13.07.19, 12:55

Nie układaj kart Tarota - to czyste diabelstwo!!!

Moc przepowiadania przyszłości pochodzi od demonów. Ludzie nie znają przyszłości, bo są ograniczeni czasem i przestrzenią (podczas gdy demony są wolne od tych ograniczeń, i mają dzięki temu większe od ludzi możliwości percepcyjne). Korzystanie z wróżb to świadome zapraszanie do swojego życia demonów, oddawanie się im w zniewolenie. Za informacje uzyskane od demonów trzeba słono płacić, na skutek wróżenia i korzystania z usług wróżbitów ludzie są dręczeni przez demony, choroby i opętania. Demony umożliwiają trafne wróżby, oferują moc wróżenia, by uzależnić od siebie wróżbitę i jego klientów.

Szkodliwą patologię wróżbiarstwa w Polsce wspierają władze naszego kraju, które oficjalnie uznały zawód wróżbity (decyzją ówczesnego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, - w 2010 roku Polską rządziła koalicja PO i PSL, minister pracy pochodził z PSL, kolejne gabinety z PiS tej szokującej decyzji nie zlikwidowały). W oficjalnej kwalifikacji zawodów państwo polskie stwierdza istnienie zjawisk nadprzyrodzonych, realność przepowiadania przyszłości, opisuje metody okultystów, i wiąże wróżbiarstwo z usługami doradztwa i psychoterapii.

Praktykowanie czy korzystanie z wróżbiarstwa nie tylko otwiera na działanie demonów, ale też prowadzi do uzależnienia klientów, którzy nie potrafią podjąć samodzielnie decyzji, i są całkowicie uzależnienie od wskazówek wróżbity, co daje im ogromną władzę nad innymi ludźmi.

Nauczanie Kościoła katolickiego, w tym i Pismo Święte, uznaje wróżbiarstwo za grzech. Kościół katolicki zakazuje wszelkich form okultyzmu, w tym i wróżb. Okultyści, w tym i wróżbici, by oszukać klientów, podszywają się pod chrześcijan.

Korzystanie z wróżb to „brak ufności do Boga […] Człowiek uprawiający wróżbiarstwo przypisuje sobie boską moc, czyli władze nad czasem i wydarzeniami. Grzech ten otwiera człowieka na działanie osobowych sił demonicznych”.

W czasie wróżenia symbole i znaki przywołują demony, które pomagają wróżyć, za co trzeba zapłacić. Celem złych duchów, „jest budowanie destrukcyjnych scenariuszy przyszłości prowadzących do zniszczenia, śmierci duchowej, a czasami wprost do fizycznego unicestwienia (albo samounicestwienia)”. Wróżby służą demonom (które zawsze kłamią) do manipulowania ludźmi.

Wróżbiarstwo było obecne już we wszystkich kulturach starożytnych. Najczęściej wróżono z żywiołów – ognia, powietrza, ziemi i wody. Zwolennicy wróżb twierdzą, że wróżbiarstwo jest źródłem wiedzy tajemnej, daje zbawienie, wyzwala człowieka. Wróżbici nie ukrywają, że wróżbiarstwo jest kanałem komunikacji z siłami duchowymi, i czerpie swoją moc „od inteligentnych bytów osobowych”, które przewodzą duchowo wróżbitom. Kościół katolicki te siły identyfikuje jako demony, upadłe anioły.

We wróżbiarstwie kumulują się liczne złe symbole, tak kumulacja skutkuje wytworzeniem się złej mocy. Złe symbole we wróżbiarstwie zmieniają na gorsze człowieka mającego z nim styczność i otwierają go na zło duchowe.

Więcej o szkodliwości grzechu przepowiadania przyszłości można przeczytać w publikacji „Demoniczne karty tarota” (takich autorów jak: ojciec Krzysztof Modras, ks. Andrzej Grefkowicz, Anna Kuraś, Andrzej Wronka, ks. Andrzej Zwoliński, ks. Aleskander Posacki, ks. Andrzej Kowalczyk) wydanej nakładem wydawcy miesięcznika „Egzorcysta”.

Jan Bodakowski

Komentarze

冬島2021.12.30 16:45
Tarota wymyślili księża w okresie renesansu jako karciankę edukacyjną dla plebsu do gry z elementami Biblii pauperum, filozofii platońskiej, stoickiej i mitologii.Proszę sobie poczytać o Tarocie Mantegna, który ułożyli papież Pius II oraz kardynałowie Mikołaj z Kuzy i Bessarion. Karty te bywały także stosowane jako pomoc w samodzielnej medytacji, a do wróżenia czyli zaglądania w podświadomość innych wykorzystali je dopiero w XVIII w. masoni (przy czym najpierw ci teistyczni, węglarze i inne szatańskie bezbożnictwo to dopiero śpiewka w. XIX). Jest zdjęcie, na którym na stole św. Papieża Jana Pawła II (Karola )
miki802020.04.3 8:39
Na zdrowy rozum jak można wierzyć w przepowiednie tarota czyli Kartoników wylosowanych zupełnie przypadkowo? One mają decydować o moim życiu ?
Tomasz2019.07.14 11:26
Okultyzm w kościele jest normą.Wszystkie cuda to demonstracja mocy okultystycznej.Ksiądz i wierni jedzą ludzkie ciało i piją ludzką krew.Tak przynajmniej twierdzą i na dowód pokazują hostie ze śladami krwi.Do kościoła jest się zapędzanym od kołyski. W Bibli jest podane kryterium weryfikacji czy bóg jest prawdziwy.Jeśli nie idzie nam z pomocą w potrzebie to ponoć jest bożkiem.Wiara bierze się z weryfikacji, ktoś wielokrotnie się sprawdził więc zaczynam mu ufać.Idea, żeby ufać ot tak sobie bo tak sobie ktoś życzy nie jest rozsądna.
Iza2019.07.14 10:00
Kościół nie lubi konkurencji. Wróżby to ta sama kategoria, co Wasza modlitwa.
Oloo2019.07.13 21:38
Bzdura Miliony katolików w Polsce układa karty Tarota
andrzejhahn32019.07.13 16:58
nie ma wiekszego diabelstwa od katolickiego poganizmu
Cogito ergo sum2019.07.13 15:29
Szatan to jest gość, nie to co ten wasz zmyślony bożek.
Max Fiend2019.07.13 14:45
Znowu jakieś chore brednie o pomalowanych kartonikach?
demon drugiego rodzaju 0/8/152019.07.13 14:31
Skąd wy macie pieniądze na takie książki, Bodakowski? To są bardzo drogie rzeczy. Bardzo drogie.
Marco2019.07.13 13:40
Chyba nikt nie bierze tego na poważnie. Moim zdaniem to zabawa i tylko tyle. Żaden diabeł.
nikt2019.07.13 13:13
Zgadza się . To nieczysta siła . Nie wiem czym dokładnie jest i na jakiej zasadzie działa , ale wiem , że istnieje . Sięga w głąb podświadomości . A czym jest podświadomość też dokładnie nie wiadomo , gdyż teoretycznie sięga do okresu teraźniejszości nie przemieszczając się w czasie , a więc nie powinna mieć dostępu do przyszłości . A ma . Na pewno dobra siła to nie jest , gdyż nikt nie ma prawa grzebać w podświadomości drugiego człowieka a wróżbici to robią . Mało tego , potrafią bezbłędnie odczytywać przyszłość człowieka , któremu stawiają karty . Ci prawdziwi , gdyż większość to szarlatani . Na podobnej zasadzie działają energoterapeuci , czy też Katoliccy zmarli święci ( widocznie ich energia ciągle jest obecna w kultywowanych szczątkach ) . Nie znam dokładnie tych sił , ale wiem o ich istnieniu .
Albert2019.07.13 13:13
Karty Tarota mają taką samą moc sprawczą, co wafel zwany hostią. Czyli zerową. Jedno i drugie jest wyłącznie ciekawostką przyrodniczą i niczym więcej.
Anka2019.08.13 20:25
Jeszcze będziesz się czołgał po tego 'wafla'
szcze na PiS i rydzyka2019.07.13 13:01
Po jaką cholerę piszecie o takich bzdurach? Żeby katole miały codzienną porcję pożywki do sączenia jadu i nienawiści do ludzi którzy wierzą we wróżby?
gośka2019.05.7 22:11
inaczej...to ograniczanie własnych możliwości układanką z kart...trzeba być idiotą aby tym kierować się w życiu...no ale idioci też są na tym świecie
Max Fiend2019.05.7 20:34
Następny wierzący w magiczną moc pomalowanych kartoników z obrazkami. Jak bardzo trzeba mieć zryty beret, by pisać takie brednie?
andrzejhahn32019.05.7 19:25
wy frondowskie nieuki lepiej poukladajcie sobie w beretach
aaa_kotki_dwa2019.05.7 17:45
Rozumiem, że Wasza teza brzmi, iż demony w zakresie spraw jakie poruszacie w tym artykule są skuteczne i kompetentne?
Jehowa2019.05.7 17:00
Karty Tarota pozwalają wam przewidzieć przyszłość, Joga pomaga łączyć się z potęgą świata. Uprawiając je, możecie stać się potężniejsi od żydowskiego bożka, jezusa, allaha i reszty.
violencja2019.05.7 16:46
Zaraz zaczną się obelgi , wyśmiewanie , ale o to szatanowi chodzi . Jego największą zasługą jest to , że ludzie nie wierzą w szatana i piekło.Tarot jest bardzo niebezpieczny duchowo, tak jak wiele innych zagrożeń, wymienię nieco; Hello kitty , Monster , pokemony , Hallowen,medycyna wschodnia i niekonwencjonalna np. reiki .Po za tym zabobony , wróżby, horoskopy,okultyzm, magia -ta biała także,pierścień atlantów i wiele innych . Przyszło to do nas przeważnie z Zachodu i już jest tego pokłosie. Objawia się to m.in. poważnymi problemami duchowymi ,coraz większą grzesznością, to przynosi niepokój , może nawet w niektórych przypadkach nawiedzenia i opętania.To jest przeciwieństwo spokoju , pokoju, szczęścia , siły.Uwalnianie od tego zła trwa bardzo długo i jest bolesne.To jest praca nad sobą , to jest praca z kapłanem , praca z kapłanem egzorcystą i ludżmi posługującymi modlitwą wspomagającą. Ten zły świat istnieje rzeczywiście , a ludzi są niefrasobliwi. Trzeba o tym mówić , ponieważ ludzie nie są często świadomi wielu zagrożeń i nie wiedzą potem skąd pochodzą ich problemy i jak je rozwiązać.
ja2019.05.7 17:02
"...Hello kitty , Monster , pokemony , Hallowen,medycyna wschodnia..." ???!! :D Pani się położy... Odpocznie... ┬──┬ ノ( ゜-゜ノ)
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.05.7 17:03
Ty masz zagrożenie chorobą psychiczną, udaj się do lekarza
Gnostyk2019.05.7 17:38
Nie ma czegoś takiego jak piekło. Piekło wymyślił zły demiurg, żeby za pomocą strachu zmuszać wyznawców do uległości i oddalać od Prawdy o Prawdziwym Bogu. Jednak również przyłączam się do krytyki tarota. Jest to szkodliwa bardzo praktyka, bo pogłębia uwięzienie w materii, dokładnie tak samo jak przyjmowanie sakramentów czy wiara, że święte obrazki czy relikiwie mogą powodowąc cuda, względnie bóg je do tego wykorzystuje.
violencja2019.05.7 19:21
Witaj, nie wiem czy się dogadamy , raczej nie i nie o to mi chodzi.Każde z nas nie zmieni swoich przekonań i myślę, że i Tobie także.Ale kulturalnie zawsze można się pospierać:)Piekło -zło to synonimy .Piekło to miejsce -dom zła.Zły denjurg to szatan u nas upadły anioł.Czy wymyślił to miejsce?Czy Bóg je wskazał -nie wiem.Co do jednego zgodni jesteśmy: zło istnieje i dobro też.Każdy o tym wie , nawet człowiek pierwotny. Co do tarota wspólne zdanie.Nie rozpisuję się. Materią niby są ,a nie są obrazki, relikwie-wiesz dla nas jest to pamiątka po kimś.Masz przecież fotografie bliskich, może ukochanego misia swojego dziecka etc./więcej tłumaczyć nie muszę , bo widzę żeś przygłupi nie jest/.My się dobrze czujemy z relikwiami, obrazkami, ba...nawet z ziołami święconymi , to są bliskie przedmioty , które powodują pewną bliskość , to są rzeczy ważne, ale nie są bożkami.Bóg ich nie wykorzystuje jedynie czasem posługuje się nimi w zależności od predyspozycji delikwenta/mówię tak celowo, aby było bardziej przystępnie/.Przedmioty są tylko przedmiotami albo aż przedmiotami , np.kroplówka czy szybka karetka w jakiś sposób pomagają tak samo.Przedmioty są narzędziami , nie są celem samym w sobie. Wiara - wiesz ja wcale nie wierzę -ja WIEM. Sakramenty-tutaj bym się" pobiła "z Tobą.Korzystam regularnie i znam różnicę pomiędzy przyjmować , a nie przyjmować.Pragnę przyjmować ,czasem jak narozrabiam i nie jestem godna , to mi gorzej. Gnostycy wierzą w Denjurga/dobrze pamiętam z filozofii?/To siła sprawcza , naszym odpowiednikiem jest Bóg-też siła sprawcza, ale reszta .....nie chcę się kłócić.Pozdrawiam.
Gnostyk2019.05.7 20:34
Wiesz co ? Chętnie bym z tobą podyskutował ( nawet jak się różnimy to bardzo dobrze!), ale nie na Frondzie, bo system komentarzy tutaj jest kiepski i często gubi się wątek. Jak mogę się z tobą skontaktować ? PS: Tak prawie wszyscy (99,99%) Gnostyków przyjmuje, że demiurg był stwórcą świata. Jednak jako, że demiurg jest wysoce niedoskonały i raczej zły, dlatego nikt z Gnostyków go nie czci.
violencja2019.05.7 21:09
Rozumiem , poziom komentarzy też mnie razi.Zaznaczam , tak profilaktycznie , że jestem dzieciatko -mężatką i wchodzi w grę tylko rozmowa filozoficzna. Podaj mi swój adres mailowy-taki lipny, taki filtr, taka zasłona , taka próba ... , a potem przejdziemy na inne adresy.Nie możemy podawać swoich rzeczywistych adresów, bo widzisz co się tutaj dzieje. Odezwij się na ten wątek. Nie zawsze bywam w internecie , czasem mam niewiele czasu , a czasem więcej.Teraz jestem nad morzem, ale odezwę się. P.S. nie chcę ranić , zawsze będę szczera
Gnostyk2019.05.7 21:14
Ja też nie jestem wolny. Chodzi mi tylko o dyskusję. Napisz na: [email protected]
violencja2019.05.7 21:23
o.k....odpowiedzią będzie pierwsza litera t....i będzie liczba 14.MĄDREMU DOŚĆ!
Robert2019.07.14 0:11
wiesz my w nie wierzymy Ty nie .ale jesli my mamy racje to masz przerabane
anonim2019.05.7 16:16
Czy przypadkiem nie mieliście dzisiaj wyznaczonego terminu w pośredniaku, Bodakowski?