05.07.20, 08:50Fot. materiały prasowe

Męski Różaniec w Krakowie. Modląc się, wynagradzali Matce Boskiej za bluźnierstwa i zniewagi

Kraków odpowiedział na wezwanie Maryi.

"Oto, o jaką pokutę i modlitwę prosi dziś Pan i czego żąda: modlitwa i pokuta publiczna i wspólna, połączona z zerwaniem z grzechem".

Te słowa z Dzienniczka Siostry Łucji dos Santos przytoczył ksiądz Krzysztof Czapla 4 lipca podczas homilii na Męskim Różańcu w Krakowie." Zrozumcie więc, jaki głęboki sens ma to co robicie" - mówił do licznie zgromadzonych w kościele św. Barbary mężczyzn.

Po raz kolejny krakowianie zamanifestowali publicznie swą wiarę i przywiązanie do Jezusa i Maryi. Po mszy św. i adoracji Najświętszego Sakramentu przeszli przez Rynek Główny modląc się litanją do św. Józefa . Następnie, już na Placu Mariackim na kolanach odmówili różaniec. " To już tradycja, nasz obowiązek i potrzeba serca by odpowiadać na wezwanie Maryi z Fatimy "- mówi jeden z uczestników.

"Matka Najświętsza jest Tą, która ożywia wiarę w duchu, ufność w duszy, zapala płomień dobroci w sercu. Matka Boża dotyka obojętnych, oświeca ślepych, pociąga niewierzących”- czytamy także w Dzienniczku siostry Łucji. Wierząc mocno w takie właśnie działanie Maryi mężczyźni co miesiąc spotykają się na modlitwie w Krakowie, by wynagradzać Matce za bluźnierstwa i zniewagi. Tym razem tłumnie przybyli też najmłodsi Wojownicy Maryi. Wielu ojców przyprowadziło dziś swoich synów. Był wśród nich dziewięcioletni Franek, który w ubiegłym miesiącu przyjął Pierwszą Komunię Świętą.

Męski Różaniec odbywa się co miesiąc w wielu miastach Polski a także za jej granicami, wszędzie tam, gdzie przebywają Polacy, w Wilnie, Chicago. Prężnie rozwija się też w Londynie. " Oby było nas jak najwięcej. Modlitwa zmienia na lepsze świat, nasze rodziny i nas. Ratuje nawet najgorszych grzeszników. Dla Boga nie ma przecież nic niemożliwego "- dodaje jeden z uczestników.

Infomacja prasowa

Komentarze

Anna2020.07.6 12:20
Dziękuję Panu Bogu za tych wspaniałych mężczyzn. Oby ich było jak najwięcej!
Natalja Siwiec2020.07.6 10:24
Homoseksualne rozrywki zwiezionych mężczyzn.
Kubary2020.07.6 9:44
Cała Polska z Wami, Uczestnicy ŚWIĘTEGO RÓŻAŃCA z innych miast pozdrawiają. Tylko Chrystus i Najświętsza Panna Maryja Niepokalanie Poczęta, zawsze z nami.
henio2020.07.6 11:39
Cała Polska? Pisz lepiej za siebie.
***2020.07.6 14:42
Dobrze pisze. Ciebie nikt nie zalicza do Polaków.
Teresa Z...2020.07.6 1:42
Jak widzę Waszą Modlitwę na Różańcu, to "miód na moje serce" ! To budujące ! Nie rezygnujcie z tego! Jesteście wspaniali, namawiajcie następnych! Potrzeba nam w Polsce takich Modlitw! DAJECIE WSPANIAŁY PRZYKŁAD DLA DZIECI I NA CAŁĄ POLSKĘ ! CHWAŁA WAM ZA TO !
Obserwator2020.07.6 0:03
Jestem pełen podziwu dla Waszej odważnej Modlitwy. Osobiście nie mam takiej odwagi.
Anonim2020.07.6 1:13
Życzę Ci,żebyś nabrał odwagi i w sierpniu dołączył .
Niejestemrobotem2020.07.5 23:28
Tak czytam tu komentarze i niestety nic się nie zmienia. Katolicy obrażają niewierzących, mienią się lepszymi, twierdzą, że tylko ci, którzy takie akcje popierają to prawdziwi Polacy, mężczyźni, ludzie, a reszta to hołota i w ogóle, a kilku trolli dodaje im pożywki. Jak zwykle. Trochę to smutne, że taki już jest podział, że nie potrafimy rozmawiać ze sobą. A co gorsza jest coraz gorzej, przynajmniej na tej stronie. Na Frondę kiedyś wszedłem, żeby poczytać, co myślą ludzie o innych poglądach niż ja, może trochę podyskutować, poznać inny punkt widzenia. I o dziwo zdarzyło mi się na forum odbyć kilka ciekawych wymian zdań. Ale od jakiegoś czasu na tej stronie artykuły to nachalna propaganda polityczna, ludzie uważający się za katolików jedyne co to plują nienawiścią, nie ma na forum normalnych dyskusji, tylko pyskówki, nie mam zamiaru zniżać się do tego poziomu. Także to ostatni komentarz, który napisałem ja. Pozdrawiam, zarówno tych, którzy się ze mną zgadzali, jak i tych, którzy nie zgadzali, ale potrafili kulturalnie rozmawiać, przedstawiać swoje racje.
Marzena2020.07.6 0:21
" Niejestemrobotem" Przykro mi że tak myślisz! Ale to kłamstwo! Przecież jest zupełnie odwrotnie! Wystarczy poczytać nawet w tym artykule jakie obelgi śmiesz sypać na Boga i Maryję, Lechu Keller /oczywiście w 90% jesteś w innych nickach/! Raz jako niby-katolik, obrażając lewaków, raz jako Żyd na katolików! Teraz też coś mi mówi na 99%, że znów się podszywasz, pisząc ten wpis! Tak Lechu Keller-Krawczyk, były SB-ku" ateisto..dumny geju..."., "katolicka kretynizacja polski" , itd...itd..! W tym artykule jest jego bardzo dużo twojego formatu wpisów! Oczywiście w innych nickach! Są te same zwroty i słowa, te same obelgi na Boga, Maryję ! Nikt tak nie pisze, tylko ty ! Tak więc nie wierzę w to co piszesz we wpisie! Kiedyś ten wpis i to samo już pisałeś! Więc śmiem przypuszczać, że jesteś tym Lechem K.....! Ale coż pytałeś, to odpowiadam! Ja mam świetną pamięć wzrokową, mimo lat ! Pamiętam wszystkie twoje fatalne wpisy, obelgi, a nawet to, czym się " wstrętnie chwaliłeś" kilka m-cy temu! Jesteś moim feralnym, "pseudo-ulubieńcem"! Mam cię zawsze " na widelcu"....!
Cool2020.07.6 9:29
Chyba masz problem ze zrozumieniem treści komentzrzy.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.6 6:32
Trzymaj się ciepło, nie rezygnuj ze swoich ideałów, chroń swoje wartości i nie zmieniaj się. :)
Jadwiga2020.07.5 23:25
""hool"..vel Keller !To samo już pisałeś wcześniej! Że też ci sie nie znudziło!? Aż tak bardzo jesteś na usługach Złego..! Wspólczuję ci, biedny, nieszczęśliwy człowieku! Przytoczę Słowa Matki Bożej Fatimskiej! ..." JESTEM NAJŚWIĘTSZĄ PANNĄ RÓŻAŃCOWĄ. PRZYSZŁAM UPOMNIEĆ LUDZKOSĆ, ABY ZMIENIŁA ŻYCIE I NIE ZASMUCAłA BOGA CIĘŻKIMI GRZECHAMI. NIECH LUDZIE ODMAWIAJĄ RÓŻANIEC I POKUTUJĄ ZA GRZECHY...." PAN JEZUS TO SAMO MÓWIŁ :..."NAWRACAJCIE SIE I WIERZCIE W EWANGELIĘ..."/Mk I, 14-15/. Niestety wielu nie chciało sie nawrócić! Ci żli nadał robili żle i bardzo źle, czego powodem był wybuch I i II Wojny!
Ado2020.07.5 23:06
A teraz pytnie biblijne. czyja modlitwa trafi do Nieba? "Panie grzeszę ciężko, wybacz mi i mnie podobonym", czy; "Panie, wybaczy tym grzesznikom i racz powstrzymac karę. Dzięi, że nie jestem, jak oni" Koszulki panów ze zdjęcia, to raczej dumne, faryzejskie frędzle niż pokutne wdzienie
Anonim2020.07.5 23:39
Ci panowie modlą się najpierw za siebie jako pierwszych grzeszników ,bo mają świadomość swoich słabościi grzeszności i wynagradzają Panu Bogu za swoje grzechy i dopiero za grzechy innych ,tak ,że ta modlitwa na pewno do Nieba dotrze . Koszulki panów odnoszą się do ich wiary ,co jest w nich złego ?
Kazek2020.07.6 1:01
Anonimie"! To wszystko jest piękne! Nic nie ma złego! Modlitwa jest piękna i Koszulki też! Tu o to chodzi, temu " niby-Ado", że on próbuje i chce z każdej strony ugryżć nasz KK, nawet wtedy, gdy jest wszystko super! Tym bardziej go wtedy boli, bo sam jest znanym tu wśród nas ateistą...i się wścieka na każdą Modlitwę, a szczególnie na Różaniec...!
Anonim2020.07.6 1:11
Kazek, masz rację ,ich modlitwa bardzo boli ,a to znaczy ,że jest skuteczna ,bo inaczej by była im obojętna . Brawo dla tych meżczyzn i wszystkich innych,którzy modlą się w wielu innych miastach .
Kazek2020.07.6 1:54
Anonimie"! Jak to miło czytać twój normalny wpis. Tu jest wszędzie tyle wulgaryzmów i obelg, szczególnie przez tego jednego ateistę..., który ma wielkie upodobania do krzywdzenia dzieci . Pewnie wiesz, że chodzi tu o Lecha Kellera / jest w wielu nickach/.
Anonim2020.07.6 8:36
Wiem ,mi też przykro czytać te wulgaryzmy ,ale wierzę ,ze i on ma jeszcze szanse na nawrócenie.
Krzysztof2020.07.5 22:36
Samotni onaniści,ale to dobrze bo nie grzeszą grzechem ciężkim z kobietami.
Anonim2020.07.5 23:00
Twój komentarz tylko świadczy o twojej głupocie Krzysztofie .Bardzo to prostackie,typowe dla ludzi bez wartości.
hool2020.07.5 22:35
różaniec sprowadza nieszczęście...ponieważ to Coś co się objawia to nie Matka Boża a diabeł z pięknym licem...dlatego ofiaruje cykliczny różaniec jak cykliczne jest piekło...po Fatimie były 2 wojny światowe...ci faceci ściągną nieszczęście na Kraków
Anonim2020.07.5 23:02
Żebyś słuchał tego co mówiła Maryja to byś tych bzdur nie pisał .
Jadwiga Anna K.2020.07.5 23:44
"hool" ! Proszę Ciebie Boże i Maryjo, uzdrów tego człowieka na Duszy! Nie wierzę, że on wie co pisze! Jest chyba opętany!? Diabeł bardzo boi się Różańca i Maryi, bo wie że to Maryja jego ostatecznie zwycięży! Dlatego tak bardzo bluźni i wścieka się na tą myśl ....! ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE, WSPOMAGAJ NAS W WALCE, APRZECIW NIEGODZIWOŚCIOM I ZASADZKOM ZŁEGO DUCHA BĄDŹ NASZĄ OBRONĄ! OBY GO BÓG POGROMIĆ RACZYŁ, POKORNIE O TO PROSIMY! A TY WODZU ZASTĘPÓW NIEBIESKICH, SZATANA I INNE DUCHY ZŁE, KTÓRE NA ZGUBĘ DUSZ LUDZKICH PO TYM ŚWIECIE KRĄŻĄ , MOCĄ BOŻĄ STRĄĆ DO PIEKŁA ! A M E N !
Renata2020.07.5 19:48
Wspaniali mężczyżni, Bogu niech będą dzięki za tak wspaniałych Polaków.
Młody2020.07.5 18:09
Hahaha klecza i modlą się nie wiadomo do czego. W sumie można ich uznać za atrakcje turystyczna.
ole2020.07.5 18:18
Młody i głupi-zdarza się.
ELKA2020.07.5 22:24
ole" ....Czym ty się popisujesz? JESTEŚ MIERNY! PRZECIEŻ JESTEŚ STARY I JAKŻE... GŁUPI ! A PRZEZ CAŁE ŻYCIE NIE ZMĄDRZAŁES ! MŁODZI MAJĄ CZAS, ZMĄDRZEJĄ ! SPOKO...W TWOJE SLADY NIE PÓJDĄ! hahaha....!
ole2020.07.6 9:41
Zmądrzenia to im życzę z całego serca, oby tylko nie cofnęli się w rozwoju do twojego poziomu i nie utknęli jak ty na dnie szamba moralnego.
Jagoda2020.07.5 22:41
Nazywaj sobie "młody gnojku" jak chcesz! Nic tym nie wskurasz! Widać, że się wściekasz i lejesz jad ! Tak samo o tym piszesz co miesiąc, od kiedy odmawiają CI WSPANIALI MĘŹCZYŹNI Męski Różaniec ! Jest ich co miesiąc więcej! No, dalej pisz i lej swoją wściekłość ! TWÓJ EFEKT JEST ODWROTNY! BĘDZIE ICH CORAZ WIĘCEJ ! TAKI RÓŻANIEC ZACZYNA BYĆ TRADYCJĄ NAWET W INNYCH KRAJACH, JAK PISZĄ! JEST TO PUBLICZNA MANIFESTACJA NASZEJ WIARY W BOGA I PRZYWIĄZANIE DO PANA JEZUSA I MARYI ! WYŚMIEWAJĄC NAS I BOGA, SZKODZISZ SOBIE ! Oj, chłopie będziesz miał zapłacone za te obelgi! Przekonasz się ! Nie straszę......
Anonim2020.07.5 22:49
Oni wiedzą do kogo się modlą .A ty młody i głupi,może kiedyś zmądrzejesz, życzę ci tego
Polak2020.07.5 16:49
Co ciekawe, od kilku lat przy każdej takiej akcji pokazujecie ten sam zestaw zdjęć. Czyżby nawet na takie akcje nie udawało się zbierać sekciarzy?
Anonim2020.07.5 22:52
Od kilku lat ? Dowiedz się od kiedy jest męski różaniec zanim napiszesz swoje ,,mądrości ''
WANDA2020.07.6 0:42
"Nie Polaku"!!!! Piszesz teraz bezczelnie jako "Polak", nie będąc nim, tylko Żydem, L. Kellerem! Nie uważasz, że to jest dziwne ?? Żaden Polak , nawet nie bardzo wierzący w ten sposób nie napisałby! Tchórzu, tak ciężko napisać ci było swoje imię i nazwisko, tylko zasłaniać się "Polakiem" ?? Powtarzasz się! Kogo chcesz oszukać? Nas? Nic z tego ! A na przyszłość radzę podnieść tyłek i jechać samemu do Krakowa! Pobawisz się w reportera i zrobisz zdjęcia, SEKCIARZU! Innych sekciarzy nie znam! Nie ten adres, nie ten Portal! Więc strzałka do swoich pedziów, czekają tam na ciebie, tyle anonsów wstawiasz!
antoni.s2020.07.5 15:31
Ewa,tysiąc lat to tylko dziesięć razy tyle ile lat mają nierzadko dziarscy stulatkowie,to tyle co nic,ten czas nie zmienia faktu że to właśnie ideologia katolicyzmu jest dla naszego narodu napływowym,obcym kulturowo,zatrutym jadem fałszu,przemocą narzuconym naszym przodkom kultem.Wykorzenienie rdzennie słowiańskich,pochodzących z tej ziemi wierzeń naszych dziadów,mimo że wypalanych ogniem i żelazem tak naprawdę nigdy się nie udało,ci co się troszeczkę orientują w temacie wiedzą że ogromna część świąt w obrządku katolicyzmu została zapożyczona z tradycyjnych starosłowiańskich wierzeń ludzi którzy na tej ziemi żyli od tysięcy lat i w różnych częściach polski przetrwała po dziś dzień.
Ewa2020.07.5 18:16
Zawsze możesz wrócić do lasu, ociosać sobie drzewo, wyryć gębę z czterech stron świata i czcić jakiego Światowida czy Peruna albo diabła Borutę. Tylko ofiary musisz im nosić z Biedronki, bo w lesie nie wolno każdemu polować. Bóg Stwórca, który w I-szej kolejności objawił się Izraelitom, bo od kogoś musiał zacząć, by wznowić z człowiekiem więź - jest Jedynym, a Jezus jest obrazem Boga Ojca, czy Bóg Miłości i Dobroci ci nie odpowiada ?
antoni.s2020.07.5 22:02
No niepotrzebnie zaczynałem,twoja religia jest lepsza od religii naszych przodków.
Wojtek Polak2020.07.5 23:02
religią Polaków i ich przodków jest Katolicyzm a twoich przodków przywiezionych na ruskich czołgach i ich bałwanów mamy w głębokim poważaniu.
Irek2020.07.6 0:53
Antoni s." A tak konkretnie , to co zostało zaporzyczone, jakie tradycje? O czym piszesz?Coś uogólniasz? Piszesz chyba, tak aby pisać!? Chętnie z tobą podyskutuję ! To mój "konik"!
Wojtek Polak2020.07.5 15:07
widać że czerfonoa-tęczofą zarazę bierze wściekłość na widok ludzi modlących się. taka to ich natura nienawiść do wszystkiego co Polskie normalne nienawiść do kultury tradycji. tak to się dzieję ze zdziczałymi ludźmi bez narodu stają się bez pańskimi zlewaczałymi kundelkami. kolejna lewacka rewolucja ohydy i spustoszenia przy pomocy lumpen-feliatu.
Wojtek Polak2020.07.5 15:23
a tak na marginesie... obciągał ktoś dziś jakiemuś księdzu? mnie dziś tylko proboszcz po mszy porządnie zerżnął w dopala, nie byłem przygotowany na anala i opsrałem mu prącie które później musiałem zlizać.
Wojtek Polak2020.07.5 22:52
ty naprawdę jesteś zwyrodniała obciągać księdzu biorąc hajs a potem twierdzisz i latasz po tefałenach że cię molestował. ty masz zboczony łeb. i nie podszywaj się ruro pode mnie.
Jan2020.07.5 12:41
Bóg zapłać za świadectwo wiary!
Jan2020.07.5 15:10
i dobrze że dzieci uczestniczą w Modlitwach księża będą mieli co ruchać na zakrystiach, ja też ruchałem dzieci ale zewzględu na wiek już mogę popatrzeć tylko, Szczęść Boże Alleluja i od tyłu.......
Anonim2020.07.5 22:55
Jesteś chory psychicznie .
antoni.s2020.07.5 12:17
W zdecydowanej większości śą to ludzie którzy w ten sposób wołają o pomoc,świat wokół nich mimo rozpaczliwych wysiłków kościoła pędzi naprzód,a oni nie mogą się w tym odnależć,żal że w swoje frustracje wplątują dzieci,może kiedyś zrozumieją[zrozumią?] jaką krzywdę im wyrządzają,nie potępiam ich,raczej im współczuję.
Anonim2020.07.5 13:34
To ty swoje flustracje wylewasz na Frondzie .
Albert2020.07.5 14:05
Wylewa "co", ty katoprawacki analfabeto?
Anonim2020.07.5 15:49
O pożytkach z literówek. 1.Fluss (język niemiecki)= rzeka; 2.fłūs (język wilamowski) = rzeka; 3. flus (język maltański) = pieniądze; 4. flu (język angielski) = influenca; 5. influentia (łacina) = wpływ. "Flu-stracja" dużo bardziej kojarzy się z 'wylewaniem', płynnością, niż 'fru-stracja', nieprawdaż?
Albert2020.07.5 16:56
L i R leżą po przeciwnych stronach klawiatury. Nie da się zrobić w ten sposób literówki. Takie bajeczki to sobie możesz wciskać na swoim kółku różańcowym katoprawacki analfabeto.
Anonim2020.07.5 23:12
Albercik tego nie pojmuje drogi Anonimie ,to dla niego za trudne .On zna tylko klawiatutę,bo to jego praca zarobkowa..
Wiesiek2020.07.6 1:37
O, ALBERCIK" odezwał się! Lechu Keller, dawno tego nicku nie używałeś,! ? A cóż tak cię wkurzyło pedo-lewaku, że nazwałeś "katoprawackim analfabetą"? WIDAĆ, ŻE ZABRAKŁO CI ARGUMENTÓW I W TAKI SPOSÓB CHCIAŁEŚ SIĘ SAM ROZŁADOWAĆ, CZY MOŻE "DOWARTOŚCIOWAĆ" ? STARE TWOJE CHWYTY! TAK SIĘ SKŁADA, ŻE JA I WIELU Z NAS WOLI BYĆ NAWET NAZYWANYM PRZEZ CIEBIE "katoprawakiem", niż być pedałem, deprawującym dzieci! Chyba nie zaprzeczysz temu , czym się chwaliłeś ze szczegółami?? Prawda? Poza tym, kto z nas chciałby być, tak jak ty SB-kiem!? Tego się też nie zaprzesz, bo jesteś zarejestrowany w IPN! Zbyt dużo o tobie wiemy, Lechu, vel Albercie.....vel. "dumny...g...", że nie wspomnę już o dzieciach siostry! Jak to było...?
Anonim2020.07.6 12:15
Wiesiu ,pisz na temat i o porze w której masz jaśniejszy umysł,noc jest od spania,no chyba że masz nocną zmianę.
Alicja2020.07.5 12:07
Wspaniali mężczyźni! Prawdziwi rycerze Niepokalanej! Króluj nam Chryste i Ty Maryjo Matko Królowo Polski Króluj nam!
Alicja2020.07.5 12:14
Dodam też że jestem lesbijką i z chęcią zabawiła bym się z Maryją w jakimś dżakuzi possałabym jej łechtaczkę oraz pobawiła jej cycuszkami doprowadzając do Boskiego orgazmu jakiego nawet nie miała podczas zwiastowania! na samą myśl już mam mokro w kroczu...
Anonim2020.07.5 13:39
To tylko świadczy ,że homoseksualizm to zaburzenie psychiczne .
Dell2020.07.5 14:31
Czyli da się leczyć. I nie można go sobie "wybrać". Dziękujemy Alicjo!
Krzysztof2020.07.5 22:40
Czyli większość księży homo ma zaburzenia psychiczne i odprawia msze.Bredzisz.
Anonim2020.07.5 23:24
Nie bredzę,stwiedzam fakt ,po wyznaniu fantazji erotycznych lesbijki Alicji .Księża w większości nie są homoseksualni wbrew twojej opini tak ,ze tym się nie martw .
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.5 11:45
XXI wiek a tu taki ciemnogród wypełzł na chodniki i jak robale toczą się po chodnikach i na dodatek wciągają w ten debilizm dzieci! Czemu nie pełzają z nimi wszystkie te pedofilne rydzyki ,jędraszewskie i innego klesze gowna?
GejuMój2020.07.5 11:20
Panowie! Gejowski sex zapobiega ABORCJI! Ssijcie pały dla Jezusa!!!
Dell2020.07.5 15:50
Nie bluźnij.
Albert2020.07.5 10:43
Kolejny marsz równości. Tym razem udział wzięli upośledzeni intelektualnie.
Anonim2020.07.5 13:37
Powtarzasz się,jesteś nudny .
Anonim2020.07.5 9:48
Kraków to bardzo bogate i różnorodne miasto, taki mikrokosmos. Ciągle będziemy zaskakiwani, najlepiej wyraził to Mickiewicz: „Naród nasz jak lawa/ z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa/ Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi/ Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi”
Ewa2020.07.5 9:30
I to jest KRAKÓW- piękny, wierny Bogu, Prawdzie i Ojczyźnie. A równolegle jest krakówek-wykolejony, pogubiony, zatruty jadem napływowego, obcego kulturowo i genetycznie barbarzyńskiego nasienia.
Aga Dziedzic ❤️ 🌼2020.07.5 10:03
Nie, Kraków to też Lajkonik (Turek na koniu), to pogańskie Wianki i żydowskie Szalom na Szerokiej, to kolorowa, również tęczowa, młodzież na plantach i w ogródkach piwnych, to studenci z różnych stron świata, artyści, muzyce, pisarze, poeci, to Jama Michalikowa pełna skandalizujących, pikantnych historii, to nawet Nowa Huta, wszystko to jest Kraków, nie żaden krakówek, jakby chciał nie lubiany w swoim mieście PAD.
pat2020.07.5 10:32
Marność nad marnościami, wszystko marność. Wszystko marność i gonienie za wiatrem. Któż jak Bóg ?
Anonim2020.07.5 11:26
a ty zydóweczka od szalom? A dooopy za ile dajesz na ryku w Krakowie?
Dell2020.07.5 16:14
Co wnoszą obelgi? Pogarda wraca. Jak każde zło. Chamski język buduje bariery trudne do pokonania. Po 12 -nie nitrasuj.
Niejestemrobotem2020.07.5 23:15
Czy Wy katolicy, bo zakładam, że nią jesteś, nie potraficie nawet jednej wypowiedzi napisać bez hejtu i pogardy do inaczej myślących? A później zdziwienie, ale jak to, czemu ludzie nie lubią Kościoła i wierzących? A właśnie temu. Że nawet przy takiej nikomu nieszkodzącej z założenia akcji musi się znaleźć pośród Was ktoś kto na siłę będzie propagować jad i nienawiść. I na siłę będzie dzielił naród, na lepszych i gorszych.
Gusła2020.07.5 9:26
W wolnym kraju, dopóki nie łamiesz prawa, wolno ci wykonywać nawet najgłupsze gusła i obrzędy. Tylko tych dzieciaków trochę szkoda, mogłyby w tym czasie w piłkę pograć. Ale dorosną, zmądrzeją...
Jestem w Kościele2020.07.5 11:03
Ależ się w Tobie gotuje. Aż już wytrzymać nie możesz.
Cool2020.07.5 17:44
Można nawet z gołym tyłkiem obnosić sie ze swoimi dewiacjami! ... tyle, że ci, to już raczej nie zmądrzeją.
Dell2020.07.5 14:21
Ciekawe jak sobie radził Cristiano (CR7)? Za bramki dziękuje Panu Bogu, czyli musiał (i musi) mieć dla Niego czas poza boiskiem, a wygląda na to, że ów czas poświęcony Jemu nie przeszkodził mu w osiągnięciu futbolowych wyżyn. Myślę, że jest tak - czas poświęcony Panu Bogu, Pan Bóg "zwraca" przydając umiejętności. Cristiano jest tylko pierwszym z brzegu przykładem...
Foster2020.07.5 9:08
XXI wiek.
Styki2020.07.5 9:49
Co z tego? Bedzie XXII wiek i bedzie rozaniec a Ciebie juz moze nie.
Anonim2020.07.5 13:42
Bóg był ,jest i będzie ,wiek nie ma nic do tego .
Dell2020.07.5 16:09
Fakt - był i będzie. Ale ta liczba (XXI) ma znaczenie - wskazuje na czas kiedy Syn Boży był wśród nas. Swoją drogą to niesamowite, jak trwale się ten moment zapisał w naszej tradycji - bezbożnicy nie są w stanie narzucić innej rachuby czasu. Choć próbowali we Francji. Inną rzeczą, która mnie zdumiewa jest fakt, że sowietom nie udało się zastąpić w kalendarzu słowa 'waskriesienie' na oznaczenie niedzieli. 'Waskriesienie' to 'wskrzeszenie', 'zmartwychwstanie'... Dziękuję Ci, Panie Boże.
Seks kamerki2020.07.5 9:06
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Jestem w Kościele2020.07.5 11:05
Nieczystość to ze wszystkich grzechów najczęstsza przyczyna potępienia.
Tuturutu2020.07.5 12:38
To zależy w co się wierzy. Można na przykład ulaskawic pedofila i i iść do nieba.
Anonim2020.07.5 13:44
Owszem ,każdy grzesznik ma szansę na Niebo o ile się nawróci i odpokutuje ,ty też .
Foster2020.07.6 15:19
Morderstwo można wybaczyć - co ?