24.10.20, 21:04fot. yt/wpolitycepl

M. Karnowski ws. protestów: Chodzi o zrewoltowanie ludzi

Skala protestów po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego na temat tzw. przesłanki eugenicznej jest niewspółmiernie wysoka. Do tego doszły jeszcze protesty antykowidowców. Jak się wydaje protesty te mogą być sztucznie podsycane przez niektóre środowiska polityczne i cynizm, o czym mówił redaktor Michał Karnowski na antenie TVP Info.

Karnowski powiedział:

- Tutaj nie chodzi nawet o ten werdykt, ochronę życia czy aborcję, tylko o to, by zrewoltować ludzi. W oczach polityków opozycji znów pojawiła się iskierka nadziei, że może znów podpalimy Polskę, podpalimy rząd. 

Dodał też:

- A ilu ludzi może przez to wszystko umrzeć? Walczymy o przyszłość Polski. Albo będziemy solidarni, zjednoczeni, będziemy stosować się do obostrzeń (…) albo czeka nas bieda i nędza. W tej walce trzeba powiedzieć, że Polacy na opozycję liczyć nie mogą. Opozycja jest myślami gdzie indziej

Wypowiedział się także na temat protestu skierowanego wprost pod dom prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i stwierdził, że zaskoczył go kierunek marszu, który kierował się wprost pod dom prezesa PiS. Dodał też, że według oponii byłych sędziów TK, jak na przykład prof. Zolla, "który mówi, że szersza ochrona życia jest czymś, co można wydedukować z konstytucji".

Na temat działań i wypowiedzi opozycji Karnowski w odniesieniu do pandemii stwierdził:

- Myślę, że do tej pory opozycja się po prostu wielokrotnie myliła ws. epidemii, gdy mówiła, że wybory nie mogły się odbyć w maju, a mogły, gdy mówiła, że mogłyby się odbyć jesienią, a to byłaby tragedia.

 

mp/tvp info

Komentarze

Foster2020.10.25 13:49
Całkowity zakaz aborcji i zmuszanie kobiet do rodzenia np. dzieci bez mózgu nie może mieć miejsca w cywilizowanym kraju
ala2020.10.25 13:27
Polityk Lewicy pani Paulina Matysiak powinna wysłuchać przemówienia Jana Pawła II o obronie dzieci nienarodzonych, wtedy by głupot nie opowiadała. Dawcą i odbiorcą życia jest Bóg i tylko Bóg!!!
bogdanus2020.10.25 13:10
Feministki zarzucają że narodzenie niepełnosprawnego dziecka jest barbarzyństwem. Dzieci z głębokim upośledzeniem umierają, ale nie w takim bólu, gdy ciało, nerwy są rozrywane przez lekarza. Poza tym, kobieta będzie płakała po zmarłym dziecku. Gorzej jest gdy kobieta zabije dziecko i nosi tą świadomość w głowie i w sercu przez całe życie. Pytam więc, gdzie jest więcej szkody, zła i cierpienia. Kobieta zawsze ma wyjście, gdy nie chce dziecka zdrowego lub chorego. Może je pozostawić w szpitalu czy anonimowo zostawić w okienku życia. Więc nie piszczcie głupot, że tak wam bardzo zależy na dobru kobiety i dziecka. Zło nazywacie dobrem a dobro złem. W tym przypadku, tam gdzie medycyna nie pomoże, pozwólmy, by natura sama zabiła co jest naturalne a nie przykładajmy do zabijania ręki. Prawo z samej definicji ma być prawe i pomagać człowiekowi od poczęcia, aż po naturalną śmierć a nie być przeciwko człowiekowi. Cierpienie jest wpisane w naturę życia człowieka, gorzej gdy sam człowiek wywołuje cierpienie innym. Tam gdzie jest to możliwe, należy zostawić naturalne procesy śmierci, bez obciążania psychiki na cale życie. w dzisiejszej dobie widzimy że w proces narodzin dziecka wkradła się ideologia, która ma na celu zmniejszenie populacji ludzkości. Eugenika, eutanazja, aborcja, zagładzanie na śmierć kalekich dzieci, jest promowane przez środowiska lewicowo-liberalne.
Foster2020.10.25 11:34
Proszę Was nie podbijajcie napięcia, bo to jest autentyczny protest wkurzonych kobiet, których PIS potraktował jak inkubatory do rodzenia ciężko i nieodwwracalnie uszkodzonych plodów. Skoro podziały są tak wielkie to powinniśmy przyjąć w zakresie prawa do aborcji regulacje obowiązujące w znakomitej większości państw UE (prawo do aborcji do 12 tygodnia ciąży) a ograniczenia dopiero powyżej tej granicy.
B522020.10.25 8:55
sami zachęcacie czerwoną szarańczę do wyjścia na ulicę zrobić referendum i po sprawie
Apostazja2020.10.25 8:41
Ciekaw jestem ile ludzi złoży dokumenty.
fdf2020.10.25 8:41
Proponuję dziś uruchomić dzwon zygmunta tak przez pół godziny na znak zwycięstwa nad umysłem kobiet.
Total Mayhem2020.10.25 8:22
Dziękuję za "solidarność", polegającą na żerowaniu na pandemii i wykorzystywaniu jej do podejmowania kroków, na jakie w innym wypadku by się nie poważono.
Anonim2020.10.25 8:19
Kosciol polski zamiast przekonywać zakazuje czym się rozni od dyktatorów niczym mogą sobie ze skrajnymi islamistami reke podac za chwile będą kamienowac
ladychapel2020.10.25 7:46
Forsowanie rozstrzygnięcia problemu na drodze ustawy antyaborcyjnej oznacza klęskę Kościoła jako siły moralnej. Wspólnota chrześcijan ma obowiązek otaczać opieką słabych, podawać dłoń potrzebującym pomocy, wspierać chwiejących się, wskazywać drogę błądzącym, uczyć rozróżniania między dobrem a złem, budzić świadomość popełnionego grzechu, wzywać do pokuty i ogłaszać miłosierdzie Boże. Jest to zadanie niewspółmiernie trudniejsze od stanowienia praw, a potem ścigania winnych. Ks. Zdzisław Tranda – BISKUP (fragment oświadczenia Synodu KER).
Cool2020.10.25 7:17
Przypominam tylko! .... że ten zbydlęcony agresywny motłoch roznosi zarazę!
Anonim2020.10.25 8:20
A kto to zainicjował kaczor to pisia metoda eutanazji Polakow
XYZ2020.10.25 6:58
Z protestami politycznymi to PIS dawał sobie radę ,to jest protest społeczny.Rozdrażnili społeczeństwo,rolników,antycovidowców ,nawet kiboli.Zaczynajcie się bać PISowcy.
opty2020.10.25 6:03
Poruczniku Piotrowski wołaj kolegów, Pękale, Chmielewskiego ppłk. Pietruszkę. Wolność zagrożona.....
KichawaKonska2020.10.25 1:03
Karnowski zalgancu, chodzi o to, ze protesty lewackie sa przez rzad chronione. To taka pseudo opozycja finansowana z zewnatrz o czym doskonale wiecie. W razie potrzeby, w sprawach nadrzednych mozecie na nich liczyc. No i wlasnie taka nadrzedna sprawa jest mordowanie Polakow poprzez podanie im eugenicznej szczepionki na bazie RNA wirusa sars-cov2. W tej sprawie PiS i ta pseudoopozycja glosowala razem i zatwierdzila OBOWIAZEK SZCZEPIEN. Natomiast podczas protestow osob, ktore doskonale zdaja sobie sprawe o waszych eugenicznych planach, wobec takich osob stosujecie pelne reperkusje aparatu panstwowego. Ale powiem wam cos. Jak byliscie znienawidzeni przez lewice, to teraz wasi wierni wyborcy was nienawidza za to, ze podniesliscie reke na ich zycie, na zycie ich rodzin i dzieci. W moich oczach jestescie skonczeni. Myslicie ze wasi mocodawcy was obronia? Bedziecie zdmuchnieci i nikt po was nie uroni ani jednej lzy. Jezeli rzad nie zejdzie z tej drogi to Morawiecki z Kaczynskim zapisza sie w historii jako ci ktorzy planowali poprzez szczepienia dokonac holokaustu na Narodzie Polskim. Jezeli ktos watpi co do szczepien na bazie RNA niech sie lepiej z tym zapozna poki wojsko nie wejdzie do domu i zacznie przymusowo mordowac wasze matki, zony i dzieci.
zzzzz2020.10.25 0:48
Karnowski udaje głupa.. Polityka PIS jest katastrofalna . Rządy w czasie epidemii, ostatnio kretynska ustawa futerkowa a teraz aborcja od talibów!!! Sama nieudolność i głupota . Kto ich wybierze ponownie ????
Po 11 ...2020.10.25 0:56
Ja zagłosuję. Ostatnio się zastanawiałem czy wolę Prawo i Sprawiedliwość czy robienie sobie jaj z prawicy. Chyba jednak wolę bawić się głupotą prawicy. Zagłosuję więc na PiS :)) Bez pisiorków byłoby normalnie, a tak jest się z czego śmiać.
Foster2020.10.25 13:55
Zgadzam się: cała polska z nich się śmieje. Prokurator Piotrowicz, fundamentalitska PIS KrystynaPawłowicz i mgr Przyłębska (wszyscy uważają się za niezależnych od Prezesa sędziów TK) urządzają polskim kobietom życie.
Srul Fickenholz2020.10.25 0:38
Chodzi o to, żeby Was wszystkich wyszczepić, głupie goje. Przecież Szumowski Wam to wyraźnie powiedział.
Po 11 ...2020.10.25 0:47
I zabrać gotówkę i wszczepić cipy. Napisałem cipy? Nie cipy, tylko czipy, chipy, oczywiście.
BOGO2020.10.25 2:48
Zaszyć Wam CIPY! Psychole!!!
man.of.Stagira2020.10.25 0:26
Konstytucja j a s n o stanowi, że Człowiek jest Człowiekiem od poczęcia do naturalnej śmierci -orzekły tak DWA w a s z e Trybunały Konstytucyjne: III RP oraz IV RP. Tyle.
J2020.10.24 23:58
Od 5 lat mamy najlepszy rząd w powojennej Polsce,broniący interesów Polski. I nagle,w środku pandemii ,trafia do Trybunału sprawa aborcji.Trzeba być nienormalnym,żeby teraz wywołać taką awanturę.Następne wybory PiS przegra i do władzy wrócą zdrajcy i złodzieje.Pycha kroczy przed upadkiem.A fanatykom życzę,żeby mieli niepełnosprawne dzieci i wnuki,z którymi nie będą mieć kontaktu,tylko będą patrzeć na ich cierpienie i pielęgnować odleżyny.Podzielam Pana poglądy polityczne Panie Michale,ale nie trzeba wychwalać władzy za głupotę.Przestaje wtedy Pan byc niezależnym dziennikarzem.
JK. ukradł księżyc a motyką wygra ze słońcem2020.10.25 0:24
ci zdrajcy i złodzieje przynajmniej nie robili by deficytu na 200 mld bo walka z wirusami poza reżimami jeszcze nikomu sie nie udała, przynajmniej na papierze bo w praktyce śmiem polemizować , pisowska zaraza rujnuje gospodarkę by udac że coś robią a co drugi u nich jest zarażony
awe2020.10.25 0:50
kACZYŃSKI DOPROWADZI PIS DO UPADKU
BOGO2020.10.25 2:50
Może PIS do upadku ale ile dzieci uratuje od śmierci! MORDERCY !!!
Anonim2020.10.24 23:52
Kiedy Orfeusz wyprowadzał Eurydykę polecono mu, aby szedł w stronę światła i nie odwracał się za siebie, ani nie patrzył na boki.
Anonim2020.10.24 23:49
I jeszcze jedno, nie walczycie o władzę, nawet o życie nie walczycie. Walczycie o najlepsze możliwe rozwiązanie, jako reprezentanci prawdy, dobra, piękna.
Buk2020.10.24 23:48
Gowno prawda, to pisowskie scierwo chce zaslonic swoja nieudolnosc w radzeniu sobie z covidem. Dobiora sie do kaczorka i tlum zrobi z nim to co trzeba
Czym się różnisz od tych z Trybuny Ludu?2020.10.24 23:37
Pisie pederasty maja prikaz wyzywać Polaków od warchołów pamietam konusze pismaki tak samo pracowalyb
Anonim2020.10.24 23:36
Cwaniaczki a co robiliście przez 5 lat w sprawie zabijania dzieci? Ile dzieci zabito przez wasz cynizm?
Anonim2020.10.24 23:35
W takich starciach ogromnie ważna jest czystość, jasność, klarowność intencji i ludzi, jesteście dobrze i bardzo starannie dobrani.
Anonim2020.10.24 23:31
Co do covidu, jeżeli elity polityczne udowodnią, że są po naszej stronie, myślę że są, nie ma powodu do niepokoju. Co do zwierząt, niech poczekają, na spokojniejsze czasy.
Anonim2020.10.24 23:28
Lewackie pajace nie mają nic nikomu do zaproponowania.
Po 11 ...2020.10.24 23:31
WOLNOŚĆ - to mają do zaoferowania. Katolik nie zna tego terminu, więc nie zrozumie....
Po 11 ...2020.10.24 23:35
Dziewczyny dziś skandowały: "Myślę, czuję, decyduję". Z tych trzech rzeczy katolicy ogarniają prawdopodobnie tylko jedną. Jak myślicie którą? A może nawet tej jednej nie ogarniają .....
Anonim2020.10.24 23:26
Polacy muszą być bezpieczni.
Po 11 ...2020.10.24 23:30
PiS broni, PiS radzi, PiS nigdy was nie zdradzi :)
Jaki elektorat taka wladza2020.10.24 23:24
Kto sieje wiatr tez zbiera burze! Wczoraj oba becwaly schowały się za plecami gestapowcow. Wybrańcy lumperproletariatu srali w gacie przed kobietami
Pisia eutanazja Polakow2020.10.24 23:22
Tak o to temu waszemu sk synowi chodziło aby odwrócić uwage od tego ze ludzie umieraja przed szpitalami !
Po 11 ...2020.10.24 23:25
To prawda. To wszystko to manipulacja Kaczora. Ale nasza w tym rola, żeby się przejechał na kaczokalkulacjach.
Anonim2020.10.24 23:19
I w przeciwieństwie do zagubionego Ludwika XVI i jego nieszczęsnej małżonki, nie negocjujemy z rozbójnikami!
Po 11...2020.10.24 23:22
Nawet nie sposób z nimi negocjować. Wszyscy się schowali. A Kaczyński podobno schował się u premiera.
meg2020.10.24 23:17
lewackieurwy z pisu z podległa policja wola palować antycovidowcow niż dzieciobójczynie i pedałów bo klamdemia ważniejsza jest
Anonim2020.10.24 23:17
Może chodzi o to, aby okręt flagowy rządu wypłynął? Realna elita narodu przejmuje ster i udowadnia, że jest tym za kogo się podaje! Walki podwórkowe pozostawiamy niedojrzałym.
Po 11 ...2020.10.24 23:15
Medycyna się rozwija. Badania genetyczne są coraz bardziej szczegółowe. Już niedługo będzie można po poczęciu sprawdzić na kogo będzie głosował nowy człowiek (no, ok, wiem, że to w praktyce oznacza pomiar IQ) i co? I matka ma urodzić kogoś kto na nich zagłosuje? Ma urodzić szatana? Polakożercę? Antychrysta???? Nie ma takiej opcji. Wzywam do legalizacji aborcji politycznej. Koniec z płodzeniem ich elektoratu!!!
Glaudiusman2020.10.24 22:55
Te bandy uliczne należy po prostu pałować do skutku.
Po 11 ...2020.10.24 23:18
To fajne. W TV widać normalnych, młodych, mądrych ludzi. Spokojnych. A tu jakiś katozbok chce ich pałować. Wasz upadek moralny jest porażający. Jesteście degeneratami.
Szybka Randka2020.10.24 22:54
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://frircikvip.com.pl Wyszukaj mnie po niku: Sandra24 napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Anonim2020.10.24 22:53
a facebook nagminnie blokuje wpisy wszystkie i domaga sie podania numeru telefonu komórkowego ŻEBY CO lewactwo wydzwaniało z pogrózkami??
Po 11 ...2020.10.24 23:20
A fronda wymusza potwierdzenie lokalizacji.
Żebyś katoliku nie mógł bezkarnie grozić śmiercią2020.10.25 0:55
lewaczkom. Dlatego się domaga.
Po 11 ...2020.10.24 22:52
Ludzi tak po prostu nie sposób zrewoltować. To, że w czasie pandemii ludzie tysiącami wychodzą na pokojowe demonstracje oznacza, że dla nich od zdrowia i życia ważniejsza jest wolność. Wiem, że prawicowcy nie znają tego słowa. Polecam poszperać w słowniku.
Topek2020.10.24 22:43
Nie trzeba żadnej rewolucji wystarczy tylko napluć prezesowi do ryja koronawirusem i zamiast respiratora dać mu pompkę do roweru, potem to PiS się sam rozpadnie
as2020.10.24 22:42
szatan dosłownie wyje z czarownicami, dosłownie. Wyzywa szarpie i rzuca CZYM POPADNIE.
Po 11 ...2020.10.24 22:45
No nie wiem. Prezesa nie widzieliśmy od jakiegoś czasu. Naprawdę wyje?
lol2020.10.24 22:40
karnowskie musza sie wywiazywac ze zlecen bo inaczej skoncza sie dotacje wiec leja tony wazeliny i cukrza az sie rzygac chce
Precz z 🌈 zarazą!2020.10.24 22:40
Jeśli po ostatnich wyczynach wyjącej dziczy agresywnych bab i chamskich lewaków, tej forpoczty szatana, ktoś jeszcze ma wątpliwości co do ich poziomu i celów, to albo jest głupi, albo należy do nich.
Radykalizujemy się staruszku?2020.10.25 0:56
j.w.
Duda-Gracz2020.10.24 22:25
GDY siostry Karnowskie odetniemy od koryta, sprzedadzą swoje bajery i będą utrzymywać się ze sprzedaży puszek po piwie i coli.
Żadna praca nie hańbi2020.10.25 0:56
podobno.
Polak Dumny nie gej2020.10.24 22:25
Fronda to wolność od brukowców i kłamstwa. Monopol się skończył więc i siła protestów malutka z prawie zerowym poparciem w sieci i na ulicach.
ile gwiazdek na wers?2020.10.24 22:20
Co powiedzieć kaczystom? SPIƏRDALAĆ!
Карновские тролли усердно работают2020.10.24 22:17
Да!
Gonić siostry Karnowskie2020.10.24 22:13
aż im spódnice zawiną się o głowy!
Lucy2020.10.24 21:59
Kto tu wypisuje te bzdurne komentarze?Trole kremlowskie pracuja pełna para.
AAAtomek2020.10.24 22:10
To tylko Polacy, wk...wieni na prorosyjską rządzącą partię, która ma za zadanie podpalić PL i wyprowadzić z UE?
Suweren2020.10.24 21:57
W sumie, już od dawna marzyłem, żeby mu to powiedzieć: wy********j.
NaziBarbi2020.10.24 21:53
kure weczki protestują słabo, bywały większe proteściki plugastwa.
jan kowalski2020.10.25 10:21
raszpla
Moly2020.10.24 21:38
Powiedzial co wiedzial. Wisla plynie w te sama strone; chocby nie wiem co.
Lucy2020.10.24 21:57
i goowna jak leciały tak leća
AAAtomek2020.10.24 22:05
Najwięcej z Małopolski i Podkarpacia, sprawdź sobie :D
A wiecie, że z tą "strefą czarną" to nie fejk?2020.10.24 21:37
https://biznes.radiozet.pl/News/Nowe-obostrzenia-rzad-moze-wprowadzic-strefe-czarna
Foster2020.10.24 21:36
Spokojnie oni się z tego wycofają. Już powołują się na wypowiedź posła PIS Piechy, że trzeba wyrazić zgodę na dopuszczalnośc aborcji w przypadku płodu, który ze względu na ciężkie wady nie ma szans na przeżycie po porodzie (np. płód bez mózgu, bez nerek itp.). Myślę, że chcą jeszcze uzyskać zgodę na takie ustępstwo ze strony Kościola Toruńskiego. Za kilka dni rozpocznie się radosna rejterada.
Berenika2020.10.24 21:53
Znowu tu piszesz głupoty smarkaczu?do lekcji sie weż
Jarek2020.10.24 21:31
Przypomnijcie sobie co mówił na ten temat Ś.P. Lech Kaczyński - "NIE RUSZAĆ" Miał żonę i córkę i znał siłę kobiet. Co na ten temat może wiedzieć stary kawaler lub ksiądz?
Paweł2020.10.24 21:39
To samo co psycholog, który doradza komuś kto stracił dziecko nie doświadczając tego.
Pokręć2020.10.24 21:31
Najśmieszniejsze jest to, że to właśnie Jarosław Kaczyński był (i może nadal jest) wielkim i gorącym zwolennikiem "kompromisu aborcyjnego". Albo połapał się, że bez głosów ludzi pro-life może przegrać kolejne wybory. Głosów aborcjonistów i tak by nie dostał, więc rachunek jest prosty...
Anonim2020.10.24 21:46
Jesteś ignorantem . Prawo do aborcji to nie przymus i popiera to każdy kto nie jest fanatykiem religijnym. Także wyborcy PiS
Berenika2020.10.24 21:55
Co wy macie z tym ze PIS jest religiny??
Anonim2020.10.24 22:14
Chodzi ci o to, że gestapo nie miało przymusu strzelania do uciekających Żydów?
Jarek2020.10.24 21:29
Co inny "ekspert" frondy, to większy kretyn
AAAtomek2020.10.24 21:27
Zastanawiam się więc, po co i w jakim celu PiS i Kościół Katolicki zrewoltowali ludzi w Polsce????? No, Karnowski, daj głos.
Jakajacy2020.10.24 21:56
atomek dał głos który brzmi jak kwik swini
AAAtomek2020.10.24 22:04
Gdybym był zwolennikiem PiS to kwiczałbym ze szczęścia. Ale nie jestem.
Anonim2020.10.24 21:26
pis konsekwetntnie sam sie podpala - z podwyzek sie wycofali ale nie wycofali sie ze zniszczenia rolnictwa, covidozamordyzmu ktory poglebiaja no i doszla sprawa aborcji...
man.of.Stagira2020.10.24 21:22
Opozycja myli się od 2015 roku BEZ PRZERWY. W 2020 r. -pomimo nadzwyczajnej okazji tworzonej przez Sars-cov-2 do obalenia rządu mylą się nadal- Maj 2020: twierdzą, że Wybory nie mogą się odbyć -mogły, początek czerwca 2020: twierdzą, że Wybory powinny odbyć się w październiku 2020- NIE mogły. NIEUDACZNICY...Tyle.
ala2020.10.25 13:31
Totalni cały czas tęsknią za rozumem! Nic nie POtrafią, tylko kłamać!
Anonim2020.10.24 21:19
Hitler nie wiedział o holokauście, Wojtyła nie wiedział o pedofilii a Kaczyński nie wiedział o wyroku trybunału. Proste? Proste!
gumowa kaczka2020.10.24 21:16
czyli pis dało radę ,mamy to
Foster2020.10.24 21:16
Wg mnie PIS wpadł we własne sidla, dali polecenie Przyłębskiej aby tzw. PIS owski Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok, wierząc w to, że przrestraszony czerwoną strefą naród nie wyjdzie na ulice. Stało się jednak inaczej i tego już nikt nie opanuje, myślę, że strzelać do kobiet nie będą.
Po 11 ...2020.10.24 21:20
Strzelać nie będą, ale zrobię dokładnie tak samo jak robi Łukaszenka. Zatrzymania, rozebranie do naga i gumowa rękawiczka. Mają do tego pełne prawo.
Po 11 ...2020.10.24 21:11
PiS będzie mieć krew na rękach, tych co się zarażą na tych wielotysięcznych manifestacjach. Ich ojców, matek, dziadków i babć.
Anonim2020.10.24 22:13
Chodzi ci o juchę samobójców? Chcącemu nie dzieje się krzywda, niech zdychają, jeśli tego pragną. Podobno mają prawo do eutanazji, jestem gotów je uszanować.