21.10.19, 21:15Zdj. Ppor. Robert Suchy, CO MON

Macierewicz MIAŻDŻY Korwin-Mikkego! 'Jego apele mają poklask u ludzi z aparatu komunistycznego'

Były szef MON, Antoni Macierewicz w bardzo ostry sposób ocenił postawę Janusza Korwin-Mikkego. Zdaniem wiceprzewodniczącego PiS, apele jednego z liderów Konfederacji dotyczące m.in. relacji Polski z Rosją są "nie tyle nawet kontrowersyjne, po prostu bardzo szkodliwe dla naszego bezpieczeństwa”.

"One mają poklask u ludzi z aparatu komunistycznego, co naturalne, ale z punktu widzenia polskiej racji stanu są po prostu bardzo szkodliwe"-wskazał Macierewicz w rozmowie z radiem WNET. Skąd zatem taki wynik Konfederacji i samego Korwin-Mikkego w wyborach parlamentarnych, podczas gdy polityk ten kilkakrotnie bez sukcesu kandydował w niemal wszystkich wyborach? 

Zdaniem szefa podkomisji smoleńskiej Ministerstwa Obrony Narodowej, duża część wyborców Janusza Korwin-Mikkego nie zdaje sobie sprawy z jego poglądów, gdyż nie miała zbyt wielu możliwości wysłuchania go w telewizji.

„Jego apele w sprawie uznania roli Władimira Putina w polskiej polityce i związku Polski za wszelką cenę z Rosją oraz zrezygnowania ze współpracy ze Stanami Zjednoczonymi w aspektach zwłaszcza militarnych i wsparcia Polski przez Stany Zjednoczone, w stacjonowaniu wojsk amerykańskich i NATO-wskich w Polsce są nie tyle nawet kontrowersyjne, po prostu bardzo szkodliwe dla naszego bezpieczeństwa”-wskazał Antoni Macierewicz. 

Rozmówca Radia WNET był pytany także o spekulacje, jakoby miał wrócić do rządu. Polityk wskazał, że jego priorytetem jest obecnie wyjaśnienie do końca przyczyn katastrofy smoleńskiej, a dopiero potem mógłby podjąć się innych obowiązków Wiceszef PiS zapowiedział ponadto, że choć raport Komisji Badania Wypadków Lotniczych w tej sprawie powinien być gotowy na początku przyszłego roku, to wyjaśnienie do końca samej katastrofy smoleńskiej potrwa o wiele dłużej.

"Dotrzymanie naszych zobowiązań, które podjęliśmy to jest pierwszorzędna kwestia. […] Bez względu na to, kto będzie realizował poszczególne zadania w rządzie, to zadania muszą być zrealizowane. Bez względu na personalia"-podkreślił. 

Antoni Macierewicz odniósł się również do kontrowersji wokół bestialskiego mordu funkcjonariuszy komunistycznej bezpieki na ks. Jerzym Popiełuszce. W ocenie posła PiS, również ta przerażająca historia sprzed 35 lat nie została jeszcze do końca wyjaśniona. 

"Przede wszystkim nie zostały wyciągnięte konsekwencje wobec inspiratorów tej zbrodni i ta kwestia jest niewątpliwie nie tylko do wyjaśnienia(...) Mamy do czynienia z jakąś blokadą trudną do wyjaśnienia i liczymy, że w nowej kadencji ta sprawa zostanie rozwiązana"-tłumaczył. Były minister obrony narodowej uważa ponadto, że nie ma dostatecznego materiału dowodowego na to, że porywacze przekazali bł. ks. Jerzego Popiełuszkę innej ekipie.

"Uniewinnianie pana Piotrowskiego z tego morderstwa jest przedwczesne. Zdecydowanie przedwczesne. Jest rzeczą niesłychanie niepokojącą, że ta sprawa do końca nie została rozwiązana, zresztą wiele spraw, niestety"-ocenił Macierewicz. Rozmówca Radia WNET przypomniał w tym kontekście m.in. sprawę Stanisława Pyjasa, a także księży zamordowanych w okresie obrad Okrągłego Stołu. Zdaniem polityka, problem ten bierze się z powiązań niektórych ludzi z establishmentu ze Służbą Bezpieczeństwa oraz różnych interesów, w które wchodzili. 

Były szef MON odniósł się ponadto do sprawy prokuratora Witkowskiego, w czasach komuny odsuniętego od śledztwa dotyczącego morderstwa ks. Jerzego Popiełuszki. Macierewicz był pytany, dlaczego Witkowskiego nie przywrócono do tego śledztwa.

 „Kwestia odsunięcia pana prokuratora Witkowskiego i odczekania aż on odejdzie na emeryturę jest niewątpliwie rzeczą, która nie powinna mieć miejsca”-ocenił wiceprzewodniczący PiS.

yenn/Radio WNET, Fronda.pl

 

Komentarze

Janek2019.10.22 17:08
Macierewicz kompletnie rozwalił polską armię. Wywalił samodzielnie myślących oficerów i awansował na ich miejsce posłuszne miernoty, które stawały na baczność przed takimi jak Misiewicz. W efekcie mamy armię, która nie jest w stanie obronić Polski nawet przed agresją Czech na nasz kraj, a co dopiero Rosją. W ten sposób zrealizował marzenie Putina: bezbronna Polska.
Reytan2019.10.22 16:13
Sadzac z poziomu nienawisci do Macierewicza ze strony komuny,to on jest jeszcze daleki od wypalenia. Zas o( idiocie Kurwinie nawet nie warto mowic BLAZEN.
walenty2019.10.22 14:59
oj ANTONI,Antoni wybrałeś kolej w 2010 roku,kwiecień to był chyba....
rafal2019.10.22 14:39
miażdzy nierzetelość fondy. nie podał żadych argumentów. tezy,tezy czyli nic. tyle co fronda. wrog prawdy i myslenia,oraz obiektywności=pasuje frondzie.szkoda
adam2019.10.22 9:26
A ja pamiętam jak Antoni tak slicznie tańczył na urodzinach Radia Maryja.A z kim tańczył Antoni..? A z prokuratorem stanu wojennego Piotrowiczem..! No i ..jakoś Mu nie zazdroszczę..!
Saki Faki2019.10.22 8:52
Ładowanie kasy w harcerstwo, zamiast w regularne wojsko, to nie jest prorosyjskie, co nie, antek?
rer2019.10.22 8:08
Na Frondzie raz na klika dni ktos kogoś "miażdży". Troche to trąca gimnazjum.
Realista2019.10.22 7:35
Tymi kretyńskimi tytułami fronda sama sie miażdży.
toja2019.10.22 6:43
Antoni jest załamany, Misiu porzucił go dla kobiety.
insta2019.10.22 2:18
Antek, ty nie zajmuj się polityką (Korwinem), tylko zadaniem do którego się zobowiązałeś – sprawą wyjaśnienia Smoleńska. Czy ty chciałbyś się odnieś to słów Gowina? (Gowin ws. Smoleńska powiedział: „Zamach to kwestia wiary. Ja wiem ciut więcej...”) Antek, co ty przed nami ukrywasz?
AAAtomek2019.10.22 0:01
Kasiurka leci, już czwarty rok? I może przez kolejne 4? Kto wie? Antoni Rulez!
polskie sądy, to są jakieś kpiny 2019.10.21 23:53
Piotrowski (ustawiony do tego zbrodniczego zadania "słup") w trakcie odsiadywania wyroku za morderstwo, jeździł sobie na przepustki do domu, a odsiadywany wyrok, liczył się mu do .... emerytury. Posłuchajcie red. Wojciecha Sumlińskiego, ma wiele nowych, bardzo ciekawych rzeczy do powiedzenia....
kalinka2019.10.21 23:28
już po wyborach więc sekta obłąkańców smoleńskich wychodzi z nor, w których ukryci przez prezesa zimowali
nikt2019.10.21 23:13
A ja jeszcze wrócę do sprawy Banasia , gdyż już nie znajdę we Frondzie artykułu na jego temat . Więc napiszę pod tym artykułem . Sprawa wygląda mi tak , że jest on w posiadaniu jakichś niekorzystnych informacji na temat wyższej co znamienitszych członków swej partii . A ci sądzą , że tego nie ujawni i wyciszyli jego sprawę. Mają złudzenia . Wyjawi wszystko w korzystnym dla siebie momencie . To taki typ człowieka . Polacy jeszcze niejednego się dowiedzą .
anonim2019.10.21 23:22
Myśleć możesz, wszystko jedno co Ci przyjdzie do głowy. Ale chyba za dużo teorii spiskowych się nasłuchałeś, niech zgadnę, Michalkiewicz, Braun?
nikt2019.10.22 0:01
Nie znam ani jednego ani drugiego . I nikogo nie słucham . O ile natknąłeś / aś na moje komentarze to powinieneś o tym wiedzieć . Wyrażam swoje zdanie na podstawie obserwacji i wniosków z niej płynących . Piszę od wielu lat i nigdy nie pomyliłam się w prognozowaniu . A to czy Ty w to uwierzysz nie ma dla mnie znaczenia . To tak .........gwoli wyjaśnienia . Odpowiadam Ci z grzeczności , gdyż zadałeś mi pytanie .
041/22019.10.21 23:54
JEZELI SAM NIE PODA DO DYMISJI TO KC MOZE MU POLIZAC D , MA DOSTEP DO WSZYTKICH TAJNOSCI
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2019.10.21 22:48
Kłótnia w psychiatryku?
Tom Bombadil.2019.10.21 22:39
Panie Antoni... już tylko żałość nam została. Na wszystko jest już za późno. Pewna wasza pazerna na kasę frakcja musi jeszcze zniszczyć paru szlachetnych bojowników. Potem nastanie spokój i zupełny brak pytań. Pełne udawanie. Żegnaj, prawico, żegnajcie katolicy.
KI BOLEK2019.10.22 6:16
zegnaj zydokomuno czerwony szatanie
KONG2019.10.21 22:06
a tak nawiasem dopiero wczoraj słuchając kolejnego wykładu Pana Jacka Bartosiaka który stwierdził że generałowie starej daty kompletnie nie mieli planu wizji projektu na POLKĄ ARMIĘ dopiero młodzi zaczynają coś projektować a raczej wogóle myślą coraz bardziej strategicznie gdzie w tym MACIEREWICZ nsi zołnierze w karajach bałtyckich nie mają pojęcia co robić w razie konfliktu walczyć czekać uciekać ZERO PLANU ZERRRRRRRRRROOOOO
Michał Jan2019.10.21 22:28
Można dodać rozproszenie broni pancernej i ulokowanie jej w pasie przesłaniania. Jakby chciał atakować, a nie bronić. Przepraszam - "miażdżyć".
belkot konga 2019.10.21 23:13
może doprecyzujesz - w razie jakiego konfliktu???
Grizzly2019.10.21 22:05
Powiedzcie mi szczerze wyborcy Korwina: rozumiecie - w sensie fonetycznym jego bełkot? On nigdy nie powinien sprawować żadnych funkcji publicznych!
Michał Jan2019.10.21 22:25
Dykcja nie jest jego najmocniejszą stroną, ale jak pisze, to się nie jąka. Dodatkowo można jeszcze raz przeczytać, żeby zrozumieć intencję i nad nią pomyśleć. A teraz wiadomość bolesna - nie tylko wszedł do Sejmu, ale wypromował wielu następców, którzy nie tylko nie ustępują mu w gadce, to jeszcze rozumują mniej cybernetycznie. Zatem, powoli biologia się o niego zaczyna upominać, ale pozostawia po sobie całą gromadę godnych następców. Kto po Jarku? Aparatczycy pokroju p. Sasina?
Reytan2019.10.22 16:04
Korwin BEDZIE wisial. Co ma wisiec nie utonie !
041/22019.10.21 23:49
O WASZYM WODZU TO SAMO U WAS PRAWIE WSZYSCY SA ODERWANI OD RZECZYWISTOSCI ,,JAK TAM IDZIE LICZENIE GLOSOW
Konfederata2019.10.22 8:24
Zdecydowanie wolę go czytać, jasno i klarownie wykłada sprawy. Kiedy mówi mam problem ze zrozumieniem, niewyraźnie gada.,
KONG2019.10.21 22:00
o prokuratorze WITKOWSKIM to perfidna manipulacja ....gdyby Jarosław się odważył ale nie odważył się.
Zosia2019.10.21 21:52
Pytanie do czerwonych komunistów, lewactwa i tęczowej zarazy: Kiedy zaczniecie chwalić PIS ?!
nikt2019.10.21 21:50
Wbrew swoim zasadom przeczytałam . Tyle się o Antonim Mecierewiczu napisałam przez wiele lat , że więcej mi się nie chce . I to , co " powiedział co wiedział " to ma być to miażdżenie ? Już litość bierze gdy patrzy się na tego człowieka i go słucha . Autor artykułu też ma taki mózg jak Macierewicz ? On nie wie co robi , nie wie co mówi , gdyż ma zasnute bielmem oczy . Nie , ja z niego się nie śmieję . Broń Boże . Ja nad nim się lituję .
Zosia2019.10.21 21:54
Kiedy myślisz i nic nie wymyślisz, to sobie pomyśl, po co ty tyle myślałaś, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłaś nic nie myśleć, a tyle samo byś wymyśliła.
Michał Jan2019.10.21 22:16
Uważasz tę wypowiedź za cokolwiek wnoszącą?
nikt2019.10.21 22:20
O , nowa " twarz " się pojawiła ? Już nie lech , ani keller ani krawczyk ? :):):):):):):):) A gdzie się podział " poznański słowiczek " , stara znajoma ?
kalinka2019.10.21 23:30
typowa pisowska argumentacja
041/22019.10.21 23:47
Wodz byc moze nastepca j k . ostatnich 20 lat temu, g nic nie udało miał gazete GLOS zdechła w realu byla tylko wydawana internecie tez szybko zdechla , powolal twor wot, aneksu nie chce ujawnic mImo ze obiecywal ,trupolew klaPA, JEGO KOMISJA BRALA GRUBE MLN ZL PENSJI . CO SIE UDALO HIENY + DOSTALY DRUGA TRANSZE KASY NA WTORNA TRAUME
Reytan2019.10.22 16:07
nikt to komunistyczne gowno.
PP2019.10.21 21:50
K ------> kremlowska _O ------> onuca __R ------> ruskie ___W ------> walonki ____I --------> inaczej-mówiąc _____N ------> nasz-dom-rossija
Michał Jan2019.10.21 22:18
Czyżby pisowskość oznaczała powrót do wyliczanek na poziomie nauczania początkowego? We współczesnej szkole, nie tej, którą ja kończyłem?
Albert2019.10.21 21:49
Witam czerwone wieprze rodem z PRL-u i zabójców księdza Jerzego Popiełuszki ! Witam zwolenników złodziei, kłamców i zdrajców z PO ! Witam świrów tęczowej zarazy i osobników męskopodobnych z franzlami na odbytach i wydobywającego się smrodu ze stolców ! Witam również zielonych przestępców z PSL-u ! Stalin przysłał po wojnie 200 tys. swoich ludzi do Polski. Dzisiaj ich potomkowie to najgorsza czerwona gangrena w naszym kraju. Ci bolszewicy będą sukcesywnie deportowani na Sybir !!! Będą mogli tam budować własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, wolność i demokrację, ich wiarę w seks, neomarksistowską ideologię LGBT i tak dalej. Polska już wam dziękuje i nie potrzebuje waszego nasienia.
Alojzy Cedzidło2019.10.22 0:11
Budujący ten pana wpis . Piszę poważnie Tylko nie tak budująco wyszedł nam dzień 13.X.2019..Oni wrócili . ONI WRÓCILI . panie Albercie . WRÓCILI ' Wrócili , albo się ujawnili . Pozostaje nam ,,podumać " dlaczego .. Następne wybory niezadlugo . ,,Klimat " maja w U.E dobry . Może więc tow . Miller , znów nam Polakom (/?) zapremieruje,?
ciekawy2019.10.21 21:46
Jeden debil równy drugiemu i tyle w temacie
matis892019.10.21 21:46
PIS i propisowskie media miażdzą tylko Konfederację, a lewactwo, gejostwo, PO, SLD, Biedroń, PSL są promowani w TVP od lat. To całe lewackie bagno jest miłe PISowi a zwalczają tylko Konfederację. Pisowski TVP do ''demokratycznej'' debaty nie dopuszczało tylko Konfederacji, lewactwo wspierało. Więc Panie Macierewicz nie piernicz jak potłuczony bo dlatego na Konfederację głosowali ludzie najbardziej świadomi gdy wszystkie massmedia ich zwalczały i ukrywały.
JONASIK2019.10.21 21:42
Chu...j z wrakiem. Gdzie przeprosiny za przeprowadzoną z premedytacją akcję okłamywania, insynuowania i opluwania pamięci ofiar??? Gdzie oddanie władzy zdobytej na kłamstwie i świństwie? Gdzie zwrot zarobionych na oszustwie pieniędzy? Gdzie???
ZERR02019.10.21 22:21
no właśnie, co z przeprosinami od POdłejZmiany za kampanie hejtu i oczerniania ofiar, opowiadania bredni o przekopie na meter w głómb, opluwania pamięci ofiar? Co z odpowiedzialnością za ordynarne złamanie wszelkich procedur przez administrację PO podczas organizowania przelotu do smoleńska, co zakończyło się katastrofą (albo umożliwiło skuteczny zamach, co kto woli)?
JONASIK2019.10.21 22:34
Oczernianie ofiar??? Niby gdzie? Kopanie na metr, racja, ale co to ma do rzeczy? Niby co? Co ma do rzeczy organizacja przelotu? CO TO MA DO ZAMACHU???? CO??? Zresztą sam zaczynasz pisać: katastrofa. A jeśli katastrofa, to nie organizacja, tylko: pull up, pull up ... śmiało zmieścisz się, zmieścisz się, on nalega...
041/22019.10.21 23:36
a kiedy frondowskie sc przeprosi konfederacje organizatorem felarnego lotu byla kancelaria prezydenta . Typowe do pisuara zwalanie winy . Kto zyskal na tym ze l k wrocil we worku . Masz teraz kult jednostki lk
Reytan2019.10.22 15:57
Smierc wrogom ojczyzny,a nie dyskusje z mordercami.
zbycho2019.10.21 23:18
Chyba kreska przestaje ci działać.
Alojzy Cedzidło2019.10.21 23:56
Panie ,,Jonasik" .Tyle razy blagalem , nie pij przed pisaniem A Ty nic tylko bania i bania Inowrocław Cię zwolni .Zobaczysz . Przestrzegałem....
anonim2019.10.22 11:15
TO BYŁ ZAMACH !!!!!!!!!!!! i żaden ruski troll jak ty niech się nie wypowiada ZDRAJCY !
anonim2019.10.21 21:42
Patrząc na zdjęcie Macierewicza nachodzi mnie taka refleksja: jeżeli ktoś wygląda jak kretyn, zachowuje się jak świr, to z pewnością przysługuje mu kaftan bezpieczeństwa na koszt państwa.
zbycho2019.10.21 23:16
A ty dzielnicowy to zwykły młot jesteś i ciekawe czy przysługuje ci kowadło.
041/22019.10.21 23:32
kolejny wyznawca kretyna
Kuszelas2019.10.22 0:49
Kulson jak chcesz patrzyć na zdjęcia kup świerszczyk typu Hustler light.
Reytan2019.10.22 15:55
Wymienimy komuchow po zajeciu mienia na polska mlodzez na Zachodzie. Mlodziez wroci do ich mieszkan i do o ich majatkow,a Komuna pojedzie na zlewozmywak. I tak Polska BEDZIE zyla.
KKK2019.10.21 21:41
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
041/22019.10.21 23:31
a co cie to obchodzi placic jemu nie ,to nie twoje sprawa , zajmij sie swoim chlewem ewentualnie frondowskim , lubi szkalowac ,najlepiej idzie z konfederacjia , robcie tak dalej
Małgorzata2019.10.21 21:40
Panie Macierewicz, już czas powrotu do rządu i robienia porządku w sądownictwie, na wyższych uczelniach itd., oraz porządku z mafią polityczną PO lub POKO. To nie jest patria polityczna - to jest mafia polityczna - z tym trzeba prędzej czy później coś zrobić ! I wiemy, że tylko Pan może to zrobić !
Leo2019.10.22 10:25
W części się zgadzam, trzeba coś zrobić z tymi bandytami postokrągłostołowymi, - należy zakazać aborcji, - obniżyć podatki, - przestać się zadłużać - zlikwidować koryto (czyli ograniczyć ilość urzędników i urzędów, zlikwidować sejmiki wojewódzkie, zmniejszyć liczbę gmin i całkowicie zlikwidować Urzędy np Pracy, Kuroniówkę, Urzędy odpowiedzialne za transfer środków do szkół (GZOFy) itp, oraz zlikwidować całą administrację związaną ze służbą zdrowia, (kasę przeznaczyć dla lekarzy i pielęgniarek) NIE PŁACIĆ ZYDOM ZA 447 Przestać się zadłużać.Tyle na początek. Pytanie kto może to wykonać ? Partie etatystyczne i socalistyczne jak PIS, PO, PSL czy Lewica? czy raczej Konfederacja ???
Reytan2019.10.22 15:48
Kara smierci dla Kurwina,elektorat PIS- musi zalozyc nowa partie bez szefow.
Leo2019.10.21 21:37
"duża część wyborców Janusza Korwin-Mikkego nie zdaje sobie sprawy z jego poglądów, gdyż nie miała zbyt wielu możliwości wysłuchania go w telewizji." to szczyt hipokryzji, najpierw TV PIS zamilcza konfederację (o czym świadczyła koniecznośc 4 krotnych przeprosin w TV za pomijanie KOnfederacji) a teraz Macierewicz twierdzi że to dlatego że było ich za mało w TV. WSTYD PANIE MINISTRZE, KIEDYŚ PANA SZANOWAŁEM. ps A co z wrakiem ? Kiedy go sprowadzicie ?
Bizon2019.10.21 21:47
PIS wysłał propozycję do Moskwy w sprawie zamiany Tuska, Kopacz i Schetyny względnie innych mafiozów z PO na wrak i czarne skrzynki. PIS czeka na odpowiedź od Putina. Nadzieja, że będzie pozytywna !!!
Leo2019.10.21 22:01
Niech dodają jeszcze Kamińskiego (- powinien siedzieć za to iż jako szef CBA nadzorował podrabianie dokumentów, oczywiście Duda go ułaskawił), niech dodają Syriusza Wolskiego, w końcu to stary PZPR- owiec, i jeszcze tego "obrońcę życia poczętego" z Rybnika (dr ginekolog Piecha, znany w tamtej okolicy)
anonim2019.10.21 21:47
Pan Korwin Mikke musiał odczekać całe pokolenie, żeby znowu dostać mandat do Sejmu. Młodzi w 1992 albo robili w pieluchy, albo jeszcze ich na świecie nie było, dlatego tak łykają te opowiadania JKM. W tych gimnazjach logicznego myślenia nie nauczyli niestety.
Michał Jan2019.10.21 22:12
Pocieszaj się dalej, nieźle Ci to idzie.
Michał Jan2019.10.21 21:36
Pana Macierewicza chyba ciągle gryzie, że tak spektakularnie schrzanił uchwałę lustracyjną zaproponowaną przez JKM. Ciekawe, czy kiedykolwiek zdarzyło mu się coś negocjować? Czy wg niego negocjacje polegają na tym, że się drugie stronie oświadcza, że nie ma się innego wyjścia, tylko transakcję zawrzeć wyłącznie z nią?
Alojzy Cedzidło2019.10.21 23:52
Panie ,,Michale Janie " , blagam niech Pan nie udaje idioty . JKM faktycznie , kiedy jeszcze był Polakiem , wnioskował tą lustrację . I to przeszło . Pan Macierewicz zabrał się natychmiast do roboty . Niestety , nadeszła ,,Nocna zmiana " . Przyszła czerwona pod opieka Bolka i w efekcie do dziś jesteśmy jedynym państwem z byłego obozu CCCP, które nie wyczyściło Polski z agentów .A miłośników PRL -u do dziś mamy ,ze ho ho ho ... Dowód ? A proszę ..... Ostatnie wybory....
Reytan2019.10.22 15:45
JKM zrobil wspaniala ustawe,zeby zniszczyc moziwosc dekomunizacji,i za to bedzie dyndal.
anonim2019.10.21 21:35
Antoni gdzie wrak i dowody na zamach? Miałeś to załatwić jak dojdziecie do władzy a tu 4 lata minęło i g w n o żeś zrobił!
Albert2019.10.21 21:50
Opssss ! Uwaga debil na portalu. Prosimy nie komentować !
Sprytny ninja 2019.10.21 22:37
A co ma teraz rząd zrobić, skoro ekipa Tuska oddała wrak do dyspozycji Rosji aż do zakończenia rosyjskiego śledztwa w tej sprawie. Mogą sobie prosić, żądać, a Rosja z uśmiechem - oczywiście oddamy go niezwłocznie jak tylko zakończymy śledztwo. Już rozumiesz ?
Alojzy Cedzidło2019.10.21 23:36
Oj naiwny , naiwny panie ,,Sprytny ninja " Jemu nie wolno zrozumieć i nie chce . Podejrzewam ,że Inowrocław by go nie zatrudnił .A tak w ramach , podbudowania Twojej racji Ruski zawsze twierdzili ,że wrak oddadzą jak skończą swoje śledztwo . I śledza i śledza ..A u nas ? Nie czytałem ani tu ani na onecie , aby któryś z tych ,,internetowych uczonych wszechnauk " miał do Ruskich pretensje Ale do Podzespołu i Macierewicza , wszyscy. Stąd moje wątpliwości , Czy to Polacy tak piszą?
0412019.10.21 23:22
klamca ile kosztowalo polskiego podatnika twoje urojenia ze to byla brzoza pancerna ,oraz czemu jezdzic rzadowa limuzyna z ochrona sop
krzysztof2019.10.22 8:19
bo esbecja nadal działa i niszczy ludzi
Alojzy Cedzidło2019.10.21 23:25
Ktoś Ciebie ,,Dato " , nazwał debilem . Niesłusznie .Debil to durna istota . A ty nie durny ino ,,płatnie posłuszny " No to zdradż , albo dowiedz się u swoich mocodawców co by oni zrobili aby ten wrak był w kraju .A ja wiem , Posłałbym do tow Putina naszego Donada . Zrobili by sobie .,,żołwiki " i Putin na taczkach przywiózł by te resztki ktore jeszcze pozostały . Bo większość to żuliki na złom odwieżli. Aaaa .. widzę że masz 14 kumpli , Tych co to kciuki do góry zaliczyli.
Konrad2019.10.22 9:41
Tak z ciekawości - dlaczego wy prawacy macie zawsze taki problem z polską interpunkcją? To jakaś choroba, czy tajny kod, po którym potraficie się rozpoznać?
Alojzy Cedzidło2019.10.22 11:41
Racja , . mamy problemy z interpunkcja. A raczej ja mam ten problem . Prosiłem o radę prof Bralczyka i prof . Miodka , co z tym ,,fantem " mam robić .Odpowiedzieli . Popraw się brachu , bo do matołów musisz pisać prosto i bezbłędnie , Inaczej nie zauważą tematu ,o którym chciałbyś napisać I mieli rację .
kalinka2019.10.22 8:11
a kilkanaście tys zł co miesiąc do kieszeni to mały wyczyn?
V732019.10.22 14:35
nie zauważyłeś, że rząd został podmieniony na pro socjalistyczny, a Macierewicz zdymisjonowany. Pytaj człowieka roku Morawieckiego.