15.06.20, 12:05Fot. Harald Dettenborn via Wikipedia, CC 3.0

,,Nie dotrzemy do milionów bez milionów''. Lewacy chcą obalić Trumpa. Przyznają, że dostali kasę od Sorosa

„Nie dotrzemy do milionów bez milionów. To proste. Nie zrobimy tego. Potrzebujemy milionów, by dotrzeć do milionów ludzi” – powiedziała Tee Stern, szefowa sekcji lewackiej organizacji Refuse Fascism w Atlancie. W wideo nakręconym potajemnie przez „Project Veritas” Stern przyznaje, że organizacja, która za cel stawia sobie obalenie rządów Donalda Trumpa, otrzymała dofinansowanie od Sorosa.

„Faktycznie złożyliśmy wniosek o dotację od Sorosa pewnego razu, dawno temu, kiedy zajmowałam się bardziej prawami aborcyjnymi i obroną klinik – mówi Stern w opublikowanym wideo. – W rzeczywistości dostaliśmy grant od nich [od Sorsa], kiedy zaczęliśmy coś, co nazywało się Narodowym Dniem Wdzięczności dla dostarczycieli usług aborcyjnych”.

W dalszej części wideo nakręconym przez „Project Veritas” – organizację non-profit skupiającą niezależnych dziennikarzy – Stern przyznaje, że celem działalności Refuse Fascism jest obalenie rządów prezydenta Donalda Trumpa. Do tego mają posłużyć protesty uliczne: „Ostateczna wizja jest taka (...), by ludzie zerwali z wygodą i wychodzili na ulice dzień po dniu, noc po nocy”, aż administracja Donalda Trumpa złoży rezygnację – mówi Stern w nagranej rozmowie.

Stern stwierdza też, że obalenie Trumpa nie odbędzie się przy użyciu „normalnych kanałów” i że celem jest przerodzenie demonstracji w milionowe protesty uliczne, do czego potrzebne są wspomniane miliony dolarów. Jej opinię potwierdza także Andy Zee, krajowy organizator Refuse Fascism, który stwierdza, że chodzi o to, by krajowe programy informacyjne zdominowały wiadomości o „pozbawionych przemocy demonstracjach” w wielkich miastach, które miałby się stać centrami „bardzo destrukcyjnej siły”.

Choć Refuse Fascism twierdzi, że jest organizacją różną od Antify, to jednak oba ugrupowania współpracowały ze sobą w przeszłości. „Project Veritas” w swoim poprzednim materiale ujawnił nagranie ze „szkoły walki Antify, gdzie instruktorzy zachęcali swoich uczniów do praktykowania takich rzeczy, jak wydłubywanie oczu i myślenia o konfliktowych sytuacjach terminologią niszczenia swojego wroga”.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

Apel2020.06.16 10:02
Trump jest biznesmenem i myśli jak biznesmen, a to się nie podoba tym, którzy wywołują światowy kryzys. Więc go muszą odsunąć. Zauważcie - w czasie pandemii Trump powiedział coś normalnego w sensie, że ludzi trzeba wypuścić z izolacji, żeby mogli pracować, a na drugi dzień to musiał prostować. Tak było kilka razy. Więc się naraził i musi odejść.
otto2020.06.16 1:03
Organizacje z nazwy antyfaszystowskie, a w rzeczywistości dążące do obalenia porządku demokratycznego totalitarnymi metodami. Bezczelni masońscy bonzowie w rodzaju Sorosa stawiający się ponad demokratycznie wybranymi rządami narodów i ponad samymi narodami tylko dlatego, że dysponują wagonami pieniędzy. Ojcowie kłamstwa, patroni manipulacji, sponsorzy diabelskiej destrukcji. Pozostaje im tylko powiedzieć: WON !!!
NNN2020.06.15 23:42
I ten bandyta mowi o demokracji, praworzadnosci - to prawie jak wojenny zbrodniarz za to wszystko co wspiera. I nikt takiego "demokrate" nie moze ruszyc, rzadzi Stanami, Europa, trocha Afryka i NIC. Tak tez bylo z Hitlerem, ale go juz nie ma a ten ciagle bruzdzi. Czy jego korzenie czynia go nietykalnym ?
stan2020.06.15 23:01
Pytanie do rządu: Kiedy zdelegalizują loże masońskie w Polsce i fundacje-utrzymanki najprzeróżniejszych sorosów?
port chester 2020.06.15 18:34
Prezydencie Trump, przestańcie walczyć z Sorosem i lewactwem poprzez tłity, groźby i publicystykę w prawicowych mediach, bo jego to ani ziębi ani grzeje. Tak samo nie wpływa to na lewactwo, bo oni mają tak zohydzone te media, że nawet ich nie włączą (to samo mamy w Polsce, debilom powiedzieli że TVN jest dla "ynteligencji" a TVP dla "prostaków" i lemingi tak sobie właśnie myślą). Dlatego P. Trump, Sorosa możecie zniszczyć jedynym tylko sposobem, najskuteczniejszym, połóżcie łapę na jego dolarkach.... Jest Pan w biznesie kilkadziesiąt lat, i to co pamiętam z pobytu w NY i opowieści o panu, to to że jest pan hojny dla przyjaciół ale wyjątkowo wredny dla wrogów. Więc do roboty - przepływy kapitałowe Sorosa , i podatki mu przetrzepcie, 30 lat wstecz
Najniebezpieczniejszy człowiek świata2020.06.15 18:27
Soros obalał wiele rządów w małych państwach tzw. "republikach bananowych", jego miliony dolarów mocno się do tego przyczyniły. Jest ciekawa książka na jego temat https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/george-soros-najniebezpieczniejszy-czlowiek-swiata
Szybka Randka sex2020.06.15 18:12
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.eu Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Zeus2020.06.15 17:30
Soros daje kasę? To od dziś zaczynam modlić się do Sorosa.
stan2020.06.15 23:13
Po co się modlić? To przecież wysiłek, wystarczy sprzedać duszę. Wielki tego świata chętnie pociągnie ją za sobą na dno czeluści.
Zeus2020.06.16 4:04
„…To przecież wysiłek, wystarczy sprzedać duszę…” Czy ktoś z wierzących chciałby odkupić moje dziedzictwo niebiańskie? Tanio sprzedam. Zapewniam, że moje niebiańskie dziedzictwo nie jest obarczone ‘Dekretem Bieruta’ (Patryk Jaki to może potwierdzić :-)
Bogda2020.06.15 17:23
A tu niedługo śmierć zajrzy w oczy i sąd ostateczny panie Soros
jeszcze trochę i się "przeniesie"2020.06.15 15:55
Najpierw niszczył systemy walutowe i gospodarki całych kontynentów a teraz jest ta koorva starozakonna od lat niszczy, chce zniszczyć, tradycyjną moralność - etykę. Nie od Sorosa będą zależaly wyniki listopadowych wyborów w USA. Wydał ciężkie miliony aby G. Bush "W" nie wygrał reelekcji i goovno z tego. Ale żyd jest stary i się miota. Tu na blogach jest dwóch jemu podobnych; Keller-Krawczyk i OBOJETNY Ci w przeciwieństwie do ziomala są nędzarzami.
Izydor2020.06.15 15:49
Treść "Faktycznie złożyliśmy wniosek o dotację od Sorosa pewnego razu, dawno temu, kiedy zajmowałam się bardziej prawami aborcyjnymi i obroną klinik" Frondelkowe wnioski - chcą obalić Trump'a za pieniadze Sorosa.
stan2020.06.15 23:09
Wniosek - demoralizacja i cywilizacja śmierci na usługach Sorosów. "Dawno temu" demoralizowano i upadlano kobiety poprzez kasę za aborcję. Obecne demoralizacja nabrała kolorów dewiacji seksualnych i sprowadzania ludzi do poziomu dna. Anarchię i sianie chaosu nazwano wolnością. To nie Soros stoi za akcjami LGBT, Antifą i rozróbą? Jeśli sugerujesz, że to nie on, to kto?
Izydor2020.06.16 20:27
Kobiety w USA chcą dostępu do aborcji. To brak dostępu do aborcji je upadla/
Nikt nie jest wieczny 2020.06.15 14:50
Przecież ten czub kończy według netu w sierpniu 90 lat . Bardziej bym się martwił jego spadkobiercami, bękartami. Ludzie chorzy kim bez wątpienia jest ten dziadek mogą wymuszać odpowiednimi zapisami w testamencie, konkretne działania w zamian za forsę. Istnieje więc niebezpieczeństwo, że dzieciaczki dostaną pieniążki ale za konkretne działanie. Miejmy nadzieję, że cała familia pozagryza się przy podziale i nie będzie szkodzić jak tatulek i dziadulek.
Siwy Waldi2020.06.15 14:38
Nie musi się pani podpisywać, żeby rozpoznać pani styl już od pierwszego zdania. "Cenisz dobre dziennikarstwo?"
skarb2020.06.15 14:37
lewaki maja tyle rozumu co gargamel, ATAK TRAMPA TO CZERWONYCH LUDZIKOW ZMASOWANA WOJNA MIEDZYNARODOWKI O LEWCKI DO POtegi -ntej zepsuty do szpiku kosci obcy czlowiekowi rozumnemu SWIAT a taki lucyper jak zydoski komunista soross to tylko pionek dla niecnych celow w imie zniszczenia SWIATA w ktorym czlowiek to najwazniejsza istota na ZIEMIA MA BYC NIZEJ ZWIERZECIA ZGODNIE Z ZALOZENIAMI ,,NISZCZYCIELI SWIATA ktorzy PRZY POmocy slugusow lucypera za judaszowe srebrnikiPOmagaja niszczyc co IDEALNIE NA ZIEMI ISTNIEJE OD POCZATKU SWIATA,czy za sianie komunistycznych ideologii tacy jak sorros iPOmocnicy lewactwa,nie powinni POniesc kary,delegalizacji,POtylu latach walki z komunizmem przez ofiare tylu pokolen,musimy walczyc i z rodzima i miedzynarodowka lewactwa.POLACY CZUJACY POLSKOSC I MYSLACY PO P[OLSKU JAK JEDEN MAZ DO WYBOROW I PRZEGONIC TECZOWA LEWACKA ZARAZE ABY NIE MIALA TU NAWET MALEGO KACIKA
JS2020.06.15 14:29
W tak ohydny, bezwzględny sposób szatan buduję drogę do ustanowienia swojego tronu i (krótkiego) panowania nad wszystkimi narodami ! Króluj nam Chryste ! Nie budujmy tronu antychrystowi ! Pozdrawiam
tukan2020.06.15 14:18
Soros to bardziej niebezpieczny ideolog niż był Hitler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olej2020.06.15 13:47
Potrzebny jest apel Polaków oraz Polonii Amerykańskiej do narodu amerykańskiego, apel świadków i ofiar totalitaryzmów; faszyzmu niemieckiego i sowieckiego komunizmu, aby przestrzec naród amerykański przed ideami lewicowymi i komunistycznymi, które przyniosą społeczeństwu USA utratę wolności i zło, jakie było udziałem nas Polaków. Trzeba ostrzec czym jest komunizm, marksizm gdy zapanuje nad ludzkimi umysłami. Powinniśmy ukazać Ameryce i światu ogrom komunistycznych zbrodni, my Polacy oraz narody Europu Środkowej, wystąpić z donośnym głosem ostrzeżenia świata przed nadciągającym złem. Zebrać podpisy milionów Polaków ich świadectwa o ofiarach w ich rodzinach, wśród bliskich, o zbrodniach jakie czynił komunizm wszędzie gdzie ideologia komunistyczna zapanowała w swój morderczy sposób rządzenia ludźmi. Polacy powinni krzyczeć, głosić w internecie, w różnych językach aby nasz głos poszedł w świat. Uratujmy także naszą ojczyznę od ,,zbawców'' którzy chcą nas uszczęśliwić swoją ,,wolnością'' od wszystkiego co ludzkie i przyrodzone człowiekowi w jego naturalnym prawie. Nie dajmy sobie narzucić obłędu ogarniającego inne narody w ich rozumieniu ,,wolności'' która prowadzi je do katastrofy.
ala wilk2020.06.15 16:09
Zniesienie segregacji rasowej i niewolnictwa w USA spowodowały katastrofę?
stan2020.06.15 22:58
"alu…"czytałaś ze zrozumieniem? Przecież "Olej" nie pisze o segregacji i niewolnictwu, tylko o komunie, której doświadczyliśmy i to nas upoważnia do ostrzeżenia przed złem komunizmu, który w imię wolności, niesie zniewolenie.
antymarksista2020.06.15 13:35
. HITLER, STALIN, SOROS Łączy i równość w pogardzie dla ludzkiego życia. Zamordować, jak splunąć.
drr2020.06.15 13:33
te szatany w ludzkich skórach kupczą mordami dzieci!
anonim2020.06.15 13:28
Sprawdzono, że boimy się o swoje zdrowie i życie, próbowano jaka jest reakcja naszego tłumu na robienie z lekarzy bohaterów ponad narodowych. Jak wprowadzić rząd światowy, i wymusić całkowitą rezygnację z suwerenności, poprzez rozruchy.Trochę na zasadzie prowadzenia psa Pawłowa, kto wystąpi w roli międzynarodowych bohaterów, jakieś międzynarodowe wojska. Wszak w Ameryce podważa się zaufanie do amerykańskiej policji oraz instytucji, kieruje się gniew i frustrację manipulowanego tłumu przeciwko niczemu nie winnym bliźnim. Takie sobie gierki wojenne psychopatów.
ala wilk2020.06.15 13:15
Orban został opłacony przez Sorosa żeby zniszczyć Węgry. Na Węgrzech aborcja dozwolona, związki partnerskie dozwolone, in-vitro dozwolone a gospodarka słabsza niż w Polsce ( przed 2010 była lepsza)
Pawel2020.06.15 19:54
ala wilk KŁAMIESZ! Orban był opłacany przez Sorosa! jJak się studiował, to Soros sądził, że tym go kupi! Orban się potem zorientował i wypiął się na niego! Widać przecież jak dobrze trzymają się Węgry ! Wyrzucił wszystkie instytucje Sorosa z Węgier! On też ma zakaz wstępu ! Jak piszesz, to pisz do końca, oszuście!
Olej2020.06.15 13:12
Republikańskie stany, południe USA czas nastał aby się postawić złu, objąć przywództwo nad narodem amerykańskim, obudzić i otrząsnąć ten naród z fałszywych proroków.
ala wilk2020.06.15 13:16
południe USA to jedna wielka bieda żyjąca tylko dzięki dotacjom z bogatej północy i Kalifornii
Olej2020.06.15 13:28
Texas, Arizona, Louisiana, Oklahoma, Colorado, Nowy Meksyk. Tyle wystarczy ? Texas, duży bogaty stan, konserwatywny, ludzie pracowici bogactwem swoich rąk dorobili się znaczenia i majątków. Kapitał bogactw i przemysłu naftowego. Gdzie bandziorów kara się śmiercią, a zło nazywa się złem.
ala wilk2020.06.15 16:06
Najbogatsze stany USA 1. Maryland - lewacki 2. Alaska - prawicowy 3. New Jersey - lewacki 4. Dystrykt Kolumbia - lewacki 5. Connecticut - lewacki 6. Hawaje - lewacki 7. Massachusetts - lewacki 8. New Hampshire - lewacki 9. Wirginia - lewacki 10. Kalifornia - lewacki 1 prawicowy stan i 9 lewackich na 10 najbogatszych. Teksas ma dopiero 24 miejsce. polski.fm/maryland-najbogatszym-stanem-usa-illinois-znalazlo-sie-na-18-miejscu/
Prezes2020.06.15 13:11
Milionów do ziemi ze sobą nie weżmie a tam będzie płacz i zgrzytanie zębów dziadku.
Olej2020.06.15 13:09
To samo jest i u nas. Pytaniem jest czy można szarlatanów pokonać pokojowo ? Czy stosować ich własną broń, zmobilizować miliony by poszły poszły pod twierdze szarlatanów i ich stamtąd wyniosły. Ameryko obudź się zanim będzie za późno !!!!
pol2020.06.15 13:09
A w Polsce jest tak samo te wszystkie dziwadła też są sponsorowani przez tego oszołoma.Ale niech się dziad nie martwi bo skroń ma już potęrznie siwą
anonim2020.06.15 13:06
Gdyby ktoś nie wiedział, to początek zabawy, wkrótce cała Europa zostanie właśnie w taki sposób zaatakowana.
Adam S2020.06.15 13:05
Tego gudłaja to należałoby powiesić.
emerytka2020.06.15 13:04
PRZYPOMINAM ze w wytycznych who jest napisane ze nie ma mozilowsci aby rodzice nie posylali dzieci na lekcje seksualizacji dzieci przez wytypowanych latarnikow czyli ludzi zwiazanych z ideologia lgbt ,co znaczy ze RODZICE TEZ NIE BEDA MOGLI BRONIC SWOICH DZIECI przed przymusowym odbieraniem ich OD RODZIN,a co za tym idzie natychmiastowa adopcja przez osoby powiazane z ideologia lgbt!!!osoby biorace udzial w tych teczowych akcjach NIE ZDAJA SOBIE SPRAWY W CZYM ZA 50ZL BIORA udzial ,,doprawdy starszym osobom musi ktos wytlumaczyc ze piniedzy nie zabiora do grobu A SWOIM NIEODPOWIEDZIALNYM ZACHOWANIEM ZNISZCZA ZYCIE WNUKOM!!!NIECH ZYJE POLSKA ,POLSKA RODZINA SKLADAJACA SIE Z KOBIETY I MEZCZYZNY I DZIECI!!
Pawel2020.06.15 19:41
"emerytko" TU JEST POLSKA KATOLICKA/ PRAWIE W 100%/ WIĘC SWOJE WYTYCZNE WHO MOŻESZ SOBIE WSADZIĆ TAM, "GDZIE SŁOŃCE NIE DOCHODZI" ! NIEDOCZEKANIE TWOJE ABY TAKIE COŚ SIĘ U NAS STAŁO! Paniała!? I tak wiem, że nie stać cię na ten wpis! Przecież to pisze pseudo "emeryt" Lecho Keller, stary pedzio! Bardzo ci Lechu zależy ! Wiemy o tym! Skończą się wam prawie gołe Marsze! Precz od naszych dzieci! Nie musisz się wysilać i nicki zmieniać ! Nie umiesz się zakamuflować!
Pawel2020.06.15 19:45
" emerytko" Sorry, nie dokończyłem czytać, tylko początek! Myślałem, że jesteś za LGBT! Jak najbardziej cię popieram twoją opinię! Myślałem, że to znów Lecho pisze!?
W\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\202odek2020.06.15 12:53
Przecież to było oczywiste. To było prawdopodobnie postanowione na ostatnich spotkaniu Bilderberga, tylko czekali na okazję.
jou2020.06.15 12:45
Stary dziad Soros, za różaniec i nawrócenie by się zabrał, a nie przewracanie świata, na którym i tak, statystycznie rzecz biorąc, już długo nie pożyje....
stan2020.06.15 22:45
Wyznawca Lucyfera, żyd i mason za różaniec? Chociaż ponoć przy końcu żydzi się nawrócą na chrześcijaństwo. Trudno w to uwierzyć, ale u Boga nie ma nic niemożliwego.
cmentarz w Pradze2020.06.15 12:39
Szlachetny Trumpie cofnij dotację dla Izraela - a Mossad z Zorozem sprawę załatwi
Kuk2020.06.15 12:39
Gdyby głupota mogła fruwać, ci lewacy do wynajęcia zapier...laliby jak rakiety Nie ma to jak obalić jednego oligarchę dla drugiego, jeszcze gorszego Zrobić w kraju jeszcze większy chaos i syf , by kolejny spekulant wjechał na białym koniu Lodzio mjodzio panowie wydmuszki
Jacek Placek2020.06.15 12:53
Oj ciężko będzie znaleźć bardziej durnego i nieprzewidywalnego oligarchę niż Trump. Żeby znaleźć większego durnia lewacy będą się musieli mocno postarać.
Andrzej 2020.06.15 12:36
A gdzie policja i organa bezpieczeństwa państwa. Jeżeli jest osoba dofinansowująca lewactwo to należy ją zatrzymać za współudział w burdach.
Krótka piłka2020.06.15 12:27
Trump powinien zlikwidować Sorosa tak jak zlikwidował Sulejmaniego, ma do tego odpowiednich ludzi i odpowiednie narzędzia.
Tomasz2020.06.15 19:45
Trump powinien zlikwidować Sorosa tak jak zlikwidował Sulejmaniego, ma do tego odpowiednich ludzi i odpowiednie narzędzia.
Boże chroń świat, USA i Polskę2020.06.15 12:24
Donaldzie Trumpie uwolnić świat od tego wszechstronnego, rozlewającego neobolszewizmu
m2020.06.15 12:17
Trampa nie trzeba obalac , on obalil sie sam.
Jana2020.06.15 17:36
Niby filozof,a dureń.
jula2020.06.15 12:12
Najpierw rewolucja zgilotynuje przeciwników potem swoje pomioty, szkoda, że nie odwrotnie.
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.15 12:12
I PiS co ma rozumku tyle co Kubuś Puchatek a charyzmy jeszcze mniej im w tym pomaga. Oto konsul pisowski Adrian Kubicki, tfu! https://www.youtube.com/watch?v=L7lJz10tA7Y