04.02.21, 07:40Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Ks. prof. Andrzej Kobyliński: Nierówny dostęp do szczepień to tylko wierzchołek góry lodowej

- Dostęp do szczepień to problem moralny, który odsłonił wszelkie niesprawiedliwości panujące od lat na świecie - mówił w Polskim Radiu 24 ks. prof. Andrzej Kobyliński, gość audycji "Terlikowski na froncie".

Katastrofa moralna związana ze szczepieniami poza Europą i w Stanach Zjednoczonych. Czy grozi nam wykluczenie farmaceutyczne? I jak sobie z nim radzić?

Między innym na ten temat Tomasz Terlikowski rozmawiał w Polskim Radiu 24 z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim, filozofem i etykiem z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

"Świat przez stulecia przyzwalał na niesprawiedliwość"

Ks. prof. Andrzej Kobyliński tłumaczył w Polskim Radiu 24, że dostęp do szczepionek jest elementem większego problemu. - Szczepienia to problem moralny, który odsłonił wszelkie niesprawiedliwości występujące w dzisiejszym świecie - mówił.

Profesor wskazywał, że trudno oczekiwać, aby świat sprawiedliwie rozwiązał kwestię dostępu do szczepionek. - Świat przez stulecia przyzwalał na wiele innych niesprawiedliwości – podkreślał.

Gość Polskiego Radia 24 alarmował, że nierówny dostęp do szczepień to tylko wierzchołek góry lodowej. - W trakcie tej audycji umrze z głodu ok. 500 dzieci przed 5. rokiem życia - mówił.

- Każdego dnia umiera takich dzieci ok. 30 tysięcy – dodał.

Polskieradio24.pl

Komentarze

warto mowic prawde2021.02.9 9:26
A czy Terlikowski i Kobylinski mowili o tej niesprawiedliwosci lata temu??? Nie ! nie zauwazylam, a ostatnio nawet promowali aborcjonistow i aktywistow LGBT takich jak Biden, Gates , szefostwo Pfizer pseudo ks. Wierzbickiego, czy heretyka Grzegorza Kramera,. Nie krytykowali i nie krytykuja tez HOMO Jamesa Martina - doradcy pseudo papieza.
Kalow2021.02.4 12:57
Katastrofy moralnej nie ma. Jest skutek bycia bez Boga.
Q2021.02.4 10:13
Dla mnie ksiądz z tytułem naukowym, ma szczególny obowiązek ,,poza pracą naukową'', to jest żarliwa i systematyczna modlitwa do Boga, jeśli tego nie ma to biada tekiemu księdzu i uczniom słuchajacym jego rozpraw, może się mylę?ale coś czuję ,że ks Kobyliński tego charyzmatu do końca nie ma , obserwując jego wypowiedzi i teksty". Oczywiście chciał bym się mylić.
Anonim2021.02.4 12:03
Ora et labora.
Anonim2021.02.4 9:32
Niestety to co się dzieje dziś w świecie jest dowodem powszechnego pogaństwa. Odpowiadamy my wszyscy równo. W "Ojcze nasz " mówimy przecież "i odpuść nam nasze winy" ("nasze" a nie "moje"). Ludzie wybitni i święci, którzy próbują się temu przeciwstawić są niszczeni a w skrajnych przypadkach po prostu mordowani. Tak było z Janem Pawłem II (za inicjatywę tzw. 3 drogi w rozwiązaniach społeczno-ustrojowych, zorganizowano zamach a później za ostrą krytykę najazdu Bucha na Irak i zachowań Izraela, po prostu poderżnięto Mu gardło, dziś wciąż ci sami pastwią się nad Jego świętą pamięcią i całą wielką spuścizną). Sprawa szczepionek to dowód ("po owocach ich poznacie"), ale jak to słusznie postrzega ks. profesor to tylko wierzchołek góry lodowej. Jej szczytem jawi się bowiem powszechne neoniewolnictwo, zaprowadzane przez tych, co zamordowali Jana Pawła II. Może to porównanie nie adekwatne, ale warto choćby pamiętać co zrobiono z Panią Premier Szydło po jej słowach "Europo wstań z kolan", które padły z unijnej trybuny.
Anonim2021.02.4 9:32
K
katolik2021.02.4 9:50
rozumiemy K- jak Kobylinski
katolik2021.02.4 8:40
Ks Kobylinski zapoznaj się z faktami ze świata- szczepionki produkuje nazista morderca masoni Gates Soros, którzy wlaśnie dokonują Holocaustu na ludzkości--przez szczepionki, aborcje, lgbt, gender eutanazje. Tytuł prof nie dodał ci mądrosci. Jesteś ślepy czy taki głupi?
ryszrd2021.02.4 9:38
Przecież właśnie o tym ks. profesor pisze.
katolik2021.02.4 9:49
Wg mnie Ks mówi o dostępie do szczepionek. Mając na uwadze sytuację szczepień na korona, wnioskuję, ze w jego wypowiedzi jest właśnie mowa o nierównej dostepnosci do szczepień na korona. Sądze , ze nie wypowiada się o szczep na choroby dzieciece.Jezeli jest taki w temacie, to niech wypowiada się precyzyjnie, jako prof. Dla mnie mówi na teraz jak Episkopat o szczepionkach na korona.
katolik2021.02.4 8:26
Ks Kobyliński nie zna sie na szczepieniach, a trzyma linię masonów, jak Episkopat. To tragedia moralna i wiary tego ks i Episkopatu. Ks Kobylinski w takim razie na pewno też popiera to co stało się w Afryce-- pod płaszczem życia podano szczepionkę prszeciw tęzcowi, ale na bezpłodność za zgodą WHO i miejscowego rzadu to ludobójstwo dokonali masoni
r2021.02.4 9:40
A o co ci konkretnie chodzi - o plucie jadem dla samego plucia?
katolik2021.02.4 12:08
nie pluję tylko oceniam rzeczywistosc, a ona jest taka, że jest pseudopandemia wywołana przez nazistów i masonów mordercę Gatessa i Sorosa, a Episkopat mówi, ze dopuszczalne są szczepionki, które będa powodowac Holocaust, raka, bezpłodność i będą kiedyś czipem. Ale Episkopat tego nie rozumie, bo niestety jest ciemny i taki chce pozostac dla dobrych relacji z masonami
Anonim2021.02.4 7:48
Ks. "prof" brzmi tutaj jak zwykły komuch. Fe!