24.09.19, 15:45fot. Gay Wash, lic. CC BY-SA 2.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

Lublin zakazał homomarszu. Dobrze, ale z tą chorobą trzeba ostrzej

W Lublinie nie odbędzie się II Marsz Równości. Prezydent tego miasta, Krzysztof Żuk, zakazał przeprowadzenia demonstracji LGBT w sobotę 28 września. Powody są dwa. Zasadniczym jest jednak agresja organizatorów tęczowej hucpy, którzy - jak sądzi miasto Lublin - nie chcą wcale pokojowej demonstracji, ale wywołania zadym i burd. 

 

Decyzja władz Lublina bierze pod uwagę, że doszłoby do zamieszek. Miasto mogłoby ulec wandalizmowi; tym więcej, że - jak zauważył wysoki urzędnik lubelski Jerzy Ostrowski - organizator homomarszu nazwał przeciwników swojego zboczonego wydarzenia "faszystai" i "ekstremistami". Co więcej organizator prezentował zdjęcia innych marszów, gdzie widniały obraźliwe i wulgarne hasła pod adresem oponentów takich tęczowych hucp. Według Ostrowskiego zadaje to kłam tezom organizatora, według którego homomarsz miałby być pokojowy.

"Warto w tym miejscu postawić pytanie, czy organizator marszu nie dąży do konfrontacji ze swoimi oponentami, która podsycana mową o zabarwieniu agresywnym czy wulgarnym będzie miała charakter gwałtowny i zagrażający życiu lub zdrowiu ludzi" - wskazał Ostrowski.

Ponadto w rejonie Placu Teatralnego nie zmieszczą się homomarsz oraz uczestnicy wystawy militariów zaplanowanej na tę samą datę. Idzie tu o wystawę historycznych pojazdów wojskowych.

"Jedyną przeszkodą oddzielającą te miejsca są rosnące pojedynczo drzewa oraz trawnik" - podał Ostrowski. W jego ocenie obie imprezy mogłyby zgromadzić zbyt wielu uczestników, co mogłoby doprowadzić do kłopotów. Niemożliwy mógłby na przykład stać się dojazd karetek. 

Organizatorzy homomarszu mogą zaskarżyć decyzję Lubina do sądu.

Portal Fronda.pl decyzję lubelskich władz oczywiście w całej rozciągłości popiera. 

I nie, nie chodzi o względy bezpieczeństwa. Chodzi o imponderabilia. Nikt normalny nie ma ochoty oglądać półnagich homoaktywistów, nikt nie chce pozwalać na profanowanie świętej wiary katolickiej, nikt nie chce godzić się na szyderstwa z polskości. Miejsce homomarszów jest na scenie cyrkowej lub na ogrodach dziwów i ekscentryzmu - nie na ulicach miast.

Czyim państwem, czyim ,,królestwem'' jest Polska? Dewiantów i lewackich rewolucjonistów czy normalnych Polaków? To jest nasz kraj - brawa dla Lublina. Tęczowej zarazie definitywny STOP. 

Idą wybory - czekamy, aż Prawo i Sprawiedliwość poczyni stosowną wyborczą obietnicę i zaproponuje objęcie szerzenia homoseksualnej deprawacji całkowitym zakazem. Nic nam po krzykach międzynarodowego lewactwa. Jesteśmy przecież Polakami i w Polsce rządzimy my. A taki zakaz - bądźcie tego pewni - normalna WIĘKSZOŚĆ z całego serca poprze.

Niechże homoseksualiści praktykują sobie swoje igraszki w domowym zaciszu. Od światła dnia jednak zboczeniom wara.

Komentarze

Chwała czwartej rzeszy2019.10.11 20:05
Muj stary robi salta do wany kiedy sie myje
Generał Jeżyk2019.09.25 18:51
"Decyzja władz Lublina bierze pod uwagę, że doszłoby do zamieszek. Miasto mogłoby ulec wandalizmowi" Patrz pan, a jak HGW z dokladnie z tych samych powodow zabronila organizacji Marszu Niepodleglosci, ktory wslawil sie atakiem na ambasade obcego panstwa i spaleniem wozy transmisyjnego, to był wielki pisk że faszyzm )))))))) https://www.fronda.pl/a/jan-bodakowski-blokada-marszu-niepodleglosci-to-faszyzm,117868.html
anonim2019.09.25 10:46
Jadę wczoraj pociągiem na długiej trasie (prawie 12 godzin) w wagonie bezprzedziałowym. Tłok, obłożenie 90%. Na jednej ze stacji obok dosiada się pedał, w wieku około 20 lat. Po chwili ktoś mnie szturcha w ramię. Drugi pedał, z tej samej grupy wiekowej: - Przepraszam, czy mógłby pan się przesiąść na tamto miejsce? - Nie! A to z jakiego powodu? - A bo ja chciałem usiąść obok kolegi! Zbaraniałem. - Nie róbmy zamieszania, niech każdy pilnuje swojego miejsca. (dopiero co w wagonie skończyło się zamieszanie z Rosjanką, która awanturowała się, bo na Centralnym wsiadła do niewłaściwego pociągu jadącego tą samą trasą i oczywiście jej miejsce było zajęte) Na to pedał siedzący obok mnie odburknął: "Nie zaszkodzi być uprzejmym" I oczywiście całą trasę przesiedział z nosem w smartfonie, pewnie modląc się byśmy nie wysiedli na tej samej stacji hehehe Nie dość że roszczeniowa gówniarzeria to jeszcze tęczowa zaraza!!!
Dominos2019.09.25 10:26
Państwo to nie jest miejsce na ideologię, tylko na naukę. Z tego powodu korzystamy z masztów telekomunikacyjnych, pomimo sprzeciwu częsci spoleczenstwa, ze szkodza. Z tego powodu jezdzimy elektryczna koleja, pomimo tego, ze jeszcze 70 lat temu Polacy kladli sie na tory, przekonujac, ze prad to dzielo szatana (polecam przedwojenna prase). I z tego powodu LGBT bedzie mialo pelne prawa w Polsce - nauka jednoznacznie wskazuje, ze nikt nei ma wplywu na to, z jaka orientacja sie rodzi, i inie ma fizycznej mozliwosci zmiany orientacji (podobnie jak osoba heteroseksualna nie zacznie nagle ogladac sie za facetami). Ktos, kto tego nie rozumie, nie powinien miec prawa glosu, bo to po prostu znecanie sie nad slabszymi.
Uwaga2019.09.25 9:52
Autor newsa nei bez powodu sie nie podpisal, odlecial totalnie, nikt nigdy nie zezwoli, nawet wiekszosc, na znecanie sie nad slabszymi, dosc juz wycierpieli, a czlowiek, ktory to pisal, jak najszybciej powinien byc odseparowany od spoleczenstwa!!!!!!!!!!!! News zgloszony do prokuratury
B2019.09.25 9:25
"Nic nam po krzykach międzynarodowego lewactwa". Ale wy zdajecie sobie sprawe, ze to jest kwestia praw czlowieka, a nie prawactwa czy lewactwa. Prawica, w takim samym stopniu jak lewica wprowadzila prawa dla LGBT, poczytajcie troche. Co wiecej, wsrod prawicy, rowniez w Polsce, jest mnostwo LGBT, choc - z racji tego ze w Polsce - nieujawnionych.
A2019.09.25 10:53
Ameryki nie odkryłeś, pewnie że tak, ale normalni ludzie którzy mają homoseksualne skłonności walczą z tym i się tym nie chwalą, tylko zboczeńcy ogłaszają wszem i wobec, że to normalne i narzuca innym swe zboczenie. Facet z mojego osiedla ma skłonności, stara się normalnie żyć a i w kościele go często widujemy. Nikt mu krzywdy nie robi i palcem nie wytyka, choc wszyscy prawie wiedzą
Jan2019.09.25 9:24
Katoszariat coraz blizej, Polska oddala sie od Europy.
Dorota2019.09.25 9:23
Homoseksualisci moga sobie - jak to okresliliscie - "praktykowac igraszkI" gdzie im sie zywnie podoba, bo sa obywatelami pelnej kategorii. Nie maja zadnych znizek podatkowych. Jesli je dostana, wtedy mozna sie bawic w ograniczenia.
Adam2019.09.25 9:21
Chorzy, to wy jestescie, i zaplacicie za to, co piszecie
rp2019.09.25 8:43
Gonić to pedalstwo z Polski nareszcie ktoś bierze się za tych zbokow
A tfu 2019.09.25 8:34
Jak widzę załączoną fotkę, z tymi zboczeńcami w tych latexach na smyczy, to chce mi rzygać. Dawniej by ich zlinczowano, dziś, dzięki chorej politycznej poprawności, ci zboczeńcy epatują swe zboczenia i jeszcze są z tego dumni, a normalni ludzie siedzą cicho, bo wiadomo - "homofobia, zacofanie i faszyzm". Wiem że to fotka z jakiegoś Amsterdamu czy innej sodomy ale jak dalej będziemy siedzieć cicho, i bojąc się 'postępowego' ostracyzmu, udawać że patologiczne zboczenia są normalne, to naszym życiem będzie decydować mniejszość, której celem jest wyniesienia na piedestały OTWORU ODBYTNICZEGO, jako cel i sens życia
retro2019.09.25 8:23
oj BODNAR zaraz się za nimi ujmie !
kos2019.09.25 8:05
Nienawiść kato - bolszewików do drugiego człowieka w Polsce przekracza wszystkie granice.
Torchwood2019.09.25 5:57
A sąd, jak zawsze, ten zakaz oddali. Wielokrotnie były już wyroki, które stwierdzają, że fakt zagrożenia kontrdemonstracjami nie jest wystarczającym powodem, by demonstracji zakazać.
anonim2019.09.24 22:49
Znowu wstydzisz się podpisać pod swoimi wypocinami, Bodakowski?
alex2019.09.24 21:18
NIE KARMIC TROLI
ZERR02019.09.24 22:21
why?
violencja2019.09.24 19:42
I dobrze!Myślę o rodzicach tych ludzi.Serce by nam pękło , gdyby nasz syn lub córka tak....Patrzę na fotografię i jest to dla mnie straszne , takie pozbawienie się godności.Kiedy to pojawiały się dzieci u nas i nie planowaliśmy , że będą przebrane za psy i szły na smyczy u drugiego padała/są takie filmy w necie/.nasze dzieci są hetero , ale przytulam do serca rodziców z takimi problemami!Szczerze!
Maria Blaszczyk2019.09.24 19:55
Eeee... Rodzice tych ludzi też chodzą na Parady. I nie potrzebują Twojego przytulania - oni chcą tylko bezpieczeństwa dla swoich dzieci. A tak swoją drogą - jak pojawiały się moje dzieci, to też wielu rzeczy nie planowałam. Nie wiem, czy potrafisz sobie to wyobrazić, ale moja najstarsza córka wcale nie przepada za matematyką!!! To straszne... A mój syn nie lubi muzyki. No i co teraz?
anonim2019.09.24 20:20
Chodzą ,ale nie wszyscy i spora część potrzebuje przytulenia to jednak większy problem niż nielubienie matematyki czy muzyki.
Maria Blaszczyk2019.09.24 23:40
Czy ja wiem? Nie rozumiem, czemu orientacja mojego dziecka miałaby mieć dla mnie znaczenie. Podczas gdy niechęć do matematyki stanowi pewną przeszkodę w edukacji, jakby na to nie spojrzeć. Zresztą nielubienie muzyki również. A ja przykładam dużą wagę do edukacji - podczas gdy w najmniejszym stopniu nie obchodzi mnie, jakiej płci będą osoby, z którymi moje dzieci sobie będą układać życie. Ważne jest, by były to dobre i mądre osoby. Płeć dla mnie nie ma znaczenia.
violencja2019.09.24 20:30
Nie zwykłam rozmawiać z....
ZERR02019.09.24 22:10
Bezpieczeństwo "waszych dzieci" nie ma tu nic do rzeczy. Chcecie po prostu władzy niszczenia dzieci cudzych, aby były tak samo spaprane, jak "wasze". Zawiść i nienawiść - w imię hasła "niech wszystkim będzie tak źle jak mi" Doskonale wiesz, że homoseksualizm NIE JEST tylko "wrodzony". Wrodzona może byc tylko pewna skłonność, a reszta to wpływ środowiska, i wy, waszą propagandą, wmawiacie w dzieci i młodzież kłamstwa aby ich zniszczyć, okaleczyc i unieszczęśliwić. Wasze "dzieci" czy tam kto, są kalekami. Bo homo to ciężkie psychiczne kalectwo. To że sobie CZASEM protezują jakos tam funkcje 'rozrodcze' to troche za mało do uznania za "normę". Dwie nogi to norma, jedna noga to kalectwo, choc żyć sie da.
Maria Blaszczyk2019.09.24 23:45
BEzpieczeństwo dzieci jest jednak rzeczą o wielkim znaczeniu. Jakby to Twoje dziecko było nieustannie zagrożone - pobiciem, napaścią, stratą pracy, opluciem - to jeśli masz z nim jakąś więź, to robiłoby Ci to róznicę. A niby czemu komuś ma być źle z powodu takiej czy siakiej orientacji dziecka? Nikt normalny ze swoim dzieckiem seksu nie uprawia. To w ogóle nie jest coś, co rodziców dotyczy. I nie, nie jest to żadne kalectwo. Nienawiść do wszystkiego co inne, może okaleczać. Tworzenie związków z osobami tej czy innej płci w ogóle nie ma znaczenia. A z tym rozrodem, to masz jakąś obsesję. Czy Tobie się wydaje, że ludzie nic nie robią, tylko się rozmnażają??? No więc nawet ja, osoba o nad wyraz pozytynym stosunku do prokreacji, na rozmnażanie się poświęciłam małą część życia. Resztę czasu robię co innego.
ZERR02019.09.25 4:18
To nie jest nienawiść do "innego" to rezerwa wobec niebezpiecznego. Bo 'oni' są śmiertelnie niebezpieczni dla dzieci i młodzieży, oraz dla dorosłych na gruncie nepotyzmu.
Maria Blaszczyk2019.09.25 18:58
Podobnie jak każdy inny człowiek. A najbardziej niebezpieczni są ci, którzy dla swoich partykularnych celów sieją nienawiść i opowiadają kłamstwa. Nepotyzm też sie nie ogranicza do osób nieheteronrmatywnych.
violencja2019.09.25 20:35
A chodzą na czterech kończynach na smyczy po ulicach?Nie przeszkadzałoby Tobie , mi tak.Matematyka nie jest dla wszystkich , muzyka także i dobre wychowanie. Nie mówimy o wykształceniu , ale o godności człowieka.Moje dziecko może pobierać opłaty za klozet/szalet , ale być w pełni człowiekiem.Cieńka jesteś Maryśka , nie odzywaj się do mnie , szkoda mojego czasu. Żegnam, nie z każdym muszę rozmawiać i z tego prawa skorzystam. P.S. znam osoby z niskim wykształceniem , ale z wysoką elokwencją , wspaniałym wysławianiem się i kojarzeniem faktów.Muzyka i matematyka i znajomość ruskiego są niekonieczne. Chodzi o GODNOŚĆ-paniała czy nie???
ZERRO2019.09.24 20:41
oj violencjo tyś chyba księdzu Oko spod ogona wypadła że takie bzdury bredzisz.
violencja2019.09.24 20:52
Nie rozumiem ..:)zero czy zorro
ZERR02019.09.24 22:11
Won z mojego nicka złodziejaszku
violencja2019.09.25 20:58
ok
Grzegorz z Domaradza2019.09.24 19:05
Statystycznie każdy gej to potencjalny pedofil.
Maria Blaszczyk2019.09.24 19:52
Podobnie jak każdy hetero. To co - kastrujemy wszystkich? Więcej - nawet kobiety nierzadko dopuszczają się molestowania dzieci. To może zabronimy im sie rozmnażać?
alex2019.09.24 21:36
tak kastrujemy ale tylko pedalow
ZERR02019.09.24 22:13
Kobiety właśnie bardzo rzadko.
Maria Blaszczyk2019.09.24 23:37
No pewnie rzadko. Choć myślę, że częściej, niż chcielibyśmy wierzyć. Że wspomnę kochaną siostrzyczkę Bernardettę, co to sama co prawda nie gwałciła, tylko zlecała to zaufanym wychowankom. Tylko co z tego? Nierzadkie sa też subtelniejsze formy przemocy seksualnej stosowane przez kobiety. Więc trudno uznać, że to się nie zdarza.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 20:30
Statystycznie o wiele większe zagrożenie dla dzieci stanowią heterycy, którzy mają z dziećmi większy kontakt. Największą liczbę sprawców przestępstw pedofilnych stanowią rodzice na swoich własnych dzieciach.
alex2019.09.24 21:41
Gosciu zmien tabletki bo do tej pory zawsze twierdziles ze ksiadz,lub zmien lekarza masz wybor
kos2019.09.25 8:18
Statystycznie każdy katolik to potencjalny pedofil.
abcd2019.09.24 18:04
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Bez żadnego trybu2019.09.24 18:26
To tak samo jak księża i biskupi dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. I to robią. Jeżeli kochasz swoje dzieci powiedz NIE katopropagandzie!
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci2019.09.24 17:27
pedał = HIV = śmierć niewinnych dzieci GDZIE W POLSCE JESTEŚ PEDALE ??? Putinowskie q ...., trolle na polskich blogach są wszędzie. Tu najlepszym dowodem jest "polski gej" i nie tylko on. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐞𝐣-𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! Nie dajcie się nabrać na ta sowiecka sukę !!! Suki nie mają nic wspólnego z Polską !!! Łże suka kremlowska, oni tak jak cerkiew ruska sa 𝐚𝐠𝐞𝐧𝐭𝐚𝐦𝐢 𝐅𝐒𝐁 - 𝐆𝐑𝐔. GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZEBRANE DLA "MIKOŁAJA" ???
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 17:46
słowiczku-pedofilu poznański nie świruj, zostań w psychiatryku
Ja 2019.09.24 16:46
Gęby jak z horroru "Wrota piekieł"!!!!! Brrrrrr Co takie Coś ma zamiast mózgu!!!!????
Bez żadnego trybu2019.09.24 17:09
A wiesz że Fronda już co najmniej od roku tym jednym zdjęciem opisuje wszystkie marsze równości w Polsce? Toporna prpaganda, ale widać że skuteczna.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 17:25
To nawet nie jest polskie i nawet nie z marszu LGBT, tylko fetyszystów. Obok nich są pary hetero jak panowie prowadzą panie na smyczy i na odwrót. Nic wspólnego z LGBT, ale dla frondy łatwy materiał do zmanipulowania takich głupków jak ty :)
Bez żadnego trybu2019.09.24 16:45
Widziałem ostatnio taki marsz w moim mieście, to było straszne... Szli w nim faceci w sukienkach, różnych, także kolorowych, a z nimi chłopcy też w sukienkach, i dziewczynki z kolorowymi stroikami na głowach w dodatku strasznie zaśmiecali ulice skubiąc jakieś rośliny... To było chyba w czerwcu... Tak, teraz sobie przypominam, oni coś mówili że to jakieś boże ciało...
bibi2019.09.24 16:40
Sondaż: Jak prawidłowo nazwać te parady? Macie jqakieś propozycje? np 1. Marsz Lubieżników 2. Marsz rozwiązłości 3. Pochód sodomicko-gomorycki 4. Diabelska parada 5..... 6......
Ja 2019.09.24 16:48
Marsz piekła.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:56
Marsz przeciwko czarnej zarazie
anonim2019.09.24 19:15
Nie może być przeciwko ,bo to marsz równości i tolerancji ponoć ,a tu chcesz coś przeciwko komuś ,to jak to z tą waszą tolerancją jest .
anonim2019.09.24 19:45
To w takim razie jest to marsz fałszu i obłudy nie równości .
Maria Blaszczyk2019.09.24 19:31
Bardzo ciekawe fantazje na temat tych marszy ujawniają się w tych propozycjach... tylko wiesz, one nie mają nic wspólnego z tym, jak te marsze wyglądają ani z ich celami... Może warto by się najpierw czegokolwiek dowiedzieć, zanim się zacznie wypowiadać na jakiś temat.
ZERR02019.09.24 22:02
Nie wyglądają, bo trwa opór i Społeczeństwo nie jest jeszcze pasywne i przyzwalające na groźby "wasze dzieci będa takie jak my". Gdy tylko opór by zelżał, gdy tylko Sekta poczuje się mocna, natychmiast będzie tak jak na zachodzie - wielkie spędy i jawna sodomia.
Maria Blaszczyk2019.09.24 23:34
Aha... Sodomia, czyli zaspokajanie potrzeb seksualnych ze zwierzętami... A gdzie to takie bezeceństwa? I przestań z tą "sektą". Bo nic takiego nie istnieje. Ja rozumiem, że nie znasz relacji między tymi ludźmi, ale naprawdę - wystarczy chwilę pomyśleć by zobaczyć, że niewiele ich łączy, że nie mają lidera, ani żadnego spójnego światopoglądu. Ja rozumiem, że "sekta" brzmi groźnie i pełni funkcję straszaja, ale to nie usprawiedliwia łgrastw.
ZERR02019.09.25 4:14
Sodomia to nie żadna tam 'zoofilia', ani jak jeden ikonoklasta-wariatuńco stwierdził 'cześc oddawana obrazom'. Sodomia to w naszym kodzie kulturowym męski seks homoseksualny. Jak to nie mają 'wspólnego światopoglądu'? Oczywiście że mają wspólny światopogląd na bardzo wiele spraw. Sekta nie musi mieć 'lidera', a wiele sekt protestanckich wręcz programowo nie miało liderów, bo lider to grzeszny papizm. Sekta to grupa ludzi których łączy sekciarskie (często rozłamowe, zawsze zredukowane i rozgraniczające) widzenie swiata.
PePe2019.09.24 21:24
Parteitag czerwonych świń.
qwerty2019.09.25 8:27
A marsze zwane procesjami jak nazwać? Pochodem debili ?
A2019.09.25 13:29
spęd koprofilii
Bartosz2019.09.24 16:35
Głupi prezydent głupia decyzja. Na szczęście jest to decyzja nieważna.
anonim2019.09.24 16:30
Nie dla parad homo
Kazimierz2019.09.24 16:25
Brawo Lublin! Są jednak ludzie, którzy potrafią odróżnić miłą woń od tęczowego fetoru. Ulica nie jest dla zboczeńców. Gorszycieli należy całkowicie wykluczyć z życia społecznego i dopuścić do głosu wiernych Bogu Polaków.
Maria Blaszczyk2019.09.24 19:29
A pan Kazimierz osobiście będzie wydawał pozwolenia na wyjście na ulicę? Czy takich osób wydających zaświadczenia o prawilności będzie więcej? Bo wiesz, możesz nie dać rady rozpatrzeć ponad 30 mln osób, które mogłyby zechcieć wyjśc na ulicę w żadnym sensownym terminie.
ZERR02019.09.24 21:46
Zboczeńcy nie chca wychodzic na ulice. To mogą zrobić w dowolnym momencie. Zboczeńcy chcą indoktrynowac otoczenia i wymuszać na społeczeństwie aby pozwoliło im na masowe gwałcenie dzieci pod pozorem seksedukacji.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:16
" świętej wiary katolickiej" W ustroju demokratycznym nie ma czegoś takiego jak święta ideologia. Każda podlega krytyce i nikt nie musi się z nią zgadzać. " Jesteśmy przecież Polakami i w Polsce rządzimy my. A taki zakaz - bądźcie tego pewni - normalna WIĘKSZOŚĆ z całego serca poprze." Fronda to nie większość, a ideologia tu propagowana jest podzielana przez niszę w niszy, skrajny odchył katoprawactwa, którego jest w porywach kilka %. Nie jesteście Polakami, jesteście propagandzistami rosyjskiej tuby propagandowej. Fronda.pl nie jest portalem polskim. Połowa Polaków opowiada się za pełną równością dla społeczności LGBT. "Niechże homoseksualiści praktykują sobie swoje igraszki w domowym zaciszu. Od światła dnia jednak zboczeniom wara." Pytanie co cię tak fascynuje w seksie gejowskim, że nie potrafisz o nim przestać myśleć? Prędzej doczekasz się penalizacji homofobii. I nie - nie
anonim2019.09.24 17:28
No przeciez jest pelna rownosc, gej moze poslubic kobiete tak samo jak hetero Facet hetero nie moze poslubic innego faceta hetero Tak to rozumieja Polacy jako rownosc
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 17:30
Nie ma równości, ponieważ gej nie może poślubić osoby komplementarnej psychoseksualnie. A hetero może, czyli dyskryminacja. Tak rozumie to każdy z IQ powyżej małpy.
anonim2019.09.24 18:35
Komplementarnosc psychoseksualna jest mitem, 50 % malzenstw sie rozpada z tego duza czesc wlasnie z powodu braku komplementarnosci psychoseksualnej Jednym slowem jest to jakies kryterium ktore jest wyimaginowane i bardzo subiektywne
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 20:23
Żadne małżeństwo się z tego powodu nie rozpadło, bo byłoby fikcyjne. Nie małpuj pojęć, których znaczenia nie rozumiesz.
anonim2019.09.24 21:32
Ha ha ha ...a malo to fikcyjnych malzenstw ? Bo kobieta wpadla a dziecko musi miec ojca Bo facet jest nadziany a ona chce miec wygodne zycie Bo ona jest mloda a chce sie pochwalic mloda laska I tak mozna by przyczyny wymieniac w nieskonczonosc Na jakim Ty ksiezycu zyjesz ? Ponadto wydaje sie ze nie odrozniasz pozadania seksualnego od tej tzw komplementarnosci psychoseksualnej zwlaszcza w aspekcie z olbrzymim promiskuityzmem wsrod gejow Ale nie martw sie ,nastolatki i nie tylko maja podobne problemy
anonim2019.09.24 18:47
Wogole trzeba wyraznie napisac ze cel jakas mityczna komplementarnosc psychoseksualna nie jest zadnym kryterium poniewaz jesli ja stwierdze ze biore slub z kobieta bo lece na jej kase i nic innego mnie nie interesuje to tez ten slub dostane
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 20:29
Nie dostaniesz, a jeśli skłamiesz i po czasie wyjdzie to na jaw, ślub zostanie uznany za nieważny. Nawet cywilny.
anonim2019.09.24 21:35
Pokaz mi taki przyklad uniewaznienia slubu cywilnego komus ktos zrobil to tylko dla tego aby miec bogatego malzonka Czekam !
Maria Blaszczyk2019.09.24 19:50
A tak z ciekawości - chciałbyś być kobietą poślubioną przez geja?
ZERR02019.09.24 22:17
To pytanie jest nielogiczne. Można wyszukac takiego "geja" i takiego "hetero", że 90% kobiet postawionych przed wyborem powie "biorę geja".
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:09
Złe wieści dla homofobicznie zaburzonych. Największy wzrost poparcia dla małżeństw homo wśród Polaków ---> Opublikowane dziś badanie Eurobarometru na temat dyskryminacji pokazuje, że 76 procent Europejczyków zgadza się, że osoby homoseksualne lub biseksualne powinny mieć takie same prawa jak heteroseksualiści - powiedziała w poniedziałek unijna komisarz ds. sprawiedliwości i równości płci Viera Jourova, przedstawiając wyniki unijnego badania, pierwszego od 2019 roku w tej sprawie. Dla Polski ten odsetek to 49 procent. Nad Wisłą akceptacja dla równych praw mniejszości seksualnych postępuje szybko. Wzrosła aż o 12 punktów procentowych w stosunku do 2015 roku. https://www.tvn24.pl/eurobarometr-polacy-bardziej-otwarci-niz-4-lata-temu-w-kwestii-praw-mniejszosci-seksualnych,971736,s.html
ZERR02019.09.24 16:11
To co gęga jakas tam 'komisarz'*** zwolennik Sekty LGBT, jest pozbawione znaczenia. I tak Euro-władze promują i popierają Sektę z całych sił. ***nazwa 'komisarz' bezpośrednio odwołuje się do nomenklatury bolszewickiej. Kolejny dowód na marksistowskie fundamenty UE.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:18
Sądzę, że jednak ma większe znaczenie niż piierdololo psychicznego zwichra z frondy :)
ZERR02019.09.24 16:40
tylko tak ci sie wydaje
anonim2019.09.24 19:14
Wydaje sie ze los LGBT jest przesadzany i czas pracuje na niekorzysc LGBT , dlaczego ? 1 Za sprawa migracji z Afryki Pln ktora trwale zmieni poglady spolecznestwa na LGBT i nie bedzie to napewno na pozytywny 2 Wczesniej czy pozniej zostanie wynalezione panaceum na skorygowanie tej dysfuunkcji organizmu .Obiecujace wyniki daja juz metody kuracji z homoseksualizmu owiec ktore to kuracje wsciekle atakuje lobby LGBT
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:08
Kolejny zakaz prezydento-przygłupa, który po raz kolejny na 100% zostanie zniesiony. Tak jak wszystkie poprzednie we wszystkich innych miastach w Polsce. #smuteczek :)
ZERR02019.09.24 16:14
Zapewne... i znowu pisiactwu urośnie wynik wyborczy.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:20
Marzenie ściętej głowy, jeśli uważasz, że fluktuacje poparcia PiSdzielców są zależne od LGBT. Elektorat PiS to czysty cynizm, wyborcy PiSu w duupach mają wasze "wartości".
ZERR02019.09.24 16:42
W dopie to masz ty, półgej-półateista. Reszta niekoniecznie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:43
Znowu się rozmarzyłeś nad męskimi rozchylonymi pośladkami. Czy stanowi to dla ciebie problem?
ZERR02019.09.24 16:49
Znowu się rozmarzyłeś nad męskimi rozchylonymi pośladkami. konkretnie nad pośladami "wyborców pissu" WTF? (pół)Gejem jesteś albo nie jesteś, ale na pewno jesteś zboczeńcem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 20:22
Kto kim jest wg. pomylonego PiSdzielca ZERO nie ma najmniejszego znaczenia. Znaczenie ma, że ZERO nie może przestać myśleć o rozchylonych męskich pośladkach :)
ja2019.09.24 17:58
Zapomniałeś sprawdzić że ten prezydent jest z PO
Wiesław Kaloryfer2019.09.25 7:15
Tak prawdę mówiąc wszyscy lub przynajmniej prawie wszyscy prezydenci zakazujący marszy LGBT w ostatnich kilku latach powiązani byli z PO lub z Koalicją Europejską. Podobnie jak zakazujący marszy organizacji prawicowych. Złośliwość to lub nie, ale faktem jest, że ta strona sceny politycznej ma na swoim koncie zdecydowanie najwięcej zakazów zgromadzeń publicznych, bez względu na konotacje polityczne organizatorów tych zgromadzeń. Na szczęście w zdecydowanej większości zakazy te uchylały sądy. I tu kolejna złośliwość. Ta strona sceny politycznej, która tak bardzo krzyczy o prawach obywatelskich i wolnych sądach, tak często w d... ma orzecznictwo tych sądów i wydaje zakazy tych zgromadzeń, choć ma pełną świadomość, że sądy te zakazy uchylą, a tym samym ma pełną świadomość, że zakazy te są niezgodne z prawem i godzą w jedno z podstawowych praw obywatelskich - prawo do zgromadzeń. Ot politycy.
Patriota 2019.09.24 17:01
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język,którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
PePe2019.09.24 21:21
Pedalskie problemy koło d ... mi latają.
ZERR02019.09.24 16:06
Nigdy dość przypominania prawdziwych zamiarów Sekty LGBT: "Zniesione będą wszystkie prawa zakazujące homoseksualizmu, a w ich miejsce zaczną obowiązywać ustawy propagujące miłość między mężczyznami." "Nasza inteligencja czyni z nas naturalnych arystokratów rasy ludzkiej, a arystokraci o umysłach twardych jak stal nigdy nie zadowolą się poślednim statusem" "Każdy mężczyzna zarażony heteroseksualną żądzą będzie automatycznie pozbawiony prawa do zajmowania wpływowej pozycji" Michael Swift "Gay Revolutionary" 1987 Prawdziwym celem Sekty, bez względu na to czy szeregowi sympatycy zdają sobie z tego sprawę czy nie zdają, jest WŁADZA.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:10
To jasne, że muszą być zniesione wszystkie bezprawia zakazujące człowiekowi być człowiekiem. Ten kto twierdzi inaczej jest propagandzistą faszyzmu.
ZERR02019.09.24 16:12
Albo jestes człowiekiem, albo lgbt. Wybór nalezy do ciebie.
Sebastian Lorenc2019.09.24 16:19
Serio? Homoseksualista nie jest człowiekiem? Chyba Cię trochę poniosło Zerro. To już było, wiesz? Żydzi to też nie byli ludzie, tak twierdził Hitler.
ZERR02019.09.24 16:40
To jest odpowiedź na uroszczenie półgeja-półateisty. To on utożsamił homo z człowieczeństwem, a ja mu odpowiadam.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:42
Nie bądź naiwna, dajesz się łatwo manewrować w ZEROWE prowokacje, a są to prowokacje bardzo niskich lotów
ZERR02019.09.24 16:45
Grunt, że twoje są lotów wysokich.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 16:41
Tzn, że ty wybrałeś bycie przygłupem, ale to już wszyscy wiedzą. Zaskocz czymś nowym :)
ZERR02019.09.24 16:43
Twoje gejowanie nie przydaje ci człowieczeństwa tylko go ujmuje, ale co kto lubi. Wolno ci się staczać.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 17:08
wolno ci pisać głupoty :)
ZERR02019.09.24 17:29
Przestań mnie zaczepiać, interesują mnie wyłącznie kobiety, wzrostu średniego, o jasnych oczach i miłym, aksamitnym głosie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 18:26
Widzisz tylko głupotki ci we łbie. Interesuje cię wyłącznie walenie gruchy do porno, bo też to jedyny "seks" na jaki możesz liczyć przegrany życiowo prawiczku.
ZERR02019.09.24 19:00
Dalej szukasz okazji XD
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.24 20:25
Ja nie muszę szukać ty szukasz desperacko i kończy się zawsze na ściągniętych spodniach przed komputerem potem po katolicku napiszesz, że porno i masturbacja to grzech :D
ZERR02019.09.24 21:44
Ech, te gejowskie projekcje...
lolek kremowka2019.09.24 18:20
SŁOWACJA Ulicami Bratysławy po raz trzeci przeszedł Narodowy Marsz Życia i Rodziny. Około 50 tys. uczestników domagało się zakazu aborcji oraz ochrony rodziny i małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny.To z Gazety Polskiej Codziennie - pomyliliśta się o 50000 Ale wy lubuta przesadzać (lub zaniżać - zależy kiedy wam wygodnie). https://gpcodziennie.pl/120443-wielkimarszpro-lifewbratyslawie.html
Maria Blaszczyk2019.09.24 19:27
Ty chyba sobie jaja robisz, cytując Swifta, który zaczyna się słowami: "This essay is an outré, madness, a tragic, cruel fantasy, an eruption of inner rage, on how the oppressed desperately dream of being the oppressor."... To nie jest żaden "prawdziwy zamiar", to był gorzko-satyryczny tekst, napisany w odpowiedzi na opresję i przemoc doświadczaną przez osoby LGBT. Taka manipulacja kompletnie wszystko zmienia. I pokazuje Twoje "prawdziwe zamiary". Szerzenie nienawiści i Twoją pogardę dla prawdy i dla ludzi. https://sourcebooks.fordham.edu/pwh/swift1.asp
ZERR02019.09.24 21:54
To nie jest żaden satyryczny tekst. Ta erupcja nienawiści jest całkiem serio, i tylko złapany za rękę "rżnął głupa". Gdyby dokładnie taki sam tekścior popełnił zadeklarowany nazista, nikt nie brałby tego na żarty, a naziolkiem całkiem słusznie zająłby sie Sąd. Może zrobimy experyment? Przerobimy tekścior na naziolski i sprawdzimy twoje reakcje? Uznasz to za "cruel fantasy"? Ba, sam czasem sobie tu tak "żartowałem" po swojemu, a piekliłaś sie jak babajaga.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.09.24 16:02
ten cyrk zapomniał ,że już tam ludzie wiedzą jak wyglądają zboczeńcy i zwyrodnialcy należy jechać może do turcji tam nas pedałów bardzo gorąco powitają