23.05.13, 06:50Lech Wałęsa. Fot. Wikipedia/Flickr.com

Lech Wałęsa publikuje list od wyborcy: „Światowe środowisko pederastów zobowiązało krajowych homosiów do wykończenia pana”

Lech Wałesa jedzie po bandzie i na swoim mikro blogu publikuje ostry list od swego wyborcy:

„Panie Prezydencie. Wpadł pan w pułapkę lobby homoseksualnego. Światowe środowisko pederastów zobowiązało krajowych homosiów do wykończenia pana. Ci w Nowym Jorku będą bić po kieszeni, a krajowi mają za zadanie zniszczyć reputację i odizolować pana od znajomych i przyjaciół. Pani Krzywonos, którą przygotowywano, może była nieświadoma celu? Powiedziała, że Borusewicz był mózgiem, ale pan przewodził, bo miał charyzmę, czyli pan przewodził strajkowi ale???

Znają pana temperament i ambicję Borusewicza i wykorzystali to perfekcyjnie. Takie pułapki będą się powtarzać, więc trzeba być bardzo ostrożnym. Mógłby pan powiedzieć: "Bogdan, cofam co powiedziałem. Dałem się podpuścić ludziom pewnej orientacji seksualnej. Tu nie chodzi o przywództwo strajku ani tym bardziej o Polskę. Nie damy chorym ludziom wodzić się za nos". Pozdrawiam i jak zawsze chylę czoła. Pański wyborca.”

W sobotę na blogu Lecha Wałęsy opublikowane zostało zaproszenie od Ruchu Palikota w Biłgoraju. „Celem spotkania jest propagowanie związków partnerskich w Polsce” - czytamy w zaproszeniu. Wałęsa odpowiedział: „Nie, dziękuję, jestem przeciw propagowaniu tego typu nietypowych związków. Należy rozumieć istnienie ludzi tego typu, należy ułatwiać oraz usuwać niepotrzebne utrudnienia, ale jednocześnie nie pozwalać na burzenie istniejących głównych struktur i rozwiązań podobnych, ale innych i innym celom służącym. Pozdrawiam L. Wałęsa - czytamy w odpowiedzi.

JW lechwalesa.blip.pl

Komentarze

anonim2013.05.23 7:02
Nareszcie sensowna wypowiedz p. Wałęsy. Nachalna popularyzacja zboczeń powoduje już u mnie odruchy wymiotne. Na każdym kroku homoseksualiści, zaczynam się bać zajrzeć do lodówki.
anonim2013.05.23 7:16
Więc poukładajmy teraz do kupy fakty. Kto najbardziej krzyczał o agenturalnej przeszłości Wałęsy? Czy to przypadkiem nie była Fronda i Gazeta Polska? Czyżby cytowany wyborca piętnował homolobby ukrywające się w obydwu redakcjach i pod przykrywką prawicowych poglądów zdradliwie atakowało najbardziej rozpoznawalnego dzisiaj na świecie Polaka? Brawo Fronda. Niewiele redakcji ma tyle odwagi żeby złożyć samokrytykę! :))))
anonim2013.05.23 7:23
Bolek zostanie Bolkiem nawet jak tępi pedałów
anonim2013.05.23 7:23
@KwartzSwartz - a co ma piernik do wiatraka? Jeśli ja nie lubię PZPR-owskich aparatczyków, to jeszcze nie powód, abym nie pochwalił L.Millera za obniżenie akcyzy na wódkę.
anonim2013.05.23 7:39
Za nic nie uwierzę że TW Bolek się zmienił - szydzenie z homosiów to jeszcze nie przemiana. Równie dobrze jestem gotów uwierzyć że cała ta heca którą on robi jest jakąś prowokacją Salonu rozłożoną na dłuższe odwracanie uwagi od poważniejszych spraw jak bezrobocie czy szukanie winnych mordu w Smoleńsku. ALE nie da się ukryć że czyta się jego wypowiedzi z wesołością a jeszcze lepsze są te wściekłe reakcje co mniejszego lewactwa nie łapiącego o co może na prawdę chodzić Bolkowi i tym na górze.
anonim2013.05.23 7:48
Na celowniku homolobbystów. Rozmowa z ks. Dariuszem Oko: http://www.polskasocjologia.pl/nch.pdf
anonim2013.05.23 7:51
Bolek był mózgiem w stoczni! :) Jak go SB motorówką na strajk przywiozło to jakże mogłoby być inaczej :):):)
anonim2013.05.23 7:52
No to Bolek dostał kolejną szansę. Bolek, nawracaj się, bo już czas!
anonim2013.05.23 8:34
Odróżniajmy akt grzeszny od osoby działającej lub powstrzymującej się od niewłaściwego działania.łączę się w tym temacie ze stanowiskiem prezydenta Wałęsy. Kościół przecież również nie potępia homoseksualistów za ich pociąg do osób tej samej płci, ale za praktykowanie. To powinno brzmieć jasno i wyraźnie. Natomiast gloryfikowanie takiej skłonności staje się już postawą społeczną. To różna jakość rozumienia siebie i obowiązków obywatelskich bez wzywania światła Ducha św., wkraczanie na bezdroża kłamstwa na temat zdrowia i choroby.
anonim2013.05.23 8:35
@KwartzSwartz: ??? Ty nie układaj do kupy tylko idź zrób kupę. Co ma jedno do drugiego?
anonim2013.05.23 8:35
Mówcie co chcecie, ale podoba mi się, że Wałęsa nie boi się rzucać takich niepoprawnych politycznie tekstów na swoim blogu.
anonim2013.05.23 9:58
@KwartzSwartz Jestes ignorantem! .Co ci mówi nazwisko Waszczykowski?!-. Odnośnie Frondy i GP!!.
anonim2013.05.23 10:19
@Pesymista O ile może to być pocieszenie, nie tobie jednemu zbiera się na wymioty.