20.10.20, 18:52Fot. screenshot - YouTube (Fundacja Pro Tv)

Michał Sz. znowu napada na furgonetkę Pro-Prawo do Życia

Aktywista LGBT Michał Sz. pseudonim Margot wraz z Natalią Broniarczyk i Karoliną Więckiewicz, które odpowiadają za nielegalną dystrybucję pigułek poronnych i namawianie Polek do aborcji, zablokował furgonetkę Fundacji Pro-Prawo do życia na środku ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Na agresywną i niebezpieczną sytuację przez ponad 40 minut nie reagowała policja.

Fundacja Pro-Prawo do życia rozpoczęła dziś kampanię "Stop biznesowi śmierci". Na ulice polskich miast wyruszył samochód, który pokazuje, jak wyglądają ofiary aborcji farmakologicznej dokonywanych za pomocą pigułek i wskazuje osoby odpowiedzialne za te przestępstwa w Polsce.

Są to m.in. Justyna Wydrzyńska, Natalia Broniarczyk i Karolina Więckiewicz - trzy kobiety, które same nazywają siebie "Aborcyjny Dream Team", czyli aborcyjna drużyna marzeń. Mówią same o sobie, że: "połączyła nas absolutnie aborcyjna fascynacja" a ich celem jest, jak mówi Broniarczyk: "żeby było jak najwięcej osób, które sobie pomagają w aborcji, żeby to się stało po prostu, znowu to powiem i znowu będzie skandal: hobby. Czyli co lubisz robić? Lubię pomagać innym osobom w aborcjach."

Aborcyjny Dream Team pośredniczy w nielegalnym w świetle polskiego prawa procederze handlu pigułkami poronnymi a jego członkowie namawiają Polki do aborcji z ich użyciem, co również jest przestępstwem. W internecie wiele jest świadectw kobiet, które połknęły zamówione od nich pigułki:

"To już koniec... boże dziewczyny, siedzę i wyję.... ono miało główkę, rączki, nóżki... widziałam je dokładnie, czułam, jak wychodziło... jestem przerażona (...) masakra jakaś to wszystko (…) nigdy więcej tego nie chcę, nigdy. Mam poczucie winy."

Kampania "Stop biznesowi śmierci" ma na celu informowanie Polaków na temat tego czym jest aborcja pigułkowa oraz zainteresowanie organów ścigania osobami, które stoją za tym nielegalnym w Polsce procederem. Na furgonetce, która wyjechała dziś na ulice, można zobaczyć zdjęcia członków Aborcyjnego Dream Team zestawione ze zdjęciem dzieci-ofiar pigułek. Auto momentalnie zostało zaatakowane przez aktywistów aborcyjnych oraz LGBT.

Natalia Broniarczyk i Karolina Więckiewicz, których zdjęcia zestawiono z fotografiami ofiar aborcji, weszły przed maskę pojazdu Fundacji na środku ruchliwej ulicy w centrum Warszawy. Razem z nimi byli inni aktywiści aborcyjni i LGBT, których zachowanie spowodowało zagrożenie dla postronnych osób.

Szybko dołączył do nich Michał Szutowicz pseudonim Margot, który kilka miesięcy temu pobił wolontariusza Fundacji Pro-Prawo do życia jadącego furgonetką informującą Polaków na temat ideologii LGBT. Dzisiaj Margot, który został zwolniony z aresztu, kładł się na masce auta utrudniając przejazd i zachowywał się agresywnie wobec postronnych osób. W pewnym momencie zrobiło się naprawdę niebezpiecznie.

W grupie blokujących auto znalazł się jeszcze inny agresywny mężczyzna, który zaczął szarpać się z osobą blokującą dostęp do drzwi pasażera samochodu Fundacji. Wolontariusze siedzący w aucie kilka razy próbowali wzywać policję informując, że czują się zagrożeni. Przypominali także dyspozytorowi niedawną napaść Margota na pojazd, ponaglając prośby o natychmiastowy przyjazd policji. To jednak nie następowało.

W pobliżu całego zajścia zaparkował patrol straży miejskiej, który jednak... szybko odjechał i zostawił wolontariuszy Fundacji na pastwę chuliganów. Funkcjonariusze policji zjawili się na miejscu dopiero po ok. 40 minutach. Przez ten czas dwoje działaczy Fundacji czekało zamkniętych w pojeździe otoczonym przez agresywnych aborcjonistów i aktywistów LGBT. Zaraz potem doszło do szokującej sytuacji.

Policjanci próbowali grzecznie prosić członków Aborcyjnego Dream Team oraz Michała Szutowicza ps. Margot, który właśnie wyszedł z aresztu i wciąż czeka na proces z powodu pobicia wolontariusza Fundacji, o odsunięcie się sprzed maski furgonetki. To oczywiście nie pomagało, gdyż nawet wobec obecności służb mundurowych napastnicy nie zamierzali się cofnąć. Dopiero po dłuższej chwili przyjechały kolejne patrole policji a funkcjonariusze za pomocą delikatnego przepychania (!) usunęli napastników z pasa ruchu. Gdy auto odjechało, jeden z nich próbował jeszcze kilka razy w niebezpieczny sposób wjeżdżać pod maskę na środku ulicy Marszałkowskiej.

"Przestępczość aborcyjna w Polsce kwitnie. W tej chwili nikt nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci są zabijane we własnych domach przez własne matki. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że pigułki aborcyjne można w polskim internecie kupić bez żadnego wysiłku. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za to, że aborcja jest promowana w polskich mediach, na portalach społecznościowych i na forach internetowych. Matki zabijają własne dzieci używając środków poronnych i zależnie od tego w jakim wieku jest dziecko, spuszczają zwłoki w toalecie albo wrzucają do worków na śmieci i wyrzucają do kontenerów albo zakopują w ziemi" – mówi przedstawicielka Fundacji Anna Szczerbata, która brała udział w dzisiejszej akcji. "Po dzisiejszych wydarzeniach widać wyraźnie, że służby nie kwapią się do interwencji wobec członków aborcyjnej mafii nawet gdy ci wychodzą na ulice dokonywać aktów agresji i prowokować niebezpieczne dla innych sytuacje w centrum miasta" - dodaje Szczerbata.

Fundacja zapowiada kolejne działania i dalsze jazdy furgonetki, która pokazuje jak wygląda aborcja pigułkowa i kto stoi za tym procederem."

 

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Komentarze

Moly2020.10.22 0:37
To nie sa zadni "pro-zycie".To sa agitatorzy , trobiacy po ulicach miast brudne tresci. Ktore podzeguja- juz podane na przemoc -watachy. To jest oraganizacja" agints- zycie; " againts-milosc", "againts - wszystko co jest szlachetne i godne". Rozsiewanie brzydoty i zlosci jest ich specjalnoscia.
Tys mam moły, ale nie narzekam2020.10.22 9:31
Cóż brzydkiego miałoby być dla Ciebie w wyskrobaniu sobie dziecka? Ja myślę, że Ci co mordują własne dzieci to nawet z jakimś niezdrowym podnieceniem patrzą jak krew niewinnych sączy się z bilbordu.
Rema2020.10.21 19:58
Dlaczego ten psychol jest na wolności?
Loki2020.10.21 19:56
Podziwiam wolontariuszy prolife za opanowanie i cierpliwość, nie wiem czy bym wytrzymał i nie roztrzaskałbym facjaty temu szczurkowi.
Steve2020.10.21 12:34
Te panie to demony śmierci. Jak kobieta która rodzi dziecko może dopuszczać się jego morderstwa? Do końca życia sumienie nie pozwoli jej o tym zapomnieć, jeśli i sumienia nie zabije.
czekista2020.10.21 8:40
A moze mu po prostu napesrdolic>.
violencja2020.10.21 22:29
Czekisto, tak kiedyś załatwiali sprawy mężczyzni. Mężczyżni z pokolenia mojego ojca i męża:)Syna chyba też , ale już nie każdy.
Krzysiek2020.10.21 8:10
Po takiej interwencji Policji: komendant główny - won, minister spraw wewnętrznych - won. Co tu w Polsce jest prawo dżungli, że można bezkarnie napadać ludzi na ulicy?
Jakub2020.10.21 13:42
A co na to nasz miły koordynator służb, sądownictwa, prokuratury, świeżo mianowany Jaroslav K. i jego premier a także PAD? Co jego ciota Moskal, postać z wyglądu obrzydliwa i bełkocąca od rzeczy?
Anonim2020.10.21 6:06
"Michał Sz. znowu napada na furgonetkę Pro-Prawo do Życia"; liczy, że w anclu dobiorą Mu się do doopy?!!!
Czym jest ?2020.10.20 23:35
Dewiant i wykolejeniec z tego coś określanego jako Margot .
Piotr2020.10.20 22:55
To miłe, że Fundacja Pro reklamuje Aborcyjny Dream Team - ta inicjatywa zasługuje na wsparcie.
mir2020.10.20 22:31
Program 4-4-0 dla każdego.
🆃🅴🆂🆃🅴🆁2020.10.20 22:27
Portal pana Grzesika chyli się ku UPADKOWI jak kiedyś rebelya.pl.
Wojtek Polak2020.10.20 22:14
Dajcie pokój furgonetkom Ordo Bzduris. Niech się kompromitują same sobie. Na ulicach, gdzie nikt ich nie prosił.
abc2020.10.21 7:38
zlepku komórek nie odzywaj się.
moly2020.10.22 0:42
Zeby to byla furgonetka ordo bzdurdis: to cokolwiek. Ale oni propaguja niebezpieczne tresci. Dolegwaja oliwy do - i tak juz dobrze rozpalonego- ognia niecheci w Polsce. To jest niewiarygodne ze maja prawo jezdzic po polskich ulicacach i propagowac tresci niezgodne z konstytucja kraju. Powiedzilabym: jazda do Watykanu ale tam chyba tez by ich juz nie chcial.
kolesia2020.10.20 21:27
furgonetka podburza do łamania obowiązującego prawa...odbiera kobietom prawo do obrony koniecznej przed zagrażającą ciążą....to patologia aby nosić dziecko odmóżdżone całą ciążę i nagle dostać np. wylewu lub zawału...to jest poniżej godności ludzkiej, to jest uwłaczające!
abc2020.10.21 7:40
to trzeba było się nie szlajać z każdym chętnym
ЯΣПDΣЯ2020.10.20 21:04
Piemont i Lombardia mocno zakażone.
ʀɛռɖɛʀ2020.10.20 20:59
— Gdzie moje wina, gdzie są ku*wa moje wina? — Wszystko widziałem. Świadek je chowa.
Witamy jehowych na katolickim forum!2020.10.20 20:54
Też i adwentystów Dnia Siódmego i mormonów z Kościoła Chrystusa Dnia Ostatnich.
mir2020.10.20 20:31
i to coś mówi o równości
Polak2020.10.20 20:22
Nie "napada", tylko broni Polskę przed prototalitarnym zwierzęciem w furgonetce, skoro policja wymiguje się od pełnienia swoich obowiązków.
Olej - ostatni dumny zomowiec2020.10.20 20:22
U nas na Białorusi to jest NIE DO POMYŚLENIA. Strzelamy, pałujemy ... Spokuj pracy socjalstycznej musi być!
Prawda w oczy2020.10.20 20:21
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" pedofilia, zoofilia, koprofilia
Jakub2020.10.21 13:47
To sodomia by użyć terminu biblijnego. Dlaczego tak tego nie nazywacie? Przeczytajcie sobie w Piśmie świętym o Sodomie i Gomorze.
Olej2020.10.20 20:13
Policja nie reagowała 40 minut ? A co ma robić jak za chwilę go wypuszczą i jeszcze obsmarują, w gazecie ,,w'' że go oprawcy poturbowali i zamachnęli się na wolność poglądów. Ambiwalencja podległej władzy wykonawczej, sądowniczej ma swoje źródło w asekuracji na przyszłość i obawach z ,,kim się tańczy'' żeby potem nie dostać w łeb za nadgorliwość. Takie mamy państewko. I ono wciąż jest własnością jednych a powinnością drugich. Ten stan dwoistości wciąż trwa.
Biblijnie wierzący2020.10.20 20:05
Pamiętajmy, że takich ludzi, jak ten człowiek mamy błogosławić. Modlić się za niego. Jeżeli w stronę tego człowieka kierujemy nienawiść, złość, pogardę to spychamy go w ten sposób w jeszcze większą ciemność, niż teraz w niej tkwi. Pan Jezus nakazał, polecił nam błogosławić takich ludzi dlatego, że to jest jedyne wyjście, aby mu pomóc. Nie ma innego wyjścia, jeżeli chcemy mu pomóc. Człowiek, który decyduje się popierać tego typu ruchy, bardzo daleko odbiegł w swoim sumieniu i sercu od wartości, które są w Biblii. Bardzo daleko jest od Boga. Nie jest świadomy tego, jaką wartością, cudem jest życie, myślę, że cudu swojego życia również nie zauważa i nie wie, że każdy jego oddech jest darem od Boga. Nie ma do Niego należytego szacunku. Tkwi w ciemności po prostu. A ciemność, nawet najgorszą, jest w stanie zmienić jedynie Światłość. Nie istnieje inny sposób. Pamiętajmy o tym, ilekroć zdecydujemy się wylewać pod adresem tego człowieka następny stos pomyj...
Witamy jehowych na katolickim forum!2020.10.20 20:19
Jak już Fronda ma stado parchów to dlaczego nie jehowych!
Biblijnie wierzący2020.10.20 20:29
Witam również. Nie jestem Świadkiem Jehowy.
Jesteś jesteś!2020.10.20 20:33
Was na kilometr poczuć można! Co wstydzisz się, wypierasz się?
Biblijnie wierzący2020.10.20 20:38
Jestem uczniem Jezusa Chrystusa.
Oko za oko, ząb za ząb!!!2020.10.20 20:27
a co to za sekta " Biblijnie wierzący" ??
Biblijnie wierzący2020.10.20 20:30
Uczeń Jezusa Chrystusa.
Jakub2020.10.21 14:04
Sprawa tego człowieka i jemu podobnych, prawdopodobnie wymaga egzorcyzmu. Głaskanie po główce i użalanie się nic nie pomoże. Czasem trzeba trzasnąć by otrzeźwieli. W całej sprawie sodomii czuć na milę diabła, dlatego też mają ochronę od zdiablonej pokomunistycznej milicji i innych służb i polityków. KRK powinien odprawiać modlitwy o uwolnienie z rozeznawaniem za tych ludzi, jednak ich zniewolenie nie jest na tyle silne by nie mogli wołać o pomoc. To ich własny wybór doprowadził ich do tego stanu. W tej całej sprawie promowania sodomii, aborcji i innych dewiacji powinni tak duchowni jak i grupy modlitewne a nawet indywidualni wierzący modlić się też na różańcu do św. Michała Archanioła.
violencja2020.10.21 22:32
Biblijny , oddałam go Matce :)
Husarz2020.10.20 20:02
Jakakolwiec tolerancja powinna nie istniec dla tego typu bandytow. Poblazanie tylko ich rozjusza i rozochoca. Cos u nas nadal sady sa bardziej za niepraworzadnoscia, bo prawo jest jasne. Czemu wiec ten typ jeszcze nie siedzi. Dawniej to rozwiazywano tego typu zachowanie szybko, tanio i skutecznie : zasadzano baty na gole posladki w miejscu publicznym. Juz po kilku bylby wyleczony.
york2020.10.20 19:56
wladzo pisowska wy tchurze niemyte co sie dzieje czy juz upadek anarchia na ulicach, tak sie boicie brukseli albo innych pedalow ,co jest grane?
póki co CASTA Nostra2020.10.20 20:32
to NIE władza, a sąd za kraty wsadza!!
"ᴊᴇʙᴀᴄ ꜰᴜʀɢᴏɴᴇᴛᴋɪ" - Ale jak?2020.10.20 19:54
W rurę wydechową? Z silnikiem włączonym czy nie ? Co te LGBT nie wymyśli! Uważaj obywatelu jak parkujesz, LGBT wyrucha ci VW na postoju!
abc2020.10.21 7:47
człowieku masz chyba wiele na sumieniu że oburzasz się furgonetką z napisem.
Krakus2020.10.20 19:47
Jestem dumny z mojej legitymacji PZPR, jestem dumny, że byłem pomocny SB, jestem dumny, że jestem prawie najważniejszy w B'nai B'rith – Loża Polin, że jestem skompromitowanym moralistą, że NIE MAM za grosz godności .... I nazywam sie prof. doktor Jan Hertrich-Woleński
𝖏𝖚𝖙𝖊𝖗2020.10.20 19:47
ᴊᴇʙᴀᴄ ꜰᴜʀɢᴏɴᴇᴛᴋɪ ᴘʀᴏ-ʟɪꜰᴇ ɪ ᴘʀᴏ-ᴠᴏᴏ.
An2020.10.20 20:43
No popatrzcie, zboczeńcy z LGBT już z furgonetkami chcą kopulować.
Po 11 ...2020.10.20 19:43
Kard. Dziwisz w TVN24 ... ale jaja. Ten głąb tak się "broni": Jestem dobrym człowiekiem, mam sumienie. Jeślibym wiedział cokolwiek o przestępstwach, to na pewno bym zareagował. Skoro nie zareagowałem, to znaczy, że nie wiedziałem. Proste? Proste. Ale bezczelny typ....
Po 11 ...2020.10.20 20:00
Ten wywiad to była masakra JPII. Zgoda na ten wywiad to najgłupsza decyzja polskiego KK od wielu, wielu lat.
Anonim2020.10.20 20:04
Chodzi ci o "przestępcze sprzeciwianie się Człowiekom LGBT dobierającym się do masowego zgwałcania dzieci w polskich szkołach pod płaszczykiem seksedukacji wg wskazań pedofila A. Kinseya"?
Po 11 ...2020.10.20 20:10
Ty to nawet od Dziwisza jesteś głupszy.
2 Tm2020.10.21 5:06
czy ten sam Ratzinger nie kanonizował JPII...nie daje Ci to do myślenia ???? Przecież gdyby wiedział to by nie kanonizował.....
abc2020.10.21 7:51
lewacy, Prawda o JPII się obroni,a wy stosujecie na razie pomówienia bez dowodów.
klaus2020.10.20 19:43
najbardziej ciekawi mnie postawa polskiej policji działa szybko jesli np. ktos zrobi cos w kosciele reakcja natychmiastowa, nawet z przerwaniem mszy, a tu pełny luzik brak reakcji czy rzad czeka na czas kiedy sami katolicy zaczna się bronić nie tylko przed policją ale i bandziorami jak na razie bandziorom nic się nie dzieje mamy typowe państwo z dykty, prosze przypomniec sobie jak było za PO pała, kule gumowe, zimny prysznic,siad na nodze od stołka i ok. a teraz ciamajdan w całej krasie bo dewiantom stanie się krzywda.
Jan Radziszewski oraz2020.10.20 19:39
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
Trupia Voń Prezesa2020.10.20 19:39
jak ciężarówka z ciężarówką, wan z wanem, autko za autkiem, rower… a nie to nie… ______________________________________________________________________________________________________ https://postimg.cc/RJ5SsYKT
matis892020.10.20 19:35
Brawo lewacki PIS który wspiera satanistyczny, masoński i apokaliptyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii. Lewacki PIS od dawna wspiera LZPKNTB.
to nie są ludzie - to ideologie2020.10.20 19:30
LGBT i pro life to terroryści, zorganizowane grypy przestępcze i kwintesencja zamordyzmu prawnego jaki chcą nam narzucić. Za Pawlaka było w Polsce najnormalniej.
gumowa kaczka2020.10.20 19:27
sami wariaci po obu stronach
Waarnemer2020.10.20 21:20
Tak to wyglądało. A w środku furgonetka z Pro-Liferami :)
Dziennikarz TVN2020.10.20 19:26
Co się człowiek po tych mediach nie na lata. Pravda Wyborcza dała mi ten warunek ponownego przyjęcia w poczet swoich dziennikarzy bym posrrał gdzie się da. Nawet z ryzykiem dostania w mordę. Ale czego się nie robi dla Pravdy Wyborczej.
An2020.10.20 19:24
Zboczeńcy są bardzo "tolerancyjni". Niech by mi taki pedałek w ręce wpadł...
Suweren2020.10.20 19:21
Dziś będzie niepoprawny, seksistowski żart dla rozuźnienia: "wraz z Natalią Broniarczyk i Karoliną Więckiewicz". Zachodzi pytanie: czy któraś z Pań jest na zdjęciu?
Suweren2020.10.20 19:28
Chyba jednak nie umiem w żarty.
Speirrdalaj Adaś, antek, Krakusie2020.10.20 19:28
stoliczkowy do swego nudnego syfu.
Suweren2020.10.20 19:29
Ach to ty, błażnie homoniepewny i kryptospragniony. Now I get it!
Now I get it!2020.10.20 19:38
I'm sure you do, but where first? In the rectum or in between lips, the so-called deep throat fuck. DIsgusting old queer.
Suweren2020.10.20 23:16
Sorry man, I`m not much into. Have fun just as you lykke every day.
Suweren2020.10.20 23:22
And, lest be frank, I know you`re not sure but very "siure".
Skoro zbok jest w W-wie chyba sam2020.10.20 19:18
będę musiał mu wpierrdol spuścić! Ale jest ryzyko HIV. Albo zadzwonię na Łazienkowską, do Legii.
Mathias2020.10.20 19:12
Nie mówcie już "my" o Polakach. Kto to zrobił, nie jest moim rodakiem. Ja uznaję Akt Intronizacji za wiążący mnie i moich prawdziwych Rodaków.