07.04.21, 18:21Fot. screenshot - YouTube (Towarzyszka Panienka)

Miller: Kaczyński nie przegra. To oczywiste

Europoseł Leszek Miller jest przekonany, że opozycja pomoże partii rządzącej w kwestii ratyfikacji Europejskiego Funduszu Odbudowy. Polityk przekonuje, że w tej kwestii Jarosław Kaczyński na pewno nie przegra.

W kwietniu Sejm zajmie się ratyfikacją decyzji o zwiększeniu zasobów własnych UE. To warunek rozpoczęcia realizacji unijnego Funduszu Odbudowy. W Zjednoczonej Prawicy ratyfikacji sprzeciwia się Solidarna Polska, która widzi w postanowieniach RE zagrożenie dla polskiej suwerenności. Najpewniej więc do przegłosowania ustawy Prawo i Sprawiedliwość będzie potrzebowało głosów opozycji. Europoseł Leszek Miller nie ma wątpliwości, że partia rządząca może na te głosy liczyć.

- „W tej sprawie Kaczyński nie przegra, bo poprze go opozycja. To jest oczywiste”

- powiedział były premier w programie „Newsroom” Wirtualnej Polski.

Podkreślił, że odrzucenie unijnego programu oznaczałoby ogromne straty dla wizerunku Polski na arenie UE. Gdyby polski Parlament odrzucił ustawę, pieniędzy z funduszu nie otrzymałyby też pozostałe państwa wspólnoty.

kak/wp.pl

Komentarze

borys wnuk wiesława i nikity2021.04.9 8:46
cóż za dzień po raz drugi zgadzam się z lewactwem, pierwszy raz za zwrot: Balcerowicz to Mengele polskiej gospodarki i tu też
Anonim vel AAATomek vel reszta bandy2021.04.7 20:30
Doszedłem do wniosku, że moim duchowym idolem jest… Adolf Hitler. Sam się zdumiałem, ale to fakt! A to ze względu na jego ważne słowa, które te wypowiedział na naradzie dowódców w przededniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Przecież ja (i moje wierne klony, jazgoczące kundelki szatana) nie robimy od lat na tym forum niczego innego! Zniszczyć Polskę! Zniszczyć Kościół! Zacytuję Hitlera: "Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. […] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni". Piękne, prawda? Jemu nie udało się Messerschmittami i Tygrysami, ale nam uda się aborcją i LGBT!!!
man.of.Stagira2021.04.7 19:37
Przecież Niemcy wyszły już z UE bo Trybunał Konstytucyjny zarządził, że Funduszu NIE będzie. // Co Wy tu na tej frondzie wypisujecie? Jak ma być bez Niemiec? hę?..
a POplatfusy to tankują tylko małpki2021.04.7 19:19
im wietrzna smuta, depresja, dehumanizacja i pogarda
Szlachetna i Charyzmatyczna Prawica2021.04.7 19:18
The Best
frycz2021.04.7 18:54
pis to ostatnie odwody czerwonych z magdalenki kiszczaka i jaruzelskiego dobrze się te czerwone qwy czerwonego pokraki z żoliborza maskowały teraz maski z czerwonych ryjów pisowskich opadły całe te barachło to 3rp i pół
Gudłaj Lesio Keller-Krawczyk chciał do USA2021.04.7 18:45
NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - - NIE DLA CIEBIE GUDŁAJU USA - NIGDY! - - -
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.7 18:42
71 letnia zajszczana ciota kaczyński nie przegra bo odkąd wypadł matce z doopy to jest genetycznym przegrywem!
Jak kretyn z kretynem2021.04.7 19:42
Masz kompleks na tle Kaczyńskiego - to niewyleczalne!
Karol2021.04.7 21:51
Zakompleksiony wypierdku mamuta wiem, ze chcialbys chociaz w jednym procencie byc takim jak Kaczynski, ale za wysko i nie doskoczysz - ot co !
tęczowy ormowiec2021.04.9 8:47
UWAGA !!!!!!!!!!!! Ściek z #SokzBuraka, OMIJAĆ TO (IP dla Służb) !!!!!!!!!!!!!!!!
matis89 - klik - kurwy kremlowskie2021.04.7 18:42
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Teraz chcą zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
matis89 - klik - kurwy kremlowskie2021.04.7 18:43
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
klik2021.04.7 18:34
Taki komentarz: Czesio 7 min. temu, "Oto 12 ważnych pytań i odpowiedzi przed podjęciem decyzji o szczepieniu: 01/ „Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę przestać nosić maskę (y)?” Rząd: „NIE” 02/„Jeśli się zaszczepię, czy restauracje, bary, szkoły, kluby fitness, salony fryzjerskie itp. Zostaną ponownie otwarte i czy ludzie będą mogli wrócić do pracy normalnie? Rząd:„ NIE ” 03/„Czy jeśli zaszczepię się, będę odporny na Covid?” Rząd: „Może. Nie wiemy dokładnie, ale prawdopodobnie nie”. 04/„Jeśli się zaszczepię, przynajmniej nie będę zaraźliwy dla innych – prawda?” Rząd: „NIE. Szczepionka nie zatrzymuje transmisji”. 05/„Jeśli zostanę zaszczepiony, jak długo potrwa szczepionka?” Rząd: „Nikt nie wie. Wszystkie„ szczepionki ”firmy Covid są nadal w fazie eksperymentalnej”. 06/„Jeśli zostanę zaszczepiony, czy mogę powstrzymać dystans społeczny?” Rząd: „NIE” 07/„Jeśli moi rodzice, dziadkowie i ja zostaną zaszczepieni, czy możemy się ponownie przytulić?” Rząd: „NIE” 08/”Więc jakie są korzyści z szczepienia?” Rząd: „Mając nadzieję, że wirus cię nie zabije”. 09/„Czy na pewno szczepionka nie zrani mnie ani nie zabije?” Rząd: „NIE” 10/„Jeśli statystycznie wirus mnie nie zabije (wskaźnik przeżycia 99,7%), dlaczego powinienem się zaszczepić?” Rząd: „Aby chronić innych”. 11/„Więc jeśli się zaszczepię, będę mógł chronić 100% osób, z którymi się stykam?” Rząd: „NIE” 12/„Jeśli doświadczę poważnych działań niepożądanych, skutków długoterminowych (wciąż nieznanych) lub umrę z powodu szczepionki, czy ja (lub moja rodzina) otrzymam odszkodowanie od producenta szczepionki lub rządu?” Rząd: „NIE – rząd i producenci szczepionek mają 100% zerowej odpowiedzialności za ten eksperymentalny lek”
klik2021.04.7 18:35
Cd. "Podsumowując, „szczepionka” Covid19 … Nie zapewnia odporności. Nie eliminuje wirusa. Nie zapobiega śmierci. Nie gwarantuje, że tego nie dostaniesz. Nie powstrzymuje Cię przed przekazywaniem go innym. Nie eliminuje konieczności zakazu podróżowania. Nie eliminuje potrzeby zamykania działalności. Nie eliminuje potrzeby blokad. Nie eliminuje konieczności maskowania. Jeśli po przeczytaniu tego nadal zdecydujesz się na „szczepionkę”… Jeśli chcesz, skopiuj, wklej i powtórz. Jeśli nie, ciesz się niesprawdzonym Jabłkiem i nie martw się o tych z nas, którzy tego nie chcą. W końcu jesteś bezpieczny, prawda?„ ... ... https://www.o2.pl/tag/koronawirus/