zgonów w Polsce

O kolejnych 399 nowych przypadkach zakażeniach koronawirusem w Polsce poinformowało dziś rano Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej nowych zakażeń, aż 140, odnotowano na Śląsku. Z komunikatu dowiadujemy się też o śmierci dziewięciu pacjentów, którzy zmagali się z chorobami współistniejącymi.

Nowe zakażenia dotyczą województw: (140), małopolskiego (62), mazowieckiego (59), świętokrzyskiego (29), łódzkiego (27), wielkopolskiego (23), pomorskiego (15), lubuskiego (9), warmińsko-mazurskiego (9), podkarpackiego (8), zachodniopomorskiego (7), opolskiego (4), dolnośląskiego (3), lubelskiego (2) i podlaskiego (2).

Do tej pory w Polsce odnotowano 40 782 zakażeń i 1 636 śmierci w wyniku COVID-19.

kak/Twitter

Komentarze

Jan Radziszewski2020.07.27 17:35
poniedziałek, 27 lipca 2020 27 VII 2020 - Coronawirus jest teraz zrzucany z samolotów w Polsce. Jak obiecał Pan Jezus chorują i będą chorować nań tylko obcokrajowcy// COWID czyli znakowanie bydła Nim będzie przekaz z dodatkami, który jest przygotowywany, daję teraz otrzymane Słowa Pana Jezusa jako odpowiedź na pytanie moje i domniemania niektórych czytelników i dociekania w sprawie chemtrails od kilku dni. To co dzisiaj jest od rana, całkowicie zamlekowane niebo tam gdzie jestem, przy całkowicie błękitnym naturalnie i znakomitej pogodzie, tak, że aż pochłodniało, czegoś takiego nie było od 20 lutego. Poniedziałek , 27 lipca 13.13 Zapisz dziecko - Pytasz moje drogie dziecko:) czy coronawirus jest teraz zrzucany z samolotów, co przedtem blokowałem aby nie wyniszczano Polaków w znacznym stopniu. Tak, dziecko, dozwoliłem teraz zrzucać coronawirus COWID - 19 ten sam, który przedtem blokowałem z samolotów na ludzi. Lecz jak obiecałem Polacy od początku lipca nań nie chorują a będą chorować i już chorują obcokrajowcy w Polsce. Przede wszystkim Ukraińcy bo tych jest po prostu:) w Polsce najwięcej, w daleko mniejszym stopniu inni cudzoziemcy, którzy tu przyjechali zarabiać, bo nie wszyscy do pracy, gdyż jeśli obywatel turecki ma tutaj swoją gastronomię i zatrudnia do tego jeszcze młodych Polaków to nie można powiedzieć, że przyjechał tutaj do pracy. Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
Jan Radziszewski2020.07.22 10:46
22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach. Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
Tfu2020.07.21 13:27
POLEXIT - tak mówią wszyscy, którzy nie chodzą na postronku dotacji, czy innych kredytów. Jeśli ktoś jest niewolnikiem kredytu i kagańca na twarzy, nigdy nie powie POLEXIT, ponieważ się boi. Bojaźliwi nigdy nie dorosną do samodzielności.
Pytajniczek2020.07.21 13:23
Karetka jest. A gdzie jest trumna???
mariusz cudotworca morawiecki +2020.07.21 12:05
NIC SIE NIE STALO!!!! oj emerycie NIC SIE NIE STALO!!! troche was ubedzie, ale to jest poswiecenie na jakie jestesmy gotowi!!!!! ;]
Jan Radziszewski2020.07.21 12:02
są bardzo nieprecyzyjnie bo Pan I król stwierdził że od lipca nie mazarzeń wśród Polaków a będą wśród Ukrainców bo się nie modlą!!!i i do kościoła cerkwi nie chodzą w Niedziele i święta bo wolą monopol pić i zakaszać!+++poniedziałek, 20 lipca 2020 10 - 13 VII 2020 Jeszcze Słowo o św. Andrzeju Boboli/ Informacju pa rejsam? czyli Żegluga krakowska/ Jak kto sobie pościele, jak mówicie, tak się wyśpi. Lecz przebudzenie będzie bolesne. Będzie to jednak wasze oczyszczenie i wolność/ Potwierdzenie Słów Pana Jezusa w przekazie danym Grzegorzowi z Leszna iż od początku lipca Polacy nie chorują na coronawirusa jak tylko obcokrajowy w Polsce/ Pielgrzymka na uroczystość Boga Ojca, 2 sierpnia w Turzynie +++ 13 lipca 00:17 Zapisz dziecko - Tak jak obiecałem przez Grzegorza z Leszna. Coronawirusa nie ma w Polsce od początku lipca. Nie chorują na niego Polacy. Chorują jednak już Ukraińcy i będą chorować i umierać. Jest oczywiste, że masoneria światowa, w tym i Polska jej podrzędna zrobi wszystko aby utrzymywać w Polsce stan pandemii, jak to nazwali. Nie mogą sobie pozwolić na to aby mówić, że nie ma w Polsce żadnego przypadku coronawirusa wśród Polaków a są tylko teraz wśród Ukraińców. Niestety wróg jest silny słabością Polaków bo nie są zakorzenieni w Bogu w dziewięćdziesięciu procentach a od marca to się przecież pogorszyło. Prawda wyjdzie na jaw, ale jeszcze nie teraz. Niedługo rzucisz kolejną klątwę:) - Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.21 11:50
jeśli Król Polski Jezus Chrystus oraz Najświętsza Maryja Panna Zawsze Dziewica Królowa Polski nie ochronią Polaków to znaczy że te bożyszcza to jedna wielka ściema oszustów w koloratkach!
To wszystko każe nam powiedzieć mocno i stanowczo2020.07.21 11:49
Rekordowy wzrost liczby nowych potwierdzonych zakażeń od dnia 18 czerwca. Liczba osób chorych znowu wzrosła, co prawda nieznacznie ale wskazuje to wyhamowanie tendencji spadkowej. https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/
A gdzie "Brawo Polska" ?2020.07.21 11:43
"Nie będę nosił/a maseczki nigdzie" ! "Nie i koniec" ! "Nie noszę kagańca weź psu załóż", "Nie założę tego, makijaż zrobiłam, mam zasłaniać ???""Ooojjejjj tak mi gorąco, nie ma mowy, nie mogę oddychać."".Przecież jestem zdrowy ! -na proste pytanie skąd wiesz, odpowiedź-" od... l się". "a wy staruchy się szykujcie" ! "a siedź palancie w piwnicy i nie wychodź jak się boisz", "garnek se na głowę załóż (...)...Etc etc. W UK maski w sklepach od jutra. a i tak wszyscy noszą. U nas zero refleksji, że dłuższa epidemia,więcej nawrotów to nie tylko większe ryzyko, ale i gorszy stan gospodarki, dochodów bo to,że wolno prowadzić biznes nie oznacza,że będzie on rentowny i że będą klienci.
ladychapel2020.07.21 11:28
Nasz prezydent w rozmowie z rosyjskimi youtuberami twierdził, że pandemia w Polsce wygasa
Anonim2020.07.21 22:07
"Radziszewski" mowi, że już jej nie ma wcale.