16.10.14, 07:18Maria Sokołowska (fot. blog Marii Sokołowskiej/media)

Maria Sokołowska: Sokołowska: Homoseksualiści są chorzy. Przez nich upadł Rzym

Maria Sokołowska uważa, że homoseksualizm to choroba, a osoby nią dotknięte powinny być leczone. Nastolatka, na poparcie swoich twierdzeń, przypomina List św. Pawła do Rzymian. „To choroba i powinno się ją leczyć zaczynając od nawrócenia całych społeczeństw do Boga. Bóg dopuszcza takie zepsucie człowieczeństwa, gdy ludzie odwracają się od Niego, zaczynają czcić bożki, zamiast prawdziwego Boga” – uzupełnia.

Licealistka z Gorzowa Wielkopolskiego pisze na swoim blogu, że Rzym upadł przez homoseksualizm. „Mój kolega powiedział ostatnio, że dzisiejszy świat przypomina Rzym przed upadkiem. Całkowicie się z nim zgadzam. Ciekawa jestem teraz, kiedy nastąpi oczyszczenie świata, upadek naszej cywilizacji :) Tak, to jest to, co sądzę o homoseksualizmie” - tłumaczy Maria Sokołowska.

Na uwagę, że jest nienormalna, ponieważ homoseksualizm „to wybór każdego człowieka, nie żadna choroba”, a jej postawa jest przejawem hipokryzji, Sokołowska reaguje spokojnie.

„Przepraszam, ale ja nie mówiłam, że nienawidzę ludzi, którzy są homoseksualistami. Kocham wszystkich, bez wyjątku. Homoseksualiści są chorzy. Powinno się ich leczyć, by im pomóc wrócić do naturalnego porządku rzeczy, do prawidłowego funkcjonowania” - przekonuje Sokołowska na swoim blogu.

MaR/Stefczyk.info
Komentarze

anonim2014.10.16 7:51
Marysiu, jest mądra i śliczna i czeka Cię wspaniała przyszłość ale nie daj się wykorzystywać. Media zrobią z Ciebie gwiazdę a potem spuszczą Cię ze ściekami. Raz w życiu czytałem Twojego bloga. Jest bardzo fajny z jednym wyjątkiem, poglądy na temat homoseksualistów, czy bardziej mniejszości są takie jak ludzi bez wykształcenia, bezrobotnych. Brak szacunku (trzeba ich leczyć) czy wrogość do inności charakteryzuje ludzi, którzy są dnie drabiny społecznej i w ten sposób odreagowują swoje frustracje. Im niżej na dole na dole społeczeństwa, im więcej frustracji życiowych tym więcej agresji wobec innych, murzynów, gejów, arabów, żydów i wielu, wielu innych. Dotyczy to też nas, nas Liwie biedni bezrobotni nienawidzą...Polaków.
anonim2014.10.16 8:18
„to wybór każdego człowieka, nie żadna choroba” Ale jaja, a lewaki mówią o nas , że reprezentujemy ciemnogród. Posłuchajcie najpierw siebie.
anonim2014.10.16 8:23
@Marek22 "Chrześcijaństwo było jednym z nich :-)" Bredzisz. "dzisiejszy świat przypomina Rzym przed upadkiem." Marysia zresztą też. Chyba że ma na myśli "300 lat przed upadkiem" albo coś takiego, to może.
anonim2014.10.16 8:39
Wspaniała dziewczyna.
anonim2014.10.16 8:58
Mądra dziewczyna.
anonim2014.10.16 9:01
Kiedy dogmat o niepokalanym poczęciu panny Marii Sokołowskiej?
anonim2014.10.16 9:04
@Myslacyinaczej Oooo! To jest jakś liczba? Podaj ją, chętnie poznamy :D A Marysia odważna i niegłupia.
anonim2014.10.16 9:04
patriota5, zapewne dobrze radzisz Marysi tylko niestety dalej odjeżdżasz w żałosną propagandę trenowaną u nas od lat a mówiącą że gdy ktoś się nie zgadza z poglądami głoszonymi przez lewicę w mainstreamowych mediach to jest niewykształcony, bezrobotny, frustrat i diabeł wie co jeszcze. Fakt że wśród niby wykształconych też można znaleźć całkiem sporą grupę bezrobotnych dodatkowo czyni takie tezy zabawnymi. Oczywiście twierdzenie ze Rzym upadł przez homosiów jest zbyt daleko idącym uproszczeniem ale trop jest dobry. Akceptacja dla żądań środowisk lgbt są jednym z bardzo, bardzo wielu przejawów upadku naszej cywilizacji chociaż zapewne groźniejsze jest lansowanie błędnych doktryn ekonomicznych czy dopuszczanie do panoszenia się wrogo nastawionych obcych kulturowo i religijnie przybyszów. Za tym wszystkim stoi lewica ze swoją chorą ideologią. To lewica jest rakiem który toczy cywilizację zachodnią, to lewica niszczy jej system odporności i pozbawia instynktu samozachowawczego. Dlatego widząc zamiary lewicy, podczepiają się pod nią różne hałaśliwe mniejszości by w symbiozie realizować swoje sprzeczne z cywilizacją, tradycją i kulturą cele.
anonim2014.10.16 9:11
"Zresztą specjalnie nie ma po czym płakać. Rzym stworzył wielką kulturę, ale dla przeciętnych mieszkańców był niemiłym miejscem na Ziemi." Po naszej cywilizacji też pewnie płakać nikt nie będzie, bo też czym dalej w las tym mniej miło się robi. Co raz większe obciążenia podatkowe, ciągle nowe zakazy i nakazy. A w naszym nieszczęsnym kraiku który to niby już niebawem ma wstąpić w szeregi światowych potęg przybywa wariatów i samobójców.
anonim2014.10.16 9:12
"Zresztą specjalnie nie ma po czym płakać. Rzym stworzył wielką kulturę, ale dla przeciętnych mieszkańców był niemiłym miejscem na Ziemi." Po naszej cywilizacji też pewnie płakać nikt nie będzie, bo też czym dalej w las tym mniej miło się robi. Co raz większe obciążenia podatkowe, ciągle nowe zakazy i nakazy. A w naszym nieszczęsnym kraiku który to niby już niebawem ma wstąpić w szeregi światowych potęg przybywa wariatów i samobójców.
anonim2014.10.16 9:15
Najazd lewactwa na tę dziewczynę ma prozaiczne powody. Oto znalazła się młoda, piękna i jeszcze niegłupia dziewczyna, która otwarcie mówi prawdę, nie boi się mówićź tego, co niby dorośli mężczyżni boją się powiedzieć, by nie stracić uznania w oczach tego świata. Lewactwo może od biedy tolerować gdy podovbe poglądy głosi 80-letnia babcia w moherze, ale ładna dziewczyna to jest nadużycie. W końcu młodzi, piękni to target wszelkiej maści lewactwa. To tak jak w czasach "S" robotnicy byli przeciw komunie. To boli lewaków, bo może się okazać że tam gdzie nie dotrze owa staruszka w moherach czy też ks.proboszcz, trafić może ładna dziewczyna.
anonim2014.10.16 9:22
@Myslącyinaczej; "myślisz, że wśród duchownych..."??/ Na jakiej podstawie. Myślenie to ty lepiej zostaw innym. Zboczeńcy homoseksualni to margines, choć bardzo hałaśliwy i agresywny.
anonim2014.10.16 9:41
wybór to nie choroba (chyba że psychiczna), prędzej można by to pod uzależnienie podciągnąć (seksoholizm się leczy przecież). Ale najwłaściwsze jest po prostu określenie GRZESZNIK. podobnie jak każdy z nas jest grzesznikiem. Różnica jest w trwaniu w grzechu i chwaleniu się grzechem.
anonim2014.10.16 10:14
@Marek22 "Chrzecijaństwo ostatecznie rozwaliło system niewolniczy (…) fundamentalny dla gospodarki rzymskiej." Jej.. od 235 roku, gdy zamordowano Aleksandra Sewera przez 100 lat właściwie trwała jedna długa wojna domowa, potem też nie było wesoło ale co tam, chrześcijanie uwalniali niewolników, to musiało się źle skończyć. Że chrześcijaństwo znacznie bardziej rozwinięte było w części wschodniej, która przetrwała to pominiemy. Że się potem cesarstwo podzieliło na biedny, zacofany zachód i bogaty wschód też lepiej nie wspominać.
anonim2014.10.16 10:16
@Myslacyinaczej Nie odwracaj kota ogonem, mówisz o jakiejś konkretnej liczbie to ją podaj wraz ze źrodłem tej rewelacji, bo to co ty MYŚLISZ kompletnie nia ma znaczenia. Twoje MYŚLENIE nie zmienia rzeczywistości, która zwyczajnie się z tobą nie zgadza.
anonim2014.10.16 10:53
@Myslacyinaczej „W wielu innych przypadkach nie porzeszkadza ci ogólnikowość danych - aby tylko były zgodne z twoją tezą.” – w których? Przypomnij mi, bo nie przypominam sobie. Również moje tezy poproszę. „przyjmuje się, ze w spółeczeństwie postawę homoseksualna prezentuje 3 - 7% populacji” – Co to znaczy, że przyjmuje się i kto przyjmuje? Statystyki podają jedynie 2%. „Wśród osób duchownych ten odsetek jest większy - wg róznych szacunków 25 - 40% a niektórzy twierdzą nawet ze 60%.” – A niektórzy twierdzą, że odwiedzają nas kosmici. Śmiechu warte!
anonim2014.10.16 11:11
@Myslacyinaczej Ksiądz Jacek Prusak nie przeprowadził żadnych badań, bo nikt nie przeprowadził takich badań. Przeprowadzenie ich wśród duchownych jest niemożliwe, musiałoby naruszyć tajemnicę spowiedzi, ponieważ inna opcja pozyskania informacji nie istnieje. A tego typu dyrdymały świetnie ilustruje anegdota z Janem Pawłem II. Pewien włoski szmatławiec napisał, że co drugi ksiądz to pedofil, więc papież zwrócił się do Dziwisza: Stasiu, to ja czy ty? Daruj sobie, bo jesteś nierzetelny i dyskusja o tym co się TOBIE wydaje nie ma sensu.
anonim2014.10.16 11:31
widzę, że katolicy znaleźli sobie nowy autorytet. Jakaś siksa, która wypowiada się między innymi tak: "(Żydzi) sami siebie ładowali do pieców w obozach koncentracyjnych, (...), Rozpijali Polaków podczas zaborów, zdradzili Polskę." Jak kogoś cytujecie i poświęcacie mu artykuł, to niech ta osoba coś sobą reprezentuje, a nie sloganowe hasła i pustka w głowie.
anonim2014.10.16 11:57
Homoseksualizm jest dewiacją i zboczeniem. Amerykańskie towarzystwo psychiatryczne poddało pod głosowanie sprawę wykreślenia homoseksualizmu z listy chorób opierało się na dwóch studiach Hookera i Saghira. Oba badania przedstawiane były jako dowód na to, że jedyną różnicą między homoseksualistami a heteroseksualistami jest sprawa ukierunkowania pociągu płciowego. Czyli homoseksualizm to kwestia czysto seksuologiczna, a nie objaw głębszego zaburzenia. Od strony metodologicznej badanie Hooker nie spełnia podstawowych wymogów naukowości. Oto najpoważniejsze zarzuty: • Homoseksualiści biorący udział w badaniu zostali celowo dobrani – były to wyłącznie osoby nie wykazujące cech psychopatologii, a także znające cel badania – jak po latach wspominała sama autorka: “Znałam mężczyzn, którzy byli oceniani i byłam pewna jako klinicysta, że byli relatywnie pozbawieni cech psychopatologicznych." Nie da się zatem utrzymywać, że próba ta może być reprezentatywna dla całej populacji homoseksualistów. • Osoby o wyraźnych symptomach psychopatologii zostały odrzucone z grupy osób badanych. • W rezultacie badanie zostało przeprowadzone na starannie wyselekcjonowanej grupie 30 homoseksualistów i 30 heteroseksualistów, o których było z góry wiadomo, że nie będą się różnić – skoro odrzucono tych z objawami psychopatologii. • E. Hooker przebadała obie grupy trzema testami projekcyjnymi: ROR, TAT oraz MAPS. Testy przeprowadzały osoby nie mające doświadczenia w stosowaniu testów projekcyjnych. Co ważne – testy projekcyjne nie mają postaci "testu wyboru", do którego przykłada się klucz, lecz wymagają od osoby przeprowadzającej badanie kompetentnej interpretacji obszernych nieraz wypowiedzi osób badanych. • Hooker następnie porównała wyniki obu grup (homoseksualistów i heteroseksualistów) – nie znajdując między nimi różnic. Nie porównywała wyników osób badanych z wystandaryzowaną na tysiącach osób normą (dostępną dla tych testów). Porównywała tylko wyniki obu grup badanych. Nie była zatem w stanie wykazać, że obie grupy są zdrowe psychicznie – w odniesieniu do normy, lecz wyłącznie, że nie różnią się między sobą. • Jak pisze dr J. Satinover : "Jeszcze jeden kluczowy problem z badaniem: Hooker nie utrzymała nawet oryginalnej procedury eksperymentalnej, którą zaprojektowała, lecz zmodyfikowała ją, gdy wyniki homoseksualnej grupy testowej zanegowały jej hipotezy – wykazały istnienie różnic, które hipotetycznie nie powinny istnieć. Jedną z oryginalnych hipotez badawczych było założenie, że za pomocą ROR, TAT oraz MAPS nie można zdiagnozować orientacji seksualnej. Jednak w trakcie standardowych procedur TAT i MAPS, homoseksualiści nie byli w stanie powstrzymać się od wysoce homoseksualnych fantazji. Inaczej heteroseksualiści. Zarówno natura jak i stopień fantazji seksualnych wykazywanych w testach były odmienne dla grup homoseksualnej i heteroseksualnej, co jest szczególnie uderzającym faktem, biorąc pod uwagę, że osoby badane wiedziały, iż ten "kontrolowany eksperyment" ma na celu wykazanie, iż homoseksualiści nie różnią się od heteroseksualistów. W chwili gdy stało się oczywiste, że za pomocą TAT i MAPS można wykazać które z osób badanych są homoseksualistami, Hooker wyeliminowała je z projektu badawczego." I KONIEC DYSKUSJI. Homo, transy itd itp to dewianci i zboczeńcy, których należy leczyć!!! Ps. Marysiu jesteś wielka ! BHO!!!
anonim2014.10.16 11:58
widzę, że katolicy znaleźli sobie nowy autorytet. Jakaś siksa, która wypowiada się między innymi tak: "(Żydzi) sami siebie ładowali do pieców w obozach koncentracyjnych, (...), Rozpijali Polaków podczas zaborów, zdradzili Polskę." Jak kogoś cytujecie i poświęcacie mu artykuł, to niech ta osoba coś sobą reprezentuje, a nie sloganowe hasła i pustka w głowie.
anonim2014.10.16 12:21
No to jak w końcu jest ? to "wybór każdego człowieka", czy "sorry, taki się urodziłem" ???
anonim2014.10.16 12:26
Katolików ktoś zmusza do homoseksualizmu, czy boją się własnych skłonności i stąd takie spięcie tym tematem? Marysi przydałaby się lekcja historii. Nawet nie chce mi się formułować żadnych spójnych argumentów - upadek Rzymu to temat na tomy prac naukowych Od kiedy "lewacy" twierdzą, że homoseksualizm to wybór? To raczej pogląd republikańskich senatorów i innych konserwatystów.
anonim2014.10.16 12:57
BRAWO! Młoda, piękna i mądra kobieta. Oby takich było jak najwięcej, to Polska nie upadnie, bo wychowają nam pokolenie mądrych ludzi!
anonim2014.10.16 13:17
Marysia ma zdrowe podejście do życia
anonim2014.10.16 13:51
@Igor "Jej.. od 235 roku, gdy zamordowano Aleksandra Sewera przez 100 lat właściwie trwała jedna długa wojna domowa, potem też nie było wesoło ale co tam, chrześcijanie uwalniali niewolników, to musiało się źle skończyć." No zgadza się, bo aby można było prowadzić wojny trzeba móc je utrzymywać. Obalenie niewolnictwa mocno potrząsnęło posadami Okcydentu. "Że chrześcijaństwo znacznie bardziej rozwinięte było w części wschodniej, która przetrwała to pominiemy. Że się potem cesarstwo podzieliło na biedny, zacofany zachód i bogaty wschód też lepiej nie wspominać." Część wschodnia miała trzy razy tyle ludu co zachodnia, panowała na Morzu Śródziemnym (głównym ośrodku handlu) i w przeciwieństwie do Rzymu nie marnotrawiła żywności ze swojego spichlerza w Afryce. Feudalizm zadomowił się tam nieco wcześniej, z tego co pamiętam.
anonim2014.10.16 14:49
@Anonymous "prowadzić wojny trzeba móc je utrzymywać. Obalenie niewolnictwa mocno potrząsnęło posadami" Sto lat wojny domowej zawsze będzie rujnujące. W dodatku liczba chrześcijan zaczęła naprawdę mocno rosnąć później. "Feudalizm zadomowił się tam nieco wcześniej, z tego co pamiętam. " Feudalizm zadomowił się w umysłach dziewiętnastowiecznych historyków i raczej nigdzie indziej...
anonim2014.10.16 15:01
@Myslacyinaczej Niezrozumienie korelacji między anegdotką którą przytoczyłem i anegdotycznymi wielkościami procentowymi podanymi przez ciebie, kolego myślący „inaczej”, świadczy najdobitniej o ciasnocie umysłowej albo opóźnieniu w rozwoju. Zestawmy ze sobą obie rewelacje: co drugi ksiądz to pedofil i co drugi (40-60%) to pederasta. Z tego zestawienia wynika, że wszyscy są zboczeni. Założę się, że nawet stalinowscy specjaliści od czarnego PR-u, nie byliby na tyle głupi, żeby rozprowadzać tak idiotyczne informacje. Bo co jak co, ale propaganda komunistyczna posługiwała się inteligentniejszymi ludźmi niż ty, kolego myślący „inaczej”. Jeśli więc chcesz roprowadzać te bzdury w internecie, to musisz sobie znaleźć inne forum, bo tu nie znajdziesz idiotów, chyba że to będą twoi koledzy.
anonim2014.10.16 15:13
"ROBAKI" WOKÓŁ SYCZĄ! (POD NICKAMI, ANONIMOWO BO TCHÓRZLIWE!), A MARYSIA WCALE SIĘ NIE BOI !
anonim2014.10.16 16:02
Chyba tej Marysi nie chce żaden chłopak. Normalne dziewczyny w tym wieku zajmują się innymi sprawami a ta tylko politykuje. Myślę ,że aniołki nadal są potrzebne u Kaczyńskiego , a pewnie i kilku rozwodników by się w tej partii znalazło.
anonim2014.10.16 17:29
Marysia moja 5 dla Ciebie nic dodać nic ująć , nie rozumiem tych co ,,myślą " inaczej
anonim2014.10.16 17:48
Ad. 1 Orientacji homoseksualnej nie kwalifikuje się jako chorobę, a ZABURZENIE. To istotny fakt.... Ad. 2 Jeśli idzie o dyskutowane zaburzenie, na chwilę obecną, zwyczajnie nie sposób jest podjąć jakichkolwiek, skutecznych form leczenia. Nie sposób tego uczynić teraz, niewykluczone, że stan ten pozostanie zwyczajnie niezmienny. Ad. 3 Co do upadku Rzymu... Dosyć dyskusyjna i nieutwierdzona do końca w rzeczywistych faktach, ustaleniach, teza.
anonim2014.10.16 17:55
@Marek22 Pozwolę się z Panem nie zgodzić... Istotą problemu rozkładu ustroju niewolniczego, który to rozkład rzeczywiście przyczynił się do ostatecznego upadku Cesarstwa, wcale nie było chrześcijaństwo, chrześcijański model postępowania. Owszem, ma Pan rację, i ów czynnik także posiadał swe określone znaczenie, wartość. Jednak podstawowym problemem, istotą rozkładu ustroju niewolniczego, stał się konsekwentnie, i to głównie za sprawą innych czynników, malejący napływ niewolników. W okresie republiki i wczesnego Cesarstwa napływ niewolników do Rzymu był ogromny. W związku z tym ceny niewolników były niskie, a dochód płynący z ich pracy wysoki. W późniejszych okresie, poprzedzającym de facto upadek, ów napływ drastycznie malał. Dlaczego?? Właśnie... Przede wszystkim za sprawą długich lat pokoju, oraz przewagi wojen obronnych. Na dodatek na targach rzadko handlowano niewolnikami ze wschodu o wysokich kwalifikacjach, dominowali ludzie z północy, nadający się tylko do pracy na roli. Niewolników o wysokich kwalifikacjach potrzeba było sobie samemu wykształcić, co oczywiście generowało kolejne koszty.
anonim2014.10.16 19:32
I dobrze mówi widocznie przeczytała naukowe publikacje na temat homoseksualizmu gdzie wyraźnie jest uznany za psychiczną dolegliwość często nabywaną w wyniku niewłaściwego wychowania. Wiadomym jest również że homoseksualiści nie potrafią pogodzić się z prawdą o ich przypadłości i każdego kto próbuje im wyperswadować że są w gruncie rzeczy biednymi istotami okrzykują mianem homofoba. Nie można się zniechęcać kiedy upośledzony homoseksualista przyczepia łatkę homofobii dla człowieka normalnego tylko nieustępliwie domagać się aby homoseksualizm w skrajnych przypadkach dla ich własnego dobra poddany zostali kompleksowej terapii.
anonim2014.10.16 21:50
Przez głosowanie uznano ze homoseksualizm nie jest chorobą. Jakie to pseudonaukowe.
anonim2014.10.17 0:33
Niech Marysia wsadzi nos w książki - tam jest mądrość.
anonim2014.10.17 15:41
Nie wdając się w ostateczne rozstrzygnięcie choroba nie choroba, intryguje mnie, czy chorych na katar także "powinno się leczyć"? czy jeśli komuś odpowiada stan permanentnego obrzęku śluzówki nosa, niedrożności nosa, kichania oraz nadmiaru wydzieliny - EWIDENTNIE ODBIEGAJĄCY OD LARYNGOLOGICZNEJ NORMY - to powinno się go leczyć? pod przymusem? Druga ciekawa sprawa to symptomy odpowiadające tym przed upadkiem Rzymu? Czyżby chodziło o triumf chrześcijaństwa? Silne, absurdalne, nadmierne spory chrystologiczne powodujące trwały podział wśród wiernych?
anonim2014.10.17 19:13
niektórzy nie wiedzą do czego służy odbyt. Do wydalania jakby ktoś nie wiedział.
anonim2014.10.19 22:53
Rozszerzanie się skali zboczeń bierze się z odrzucenia Boga i tu Ona ma rację. Gdzie nie przestrzega się Prawa, tam wkrada się bezprawie - chaos i nieład, zwłaszcza duchowy, bo ten namacalny jest już tylko jego wynikiem. Właśnie dlatego grzech jest zawsze grzechem i będzie nim nawet, gdyby świat twierdził inaczej. Co do leczenia homoseksualistów i nazywania ich ludźmi chorymi to żadna inwektywa. Chodzi tylko o to, by w miarę możliwości naprostować, ułożyć, lub całkiem naprawić to, co zostało wypaczone. Ale pacjent który uważa, że wszystko z nim jest w porządku, choć ma problem, jest nie do wyleczenia. Musi uznać przynajmniej trochę, że jednak coś z nim nie w porządku, by można było mu pomóc. Dlatego waśnie taka szkodliwa jest propaganda promująca homoseksualizm jako normę. Co do homoseksualistów, to czytałem, że jest bardzo różnie. Jedni wychodzą z tego, a inni nie. Ale inaczej jest z tymi, którzy mają takie skłonności, a jednak prowadzi ich Chrystus. Chodzi o poważne wyhamowanie zboczenia, lub całkowite wyleczenie. Z pewnością jednak ci, którzy nachalnie się z tym obnoszą [parady itp.] nie są ludźmi dojrzałymi emocjonalnie. Kiedyś czytałem jakiś post homoseksualisty, który nawet skrytykował innego homo, za nachalne promowanie tego typu dewiacji. Homoseksualiści obiektywnie postrzegający swój problem, nigdy nie będą się afiszować. Ci którzy się afiszują, tak naprawdę nigdy nie pogodzą się z tym, że mają poważny problem. Chrystus potrafi im pomóc, ale jeżeli oni nie chcą, to już inna sprawa.
anonim2014.10.20 1:10
Wszystkie te głosy w tzw. dyskusji , komentarzach, prowadzą do wniosku że p. Maria ma rację co do wszystkiego; a upadek duchowy i intelektualny tych czytelników frondy którzy wpisali te komentarze jest niewyobrażalny (bez ich wypowiedzi). Właśnie udowadniacie ludzie że ONA ma rację. To jest przerażające. Upadek Rzymu to małe piwko w porównaniu z tym co może czekać tę cywilizację. Pozbawili wWas umiejętności rozumowania. Opinie Lisa są wiele bardziej inteligentne. Co nie znaczy że opisują prawdę.
anonim2014.10.20 13:29
Czym zasłużyła sobie Marysia Sokołowska na to, by ją cytować, doprawdy nie rozumiem. Brakiem taktu i kultury, jakim wykazała się wobec polskiego premiera? Ta nieopierzona intelektualistka o znikomej wiedzy zabiera głos w sprawach poważnych - jej prawo, o ile ginie to niezauważone w masie innych bzdur internetu. Ale jeżeli bywa cytowana przez portal, który aspiruje do roli opiniotwórczego w kręgach katolickich, to budzi poważny niepokój. Szanowny Panie Tomaszu Terlikowski, jestem katolikiem, Pan Bóg oceni, czy wolno mi określać się mianem zaangażowanego w dobro Kościoła. Ale martwi mnie ton konfrontacji i braku szacunku wobec szeroko rozumianych INNYCH, który pobrzmiewa w większości publikowanych u Was tekstów. Pozdrawiam i miłości życzę:) Paweł Paradowski
anonim2014.10.20 13:31
No proszę, odważna dziewczyna powiedziała rzecz absolutnie oczywistą dla każdego rozumnego człowieka a tu taka burza. Nauka też coś idzie nie po linii homoseksualistów, ponieważ nie odkryto genu homoseksualnego. Reasumując należy się zgodzić z Marysią że to choroba i chcącym się wyleczyć należy dać szansę. W tym celu należy utworzyć przychodnie i kliniki w których będą mogli się leczyć. Oczywiście dobrowolnie.
anonim2014.10.20 22:17
Kolega był w Rzymie ? A w którym roku i co mu dokładnie się przypomina ? Dziewczyno pusta ! Nadaję ci ksywkę "Grzechotka" . Zapewne jak potrząśniesz głową to słychać jak ci orzeszkowy móżdżek grzechoce w środku.
anonim2014.10.21 13:51
Nie oglądamy TVP https://www.facebook.com/pages/Nie-oglądam-telewizji-TVP/530353913776271 dołącz się!