24.12.16, 13:18Fot: Youtube

Marzena Machałek dla Frondy: Opozycji życzę większego umiarkowania

2016 rok dobiega końca. Burzliwa atmosfera ostatnich dni sprzyjała negatywnym emocjom. Tymczasem święta to czas pokoju. Życzenia świąteczne, również dla opozycji składa za pośrednictwem portalu Fronda.pl posłanka Prawa i Sprawiedliwości Marzena Machałek.

Marzena Machałek, posłanka PiS: 2016 rok to trudny, pełen pracy, ale dobry rok dla parlamentarzystów i rządu. Wprowadzono dobre zmiany dla Polaków, m.in. program 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego i podwyższenie płacy minimalnej. To był dobry rok, aczkolwiek kończy się niepokojami społecznymi i emocjonalną szarpaniną wywołaną przez opozycję. Należy więc życzyć sobie spokoju, wzajemnego poszanowania i życzliwości.

Życzmy sobie, by w przyszłym roku można było dalej robić dobre rzeczy dla Polski i dla Polaków. Pewnie nie będzie to łatwy rok, ale życzmy sobie jako politykom, abyśmy mogli zrobić jak najwięcej dobrego dla kraju i naszych obywateli.
Każdemu ugrupowaniu politycznemu, również własnemu, tak jak i każdemu człowiekowi życzę autorefleksji. Zawsze trzeba patrzeć krytycznie na siebie, zastanowić się nad własnymi błędami i umieć z nich wyciągnąć wnioski.

Opozycji życzę większego umiarkowania. Jest ona bardzo potrzebna i ważne jest, by krytykowała rządzących, bo na tym też polega demokracja. Życzę opozycji jednak, by nawet w sporze jaki nas dzieli, umiała pracować dla dobra Polaków.