22.03.15, 17:23

Niebywałe bluźnierstwo włoskich homoseksualistów

Zwolennicy ideologii LGBT z grupy Arcigay zapraszali na „heretycki i przesądny” wieczór plakatami, na których widnieli trzej mężczyźni, z których jednego upozorowano na Jezusa Chrystusa, a dwóch pozostałych na obu złoczyńców, ukrzyżowanych razem z Panem. Mężczyźni wykonują gesty przywodzące na myśl czyny homoseksualne i w obrzydliwy sposób profanują krzyż.

Nie przedstawiamy tu tego obrazu, jako niebywale bluźnierczego. Osoby zainteresowane ujrzeniem na własne oczy niebywałej profanacji homoseksualistów mogą wyszukać plakatu na własną rękę, wpisując w wyszukiwarkę nazwę odpowiedniej organizacji LGBT.

Przeciwko plakatowi we Włoszech podniosły się bardzo duże protesty. „To niebywale podła, diabelsko przewrotna zniewaga Jezusa na Krzyżu. Nigdy jeszcze nie doszło do takiego wzgardzenia chrześcijańskiej religii i każdego, kto ją wyznaje, do wzgardzenia, w którym przedstawiona jest w obrzydliwie wulgarny sposób nawet śmierć Jezusa na Krzyżu” – pisze arcybiskup. Dodaje, że obrażający naszego Pana Jezusa Chrystusa chcą ponadto zaatakować Kościół, imputując mu próby ograniczania wolności artystycznej. Zdaniem kardynała jeżeli ludzie zaczynają powoływać się na wolność opinii, by usprawiedliwiać wolność do obrażania, to należy zapytać, czy nie oznacz to już bliskiego końca demokracji.

Mamy nadzieję, że kardynał ma rację i zachowanie tych podłych bluźnierców rzeczywiście oznacza koniec liberalnej demokracji. Oby katolickie społeczeństwo wreszcie się przebudziło i raz na zawsze powiedziało zdecydowane nie wszystkim bezbożnikom, surowo karząc wszystkie ich wybryki. 

bjad/katholisches.info

Komentarze

anonim2015.03.22 17:31
Oby faktycznie katolickie społeczeństwo się przebudziło!
anonim2015.03.22 17:31
Disgraziati
anonim2015.03.22 17:35
Takimi aktami homoseksualni degeneraci pogłębiają jedynie własną degenerację. W ten sposób mogą zaszkodzić wyłącznie samym sobie.
anonim2015.03.22 17:51
Teraz pomyślcie, jak bardzo nami muszą gardzić muzułmanie gdy widzą kompletny brak odpowiedniej reakcji. Widzą, że chrześcijanom można defekować na durne łby a oni najwyżej grzecznie poproszą aby przestać. Zasadniczo w przypadku nieobecności aparatu państwa należałoby dokonać Zatrzymania Obywatelskiego. Więcej - w sytuacji, gdy aparat państwowy ZDRADZIŁ idee demokratycznego narodu należy powołać Trybunały Ludowe które zaprowadzą sprawiedliwość osądzając złoczyńców i wymierzając adekwatne wyroki - tutaj nawet przez aklamację.
anonim2015.03.22 18:11
GeneX, nazwij jak tam ci się podoba. Zbrodniarze popełniający najwyższy stopień Mowy Nienawiści muszą być ukarani. A że żyjemy w demokracji więc metody demokratyczne są okej. pasi? "Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich" Jakieś wątpliwości?
anonim2015.03.22 18:18
@GenesisX- Św Paweł o tym pisze- 1 Kor 6, 9
anonim2015.03.22 18:50
wynaturzenie którym jest niewątpliwie homoseksualizm kolny raz ukazuje że ich zboczone wyczyny nie mogą być tolerowane, im więcej swobody otrzymuję te obrzydliwe istoty to podobne wybryki przybierają na intensywności. Dolegliwość homoseksualna wymaga leczenie to chore osoby potrzebujące kompleksowej terapii aby przerwać dokonywanie przez nich czynów amoralnych.
anonim2015.03.22 19:11
@GenesisX Apropo tego co mówi Pan Jezus: "Lecz na początku stworzenia Bóg stworzył ich jako mężczyznę i kobietę: (7) dlatego opuści człowiek ojca swego i matkę (8) i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało. " (Mk 10, 6-8) Myślę, że jeśli ktoś jest człowiekiem uczciwie szukającym prawdy to sam wyciągnie oczywisty wniosek...
anonim2015.03.22 19:21
@GenesisX: Pan Jezus mowil o sodomie i dniu sadu.
anonim2015.03.22 19:29
Holla Genxie, unieważniasz Stary Testament? Stara metoda - odciąć co nie pasuje i schluss... Nie będziesz nam tu ustalał przykazań i tłumaczył Pisma
anonim2015.03.22 19:36
Genesis, Pan Jezus nie mówił być może bezpośrednio o homoseksualistach, podobnie jak nie mówił o nekrofilach, gerentofilach i innych dewiantach. Po co mówić o czymś co w oczywisty sposób jest obrzydliwe.
anonim2015.03.22 19:37
no a co na to obrońca tych zwyrodnialców niejaki exi... to już mu nie przeszkadza że drwią sobie z Katolików w tak ohydny sposób i w ten sposób pokazują że mają gdzieś by ich szanowano, ale jak się określi ich mianem zwyrodnialcy to larum podnoszą że się ich obraża, ale jak sami obrażają to jest ok, hipokryci !!! no exi gdzie jest twoja obrona tego zboczeństwa???
anonim2015.03.22 20:49
Krzychu Sry, ale niczego nie kumasz. Mieszasz przykazania rytualne i porządkowe z przykazaniami wiary i dekalogiem. Kwestie obrazoburstwa też są zrozumiane dla wszystkich poza sekciarstfem, ale tym nic nie pomoże. BTW kwestie pokarmowe zostały wyjaśnione: Nie rozumiecie, że nic z tego, co z zewnątrz wchodzi do człowieka, nie może uczynić go nieczystym; bo nie wchodzi do jego serca, lecz do żołądka i na zewnątrz się wydala». Tak uznał wszystkie potrawy za czyste. I mówił dalej: «Co wychodzi z człowieka, to czyni go nieczystym. Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota. Całe to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym»
anonim2015.03.22 21:27
Genesis, kiedyś akceptowano, ucinanie języków, kamienowanie i inne różne rzeczy.. Należało od tego odejść. To że homoseksualizm istniał dawniej i był tolerowany nie znaczy, że był akceptowany, przykładem jest tu np. starożytna Grecja, gdzie homoseksualizm nie stanowił "instytucji społecznej" i wcale nie był pochwalany, wręcz przeciwnie. Np. co o tym sądził Platon? Otóż Platon stwierdzał: Gdy mężczyzna łączy się z kobieta dla prokreacji wówczas przyjemność płynie z natury,lecz jest przeciw naturze gdy mężczyzna jest z mężczyzną a kobieta z kobietą." Nikt tutaj nie chce uganiać się za homoseksualistami i na nich polować, ale nie ma zgody na tzw. małżeństwa homoseksualne i adopcję dzieci, bo to z gruntu złe i byłoby usankcjonowaniem patologii jaką jest homoseksualizm. Ale artykuł przecież nie o tym tylko o chamskim i obrażającym katolików zachowaniem dewiantów.
anonim2015.03.22 21:42
enjoy https://www.dropbox.com/sh/jut5auiuazek9lx/AABxsUXJOtxGKJcHKRV7Ll4ja?dl=0
anonim2015.03.22 22:19
Faktycznie niebywale. Choc prawda jest ze normalny dorosly czlowiek nie powinien robic rzeczy ktore moga innemy sprawic przykrosc. Jednak w porownaniu z tym czym tak zwani katole "karmia" zupelnie im obcych normalnych ludzi o innej oriantacji seksulanej ... to w sumie co sei dziwic ze tak odreagowuja. Katole i tak nie zrouzmieja mojego wpisu, oni brnia Boga ... smieszni sa na maksa jakby Bog potrzebowal jakiejs obrony :(
anonim2015.03.22 23:18
Skąd taki zalew durnoty? Jeden oka rzut i widać, ze wszystkie narody i cywilizacje w chwili sukcesu goniły zboczeńców i karały surowo aż do śmierci. Wszystkie też zapewniały surowe tabu seksualne, za ich łamanie łamano kołem. Rozpasanie to zaraza i śmierć narodu, czy się zboczeńcom podoba czy nie - będą wzięci w kajdany i ukarani. Durnie grzecznie się teraz porejestrują, przyszła władza będzie miała ich na pstryknięcie palcami. pstryk - i już Policja wlecze niebezpiecznych przestępców przed sądy a te aplikują im kazamaty i sznury. Tak będzie bo tak być musi - z powodów czysto cybernetycznych. Nie ma bicza - odbierzecie odpłatę za swoje czyny. Nie chcecie umiarkowanej "represji" chrześcijańskiej dostaniecie rzeź od islamistów albo jakiejś świeckiej junty. Co kto lubi. Doprawdy - odradzam homo-cywilne związki, to droga do piekła.
anonim2015.03.22 23:19
Choc prawda jest ze normalny dorosly czlowiek nie powinien robic rzeczy ktore moga innemy sprawic przykrosc. To co Ty tutaj robisz? Twoja głupota sprawia mi przykrość! Hahaha bo już nie wiem czy się śmiać czy płakać. Przecież gdy powiem pedofilowi co o nim myślę to mu przykrość sprawię, tak samo ze złodziejem czy mordercą. Niestety " nic tak nie gorszy jak prawda". Znaczy mam mówić tylko to co dla innych jest miłe i wygodne? To jakaś chora utopia, gorsza od faszyzmu pomnożonego przez komunizm. Totalitarny kretynizm. W barani łeb się puknij. Może pomoże. Choć wątpię. Szanse znikome.
anonim2015.03.22 23:22
Zdjęć nie zamieściliście, bo nie są w rzeczywistości w ogóle oburzające.
anonim2015.03.23 2:59
@jan-nowak ... "w porownaniu z tym czym tak zwani katole "karmia" zupelnie im obcych normalnych ludzi o innej oriantacji seksulanej..." Ludzie o innej orientacji seksualnej niż ta, która jest zgodna z naturą naszego rozmnażania się, nie są normalni.
anonim2015.03.23 8:03
Wysłać tych zboczeńców tam gdzie pieprz rośnie.
anonim2015.03.23 8:43
Genesis proszę... "brzęczy...- Platona i jego nauczyciela Sokratesa Grecy generalnie olewali." Najbardziej olewali go Grecy, ci wyuzdani z Nowego Jorku☺ Exi.. po pierwsze wiadomym jest, że na przestrzeni wieków homoseksualizm nie był akceptowany jako coś normalnego. Podam ci jeszcze jeden fakt dotyczący starożytnej Grecji świadczący, że homoseksualizm nie był "preferowany". W Grecji wszystkie czynności, czy obiekty miały przypisane bóstwo, homoseksualiści jakoś takiego bóstwa nie mieli. Podobne prześmiewcze ich określenia nie świadczyły o akceptacji tego rodzaju związków: Euryproktos:otwarty zadek -Lakkoproktos:zadek-studnia
anonim2015.03.23 8:46
Androgynus:facet-baba,transwestyta,ciota -Kinaidos:ten co sprawia wstyd Tak więc Exi nie gadaj bzdur, nie kłam
anonim2015.03.23 19:51
@GenesisX- A skąd wiesz, że św Paweł nigdy nie widział Jezusa? Bo w Piśmie św o tym nie napisano?