06.08.19, 20:00fot. wikipedia

Matka Kurka: Niedoczekanie - Hieny z PO chcą się karmić trupem Kuchcińskiego

Jestem zbudowany postawą części zwolenników PiS, którzy nie zostawiają na Kuchcińskim suchej nitki i zajmują jasne, logiczne i moralne stanowisko. Tak, „My” musimy się odróżniać od „Nich”, bo inaczej to wszystko nie ma sensu. Tak, czarne, jest czarne, białe jest białe i nie ma zaznaczenia, że „Oni” robili jeszcze gorzej, „My” musimy się odróżniać od „Nich”-pisze Piotr Wielgucki "Matka Kurka" na swoim blogu w serwisie Kontrowersje.net

Tak, Kuchciński nie zachował wysokiego standardu moralnego, co więcej popłynął jak typowy polityk, któremu od nadmiaru „darmowych” przywilejów, nieco zawróciło się w głowie. Tak, konferencja i oświadczenie, wygłoszone przez marszałka Sejmu może budzić niesmak lub co najmniej konsternację. Wreszcie, tak, to wszystko nie powinno mieć miejsca, skoro… „My” musimy się odróżniać od „Nich”-wskazuje bloger. 

"Powyższa lista ma pełne zastosowanie w życiu „zwykłych ludzi”, w miejsce opisanych zachowań wystarczy wstawić ogólne zasady i wtedy mamy życiowy drogowskaz dla dzieci oraz katalog wartości dla dorosłych. O ile chcemy w życiu stawiać sobie poprzeczkę na tak wysokim poziomie, to konsekwentnie trzeba złe nazywać złem i dobre dobrym. Jakiekolwiek relatywizowanie i wprowadzanie didaskaliów wcześniej niż później kończy się skrętem w ślepą uliczkę. Niestety, życie, szczególnie życie polityczne, nie jest tak moralne i logiczne, jakby chcieli wyborcy („zwykli ludzie”). Czy to się komuś podoba, czy nie, taki zwierz jak nieskazitelna partia polityczna nigdy nie istniał i co więcej istnieć nie będzie. I w tym miejscu kończy się wysoki standard moralny, a zaczyna polityczna naiwność lub polityczna skuteczność"-podkreśla Piotr Wielgucki. 

"Choćby nie wiem ile razy apelować, domagać się i żądać, to zawsze w skali partyjnej aktywności znajdziemy zachowania: żenujące, skandale, afery, aż po degrengoladę. Odpowiedzmy sobie na trzy podstawowe pytania. Z czym mamy do czynienia, kto recenzuje Kuchcińskiego i jakie są możliwe skutki całej „zabawy”? W mojej ocenie zachowanie Kuchcińskiego jest żenujące, nie skandaliczne, nie aferalne i tym bardziej nie ocierające się o degrengoladę. Oczywiście można podbić ten bębenek na wyższe tony, ale wtedy zabraknie skali dla „reformy Balcerowicza”, czy „prywatyzacji” przeprowadzanych na cmentarzach. Upieram się zatem, że to było żenujące. Kto recenzuje? Sprawa zaczęła się od pytań Nitrasa i właściwie na tym powinienem skończyć, ale dalej peany moralne wygłaszają: oskarżony Gawłowski, podejrzany Neuman i cała czereda upadłych polityków wspieranych przez upadłe media"-pisze publicysta.

"Czas udzielić odpowiedzi na najtrudniejsze pytanie. Czym może się skończyć nie tylko ta „zabawa”, ale w ogóle zabawa w polityczną naiwność? Stawianie wysokich standardów moralnych politykom jest grubą naiwnością i fikcją, presję pomimo wszystko należy wywierać, bo bez bata nad głową polityk zamienia się w studnię bez dna. Tyle, że w którymś momencie przykręcana śruba może się zerwać, a wtedy puszcza wszystko, co jako tako było sklecone. Moralnie wymagający wyborcy PiS mają pełną i absolutną rację, ale tylko molarną rację, politycznie są niebezpiecznie naiwni i skutkiem tej naiwności na pewno nie będzie podwyższenie standardów w polityce"-wskazuje "Matka Kurka". 

"Skala nagonki na Kuchcińskiego z powodu żenującego zachowania, wychodzi daleko poza skalę krytyki, która powinna być przypisana do degrengolady i jest to ostatnia polityczna brzytwa, jakiej się chwyta upadł opozycja. Jeśli beneficjentem podwyższania standardów moralnych w polityce, ma być polityczny margines, odpowiadający za degrengoladę, to w takich warunkach nie ma mowy nawet o „moralnym zwycięstwie”. Kuchciński za swoje zebrał, jego dymisja byłaby karą nie dla niego, tylko dla całego PiS i prezentem dla „opozycji”, co gorsze wszystko się dzieje w samym środku kampanii. Proszę wybaczyć, ale nie dołączę do tej politycznej naiwności, ponieważ uważam, że w tych konkretnych okolicznościach byłoby to wysoce niemoralne."-ocenia bloger.

"Wielotygodniowe kopanie leżącego Kuchcińskiego, ku radości i politycznym zyskom Gawłowskiego, Neumana, Schetyny i całej reszty, nie uleczy polskiej polityki, to jest uchylanie furtki do powrotu największej zarazy, której kolor trudno określić. Doprecyzuję jeszcze, że ta jedna sprawa nie ma większej politycznej siły, natomiast groźne jest pomieszanie moralności z naiwnością w kolejnych sprawach, jakie na pewno się pojawią, bo taka jest polityka i tak słabi są ludzie. Wysiadam z tramwaju „Wysoka Moralność”, na przystanku „Realna polityka”, nie chce mieszkać z porażką pod jednym dachem, choćby to nie do końca było moralne."-podsumowuje Wielgucki.

Kontrowersje.net

Komentarze

Jaxco2019.08.8 20:13
Co to jest za POrtal
Onej2019.08.8 20:10
PO to kupa łajna i ścierwa aby nie pis a kukiz to dam albo nie dam a t ył bol
Luzifer2019.08.8 11:28
Dojna Zmiana w akcji. Nalezalo im sie! Wstali z kolan i w gumiakach do samolotu!
qwerty2019.08.8 9:14
Aż 65 proc. pytanych jest za tym, by Kuchciński został odwołany. Przeciwnego zdania jest 15 proc. respondentów. Pozostałe 20 proc. nie wie, czy polityk powinien zwolnić stanowisko marszałka. Dla czego frondzia tego nie opublikuje ?
Urszula2019.08.8 9:01
Ludzie!!!!! Liczcie pieniadze. Od nowego roku PiS wprowadzi drastyczne podwyżki składek na ZUS. Projekty uchwał już są. Zbierajcie szczaw i mirabelki póki lato. http://wyborcza.biz/biznes/7,147880,25058906,po-wyborach-pis-rozpocznie-wprowadzac-olbrzymie-podwyzki-skladek.html#S.DT-K.C-B.1-L.1.duzy
6662019.08.8 7:20
WIERCHUSZKA PISU TO HOOOOOJE I SKUR.......NY !!!
Olej2019.08.8 0:50
S.........ie w banie ! Smród na kilometr a marszałek powinien wylecieć na zbitą m......ę bez owijania w grubą bawełnę. Takie są początki końca dziewictwa moralistów z tendencją do obłudy. Bierze człowieka na ,,heft'' .
Kali2019.08.7 21:38
A to hultaje!!! Kali być w PiS, Kali móc latać!
anonim2019.08.7 20:29
Kiedy zobaczymy tych klamcow w Celi N tylko to ich miejsce
kamilo2019.08.7 18:27
Matka Kurtka czy jak tam.....A w pośredniaku byłeś????
Urszula2019.08.7 16:22
Tajne biuro podróży marszałka Kuchcińskiego. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tajne-loty-marszalka-marka-kuchcinskiego/smbxd5s
robaczek 2019.08.7 16:09
PIEKNIE OBRAZAJA PISURKI !! ;] jakby czlowiek czytal jakiegos brukowaca z lat 60tych ;] motyla noga!!! heheheh zaje_biste! ; ]
Bogdan2019.08.7 23:28
Lechu Keller, robaczku, andrzejuhahn .... it!d Zamknij się starcze, wreszcie! Żeby twoja głupota miała skrzydła, to fruwałaby jak gołabek pocztowy! Paniał trollku?
Urszula2019.08.7 16:05
Ten też woził rodzinę: "Kiedy zapytaliśmy Karczewskiego w ubiegłą środę, czy latał z rodziną, zaprzeczył. Zmienił zdanie kilka godzin później na konferencji prasowej." I ten też: "Przewiozłem samolotem chorą żonę. Jeżeli ktoś uważa, że skarb państwa poniósł uszczerbek, oczekuję precyzyjnego wyliczenia. Wtedy zapłacę - mówi poseł PiS Stanisław Piotrowicz." Europoseł też leciał polskim samolotem rządowym. Służbowo? "Pierwotnie miałem wracać samolotem rejsowym. Lot opóźniał się, a w pewnym momencie była informacja, że może zostać odwołany. Pan marszałek Sejmu podjął decyzję, że będziemy wracać razem - w taki sposób tłumaczył się ze wspólnego lotu z Markiem Kuchcińskim europoseł Karol Karski."
Urszula2019.08.7 15:57
"Hieny z PO chcą się karmić trupem Kuchcińskiego" Umarł?
dumny Polak2019.08.7 14:17
Czy większość moralizatorów pouczających marszałka to nie jest glos starych szczerbatych prostytutek i lwowskich zuli prawiacych traktaty o moralności?
Max Fiend2019.08.7 13:56
Jakoś nie miał problemu gdy hieny z PiS karmiły się trupem Tuska :-D
nikt2019.08.7 13:56
Przed chwilą widziałam Beatę Szydło jak szła " na dywanik " do Kaczyńskiego . Swoje stąpanie , wyraz twarzy , cała postawa .......sama pogarda , arogancja i bezczelność wobec tego motłochu , który jeszcze 4 lata temu prosiła , wręcz błagała , upokarzała się prosząc wsparcie dla PiS . Taka jest ta nacja narodowościowa w Polsce . Upokarzać się , łasić pełzać by zdobyć to czego się chce . A jak już się to zdobędzie to siać wokół pogardę i śmiać się z tych , którzy dali się nabrać . Gdy zaś się upadnie to znów pełzać aż do skutku . Ohyda . To się nazywa Bóg , Honor i Ojczyzna dla połowy Polaków .
Daria2019.08.7 13:01
Może nikt by trupa nie kopał, ale to prawdziwe zombie. Już się wydawało, że zmarł i trzeba zakopać, a on wstaje i mówi: hola, hola, będę dalej marszałkiem, nic się przecież wiekiego nie stało !
nikt2019.08.7 12:55
Widzę , matka Kurka zrobiła się nader aktywna i nie przebiera w słowach . Jeżeli ktoś z PO obierał społeczeństwo to w PiS był jeden wielki krzyk . A jeżeli robi to ktoś z PiS to........nic się nie stało Polacy , nic się nie stało . Mordują naszych i żerują na trupach . A skoro Polacy , zwolennicy PiS są tak zaślepieni i popierają takie okradanie ich przez własny obóz to co mnie to obchodzi ? Mają i będą mieli to na co zasługują . Ja nie popieram żadnej partii , gdyż każda z nich sięgała po wypracowane przeze mnie dobro . PiS zrobił to samo . A skoro inni pozwalają na to by ich okradano to co mnie do tego ? Ja buntuję się przeciwko temu , inni są bierni lub wręcz ( jak Matka Kurka ) popierają . Ja jestem Słowianką i razi mnie niesprawiedliwość i wykorzystywanie innych . On nie i jego to nie razi . Chyba , że są to przeciwnicy . Każdy z narodów żyjących w Polsce ma swoją mentalność .
6662019.08.7 12:54
PIS = KOOOORWY I ZŁODZIEJE !!!
Katarzyna2019.08.7 23:22
Jesteś "BESTIĄ"! Dlatego tak piszesz! Normalny człowiek tak nie napisałby! Wiesz przecież co oznaczają trzy szóstki! To diabelska szóstka ! Więc co po takim można się spodziewać !? Jak na diabła, to za słabo !! No ulżyj sobie ! Tyle tylko umiesz !? Tak pisząc ,jesteś z piekła rodem! W czym jesteś lepszy ! Udowodnij nam w czym, wulgarny blużnierco !
Urszula2019.08.7 12:47
Kto podłożył świnię Beacie Szydło? https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/ujawniono-plan-kierownictwa-pis-ws-beaty-szydlo/1zzcr7h?utm_source=plista&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_plista_n_desktop_fakt
Marta2019.08.7 12:32
Kochani poczytajcie..tak się wydawało kasę..i ani dziękuję ani przepraszam ani pocałuj w ...d...ę..to były czasy, a co a ludzie biedowali, dzieci głodowały, tamten rząd rozliczyć..a Tuska posadzić..czas najwyższy..tam miliony nasze się wydawało i było ok.. https://www.newsweek.pl/polska/donald-tusk-loty-warszawa-gdansk-rzadowy-embraer-175-premier-tusk/d2nke64
Papierz2019.08.7 12:00
W filmie WNIEBOWZIĘCI też latali, ale za swoje. I tym się różnią politycy PiSu od obrzępałów z filmu.
Krzysztof2019.08.7 10:47
Tusk latal glownie "czarterem" do Gdanska a nie luksusowym, nowoczesnym samolotem.... Druga sprawa, polecam sprobowac przejechac sie pociagiem bez biletu i tlumaczyc ze to i tak nie zwieksza kosztow bo pociag musi pojechac z puntku A do B tak czy siak. Trzecia sprawa, zaplacil cale 15k na Caritas. No do prawdy kosmiczna kwota. Nie ma to jak liczyc nasz samolot do przewozenia VIPow po cenach Rajanera i innych gowien przestworzy.
6662019.08.7 10:33
wielgucki już dawno powinni cie zaj...ć hooooooooju
Lennon2019.08.7 8:43
Matka Kurka budzi się powoli ze snu o Prawym i Sprawiedliwym państwie... Ciekawe, czy na moralnym kacu?
czarymary2019.08.7 8:36
Już zrozumiałem logikę piśdzielców i cały ten ubogi intelektualnie elektorat. Wychodzą z założenia,że jeśli ktoś kradł to im się również to należy. Tyle w temacie.
rozbawiony głupotą prymitywa lewaka2019.08.7 11:12
swoim bełkotem pokazałeś przygłupie tylko to, że twój lewacki łeb nadal NIC nie łapie
lolek kremowka2019.08.7 8:34
Po pierwsze - dlaczego Kuchciński pieniądze, które wziął z budrzetu państwa - po wykryciu afery oddał je na Caritaś? Powinien je oddać tam skąd wziął/ukradł. Po drugie dlaczego dorosły syn pana Kuchcińskiego, który pracuje w Warszawie mieszka w służbowym, darmowym mieszkaniu swego ojca?
Urszula2019.08.7 12:30
A czy aby na pewno oddał? Bo ci co wzięli nagrody bo "im sie należały" obiecali pieniądze dać na Caritas, ale nie dali. Caritas się teraz upomina.
Lennon2019.08.7 8:30
Kawał na dziś: Spotyka Kuchciński kolegę z PiS na korytarzu. Kolega pyta: Jak leci? Kuchciński: A sp****aj....
V732019.08.7 7:40
Nie ważne czy Tusk latał. Miała być dobra zmiana, nowe otwarcie. Prawda, uczciwość, transparentność oraz moralność. Co z tego że loty są prawnie nieuregulowane. Sama uczciwość nie pozwala tego wykorzystywać. Taki strzał przed wyborami ? BRAWO PIS !!! Sami się pogrzebiecie.
Jack Em2019.08.7 6:23
Ale co Tusk ,Kuchciński nie mieli prawa latać samolotami ? Tusk okradając Polskę , Kuchciński budując Polskę , czy te loty z rodzinami są zakazane przepisami ... jeżeli nie to odp..lcie się od nich !
ja2019.08.7 5:07
Zgadzam się z Matką Kurka względem sprawy Kuchcińskiego; My musimy być lepsi, czyści, ...od degeneratów z PO, SLD, Wiosny czy Nowoczesnej.... Bo inaczej jesteśmy nawet gorsi, udajemy prawych a robimy przekręty podobne do nich.
Alojzy Cedzidło2019.08.6 23:58
Ani mi w głowie polemizować z naszą ,,Matuchną " . Ma rację w 99.99 % ale ta jedna setna % nie daje mi spokoju . Marszałek złamał prawo czy nie złamał .? Złamał czy tylko przekroczył normy moralne , które PiS powinien przestrzegać?Zacznijmy od tego ,że guzik wiemy o sprawie (piszę . o sobie). Gdzie latał , po co latał . brał rodzinę , w tym żon,ę jako co ? Pierwszą Damę władzy ustawodawczej., czy jako turystkę ? Itd i tp . A my na podstawie tej wiedzy mówimy won MARSZAŁKU PiS przyznał ,coś tu nie gra do końca Bada sprawę A teraz druga strona medalu . O co tu biega . Strona atakująca ma na sumieniu Himalaje więcej . I co , nie ma o czym pisać niczego się bać ? Matuchno Szanowna . nic o tym ...? Minęło, .przedawnione ? Honor się nie ,,przedawnia ' tak jak u niektórych patriotyzm . Honor nigdy przeżytkiem nie będzie . Przynajmniej dla mnie . .
diki2019.08.6 23:55
problem jest taki czy sam marszałek latał prywatnie ? czego z artykułu się nie dowiedziałem bo jak nie latał prywatnie ... to problemu nie widzę
nikt2019.08.6 23:04
To się nazywa NADUŻYCIE WŁADZY i w służbach mundurowych leci się za to " na pysk " . A Sejm jest organem ustawodawczym więc jego Marszałek na co powinien wylecieć ? " Na dwa pyski " ?
stara Repelecka 2019.08.6 22:37
Ooo i Tatko Kogucik dumał, dumał i wydumał, ze nieładnie być złodziejem. Epokowe odkrycie.
nikt2019.08.6 22:25
Chwileczkę ..........Matko Kurka .W/g niego Marszałek owszem zawinił ale to tylko drobiazg , nic wielkiego Polityka jest sama w sobie brudna i działa demoralizująco . A więc niech do polityki nie pcha się człowiek o słabym charakterze i podatny na tę demoralizację . A jeżeli już złapie się go na kradzieży ( tak , okradł mnie , gdyż to za moje pieniądze woził siebie i swoją rodzinę w celach prywatnych a nie urzędowych ) to niech ma przynajmniej tyle godności i honoru by podać się do dymisji . Polityka jest zakłamana gdyż to wynika z istoty polityki . Czym innym jest jednak zwodzenie i mijanie się z prawdą wobec wyborców czy dyplomatów innych państw innych państw . A czym innym zwyczajna kradzież moich ciężko zarobionych pieniędzy polityka na swoje i rodziny zachcianki . Proszę nie mylić pojęć . Jeśli Tusk czy inny polityk z jakiejkolwiek partii latał w celach prywatnych jak Kuchciński to tak samo nazwę go złodziejem moich pieniędzy . Przywłaszczył je dla siebie a ja je przeznaczyłam np. na nowe drogi czy Służbę Zdrowia . To moje pieniądze i nie życzę sobie by ktoś z " wierchuszki " mnie w ten sposób okradał . Fakt , że je oddał niczego nie zmienia . Co do Balcerowicza , to widziałam co się działo i nazywam go człowiekiem super przekrętów . Jest jednym z największych szkodników Polski i powinien stanąć przed Trybunałem Stanu .
Urszula2019.08.6 23:03
Udowodnij że latał w celach prywatnych a nie urzędowych. Jeśli nie potrafisz to uważaj bo od kłamstwa tak ci ryja wykrzywi że sie w lustrze nie poznasz
Urszula2019.08.7 0:04
Weź sobie, kobieto, wymyśl inny nick. Imion masz od liku, choćby w kalendarzu. A jeśli już musisz posługiwać się moim nickiem to nie używaj wyrazów typu "ryja". Nikt nie ma obowiązku udowadniać komukolwiek, że Kuchciński latał prywatnie, ale ja ci odpiszę. Kuchciński latał samolotem na narty, na odpust, na weekend do domu, na swoją działkę, a dla żony zamówił specjalnie samolot na przelot z Rzeszowa do Wawy. " Jak wynika z dokumentów, do których dotarł portal tvn24.pl, szefowa gabinetu Marka Kuchcińskiego złożyła w lutym korektę zapotrzebowania lotów i zamówiła rejs, z którego miała skorzystać żona marszałka Sejmu. To zaprzecza słowom polityka, który zapewniał, że lot "nie był zamawiany". Czytaj czasami coś więcej niż wieści z Frondy i słuchaj innych, nie tylko radia Maryja.
nikt2019.08.7 0:51
Nie skomentuję tego gdyż szkoda słów . I nie rozumiem o co ci chodzi z tym nickiem . Używam go we Frondzie od kiedy zaczęłam komentować artykuły frondy , czyli od ok. półtora roku . Wcześniej ( teraz od czasu do czasu też ) w Interii . Na innych portalach miałam inny , ale styl pozostał ten sam . Nieraz kropka w kropkę to co napisałam słyszałam w mediach . Wielu rozpoznaje mnie po stylu i myślach przewodnich pomimo zmiany nicku . Tak , że nie mam niczego do ukrycia i zgoła nie wiem o co ci chodzi ? To tak w kwestii formalnej .
Urszula2019.08.7 15:55
Odpowiedź nie była do Ciebie czyli do kogoś z nickiem "Nikt" Była do osoby, która podszywa sie pode mnie pisząc jako "Urszula". To jej radziłam zmienić nick na inny bo przecież jest tyle innych imion. w każdym bądź razie jeśli "Urszula" bedzie bluzgać, chwalić PiS przy okazji opluwając innych to na pewno nie jestem ja.
Urszula2019.08.6 22:18
Ogrodnik dalej kłamie: " Lot żony Marka Kuchcińskiego był wcześniej zamówiony. Wbrew słowom marszałka z konferencji Jak wynika z dokumentów, do których dotarł portal tvn24.pl, szefowa gabinetu Marka Kuchcińskiego złożyła w lutym korektę zapotrzebowania lotów i zamówiła rejs, z którego miała skorzystać żona marszałka Sejmu. To zaprzecza słowom polityka, który zapewniał, że lot "nie był zamawiany".
Foster2019.08.7 20:26
Łże jak pies. Szkoda słów. Poziom przyuczonego ogrodnika.
Katolik2019.08.6 21:39
https://www.maszwplyw.pl/stop-nienawisci-wobec-chrzescijan-w-polsce-,95,k.html
Leon Napoleon2019.08.6 21:33
Szkoda, że Pan Marszałek Kuchciński zaniżył poziom... Wkurzające, ale tak jest. To nic, że tamci byli gorsi. Ci powinni być bardzo dobrzy. Porównywanie się do "tamtych" świadczy o bezradności. Nawet jeśli prawo nie zostało złamane. Rodzinę można wysłać rejsowym samolotem.
gracz2019.08.6 21:30
Ch.j z tuskiem,do qurwy nędzy,chodzi o "klasę i format " marszałka sejmu z PiS.Żebractwo,zawsze pie..olone ,żebractwo.Panie Kaczyński,liczba "błędów i wypaczeń"ludzi mianowanych przez pana ,wypełni niedługo widownię Sali Kongresowej.Waszą "polskę razem",PO "wyborach",ja który tak wam wierzyłem,mam głęboko we w d..,oczywiście chodzi o dłoń.
Wyborco!PlatformaObywatelskaToTwójSzwab!!!!!2019.08.6 22:23
graczu z powyższego wnioskuję że raczej wierzysz w wiecznie żywego lenina, a naszą Polskę rzeczywiście miałeś w d..
Papierz2019.08.7 12:03
Wasza Polska? Następny od koryta.
infor2019.08.6 21:22
Brawo Wielgucki. Myślę dokładnie identycznie. Kuchciński pokazał tylko że jest NIKIM od sytrony moralnej
Alojzy Cedzidło2019.08.7 23:10
,, inforku " , inforku " Dam ci ,, + " jak porównasz uczciwie moralności Tuska . Borusewicza z moralnością Kuchcińskiego. No i poszukasz np jaka jest różnica w km . pomiędzy Peru a Rzeszowem. Jestem za 100%-wym wyciągnięciem w tej sprawie karnych konsekwencji , ale karą za przewinienia mierzone jedną miarą , Bez ulgi.partyjnej .I na koniec .Wymiana Marszałka Sejmu przed wyborami za 2 miesiące to głupota . A jak Go Polacy od nowa wybiorą ?A was pogonią na śmietnik .
edi2019.08.6 21:16
BRAWO MARSZAŁEK Kuchciński !!!!!! BRAWO PIS !!!! A JA OSKARŻAM BOJÓWKI ideologii LGBT i ANTIFY - które jeżdżą od miasta do miasta I SIEJĄ ZAMIESZANIE !!!!!!!!!!!!
Wyborco!PlatformaObywatelskaToTwójSzwab!!!!!2019.08.6 20:59
Lewicowy ciemnogród żyjący urojeniami wnuka rabina z dziewietnastego wieku w ciągłej ekstazie. Ta marksistowska ciemnota uważa że marszałek sejmu powinien podróżować dyliżansem jak na dzikim zachodzie. A wtórują peowcscy złodzieje i stosują stary trik wrzeszcząc : Łapaj złodzieja . Tylko rudej poniemieckiej gnidzie wolno było latać do Gdańska na charatanie w gałe jako zasłużonemu folksdojczowi
Konfederata2019.08.6 20:55
Panie Kurka, sęk w tym że "wy" nie różnicie się od "tamtych" niczym. Tak długo czekaliście na dostęp do koryta, nogami przebieraliście, że teraz żrecie jak nienapasione wieprze i maciory. "Tamci" przy "was" to (4 lata temu nie do pomyślenia) jednak spora wstrzemięźliwość i dyskrecja w wyżeraniu. Jesteście debeściaki! Takich bezczelnych to jeszcze u koryta nie było! Daję 10/10.
trucker2019.08.7 2:46
Jeden to nie stado lewacki bejdoku.
doradca2019.08.7 11:10
masz wiedzę na poziomie lewackiego idioty, więc nie ośmieszaj się przygłupie takim bełkotem
AB2019.08.6 20:35
Krystalicznie czysta Kurka się odezwała! Takie było prawo i obyczaj w RP, że polityk mógł zabrać na pokład najbliższą rodzinę. W niektórych krajach Europy także jest taki obyczaj, tym bardziej, że nie zwiększa to kosztów lotu i nikt sie do tego nie czepia. NIE ZWIĘKSZA KOSZTÓW LOTU!! Kurka słyszała? Kiedyś dawno, dawno temu, za PRL płacono pracownikom za rozłąkę z rodziną. Niektórzy politycy pracują jak katorżnicy, marszałek sejmu na pewno nie ma dużo czasu na przebywanie z rodziną. Dla mnie nie ma nic w tym złego, że jeśli są wolne miejsca, marszałek - lecąc służbowo - zabierał żonę, tym bardziej, że z Warszawy do Rzeszowa jest duży kawał drogi. Oby tylko takie afery były w Polsce!!!
doradca2019.08.6 21:24
Swoim bełkotem pokazujesz tylko że też jesteś moralnym śmieciem, więc zamknij lepiej ryja i nie ośmieszaj się
K.O2019.08.7 13:53
AB ma racje !!!a smieciem jestes ty lewacko szmato
czarymary2019.08.7 8:38
Nie zwiększa kosztów lotu? Pos.rało cię? Masz elementarne braki z fizyki chłopie.
jozef2019.08.7 8:53
Podaj te kraje w Europie gdzie politycy zabierają rodziny. Jeszcze jedna sprawa, bycie posłem nie jest obowiązkiem, mógł dalej być ogrodnikiem.
Bizon2019.08.6 20:31
W 2015 roku głosowałem na PiS. Z góry zaznaczam, że nigdy nie oddałem głosu na PO i dziś po rozczarowaniu związanym z PiS jestem zwolennikiem Konfederacji. Ale muszę też podzielić się opinią o pewnej rzeczy. Obejrzałem wczoraj totalnie kuriozalny materiał o lotach Kuchcińskiego w Wiadomościach TVP, gdzie zrobiono wszystko, aby marszałka usprawiedliwić, odwrócić kota ogonem i pokazać, że to PO jest złe. Takiej propagandy, stronniczości, braku obiektywizmu, pluralizmu i niezależności nie było w TVP nawet pod rządami PO.
Ewa2019.08.8 7:21
współczuję ci - oglądaj więc TVN będziesz z pewnością mądrzejszy, nieźle wyprano ci rozum. Nie dziwię się Tuskowi że robił z wami co chciał. Polacy nic sie nie stało z pewnościął gupcy wam to wystarczyło.
szcze na PiS i rydzyka2019.08.6 20:31
''Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przed wszystkim słuchanie obywateli - to są zasady, którymi będziemy się kierować; koniec z arogancją władzy i koniec z pychą'' siedzę i płaczę ze wzruszenia przypominając sobie te słowa z exposé Beaty Szydło...
Spoko2019.08.6 20:43
Ty jełop, twój ojciec miał zielone papiery. Tak twierdzę, bo po kimż musiałeś odziedziczyć ten debilizm !
anonim2019.08.6 21:07
Po "kimź" ? Wy nawet pisać nie umiecie pisiory
trucker2019.08.7 2:44
A masz czym szczac biedaczku ?
MariaK2019.08.6 20:28
Lataj bezpiecznie. Nadaję ci imię Jastrząb!
lolek kremowka2019.08.7 8:35
Awiator, który jest bardzo zalatany
Foster2019.08.6 20:10
Pewnie Kuchciński przyczynił się do przegrania przez PIS wyborów.parlamentarnych. Bardzo źle to wygląda. Dawno nie słyszałem z ust polityków partii rządzącej tyle łgarstw.
xx2019.08.6 20:21
Tym bardziej że 4 lata go kryli. A teraz ściemniają jak dzieci. Wyrafinowane szmaty. :)
pastuszek 2019.08.7 12:53
Gnojku zamilcz!!!
Ewa2019.08.8 7:16
Dawno nie widziałam takiej hipokryzji w opozycji. Przeciwnie Kuchciński zwiększy przewagę, na loty Tuska nikt nie zwracał uwagi i nikt nie wyrażal sprzeciwu kiedy do samolotu wsiadała jego córka z chłopakiem. Teraz lawina podłości. I ja mam coś takiego popierać? Mam dołączyć do ujadających kundli ? Marcinkiewicz tez mieszkał z synem i nikt nie widzial w tym problemu.
pisie k\\305\\202amczuchy2019.08.6 20:04
usk latał sam ! Po drugie nawet przez @ kadencje nie wylatał tyle ile Kuchciński Nie mówiac już o braniu kilometrówek
AB2019.08.6 20:18
Sam? Nawet córka z chłopakiem latała z tatusiem. I to nie raz. Obliczono, że wylatał ponad 2 mln zł.
CIPAK2019.08.6 21:00
Tusk - Tuskiem, a Cyrankiewicz też kradł!!! A w USA - to biją murzynów!!
Jan2019.08.6 20:34
pasażer lecący z Tuskiem do Gdańska lobbował w pewnej kwestii na co Tusk mu odpowiedział ale mi mówili że wy to jesteście MAFIA - polecm tasmy SOWY
infor2019.08.6 21:23
Przestań przygłupie - tuskomatoł latał na każdy weekend do domu i jeszcze na mecze
zmiecz2019.08.7 1:51
Kradziez jest kradzieza i nie jest istotne, czy zlodziej ukradl 1 zotowke czy milion zlotych. Czy ukradl sam czy pospolu z rodzina. Zlodziej jest zlodziejem i nie powinien w zadnym przypadku pelnic funkcji spolecznych a tym bardziej rzadowych.
edi2019.08.7 13:30
Sory, jest istotne ile się ukradnie. Ukradniesz mało, siedzisz. Ukradniesz dużo, wychodzisz i cię przepraszają za naruszenie dobrego imienia.
polak2019.08.7 8:49
tussk to przeciez niemiec który realizował niemiecką politykę. z kim ty to wszystko porównujesz?????
zdumiony głupotą lewaka2019.08.7 11:09
masz wiedzę na poziomie lewackiego idioty, więc się nie ośmieszaj
Jax2019.08.8 20:00
Aaaa uja tobie