17.12.14, 12:30NIE dla House! (fot. protestuj.pl)

NIE dla House! Obrzydliwe bluźnierstwo!

Firma odzieżowa "House" sprzedaje niebywale obraźliwe wobec Boga i chrześcijan koszulki. Widnieje na nich napis: "F*ck your xmas", co oznacza po prostu: "pieprzyć twoje święta". Mówiąc krótko: koszulki sprzedawane przez House wzywają do "pieprzenia" świąt, które upamiętniają wcielenie Boga. Wszyscy podpiszmy petycję przeciwko temu obrzydliwemu bluźnierstwu!

Można to zrobić KLIKAJĄC TUTAJ

A OTO TEKST PROTESTU:

"Szanowny Pan

Marek Piechocki

Prezes Zarządu LPP

 

 

Szanowny Panie!

 

Jedna z marek należących do kierowanej przez Pana firmy w otwarty sposób obraża wyznawców Chrystusa. Wulgarne antychrześcijańskie koszulki pojawiły się na najbardziej eksponowanych miejscach w sklepach House.

Państwa firma uczyniła z obrażania chrześcijan materiał do promocji swojej marki. Jest to postępowanie skrajnie nieetyczne i co najważniejsze – uderzające w godność każdego człowieka, który co roku zasiada do wigilijnego stołu. Wprowadzenie do damskiej kolekcji koszulek z treściami nawołującymi do walki ze Świętami Bożego Narodzenia oburza szczególnie w kraju, w którym wiara chrześcijańska stanowi rdzeń polskiej kultury i praktykowana jest przez dziesiątki milionów Polaków.

Zastanawiające jest też, że dotychczas nie ośmielił się Pan z takim tupetem wystąpić z przekazem antyżydowskim lub antymuzułmańskim... Czyżby przysłowiowym "chłopcem do bicia" mieli być tylko chrześcijanie? Nie mam jednak zamiaru dalej dociekać źródeł fobii, czy też nienawiści wobec chrześcijan, jaką ujawniono w tej kolekcji, gdyż obrażanie kogokolwiek stanowi jedynie promocję antywartości.

Jeśli chcecie Państwo zachować twarz przed werdyktem polskich konsumentów – wycofajcie te koszulki ze sprzedaży!

Panie prezesie, proszę nie chować głowy w piasek przed faktami – ten skandal wymaga reakcji ze strony zarządu. Proszę nie tłumaczyć się przekręceniem jednej literki w nazwie kolekcji, co uczyniliście zapewne w celu uniknięcia sądowego procesu. Proszę stanąć w prawdzie o kompromitacji Pana firmy i przypomnieć sobie historie innych producentów odzieży, którzy pod presją opinii publicznej wycofywali się z tandetnych i obrazoburczych projektów.

Nie lubi Pan Świąt? Zawsze może Pan wyemigrować do Korei Północnej - tam Święta Bożego Narodzenia są prawnie zakazane.

Podsumowując, domagam się natychmiastowego wycofania ze sprzedaży koszulek marki House atakujących Święta Bożego Narodzenia. W przeciwnym wypadku, jako świadomy konsument, podejmę działania mające na celu zbojkotowanie Państwa firmy przez liczne grono moich bliskich, przyjaciół i znajomych."

Komentarze

anonim2014.12.17 13:23
"Próchnica jest w Polsce poważnym problemem społecznym. Badania kliniczne wykazują jednak, że możemy jej zapobiegać stosując nowe pasty Blend-a-med..." ;) Naprawdę - nie macie poważniejszych problemów?
anonim2014.12.17 15:34
@villain "...są na koszulkach jakieś elementy związane z wiarą katolicką czy jakąś inną?..." @AMa "...nawet slepy widzi, ze koszulki ewidentnie nie są kierowane są do katolików ;)))), ..." Na angielskim to na wagary się chodziło?? Najpierw naucz się jeden i druga przynajmniej jednego języka obcego (języka wroga lub języka przyjaciela), to nie będziecie zadawać TAKICH głupich pytań. Widzę że Tusk przy Was to…..poliglota !!!
anonim2014.12.17 16:19
Ja myślę że fronda bierze kasę za reklamowanie takich firm. Reklama Empiku, Lidla a teraz House. Tu niby bojkot ale tak naprawdę chodzi o rozreklamowanie tych firm.
anonim2014.12.18 0:57
@Mniemanologia "....Ach, kiedyś House miał taką akcję "Uczesz babci beret", jak się przeszło kilka stronek w necie wykonując jakieś zadania jako babcia (m.in. trzeba było uczesać moherowy beret i chyba też kopnąć geja), to się dostawało 20% zniżki...." Cooooooo?????? Hahahahh. Piszesz poważnie? To nie znałam ich z tej strony. Wielkie dzięki za antyreklamę tego sklepu. Z pewnością u nich nic nie kupię :P, po moim trupie. Jak widać są kompletnie nienowocześni skoro swój marketing opierają na dyskryminacji konkretnych grup społecznych. To nie fair. Chwyt poniżej pasa. Oj nieładnie, nieładnie. Są niepoprawni politycznie lecz w tym negatywnym znaczeniu....i jeszcze szerzą mowę nienawiści.. No, no, no to się uzbiera trochę materiałów dowodowych ;).
anonim2014.12.18 5:30
"A skąd wiadomo że chodzi o święta Bożonarodzeniowe?"- -chodzi o święta rewolucji Październikowej komunistów????????
anonim2014.12.18 9:00
By przemówić ludzkim głosem , trzeba być człowiekiem, nie tylko w Ten Jeden Dzień w roku!........ By nie być bez świąteczny; proponuję dla lewaków święta pamięci pomordowanych przeciwników lewactwa! A było ich nie małooooo!
anonim2014.12.19 2:00
prezes jest pewnie ateistą
anonim2014.12.19 14:49
@Mniemanologia Oj, ty ofiaro laicyzacji i sekularyzacji, otóż zwróć uwagę iż przymiotnik "młodzieżowy" NIE JEST SYNONIMEM przymiotnika "odmóżdżony". Z grupą wiekową 20-30 pracuję codziennie na uczelni....więc wiem co mówię. No ale ty jako wierna przedstawicielka pokolenia "Hello Kitty" zgodnie z zamysłem producentów powinnaś trzymać język za zębami bo Kitty i ryby głosu nie mają. BEZMYŚLNE naśladownictwo, i noszenie koszulki z tekstem BEZ ZROZUMIENIA jego znaczenia (choć w to wątpię) W NICZYM NIE USPRAWIEDLIWIA właściciela tej koszulki (jest to bardzo kiepskie alibi) i na dodatek takie TFÓRCZE, że aż TFU A TFU, A TFU, zero własnego potencjału. ".....To marka młodzieżowa bardzo, więc nie sądzę, żeby bojkot jej przez Ciebie czy innych osób z Frondy szczególnie ją dotknął...." Ale bojkot przeprowadzony przez moich spadkobierców ;) i ich grona znajomych Z PEWNOŚCIĄ. Producent wie że młodzieżą się najfajniej manipuluje. Kiedyś się przekonasz jak sama będziesz miała młodzież w rodzinie. HOUSE to generalnie masowa produkcja coś w rodzaju "Wyprodukowano dla Biedronka" tylko że w sensie tekstylnym. Giorgio Armani dla ubogich ;) No cóż, wszystkim zwolennikom kolekcji HOUSE życzę udanych BADZIEWNYCH zakupów z okazji świąt (nie mam pojęcia co będą świętować) - z taką koszulką sami robicie z siebie POŚMIEWISKO ;) zakupów oczywiście na koszt własny bo Święci Mikołajowie po takich podejrzanych sklepach "spod ciemnej gwiazdy" lub "spod półksiężyca" nie chadzają. A TERAZ NA POWAŻNIE: Śmiem twierdzić iż dobrowolne, nieprzymuszone założenie na siebie takiej koszulki jest świadomym przyjęciem na siebie PIECZĘCI BESTII i przypodobanie się szatanowi (nawet oddanie mu hołdu). Ostrzeżenie z Ewangelii: Mt 10,32-33 "Do każdego, kto przyzna się do mnie przed ludźmi, przyznam się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie; a każdego, kto mnie się wyprze przed ludźmi, wyprę się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie".
anonim2014.12.23 16:16
willain od Ciebie az wieje DEBILIZMEM!! Xmas oznacza własnie Boze Narodzenie i dotyczy TYLKO chrzescijan!!(katolicyzm to ODMIANA chrzescijanstwa podobnie jak prostestantyzm)