30.08.19, 16:30Fot. Adrian Grycuk via Wikipedia, CC 3.0

Krzysztof Szczerski: Wizyta Donalda Trumpa jeszcze w tym roku

Jak już dzisiaj informowaliśmy, prezydent USA Donald Trump przełożył swoją wizytę w Polsce. Zamiast niego pojawi się wiceprezydent Mike Pence, który z małżonką przyleci do Polski 1 września. Krzysztof Szczerski poinformował też, kiedy poznamy nowy termin wizyty prezydenta USA w Polsce.

Szef kancelarii prezydenta poinformował, że wiceprezydent USA w Polsce odbędzie dwudniową wizytę – przyleci 1 września w niedzielę i zostanie do 2 września. Wygłosi także przemówienie na Placu Piłsudskiego.

Pan prezydent będzie rozmawiał z wiceprezydentem Mike Pence, później także będą rozmowy delegacji, konferencja prasowa prezydenta z wiceprezydentem Mikiem Pencem. Te wszystkie elementy zostają utrzymane i to będzie wizyta dwudniowa”

- mówił Szczerski.

Dodał, że w ciągu tygodnia poznamy nowy termin wizyty Donalda Trumpa w Polsce, co ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

szcze na PiS i rydzykowi prosto w spasiony ryj2019.08.30 16:55
Nic się nie stało! najwyżej boy hotelowy Adrian pościeli w późniejszym terminie, a kto wie, może dostanie dolarka od wujka sama i zrobi sobie z nim słitfocie!
SobowtórTrumpaDzwoniłDoSzczerskiegoZBudki2019.08.30 16:48
Profesor Minister Kancelista Szczerski otrzymał propozycję zostania Koordynatorem d/s Roztrząsania Obornika na terenach zielonych w otoczeniu budynku Parlamentu Europejskiego. Niby zrezygnował, ale po jego minie widzę, że jeszcze się waha. Skoro nie został Głównodowodzącym NATO, może zostać chociaż gównodowodzącym w Brukseli.