03.06.19, 13:44Zdj. Salve NET

Ks. Michał Twarkowski: Wierność? Tak- i nie tylko w małżeństwie!

Wierność jest ważna nie tylko w życiu małżeńskim, ale jest ważna w jakimkolwiek życiu. Ta wierność swojemu powołaniu - czy to będzie życie zakonne, kapłańskie, rodzinne. Ta wierność jest strasznie trudna w kulturze, która cechuje się prowizorycznością.

Tak o wierności mówi w dziesiątym odcinku serii #OwoceDuchaŚwiętego ks. Michał Twarkowski, charyzmatyczny kapłan z Prałatury Opus Dei, biblista, duszpasterz, wychowawca, informatyk.

Salve NET

Komentarze

andrzejhahn32019.06.4 13:47
koscielny pasozyt i jego wymioty
Kubiak2019.06.3 14:57
Panowie Kapłani. Zanim znów będziecie nauczać to zróbcie porządek w episkopacie i usuńcie tych, którzy ukrywali przestepców. List biskupów, w którym "wyrażają ubolewanie" to kpina z wiernych i Kościoła Polskiego. Dopóki tego nie zrobicie to wasze słowa sa puste.
Paula2019.06.3 14:10
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej stronie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Albert2019.06.3 14:06
Czyli kleruch będzie napastował tylko jedno i to samo dziecko? A co za parę lat, gdy ono dorośnie? To się kupy nie trzyma.