25.01.22, 14:00Fot. Screenshot YouTube RMF

Kukiz o ustawie segregacyjnej PiS: Na pewno za nią nie zagłosuję

Firmowana przez posła PiS Czesława Hoca ustawa dająca pracodawcom możliwość weryfikowania stanu zaszczepienia przeciwko koronawirusowi zatrudnianych przez nich pracowników, nie zyska na pewno poparcia sprzymierzeńca obozu rządowego w wielu innych sprawach – Pawła Kukiza.

Lider Kukiz ’15 w rozmowie z portalem Wirtualna Polska oświadczył bardzo jednoznacznie: „Na pewno nie zagłosuję za ustawą, której ogólne założenia są znane w przestrzeni publicznej”.

„Na dziś wstrzymałbym się przy takiej ustawie, chociaż sam szczepiłem się trzykrotnie i jeśli będzie czwarta lub piąta dawka, również się zaszczepię” – zadeklarował Paweł Kukiz.

 

ren/wp.pl

Komentarze

matis982022.01.26 15:58
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Karol2022.01.26 8:54
Z tymi kolejnymi dawkami nie przesadzaj , chyba, ze chcesz poprawic statystyki firmom. Masz racje co tej szkodliwej ustawy tego hoca , do tej pory nikomu nie znanego. Niech on Irlandii, gdziwraz z cala rodzina sie zaszczepi 3 -cia i kolejna dawka , i niech nie wprowadza swoich kosmicznych absurdow . Niech bierze przyklad z Angli i , gdzie juz calkowicie jest zniesiona tzw pandemia. Opamietajmy sie, bo to droga do wszczepienia nam cipwo genowych.
ddh2022.01.25 22:11
Na pohybel Dewiantom PO i KO w kakao sld,.psl,tvn holoty wp.ss makreli putina ,zydokomuchów nkwd kgb,lgbt q brukseli , kasty Sądowej kgb.
Skrzypek na dachu2022.01.25 20:49
PiS to debilne niedorozwoje , idioci zamordzisci , potrafia oszukac tylko glupszych od siebie . Bajka stara nudna o Pseudoplandemii juz sie sypie na calym swiecie , a ciemny Rzad w Polsce brnie dalej te same medialne sciemy , nie odroznia sezonowej grypy od zwyklego kataru czy zaziebienia , chyba jest na uslugach firmy Pfajzera .
Krakus2022.01.25 19:27
Ta szmata zmienia zdanie co chwię, nie ufam mu, jak wściekłemu psu
POkatoliku2022.01.26 12:03
Zgadza się .Dwa razy głosowałem na nią raz w pierwszej turze a w drugiej dopisałem go karty. Oczywiście głos nieważny .
czas pokazał2022.01.25 19:23
że wirus jest bronią biologiczną w rękach zwolenników depopulacji a preparaty opracowano jako broń komplementarną mającą dokonać spustoszenia. Wirusa można przechorować ale mRNA, związki grafenu i inne ciekawe składniki preparatów są zabójcze (niektóre serie dla zmyłki są wykonane z soli fizjologicznej) i na ogół działają z opóźnieniem
katolik2022.01.25 16:43
kukiz jak baran jesteś ujeżdzany przez masonów z SSPIS PO PSL SL , szczep się 10x, tylko jaką masz podstwę aby taką krzywdę pozwolić robić sobie--- podstawa jest twoja głupota, która produkujesz publicznie a masonskie szmaty sie cieszą z twojej głupoty ! baranie !
Anonim2022.01.25 16:14
Popieram Kukiza, a PiS głupio brnie dalej, całkiem niepotrzebnie.
Anonim2022.01.25 16:06
PiS - tą ustawą robicie sobie wielką szkodę u swych wyborców. Opamietajcie się a tego autora za du....e i won.
Kukiz jest dwustanowy2022.01.25 15:28
Stan 1: Euforia i woda sodowa rządzą (albo piąteczek); Stan 2: Kukiz zbity jak pies kwiczy w kącie
Anonim2022.01.25 14:52
przecież w tej ustawie nie chodzi o zdrowie, ale o wprowadzenie niewolnictwa i kontroli nad ludźmi, covid19 nadal nie jest chorobą zakaźną także cała akcja szczepień jest bezprawna
Anonim2022.01.25 14:31
O! Ale się szmata zaparła:)
Anonim2022.01.25 14:29
Pisalem dawno temu że ze statystykami norweskimi sie nie dyskutuje. I dawno temu wyszlo ze pierwsze 2 dawki nie tylko nie zabijaly ale takze Wzmacnialy. Z kolei 3 dawka zabila wiecej niz covid choc tez trudno ocenic ile ludzie stracili zycia. Moze po roku a moze po 3 miesiace... Wstepne dane mowia ze przez ostatnie miesiace zmarlo 18854 osoby a w rekordowym 2018 bylo 16820. Covid przez te kilka miesiecy zabil 400-500 co zawiera takze smierci planowe. https://www.ssb.no/statbank/table/12982/ --- Jesli nie zabila 3 dawka to co grasuje w calej UE?
Anonim2022.01.25 14:39
*2019
Skrzypek na dachu2022.01.25 20:52
Smarujesz klamstwa od Reutersa , bardziej wiarygodny jest Joe Rogan #1757 .