27.05.21, 13:54Fot. screenshot - YouTube (RMF24)

Kto przejmie posła PO Ireneusza Rasia?

Po usunięciu z Platformy Obywatelskiej posłów Ireneusza Rasia oraz Pawła Zalewskiego pojawiły się spekulacje, że zasilą oni klub Szymona Hołowni. Jak jednak podaje „Wprost”, może to być całkowicie inna formacja.

- Jak nieoficjalnie dowiedział się „Wprost”, na początku czerwca szykuje się transfer do klubu PSL-Koalicja Polska. Już teraz prowadzone są rozmowy z Ireneuszem Rasiem, politykiem wyrzuconym z Platformy Obywatelskiej – czytamy w tekście Joanny Miziołek na łamach Wprost.

- My nikogo nie namawialiśmy, żeby do nas przechodził, ale mogę potwierdzić, że na początku czerwca ogłosimy zmiany, być może również personalne. Nie wykluczamy współpracy z Ireneuszem Rasiem. Sam zainteresowany nie skomentował tej informacji - mówi w rozmowie z „Wprost” wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski.

 

mp/wprost.pl/tysol.pl

Komentarze

Pierdolenie już teraz, teraz ...2021.05.27 19:04
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Sex randka2021.05.27 14:21
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
Anonim2021.05.27 14:10
Rasia szkoda ale tego Zalewskiego tylko dac do SLD-LGBT. Tak jest taki sam terror i nie wolno miec prywatnego swiatopogladu jaki Zalewskiemu u innych przeszkadzal.
matis892021.05.27 14:07
Ciągłość partii POPIS działa. Hołownia to nowa reinkarnacja PO. Część pewnie przejdzie do reszty tego samego układu SLD, PSL, Nowoczesna. I ten sam układ dalej rządzi po tych 30 latach.
Konferencja Epidiaskopu Polski2021.05.27 13:59
Cieszmy się i radujmy, albowiem brat nasz Ireneusz od Rasiów na oczy przejrzał. Brat jego imć kanonik u Najświętszej Maryi Panny z Rynku Krakowskiego wymodlił nawrócenie. Zasili zatem brat nasz Ireneusz zacne Koło Przyjaciół Radyja Maryja. Ameeeeeeeeeeeen