26.06.20, 08:30Screenshot Facebook - Mateusz Morawiecki

Mobilizacja! Premier: Walczmy o każdy głos

Żeby wygrać - trzeba dobrze wybrać!” pisze premier Mateusz Morawiecki na Facebooku publikując spot, w którym zachęca do głosowania na prezydenta Andrzeja Dudę.

[…] W najbliższą niedzielę proszę wszystkich Państwa o maksymalną mobilizację. Dla pomyślnej przyszłości Polski i powrotu do normalności! Dla wyjścia z kryzysu i naszych Rodzin!”

- apeluje premier Morawiecki.

We wspomnianym filmie mówi:

[…] wszystkich państwa proszę o maksymalną aktywność, maksymalną mobilizację wszędzie w tych wioskach, powiatach, gminach, miastach, gdzie jesteście, gdzie mieszkacie. Bądźmy razem z panem prezydentem”.

Podkreśla, że trzeba walczyć o każdy głos, walczyć o to aby zwyciężył prezydent Andrzej Duda.

Zwyciężymy!” - podkreśla Morawiecki.

dam/Facebook,Fronda.pl

Komentarze

Irena2020.06.26 10:55
@503. Też kiedyś będziesz w podeszłym wieku. Życzę, żeby miał kto ci podać szklankę wody. Nie śmiej się z czegoś, co się może obrócić przeciw tobie.
Agnieszka2020.06.26 9:24
Ten Pan to ostatnia osoba, która mogłaby mnie przekonać do zagłosowania na urzędującego prezydenta. Pali mu się pod tyłkiem bo wie, że jeśli Duda nie wygra to poleci pierwszy.
Walter2020.06.26 9:03
Andrzej Duda ośmiokrotnie złamał konstytucję, na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące jej artykuły: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Krytykował Unię Europejską za promowanie żarówek energooszczędnych, być może woli lampy naftowe. Jego prezydentura kosztowała budżet państwa ponad 880 mln zł. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Wolał rocznie 2 mld zł z budżetu państwa przeznaczyć na dotowanie telewizji tzw. "publicznej", a tak naprawdę pisowskiej, niż na leczenie onkologiczne. Na koszt państwa poleciał do Waszyngtony w czasie kampanii wyborczej, żeby zrobić sobie reklamę. Chciał przeprowadzić prezydenckie wybory korespondencyjne w dniu 10 maja 2020 r., które byłyby bardzo łatwe do sfałszowania.
Marian2020.06.26 8:53
Teraz gdy władze sprawuje PIS i Duda rozmawiamy o tym ile tysięcy amerykańskich żołnierzy przyjmiemy.Gdy przy władzy była PO i Komorowski rozmawialiśmy o tym ile tysięcy arabów przyjmiemy na utrzymanie.
5032020.06.26 9:02
Marian, ale ci żołnierze wyjeżdżają od was do nas. O co ci chodzi? Nie przyznajesz się do heimatu? Väterlandu?
Artur2020.06.26 8:47
Do działkowiczów powiem tak - wielu z nas ma działkę. Warto poświęcić ten dzień żeby stać nas było na wybudowanie altanki. Bo jak nie pójdziemy na wybory i pojedziemy grilować to wkrótce nam portfel bardzo zubożeje a my z nim. Prosimy, idźcie na wybory, zabierzcie rodzinę. Duża frekwencja to sukces Andrzeja Dudy - to sukces Polski i polskich rodzin. Jego porażka oznacza sukces gospodarki Niemiec, Tuska i George Sorosa.
5032020.06.26 8:41
Żeby wam ta geriatria z maskami na brodach dociągnęła do wyborów :)
katolicka kretynizacja polski2020.06.26 11:10
Wiecie że przy ul. Nowogrodzkiej w warszawie był w czasie niemieckiej okupacji słynny na cała Europę burdel dla oficerów SS?