26.06.19, 14:15

Lewica znowu nawołuje do redukcji populacji ludzi

Lewica lubi występować w coraz to nowych kostiumach. Raz udaje obrońców klasy robotniczej. Raz lobbuje za homo rewolucją. A innym razem ogłasza się obrońcami przyrody. Z ekologicznym opakowaniem dla lewicy wiąże się mit przeludnienia. Klasyczny sprzed kilku dekad głosił potrzebę ograniczenia populacji na ziemi z powodu braku jedzenia i surowców. Zapowiedzi globalistów, lewaków i ekologów okazały się nic niewarte. Żywności ani surowców nie zabrakło, kraje trzeciego świata odniosły sukces gospodarczy – wystarczy przypomnieć Chiny i Indie.

 

Niestety część z krajów zastosowała się do mitu przeludnienia i prowadziła politykę depopulacji, tak jak komunistyczne Chiny, skutkiem czego chińskie społeczeństwo się starzeje i czekają Chińczyków katastrofa demograficzna, której Indie nie będą miały. Warto przypomnieć, że wszyscy, którzy głosowali za integracją z Unią Europejską, głosowali też za tym, by pieniędzy polskich podatników, poprzez Unie Europejską finansującą fundusz ludnościowy ONZ, finansowały programy depopulacji w Chinach, w tym i przymusowe aborcje.

Dziś lewica przebrana w eko szatki głosi, że grozi nam katastrofa klimatyczna, i w ramach walki z ociepleniem klimatu zachęca do ograniczenia posiadania dzieci. Niektórzy się cieszą, że dzięki temu lewicowcy będą mieli mniej dzieci. Moim zdaniem w tym postulacie, lewicy nie chodzi realnie o ograniczenie posiadania dzieci przez lewicowców, ale o to, by ograniczyć posiadanie dzieci wszystkich innych. Warto też pamiętać, że brednie o katastrofie klimatycznej, potrzebie depopulacji, mogą zainspirować eko terrorystów (którzy w ramach ratowania klimatu postanowią ograniczyć populacje poprzez wywołanie epidemii (produkując i dystrybuując choroby wirusowe), dokonywanie zamachów np. wysadzanie w miastach cystern z chlorem, czy tradycyjne wysadzanie, czy wystrzeliwanie ludzi). 

O postulatach zaprzestania prokreacji wysuwanych przez działaczy lewicy można przeczytać na lewicowym portalu „Na temat” w artykule Bartosza Godzińskiego „Ruch "BirthStrike" w Polsce. Kobiety nie chcą mieć dzieci przez "ekologiczny armagedon w 2050 roku"”.

Według lewicowego portalu „rok 2050 to symboliczna data początku katastrofy klimatycznej, jakiej świat nie widział. Naukowcy twierdzą, że doprowadzi do upadku naszej cywilizacji”, ratunkiem ma być rezygnacja z prokreacji, promowana przez powstałą (z inicjatywy piosenkarki Blythe Pepino) w Wielkiej Brytanii grupę "BirthStrike".

Kreślony przez lewice scenariusz końca świata zakłada „zmiany klimatyczne, globalne ocieplenie, susze, wymieranie gatunków, przeludnienie, przepełnione wysypiska, wyczerpujące się złoża paliw kopalnych, betonowanie miast”. Zapleczem propagandowym dla takich wizji jest raport australijskiego „Think-tank Breakthrough – Narodowe Centrum na Rzecz Odnowy Klimatu”. Scenariusz przewiduje wzrost temperatury, topnienie lodowców, zalewanie terenów, migracje, upadek ekosystemów, brak żywności, głód, wojny o zasoby.

Według lewicy „rozwiązanie jest oczywiście banalnie proste [...] i wymaga ogólnoświatowej, natychmiastowej współpracy. […] potrzebna jest ogromna globalna mobilizacja zasobów w najbliższych dekadach w celu budowy bezemisyjnej gospodarki i stworzenie systemu przywracania bezpiecznego klimatu”. Chodzi więc o marksistowskie centralne planowanie, interwencjonizm władz, internacjonalistyczne globalne władze (likwidacje państw narodowych).

Kiedy jednak nie ma postulowanych przez marksistów globalnych działań, ludzie zindoktrynowani przez lewice postanawiają walczyć ze zmianami klimatycznymi na własną rękę, protestują, nie jedzą mięsa, jeżdżą rowerami, lub postanowili nie mieć dzieci.

Jak można dowiedzieć się lewicowego portalu „osoby wyznające ideę "BirthStrike" chcą mieć dzieci, ale nie teraz. Nie chcą, by ich pociechy musiały za kilkadziesiąt lat walczyć na śmierć i życie o szklankę wody. Wolą przeczekać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja albo z góry zakładają brak potomstwa. Dla ich dobra”.

Według eko propagandy „z przyjściem na świat kolejnych ludzi, zwiększa się poziom zanieczyszczeń – Bank Światowy ocenia, że średnio jedna osoba wytwarza emisje roczne 5 ton sześciennych dwutlenku węgla”.

Postulaty antynatalistyczne propagowane są też w Polsce. Służą one też do moralnego uzasadnienia mordowania nienarodzonych dzieci. W antynatalistycznej propagandzie decyzja o posiadaniu dzieci przedstawiana jest jako wyraz egoizmu, głupoty i eko zbrodni.

Moim zdaniem lewicowa antynatalistyczna propaganda doskonale wpisuje się to w krytykę polityki prorodzinnej. Warto się więc sprawdzić, jakie są drogi finansowania takich inicjatyw, komu zależy, na tym by Polska była krajem skazanym poprzez brak prokreacji na biologiczną zagładę.

Cechą charakterystyczną lewicy jest proponowanie lekarstw gorszyć od choroby, na problemy, przed jakimi stajemy. Uważam, że należy chronić środowisko, zaczynając, np. od przywrócenia kontroli granicznych by do Polski nie były wwożone odpady z zachodniej Europy, likwidacji podatków w tych dziedzinach, które służą ochronie środowiska (termomodernizacji, czy budowie instalacji rozproszonych odnawialnych źródeł energii), nałożenia cła na żywność importowaną zagranicy, gdy w Polsce produkowana jest tańsza, lepsza, zdrowsza (bez GMO, antybiotyków i chemii), która nie wymaga transportowania ze szkodą dla środowiska.

Niewątpliwie Polsce potrzeba prawicy, której do tej pory nie ma. Prawicy, która będzie prowadzić politykę ochrony środowiska i dbałości o zdrowie publiczne. Ekologia jest jedną z tych dziedzin, którą przez swoje lenistwo ludzie prawicy ignorują, dzięki czemu są one wykorzystywane do szkodliwej społecznie lewicowej propagandy. A warto byłoby, np. zwalczać międzynarodowe koncerny niszczące środowisko, by wyprodukować swoje szkodliwe dla zdrowia napoje, by z zysków później finansować sodomitką propagandę.

 

Jan Bodakowski

Komentarze

KK2019.06.27 7:25
Chiny - byłem - tłok, zniszczone środowisko, ludzie upchani jak sardynki w puszce - mają co jeść, ale rakotwórcze. Chory tylko bogaty jest ratowany. Na pasach dwa oddzielne tory, żeby się nie zadeptać. Zero przestrzeni wokół Ciebie, zero intymności, krajobraz zdewastowany. Zamiast na las, wszędzie musisz gapić się na twarze i wdychać smród wielomilionowych miast. Wolę zrównoważone przestrzenie Skandynawii. Domy z ogrodem pod lasem, a nie smród osikanej klatki schodowej.
Polak2019.06.27 10:11
A byłeś na chińskiej wsi, albo w małym mieście? Czy tylko jako turysta, czyli w Pekinie? Ja wolę Guandżou od Pekinu i wcale tam nie ma przeludnienia, a to duże miasto.
Maria Blaszczyk2019.06.26 23:04
Komentarze zwolenników cywilizacji życia wciąż mnie zadziwiają. "Ja bym wszystkich ateistów i lewaków zdepopulizował" "Od dawna postuluje otworzyc ponownie Auschwitz" "niech dadzą przykład i zaczną od siebie i swoich rodzin"
Polak2019.06.27 10:06
A twój komentarz do lewackiego pomysłu depopulizacji? No słucham? Fajny jest? Jeśli nie, to o co ci chodzi?
Maria Blaszczyk2019.06.27 17:54
To, że kilku lewaków wstrzyma się od posiadania dzieci, nie spowoduje depopulacji. Populacja ludzi zbliża się do 8 mld i wciąż rośnie dużo za szybko. Depopulacja nastąpi tak czy siak - możemy tylko nie sprowadzać na ten świat własnych dzieci, by nie musiały brać w tym udziału. Więc to nie jest żaden lewacki pomysł. A czy jestem zwolenniczką idei antynatalistycznych? Ano jestem. Tylko teoretyczną, bo sama dzieci lubię i egoistycznie mam ich ponadstatystycznie dużo. Na swoją obronę mogę powiedzieć tyle, że choć decydując się na nie miałam świadomość, że jest to samolubne - to w tamtym czasie jeszcze świadomość nadciągającej katastrofy była niepełna.
Jack Em2019.06.26 18:37
Jestem za ... zacznijmy od etycznych samobójstw tych lewaków ale najpierw ich rodzin hm ?
bogdanus2019.06.26 16:46
Chcecie ograniczenia populacji, to zacznijcie od siebie a nie nakazujcie innym wolnym ludziom.
Maria Blaszczyk2019.06.26 23:01
Jakieś problemy w przeczytaniu tekstu sskładającego się z kilku akapitów, że musisz takie głupoty wypisywać??? „osoby wyznające ideę "BirthStrike" chcą mieć dzieci, ale nie teraz. Nie chcą, by ich pociechy musiały za kilkadziesiąt lat walczyć na śmierć i życie o szklankę wody. Wolą przeczekać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja albo z góry zakładają brak potomstwa. Dla ich dobra”. Oni nic nie nakazują. Zaczęli też od siebie. Po prostu - chwilowo nie decydują się na dzieci.
Roman2019.06.26 15:07
niech dadzą przykład i zaczną od siebie i swoich rodzin
małowyklęty2019.06.26 14:58
lepiej się zadeptać
ŻebyPolakówByłoJakMrówków2019.06.26 14:50
"Łódzka policja znalazła nagą i brudną dwuletnią dziewczynkę w nagrzanej przyczepie kempingowej. Jej pijana matka w tym samym czasie spała w fotelu. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia za narażenie dziecka na utratę zdrowia lub życia." Nasuwa się pytanie - czy gdy zamkną, to w lipcu na jej konto wpłynie 500 plus z wyrównaniem?
małowyklęty2019.06.26 15:15
No to chyba oczywiste, wraz z odsetkami ustawowymi Patusy,kopulanci i bumelanci są teraz pod ochroną .
Marian2019.06.26 14:45
Od dawna postuluje otworzyc ponownie Auschwitz
Bartakus2019.06.26 15:18
Za takie komentarze powinienes byc bity po bezdennie glupim ryju tak ze trzy razy dziennie
Marian2019.06.26 15:54
Pewnie zydem jestes ze tak cie to wzburzylo.Dla takich pasozytow napewno miejsce tam sie znajdzie
Maria Blaszczyk2019.06.26 22:58
To odrażające, co napisałeś. Rozumiem, że z pozycji katolika-patrioty, co to kocha bliźnich i swój kraj?
Marian2019.06.27 5:18
Wlasnie dlatego pewnych elementow trzeba sie pozbyc
....2019.06.27 9:31
Goowno rozumiesz ... jak zwykle zresztą!
Polak2019.06.27 10:02
A dlaczego, chamico jedna, piszesz, że z pozycji katolika-patrioty? Ja wyraźnie widzę, że pisze z pozycji ateisty i lewako-faszysty. powinien być ci bliski.
Maria Blaszczyk2019.06.27 17:50
Przecież poniekąd pan Marian potwierdza słuszność mojego przypuszczenia, pisząc w odpowiedzi na nie "Wlasnie dlatego pewnych elementow trzeba sie pozbyc". I to nie ateiści stworzyli Auschwitz. A faszyzm jest skrajnie prawicową doktryną, więc lewako-faszyści nie istnieją.
anonim2019.06.26 14:39
W pośredniaku byłeś Bodakowski? Skąd ty masz pieniądze na takie bluzy? To są bardzo drogie rzeczy. Bardzo drogie. Tymczasem w temacie lewackich bredni spod znaku globcia: Serwis meteoprognoza.pl poinformował, że w Radzyniu zanotowano najwyższą w historii temperaturę dla Polski w czerwcu. Termometry wskazały tam ponad 38 stopni. Upały mają potrwać do środy do wieczora.
Cogito ergo sum2019.06.26 14:38
CHŁOPCZE, NIE PŁODZENIE SIĘ BEZMYŚLNIE TO NAJLEPSZY SPOSÓB NA OCHRONĘ LUDZI I POPULACJI. Nie możemy jak robactwo, jak szczury, się mnożyć na potęgę bezmyślnie. Rodzicielstwo to wielka odpowiedzialność, czego tacy jak ty nie rozumieją. Wy chcecie iść w ilość ludzi, jak w krajach 3 świata, my chcemy iść w jakość. Dlatego zamilcz bo nie masz pojęcia o czym piszesz.
Polak2019.06.27 11:15
Noż quźwa, ciekaw jestem tej waszej jakości. Podaj mi jakiś przykład superczłowieka, którego wyhodowałeś, miernoto intelektualna. U was to się tylko jakość orgazmu liczy i przewlekły lęk przed wzięciem odpowiedzialności za własne potomstwo. Wygodnickie skór...syny i tchórze. Będziesz pierdzielił takie farmazony i jednocześnie narzekał na długość kolejki do lekarza. To ty zamilcz, bezczelny hipokryto.
Sariel2019.06.26 14:37
"Jak można dowiedzieć się lewicowego portalu „osoby wyznające ideę "BirthStrike" chcą mieć dzieci, ale nie teraz. Nie chcą, by ich pociechy musiały za kilkadziesiąt lat walczyć na śmierć i życie o szklankę wody. Wolą przeczekać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja albo z góry zakładają brak potomstwa. Dla ich dobra” Co jest w tym złego? Czy złem według was jest chęć rodzica do zapewnienia swojemu dziecku najlepszych warunków życia? Czy wasze chore standardy polegają na "Zrobić jak najwięcej dzieci, mieć wywalone na to, jakie mają zycie" ?
Cogito ergo sum2019.06.26 14:39
Szczytowym osiągnięciem katole jest zalanie jakiejś równie niemądrej panny, nimi kieruje instynkt jak szczurami, chcą się płodzić, ale odpowiedzialności za cudze życie już nie chcą.
Polak2019.06.27 10:22
Głupi jesteś jak Bolek. My, katolicy mamy dzieci i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność. Wychowujemy i kształcimy, żebyś miał do kogo pójść ze swoją prostatą albo osteoporozą i żebyś miał za co zjeść śniadanie. A to właśnie wy, przyzwyczajeni do wygód i przyjemności nie rozmnażacie się, bo nie chcecie wziąć odpowiedzialności za dziecko. Dla was to koniec komfortu i przeszkoda w przyjemnym życiu bez zobowiązań.
Sariel2019.06.26 14:35
"Żywności ani surowców nie zabrakło" Nie, wcale, co z tego, że Chiny i Indie gniją z przeludnienia, że brakuje żywności, higiena jest na niskim poziomie, brakuje czystej wody, ludzie tłoczą się w autobusach zatłoczonych 3 razy bardziej niż w Polsce i mdleją w wyniku upałów dochodzących do 40 stopni No rzeczywiście nie ma żadneeego problemu przeludnienia :)))
Maciek Arczyński2019.06.26 15:08
Jest problem złego gospodarowania zasobami a nie przeludnienia.
Polak2019.06.27 9:58
Oczywiście, że nie ma. W Japonii jest pełno opuszczonych miasteczek, a w większości mieszkają tylko starcy. 36-u milionom Japończyków zachciało się mieszkać w Tokyo. To nazywasz przeludnieniem? U nas jest podobnie z polską wsią. Orać się nie chce, ale udawać Warszawiaka, albo Wrocławianina, to już tak. To przeludnienie? W Indiach i w Chinach są całe połacie niezaludnionych przestrzeni. Pustka ludzka na urodzajnych terenach. Wszyscy chcą mieszkać w Bombaju i w Pekinie. Noż przeludnienie!
rebeliant2019.06.26 14:29
Niech dadzą "dobry" przykład.
E2rd2019.06.26 14:28
Swietnie - niech zaczna od siebie!
batel2019.06.26 14:24
Ja bym wszystkich ateistów i lewaków zdepopulizował powietrze i gleba by się oczysciła
Jestem w Kościele2019.06.26 15:10
A co z protestantami? Ich też do depopulacji?
Maciek Arczyński2019.06.26 15:24
Skoro mają wspólnotę celów z lewactwem to "chcącemu nie dzieje się krzywda". Mogą świecić przykładem.
Polak2019.06.27 10:15
Przecież napisał wyraźnie: lewaków.
denaturat artystyczny2019.06.26 14:22
Popieram i uważam, że lewica nie powinna się rozmnażać. Będzie zdrowiej
Maciek Arczyński2019.06.26 15:06
Biorąc pod uwagę, że wg. lewicy jutrzenką ludzkości jest opcja p. Biedronia to nie powinno być problemów z realizacją postulatu. Powinni tylko być konsekwentni i zastosować się do własnych propozycji.
Młot na katolicyzm2019.06.26 14:22
Ty jesteś obciążeniem dla populacji, szmaciarzu Bodakowski.
Młot na młota2019.06.27 10:13
Stul ryj pasożycie, bo przestaniemy cię karmić.