23.11.14, 21:27Lech Wałęsa (fot. Marcin Janowski/Wikipedia)

Lech Wałęsa o opóźnionych wynikach wyborów: Podejrzewam jakąś dywersję

„Podejrzewam jakąś dywersję. To niemożliwe, żeby tak skopać” – stwierdził były prezydent, odpowiadając na pytanie, jak ocenia opóźnienia w ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów samorządowych.

Zdaniem Wałęsy, nieważne jest, która partia wygrała wybory, ale to, aby Polska je wygrała. Na pytanie o trudność w ustaleniu, kto wygrał wybory, prezydent odpowiedział: „Wszyscy wygraliśmy, więc idźmy do przodu”.

Lech Wałęsa skrytykował jednak PiS i SLD za propozycje powtórzenia głosowania. „To odpada, to jest niepoważne i to kosztuje, więc odrzućmy ten pomysł” - powiedział. I zaapelował, żeby zrobić wszystko, aby taka sytuacja się nie powtórzyła.

MaR/Wiadomosci.onet.pl/TVN24.pl

 

 

Komentarze

anonim2014.11.23 21:42
jebać demokrację "odrzućmy to" ... mnie się podoba że nie ma demokracji. Ale nie podoba się że chuje rządzą
anonim2014.11.23 21:50
Z dywersją przeciwko narodowi mieliśmy do czynienia gdy komuna zbankrutowała i towarzysze starali się by PRL przepoczwarzono w przyjazną im IIIRP. I ten pan w tej dywersji uczestniczył.
anonim2014.11.23 21:51
Wystarczająco Bolek nabroił w Magdalenec, to dzięki Bolkowi jest właśnie taka niedbała tylko pozorna Demokracja kontrolowana przez komunistycznych oprychów ustawiających wybory.
anonim2014.11.23 22:06
Anna Maria nie pomawiaj braci Kaczyńskich o układanie się z komunistami, jako jedyni Bracia Kaczyńscy sprzeciwiali się poczynaniom Bolka i żadnej nagrody jak sugerujesz nie otrzymali.
anonim2014.11.23 22:57
Anna Maria w kręceniu lodów to sporo doświadczenie mają twoi ulubieńcy z Sawicką na przedzie, a i Bolek jak widać jest ci bardzo bliski bo to dzięki niemu komuszki zawdzięczają wolność zamiast gnić w więzieniu. Ty popracuj nad sobą gdyż proletariackim językiem budzisz tylko odrazę zrzucając braciom Kaczyńskim czyny pochopnie uznane przez ciebie za negatywne gdyż informacje czerpiesz z gazety wymiotnej i utwierdzasz się w mylnym osądzie. Polecam ci samodzielnie myśleć zamiast przepisywać w komentarzach kalumnie propagując w ten sposób oszczerstwa, stajesz się homo sovieticus wyzbywając cech które przysługują człowiekowi.
anonim2014.11.24 6:28
Z Wałęsą często można się nie zgadzać. Często jego wypowiedzi też są po prostu głupie. Ale ta wypowiedź jest jakimś wyjątkowym absurdem. Z jednej strony, mowa jest o tym jak ważne jest aby Polska wygrała w wyborach, że demokracja to absolutna konieczność, i tak dalej. Z drugiej strony, Wałęsa przyznaje że te wybory wyglądają podejrzanie, że musiało sporo przy nich pójść nie tak... i pomimo całej wagi którą przywiązał do wyborów, kwituje że trzeba dać sobie z tym spokój i żyć dalej, bo powtórka wyborcza kosztuje. No, to, koniec końców, co jest ważniejsze według pana Wałęsy - demokracja, czy koszt wyborów?