11.02.19, 18:40Fot. Pixabay, CC 0

Nazwała transseksualistę mężczyzną. Została aresztowana na oczach dzieci

Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii. 38-letnia Kate Scottow została potraktowana jak przestępca i zatrzymana. Powód? Nazwała transseksualistę… mężczyzną.

Sprawę opisuje portal Daily Mail. Kobieta zatrzymana została na siedem godzin, zrobiono jej zdjęcia, pobrano DNA oraz odciski palców. Skonfiskowano także komórkę i laptopa. Wszystko to przez komentarz na Twitterze, w którym miała ona napisać, że transseksualna aktywistka Stephanie Hayden jest mężczyzną.

Kobieta poinformowała:

Aresztowało mnie w moim domu trzech oficerów. Stało się to w obecności mojej autystycznej 10-letniej córki i karmionego piersią 1,5-rocznego synka”.

Policja interweniowała po donosie Hayden. Sąd… zabronił odnoszenia się do niej jako do mężczyzny.

dam/TVP.Info,Fronda.pl

Komentarze

POLAK 2019.02.12 9:32
WB ZALEJE ICH WODA ..............OD TEGO LEWACTWA
Tylko prawda sie liczy.2019.02.12 8:17
Lewactwo i pedalstwo sa choroba umyslowa. Psychologia nie potrafi sobie z tym poradzic. aby nazywac wszystko prawidlowo i naukowo.Niestety ludzie sa teroryzowani przez partie zupelnie zlewaczone, ktore niestety w Sejmach sa zatwierdzone.Ale wolnosc slowa daje mnie i kazdemu, mozliwosc wypowiedzi, osobistej opini na te tematy.Dlatego oswiadczam, ze jestem homofobem i bardzo dobrze z tym sie czyje.
west2019.02.12 7:32
"Wolność to prawo do twierdzenia, że dwa dodać dwa równa się cztery. Z tego wynika reszta" G.Orwell
Jan Radziszewski2019.02.12 0:22
Auferetur Inferunt Insaniam vel Polak Ateista Dumny Gej vel ect. Pan 25.01 2019 "Kto świadomie sprzeciwia się Woli Bożej, kto nie dba o swoją duszę niszcząc ją tylko, ten otrzyma wyrok wiecznej pokuty, ten skazany będzie na wieczne męki, na piekło." ot tego Bożego wyroku nie ma odwołania Pamiętajcie rodzynki diabła " Bo Sąd Boży obejmuje każde rozumne stworzenie. Sąd taki przed wiekami mieli Aniołowie z każdego Chóru Anielskiego. Sąd ich był skrajnie surowy, bo poznanie ich było pełne. Inaczej jest osądzony każdy stworzony człowiek. Inaczej jest osadzony grzech popełniany świadomie, a inaczej jest grzech popełniany nieświadomie. Jeden i drugi będzie musiał być odpokutowany jak nie na ziemi, to na pewno w czyśćcu. Kto świadomie sprzeciwia się Woli Bożej, kto nie dba o swoją duszę niszcząc ją tylko, ten otrzyma wyrok wiecznej pokuty, ten skazany będzie na wieczne męki, na piekło.
bea2019.02.11 22:41
patologia jest patologia swiat bez Boga oglupial szalenstwo
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.11 22:57
Mrs Scottow pisała na Twitterze "zniesławiające" wiadomości o pannie Hayden. Używała kont pod dwoma nazwami, aby "nękać, zniesławiać i publikować obraźliwe i zniesławiające tweety" na temat panny Hayden, w tym odnoszące się do niej jako mężczyzny, stwierdzające, że była "rasistką, ksenofobem i oszustem" i kpiąc z niej jako "fałszywym prawnikiem". Takie zachowanie to Boski świat? Ludzie ogłupieliscie???
henio2019.02.12 9:31
panna Hayden??? Jaka panna??? Ludzie ogłupieliście???
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.12 11:15
https://www.edp24.co.uk/polopoly_fs/1.5726711!/image/image.jpg_gen/derivatives/landscape_630/image.jpg
Michał Pasierb2019.02.11 22:14
Każdy, nawet niezbyt wyedukowany absolwent biologii potwierdzi,że w KAŻDEJ komórce naszego ciała jest zawarta sekwencja genów świadcząca o naszej płci.I żadne operacje ,zabiegi kuracje czy zaklinanie rzeczywistości tego nie zmienią.Ani żadne ideologie.Koniec,kropka.Klamka zapadła. I można stwierdzić czy to są komórki należące do kobiety czy mężczyzny. W Anglii aresztują za mówienie prawdy. Nie daj BOŻE, żebyśmy obudzili się kiedyś w takim matrixie.... Mam nadzieję, że jednak nie...jesteśmy daleko mniej rozwinięci...
Maria Błaszczyk2019.02.11 22:41
Tylko że to, co nazywasz błędnie "płcią", to nie jest w naszym DNA. Otóż zdradzę Ci pewną wielką tajemnicę (posiadłam ja jako matka, rodząc dzieci). Jak się rodzi dziecko, to nikt ie robi mu badania DNA. Bynajmniej. Płeć rozpoznaje się na podstawie drugorzędnych cech płciowych, nie DNA (czyli "płci genetypowej"). Nazywamy to "płcią fenotypową". A one wcale nie musza być zgodne. Istnieją kobiety XY (np. z powodu braku genu SRY albo z powodu braku białka wiążącego testosteron), a także mężczyźni XX (np. syndrom de la Chapelle czy zespół niewrażliwości na androgeny). Możesz tupać nogą, ile wlezie. Ale to nie zmieni faktu, że płeć to bardzo skomplikowane, wielopoziomowe zjawisko. I na każdym z tych poziomów może dojść do niezgodności lub niebinarności. W przypadku transseskualizmu nizgodność występuje na poziomie psychicznym. Co nie znaczy, że jest czysto subiektywna. Wręcz przeciwnie. Mózgi tych osób są zbudowane nietypowo, a struktury wykazujące (normalnie) dymorfizm płciowy są charakterystyczne dla struktur płci psychicznej (a nie genotypowej, fenotypowej, gonadalnej, gonadoforycznej, hormonalnej czy metabolicznej. Człowiek nie ma najmniejszego wpływu na proporcje istoty szarej i białej w swoim mózgu. Ani na strukturę jądra łożyskowego prążka krańcowego czy trzeciego jądra śródmiąższowego podwzgórza przedniego. Znęcanie się nad ludźmi, bo mają mózg zbudowany nie w taki sposób, jakby ktoś sobie życzył, jest objawem atrofii człowieczeństwa.
Michał Pasierb2019.02.11 23:06
Doprawdy,niepotrzebnie się Pani(i) tak wysila.Znamy się na Frondzie nie od dziś, więc takie elaboraty żywcem wklejone z broszury LGBTQ+nie robią na mnie żadnego wrażenia. Z pewnością ma Pan(i) jakiś powód, że postępuje tak a nie inaczej. Nie mam zamiaru w to wnikać. Ale ostatnie zdanie pańskiego komentarza sugerujące znęcanie się nad kimś etc jest cokolwiek niefortunne, jeśli chodzi o moją osobę. Proszę więc uprzejmie, nie pisać do mnie więcej. Nigdy dotąd nie reagowałem na Pani (Pana) komentarze.Jest to pierwszy raz i zarazem ostatni
Maria Błaszczyk2019.02.11 23:28
Ale ja nie o "pańskiej osobie" pisałam, tylko o tej pani z artykułu. Niby z czego Pan wywnioskował coś takiego? A wysilam się tak z umiłowania do prawdy.
Michał Pasierb2019.02.11 23:44
Przepraszam,ale Fronda miesza komentarze. Poniżej jest mój dopisek do Pani z linkiem;nie musi Pani odpowiadać....Pozdrawiam
Waarnemer2019.02.11 23:20
Cieszę się, że napisała Pani wprost, że pomimo, iż płeć (na każdym poziomie) jest zdeterminowana (tak jak wszystkie cechy naszego organizmu) przez DNA, to mogą wystąpić różne zaburzenia rozwojowe. I na każdym z tych poziomów może dojść do niezgodności lub niebinarności - czyli zaburzeń. Jak Pani sama zauważyła - mózgi tych osób są zbudowane nietypowo, czyli posiadają zaburzenia rozwojowe. Stwierdza takze Pani, że w przypadku transseskualizmu niezgodność występuje na poziomie psychicznym, czyli po prostu są to osoby z zaburzeniami psychicznymi (kiedyś identyfikowano to schorzenie "gender dysphoria" czyli zaburzenie autoidentyfikacji płci). Zaburzenie. I nikt nikogo nie prześladuje, ale nie należy udawać, że zaburzenia są normą. To, że człowiek całkowicie ślepy nie może być kierowcą autobusu, to nie jest prześladowanie ani dyskryminacja tej osoby, ale zdrowy rozsądek i świadomość konsekwencji. Tak samo, małżeństwo to tylko związek mężczyzny i kobiety, a normą rozwojową jest tylko heteroseksualność, a reszta to zaburzenia. Nie jest to żadne prześladowanie osób z zaburzeniami dotyczącymi sfery płciowości tylko prosty fakt. Może Pani tupać nogą, ile wlezie. Ale to nie zmieni faktu, że zaburzenia pozostaną zaburzeniami, choćby nie wiem ile krzyku na ten temat podnoszono. Niestety, traktowanie zaburzeń jako normę bardzo szkodzi osobom dotkniętym tymi zaburzeniami...
Maria Błaszczyk2019.02.11 23:37
Owszem, tu sie prześladuje. Jeżeli ktoś zakłada fake konta, by kogoś zniesławiać, nękać, atakować itd - to jest prześladowanie. A o tym jset ten artykuł (tzn. w artykule tę informacę pominięto, trzeba znaleźć informację brytjskiej policji by się dowiedzieć, o co chodziło. I cos panu powie. Sama jestem nieneurotypowa. Jestem dość autystyczna, mam probemy z przetwarzaniem danych, jeśli zbyt wiele ich napływa, nadwrażliwość słuchową, węchową i dotykową i parę innych defektów. Wynagradzanych przez inne cechy - np. praktycznie niezaburzalną koncentrację, szybkie przetwarzanie liczb i innych danych w pamięci, emocjonalne zrównoważenie. Możemy uznać, że jest to zaburzenie. Tylko że nie powoduje cierpienia (poza sytuacjami, ze muszę pójść na przyjęcie). No więc nie chodze na przyjęcia w miarę możliwości. I piorę pościel co dwa dni. Tak samo jest z transseksualizmem. Wiele osób po uzgodnieniu płci (czyli, analogicznie, wyeliminowaniu przyjęć i nieświeżej pościeli) jest szczęśliwych. Nie cierpi z powodu żadnego zaburzenia. Problem rozwiązany. Chyba, że zdarzy się jakaś osoba pozbawiona empatii, nękająca taką osobę. To tym osobom szkodzi, nie traktowanie ich z szacunkiem i poszanowaniem ich godności.
Normalny człek2019.02.12 10:26
Może osoby z zaburzeniami sfery płciowości nie cierpią, ale na pewno cierpi społeczeństwo, ład prawny, moralność, życie duchowe i przede wszystkim dzieci, które mają nieszczęście znaleźć się w takim patologicznym środowisku...
Maria Błaszczyk2019.02.12 12:30
Na jeakiej podstawie to twierdzisz? Istnieje wiele społeczeństw,w tym tysiące lat starsze od naszego, gdzie te "zaburzenia" są postrzegane jako wariant normy. I nic się im złego (ani ich dzieciom) od tego nie dzieje. Nie mam pojęcia, skąd ten wniosek.
Michał Pasierb2019.02.11 23:33
http://pridenews.pl/wiadomosci/692-ranking-100-najbardziej-wplywowych-osob-na-spolecznosc-lgbt-w-polsce-w-2018-roku.html - Czy nazwisko osoby pod nr 72 coś Pani (Panu) mówi ?? - Nie oczekuję odpowiedzi; to nie moje klimaty.Bardzo współczuję tym, którzy mają problemy z tożsamością czy mają bliskich z takimi problemami ale insynuacje co do atrofii człowieczeństwa czy imputowanie okrucieństwa komukolwiek tak jak to było we wpisie do mnie, nie jest w porządku.
Maria Błaszczyk2019.02.12 0:39
Owszem, to mój tata, Wielokrotnie o tym na Frondzie pisałam, że moi rodzice są aktywistami LGBTQ, Nie ma powodu do współczucia. Mamy się świetnie, a nasze nazwisko pojawia się w tym kontekście od lat. Nie ma mowy o żadnych problemach - tylko aktywizmie na rzecz równości. A wypowiedź o atrofii człowieczeństwa oczywiście nie były na pański temat, tylko działalności osoby, którą pan bronił swym dość absurdallnym wpisem wskazującym na brak wiedzy o tym, czym jest płeć. Pan działalność pani Scottow broni - ja wręcz przeciwnie, uważam, że nękanie, zniesławianie i w ogóle przemocowe, okrutne zachowania wobec kogokolwiek są przejawem zaniku ludzkich cech. Uważa pan, że przestępcza działalność przeciwko innym osobom jest w porządku???
Michał Pasierb2019.02.12 2:05
Dziękuję za odpowiedź.Uważam ,że przestępcza działalność przeciwko innym osobom, czy inne przejawy braku miłości bliźniego są dla mnie nie do przyjęcia. Szanuję każdą osobę ,bez względu na jej przekonania i chyba Pani zauważyła ,że w moich komentarzach nie ma ataków ad personam w stosunku do kogokolwiek.Rzeczywiście,ma pani rację nie mam wiedzy na temat anomalii w tej sferze ,która dotyczy różnych zaburzeń rozwojowych,a które na szczęście są rzadkością ;być może teraz, niestety, zdarzają się częściej.Wszyscy jesteśmy równi ,co do godności w swoim człowieczeństwie. I nikt nikogo nie ma prawa poniżać ,czy szykanować z takich czy innych powodów.Ale na uprawianie przez niektóre środowiska LGTBQ+, agresywnej, nachalnej i wulgarnej propagandy nie może być zgody.Mam nadzieję, że Pani Tata taki nie jest i cieszę się,że stanowicie kochającą się rodzinę. Pozdrawiam
Lookacz2019.02.12 8:07
Akceptujesz i promujesz aborcję, a tu prawisz lewackie dyrdymały o szacunku, okrutnych zachowaniach i zniesławianiu ?! ... To zwyczajna hipokryzja, bo człowieczeństwo zaczyna się od prawa do życia!
Maria Błaszczyk2019.02.12 12:47
Nic nie wiem na temat tego, bym akceptowała (lub nie) aborcję. To jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycznych, nidgy nie wymagał mojej akceptacji. Podobnie jak amputacje czy chemioterapie. Z całą pewnością jej nie promuję. Wręcz przeciwnie - chciałabym, by aborcje były jak najrzadsze, więc nie wiem, czemu kłamiesz na mój temat. Ale na tyle szanuję innych ludzi, by uznawać, że mogą mieć różne opinie w tym zakresie. Natomiast człowieczeństwo i prawo dożycia to dwie zupełnie różne sprawy. Np. SJP tak to definiuje «natura ludzka, istotne pozytywne cechy człowieka» . Inne definicje mówią o wyróżnionym statusie moralnym. Żadna nie zahacza nawet o to, czym są zarodki i nie przypisuje im człowieczeństwa.
matis892019.02.12 13:12
Więc jasno wynika że popierasz aborcyjne zabijanie dzieci, aborcja jest dobra jak inne zabiegi medyczne. Hipokryzja.
Maria Błaszczyk2019.02.13 1:14
A amputacja jest dobra? Serio? Chciałbyś mieć coś amputowane?
Michał Pasierb2019.02.11 22:41
Moi drodzy ,nawet milion dislike'ów pod moim komentarzem nie przemieni prawdę w kłamstwo....
sade2019.02.11 21:52
Nie brak dewiantów na tym świecie !
bicz na prawactwo2019.02.11 21:57
czesc dewiancie
henio2019.02.12 9:21
Uderz w stół, a nożyce się odezwą :D
Andrzej Malik2019.02.11 20:39
...ale nawet wam się nie chciało sprawdzić, że jest to news z września ubiegłego roku?
sct2019.02.11 20:31
Mogła napisać "sick and perverted bastard" and "abomination before the eyes of God!".
na pohybel!2019.02.11 20:35
Obraziłaby Boga aprobującego homoseksualność
matis892019.02.11 20:09
To prawdziwa twarz gejowskolewackoateistyczna, czyli totalitaryzm, nowomowa z Orwella, przemoc i więzienia za to że ktoś nie uznaje ich totalitarnej nowomowy masońskiego oka wielkiego brata. Trzeba bronić Polskę przed tym lewackim szambem.
Maria Błaszczyk2019.02.11 22:25
Czyli uważasz, że wielokrotne szkalowanie z fakowych kont, obrażanie, zniesławianie jest w porządku (bo nie o to chodziło, że nazwała tę panią mężczyzną, tylko o długotrwałe nękanie....)
matis892019.02.11 23:15
Owszem chodzi o to że sodomici chcą zakazywać, prześladować, zamykać tych co ich zachowania uważają za zboczone lub złe, grzeszne. I to się właśnie dzieje. Facebook też stosuje komunistyczną cenzurę na ludzi którzy nie zgadzają się z gejowską nowomową. Ruch gejowski ma twarz prześladowcy i tyrana, przykładów fronda już podawała masę a to tylko jeden z nich.
Maria Błaszczyk2019.02.11 23:23
Komunistyczna cenzura polegająca na niedopuszczeniu do przemocy... Serio? Czemu chcesz koniecznie obrażać ludzi? Nikt Ci nie zabrania nazywać ich zachowań jakkolwiek. To, czego nie wolno, to nazwywać ludzi obelżywymi lub słowami identyfikować orientację z przestępstwem, np. pedofilią. Nie wolno też nękać - czyli zasypywać wiadomościami z fake kont, jak ta pani z artykułu. Wyobraź sobie, ze ja bym stworzyła kilka fake kont, tylko po to, by Cię nękać z powodu Twojej płci, oskarżać o bycie rasistą czy innym przestępcą. Uważasz to za właściwe z jakiegoś powodu?
matis892019.02.12 0:06
To właśnie reprezentujesz typową lewacką nienawiść. NIkogo tu nie obrażam, a na siłę mi to wciskasz, czyli stosujesz nienawiść. Co do obrażania to się zwróc ślepa do swoich lewakoateistycznych kolegów tu na Frondzie i mistrza w tym tutejszego sodomitę. Ani wiara, ani wiadomości, ani strona was nie interesują, gardzicie więc to co was przyciąga na katolickie strony to właśnie wasza nienawiść, nie umiecie zachować nawet za grosz kultury przychodząc w goście. Macie gdzieś nękanie i obrażanie, to co lewakom się naprawdę nie podoba to że katolik nazywa sodomię grzechem czyli złem, nie popiera tego i krytykuje. Więc nie mąć oczu. Sami nagminnie pedofilią podsumowujecie cały KK, kiedy w nim to głownie geje oszuści za nią odpowiadają. I tak, odkąd ruch gejowski wyciąga łapy po dzieci ma wpisaną pedofilię.
matis892019.02.11 23:19
Co do szaklowania, wyzwisk, języka z gejowskiej speluny to się zwróć tutaj do swojego kolegi sodomity, on jest w tym niekwestionowanym mistrzem na frondzie.
bogdanus2019.02.11 19:55
Jak się nie obronimy, to też nas czeka totalitaryzm lewicowo-liberalizm.
Andrzej2019.02.11 19:45
U nas w podobny sposób traktowane są osoby, które w nieprzychylny sposób wypowiadają się na Facebooku o Jarosławie Kaczyńskim: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=577612749421435&id=100015181450025
Jahu2019.02.11 19:49
Baranie, namawianie do morderstwa, porównujesz do nazwania kogoś mężczyzną?
Jahu2019.02.11 19:37
Ja p....e lewactwo to jednak jest ciężki stan umysłu..
Vistula 2019.02.11 19:37
Powiedz mi ‘dumny geju’ ty jestes ‘koronka’ czy ‘slupek’? A czy hemoroidy ci pomagaja w orgazmie, a moze starcza prostata ci daje rozkosz? Zwykla ciekawosc mr./ms. proud fudge packer.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.02.11 19:35
She also used accounts in two names to 'harass, defame, and publish derogatory and defamatory tweets' about Miss Hayden, including referring to her as male, stating she was 'racist, xenophobic and a crook' and mocking her as a 'fake lawyer'. Ona również, używała kont pod dwoma nazwami, aby "nękać, zniesławiać i publikować obraźliwe i zniesławiające tweety" na temat panny Hayden, w tym odnosząc się do niej jako mężczyzny, stwierdzając, że była "rasistką, ksenofobią i oszustem" i kpiąc z niej jak "fałszywy prawnik" Fronda jak zwykle manipuluje na maxa.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.11 19:23
Przyszły premier Polski Robert Biedroń będzie dziś gościem Moniki Olejnik w programie Kropka Nad I. Godzina 20:00 na kanale TVN24 zapraszamy!
izydor2019.02.11 20:02
Biedroń premier Burkina Faso ha ha.
Jan Radziszewski2019.02.11 19:19
Polak Ateista Dumny Gej vel Rey + Oj zboki marnie z tobą i tobą Będzie jak wpadniesz do jeziora ognia i siarki /Ap 20,15) Co myślisz że diabły was posadzą na złotych tronach w piekle tam ich mówiąc wprost NIE MA + Tak opisuje swój pobyt w zaświatach zmarła aktywistka komunistyczna z miasta Barnauł /ZSRR/ (...) PAN BÓG mówił dalej: "naprzykrzyło Mi się bluźnierstwo i grzeszne życie. Chciałem zetrzeć ją z powierzchni ziemi za karę, ale jej ojciec ubłagał MNIE." Dobroć mego rodzonego ojca: ciągłe jego modlitwy spowodowały MIŁOSIERDZIE BOŻE. Potem PAN BÓG powiedział: "Należy jej pokazać, na co zasłużyła". W mgnieniu oka znalazłam się w piekle. Po mnie zaczęły łazić straszliwe gady, ogniste języki, z języków leci ogień, inne gady wokół mnie Smród nieznośny, żmije wpijały się we mnie, zaczęły po mnie łazić robaki grubsze od palca, o długości na ćwierć palca ogony. Łaziły po mnie włażąc do otworu tylnego i przedniego, do uszu, nosa, ust Ból nie do zniesienia. Krzyczę wniebogłosy, lecz zmiłowania i żadnej pomocy znikąd. Zjawia się zmarła po spędzeniu płodu. Widzę, stoi kobieta i prosi BOGA o Miłosierdzie. ON powiedział: "Jak MNIE na ziemi nie uznawałaś, dzieci zabijałaś w łonie swoim, ludziom radziłaś nie rozmnażać "biedoty" - wam dzieci niepotrzebne a u mnie zbędnych nie ma. Daję wszystko wszystkim, wszystkiego starcza dla Mego Stworzenia. Wtedy Powiedział do mnie: "Dałem ci chorobę, żebyś pokutowała. Ty do końca bluźniłaś Mi. Teraz nie uznaję ciebie!". Zawirowało wszystko ze mną i poleciałam. Stamtąd buchnął smród, a Ziemia się wyrównała, bym mogła na nią patrzeć. Następnie zobaczyłam swoją Cerkiew, którą lżyłam. Kiedy otworzyły się drzwi, wyszedł duchowny w białej szacie. Wtedy BÓG zapytał: "Kto to jest ?" Odpowiedziałam: "To jest duchowny," A GŁOS mówił dalej: "A ty mówiłaś, że to nierób. Lecz on nie nierób tylko prawdziwy pasterz, nie zdrajca. Wiedz, że jakiego by nie był stopnia służy BOGU. Jeśli Ojciec Duchowny nie przeczyta, nie wypowie nad tobą modlitwy rozgrzeszenia to JA ci nie przebaczę," Widźcie więc Mądrale naruszający VI i IX Przykazanie że to czym dziś się chwalicie Będziecie mieli powiększone a tam Będzie pełno glist węży i różnego robactwa które będzie się wgryzać w wasze sex narządy z piekielną gorliwością diabłów ?A jak znacie się trochę na matematyce ich naprawdę mnogo jest 666 oktylionów diabłów tj 666 x10 /48 potęgi przeliczcie ilr diabłów wami się zajmie tzn podzielcie tę liczbę na ok 30 miliardów tj tj 30 x 10/ 9 potęgi dział na potęgach 48 - 9 = 39 a właściwie 22 x 10 + 39 zer Nie przeraża was ta liczba diabłów która zajmie się waszym cialkiem
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.11 19:26
za długie nie czytam baj bicz! hahahaha :)
bea2019.02.11 22:45
warto dla wiecznosci pieklo istnieje naprawde
Lookacz2019.02.11 22:46
Ok! wiemy, że masz ograniczona zdolność rozumienia!
Jan Radziszewski2019.02.12 12:40
Jak mówi przysłowie "Na głupotę nie ma lekarstwa"
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.11 19:14
Homofobka poniżyła człowieka słuszna dziiwkę kara spotkała. Stany to taki fajny kraj, w którym za tego typu przestępstwa przewidziana jest nieuchronna odsiadka wraz z bolesną karą finansową. Brawo!
Wojtek Polak2019.02.11 19:31
homofobia nie istnieje. my nie boimy się pederastów i lezbijek my mamy wstręt do zachowań z sodomy i gomory. uważania tego za normalność i wpychania tego na siłę w przestrzeń publiczna przez homoterror
bicz na prawactwo2019.02.11 21:47
Oczywiście, że zaburzony homofobicznie będzie twierdzić, że homofobia nie istnieje :)
Grizzly2019.02.12 15:58
Homofobia - jeśli to obrzydzenie chcecie tak nazywać to lek na zagrożenia dla gatunku ludzkiego. To mniej więcej to samo co odruch wymiotny na widok i zapach zepsutego mięsa! Człowiek przy zdrowych zmysłach nie ruszy go. To samo z homoseksualizmem - reakcja obronna niezaburzonego umysłu!
Jahu2019.02.11 19:45
Jak byśmy mieli tak nasrane we łbach jak wy, to za nazwanie jej dziwką powinniśmy ci od razu łeb urwać.
Zorro2019.02.12 5:36
Wy obrażanie ludzi non stop, jak choćby ten Twój wpis i nikt was nie aresztuje? Ciebie właśnie też powinni aresztować!
Wojtek Polak2019.02.11 19:09
bo zle tą osobowość nazwała jak by nazwala przebierańiec albo zboczeniec to może by lewacki ochlokratyczny rząd nie miał by argumentu do zatrzymania.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.11 19:10
Jak cię nazwać skończonym kretynem to będzie mało
Wojtek Polak2019.02.11 19:23
jak cię nazwać skończonym zbokiem to będzie mało
Rey2019.02.11 18:47
Obrazila ja? Zatem areszt. Tak powinno byc. Was, frondowskie prymitywy, tez to czeka. Minie PiS i skonczy sie wasza bezkarnosc. Tik tak tik tak...
rey gej2019.02.11 22:10
wez tik-taka i nie połykaj
bea2019.02.11 22:43
ryj zenada
anonim2019.02.12 9:51
Rozumiem że sformułowanie "frondowskie prymitywy" nie należy do obraźliwych w Pańskim systemie wartości :)
Anahu Yamito2019.02.12 11:28
Spadaj zboku
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.11 18:45
Homofobka poniżała człowieka to ma za swoje słuszna kara dziiwkę spotkała. Stany to akurat taki piękny kraj, w którym za takie przestępstwa każdego spotyka nie tylko odsiadka, ale też dotkliwa kara finansowa. Tak trzymać!
grzegorz2019.02.11 18:50
nie dumny tylko durny
Elżbieta2019.02.11 19:11
Nazwanie mężzyzny męzczyzną to przestepstwo??? To poniżanie człowieka???????. Absurd do potęgi? A nazwanie kobiety, matki dziwką. nie??? Ciekawe....Kare wymierzyłabym takim wulgarnym ogłupiałym nienawistnikom, co chcą karać za oczywistośc i stwierdzenia zgodne z faktami.
Wojtek Polak2019.02.11 19:20
''Polak'' Ateista Durny Gej homofobia nie istnieje, bo my nie boimy się pederastów ani lezbjiek my mamy wstręt do zachowania które one propagują bo ono jest gorszące.i wprowadzania tego zachowania jako normalne w przestrzeń publiczną.