12.12.18, 10:40

Ks. James Martin zaprasza na tęczowy różaniec

Ks. James Martin SJ, amerykański jezuita promujący ,,nowe podejście'' do osób homoseksualnych w Kościele, promuje właśnie... tęczowy różaniec. W internecie pojawiła się inicjatywa lewackiej pseudo-katolickiej grupki ,,Contemplative Rebellion''. Jej członkowie zachęcają do odmawiania ,,Różańca współczesnych trosk''. Piszą między innymi:

,,Modlimy się za akceptowanie osób LGBTQ we wszystkich kościołach, świątyniach, meczetach i synagogach. Modlimy się za pary LGBTQ, ich dzieci i rozszerzone rodziny. Modlimy się, by byli wspierani i kochani, w pełni akceptowani jako ludzie naprawdę stworzeni na obraz Boga, jako stworzenie, które Bóg widział jako dobre, którzy zasługują na to, by żyć w pełni każdym aspektem życia''.

Te niesamowite prośby rozpropagował w internecie ks. James Martin.

Na Twitterze napisał:

,,Drodzy przyjaciele: Nikt mnie prosił mnie (ani mi nie zapłacił) za podzielenie się tym, ale myślę, że chcielibyście zobaczyć nowe wytwory pracy: Różaniec Współczesnych Trosk (który zachęca nas do modlenia się za różne typy cierpienia) oraz nową (Bliski Wschód) pocztówkę świąteczną ze Świętą Rodziną''.

Przypomnijmy, że jest to jezuita, który pod bokiem papieża Franciszka na Światowym Spotkaniu Rodzin w Dublinie wygłosił przemówienie zachęcające do ,,otwartości'' na osoby LGBT.

Różaniec ks. Martin promował także na facebooku.

 

bb/lifesitenews