08.06.20, 10:35Screenshot Youtube

Objawienia z Włoch. Abp Viganò: Być może czekają nas jeszcze cięższe doświadczenia

Arcybiskup Carlo Maria Viganò sądzi, że być może świat czekają jeszcze cięższe doświadczenia. Swoją opinię opiera na cudzie, jaki wydarzył się w małej włoskiej miejscowości w latach 90-tych. Cud do tej pory nie został oficjalnie potwierdzony. Niektórzy uważają, że być może jest to mistyfikacja, inni sądzą, że przesłanie z nim związane jest wiarygodne.

Wszystko zaczęło się 2 lutego 1995 r., kiedy 5-letnia dziewczynka Jessica Gregori zauważyła krwawe łzy ściekające z oczu figurki Matki Bożej, jaka znajdowała się w niszy w rodzinnym ogrodzie w miejscowości Civitavecchia. Powiadomiła o tym ojca, który z kolei zwrócił się z prośbą do miejscowego proboszcza o zbadanie sprawy. Od tamtej pory krwawe łzy pojawiały się do 6 lutego 13 razy. Świadkiem wydarzenia byli także inni ludzie, którzy złożyli pisemne świadectwo. Przeprowadzone badania nie wykazały śladów manipulacji, a krew okazała się być prawdziwa. Biskup Girolamo Grillo z Civitavecchia, który był początkowo sceptyczny, stał się gorącym zwolennikiem cudu.

W czerwcu 1995 roku figurkę Matki Bożej umieszczono w kościele w Civitavecchia. Z cudem związane są przesłania i objawienia, których świadkiem stała się według relacji cała rodzina, zarówno ojciec dziewczynki – Fabio, jak i jej matka Annamaria. Objawienia miały związek nie tylko z Matką Bożą, ale także z Synem Bożym, Bogiem Ojcem i aniołami. Objawienia zaczęły się 2 lipca 1995, a skończyły 17 maja 1996 r. Według abp. Viganò Matka Boża objawiła się także po raz kolejny 23 grudnia 2018 r.

Abp Viganò, który jest przekonany o prawdziwości objawień, twierdzi, że Jan Paweł II chciał potajemnie ukoronować figurkę w Watykanie, aby nie zakłócać dochodzenia powołanej komisji. Jan Paweł II według arcybiskupa potwierdził, że tak się stało na piśmie. Sam abp Viganò miał być także świadkiem nadprzyrodzonych zjawisk, kiedy modlił się w obecności figurki.

Przytaczając słowa rodziny Gregori, abp Viganò twierdzi, iż przesłanie z Civitavecchia mówi o tym, że będą podejmowane próby zniszczenia rodziny, a także że dojdzie do apostazji w Kościele oraz ryzyka III wojny światowej. Jest ostrzeżenie dla Włoch: „Wasz naród jest w wielkim niebezpieczeństwie. W Rzymie ciemność coraz bardziej zstępuje na Opokę, którą mój Syn Jezus zostawił wam, byście na niej budowali, kształcili i duchowo wychowywali Jego dzieci. Biskupi, waszym zadaniem jest kontynuowanie rozwoju Kościoła Bożego, gdyż jesteście Bożymi dziedzicami” – relacjonuje abp Viganò.

W przesłaniach z Civitavecchia jest m.in. ostrzeżenie o tym, że „świat staje się coraz bardziej więźniem mroków i niegodziwości szatana” i że dotyczy to także „sług Kościoła”, a sam Kościół zostanie poddany ciężkiej próbie. Najpotężniejsza broń, jaką dysponują ludzie, to według objawień Różaniec, nawrócenie serc do Boga poprzez Niepokalaną, miłość, pokora i modlitwa. Abp Viganò podkreślił także, że „przesłania mocno wzywają ludzi do powrotu do życia sakramentalnego”, do częstego przystępowania do spowiedzi i Komunii św. Nie należy jednak bać się ludzi, ale pokładać nadzieję w Bogu, któremu należy zaufać z prostotą dziecka, które „wkłada dłoń w dłoń Ojca”.

jjf/ChurchMilitant.com, LifeSiteNews.com, civitavechia.portmobility.it

Komentarze

Pola2020.06.11 10:39
Ta iskra miała wyjść z Polski (gdyby Polska była posłuszna woli Bożej), a tu wychodzi z Włoch... Szkoda, że nasi charyzmatyczni przywódcy duchowi siedzą cicho. Ile taki jeden Abp Viganò dobra potrafi zrobić...
Znajdz laske juz dzis2020.06.8 14:45
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.paniedzis.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Glaudiusman2020.06.8 14:21
Zawsze człowiek wierzący musi pokładać całą nadzieję w Panu Bogu, a nie w stworzeniu.
\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202awka 2020.06.8 14:04
Przesłanie od Boga do Biskupów a nawet w czasach Jezusa nie było biskupów bo ten urząd wymyślili sobie ludzie. Nawet nie wiadomo kto te przesłania odbierał już bardziej nie można pokręcić.
anonim2020.06.8 14:23
Ach ci zwolennicy "czystej wiary"... Świadek Jehowy czy inny wynalazek masoński? Tak nawiasem mówiąc Ty znasz w ogóle Pismo Święte, np. to co pisał św. Paweł? M.in. o biskupach...
anonim2020.06.8 13:38
Dokładnie było powiedziane, że apostazja w Kościele może pociągnąć za sobą III Wojnę Światową, wojnę nuklearną. To, że Papież Franciszek przed Maryją nie klęka (Fatima 2017), a matkę ziemię, kimkolwiek jest, hołubi, to już wiemy.To że współpracuje z globalistami, aby wprowadzić NWO i nową religię, wiemy również, że prowadzi katolickie owieczki w paszczę lwa, zapewniając, że Bóg wybaczy nam wszystkie grzechy, a szczególnie te, których nie żałujemy, to widzimy. Czy może być coś gorszego?!
anonim2020.06.8 14:00
Bergoglio to nie żadnej papież tylko lewacka, komunistyczna, masońska podróba. Herezje, które głosi są tylko tego potwierdzeniem wg. zasady: "Poznacie ich po ich owocach" (Mt 7:16; BT)
anonim2020.06.8 14:08
Ps. Herezja jest dowodem braku "asystencji Ducha Świętego" czyli brakiem charyzmatu nieomylności, owej zdolności do utwierdzania braci w wierze (por. Łk 22:31). Bowiem charyzmat nieomylności, dowód obecności Ducha Świętego związany jest z funkcją a nie z osobą. Zatem prawidłowo dokonany wybór na Urząd Piotrowy skutkuje właśnie tą asystencją. Nieprawidłowy wybór powoduje to, że Bóg nie potwierdza swoim działaniem działalności uzurpatora. A właśnie z tym mamy do czynienia w przypadku Bergoglio czyli tym, że człowiek ten głosi lub przyzwala na głoszenie herezji, twierdzeń sprzecznych z tym co zawarte w Piśmie Świętym i przekazywane przez 2000 lat Tradycji.
JS2020.06.8 11:40
Abp Vigano to jeden z niewielu duchownych, który zachował trzeźwe myślenie i wiarę. Są też inni jak np. abp Lenga, ale jak na razie abp Vigano ostrzega nas a nasi hierarchowie NIE i taka jest różnica między prawdziwym pasterzem a pasterzem najemnikiem, który będzie patrzał się jak wilki porywają coraz to nowe owce. Jezus Królem Polski ! Nie przyjmujmy znaku bestii, bez którego nie będziemy mogli nic kupić ! Bóg zatroszczy się o nas, gdy uciekniemy na pustynię, będziemy karmieni, podobnie jak prorok Eliasz. Pozdrawiam
anonim2020.06.8 13:58
Bergoglio won. Za Don. Jak ongiś powiedział tow. Moczar: "ojczyzną komunisty jest Związek Radziecki".
JS2020.06.8 20:07
To nie jest nauka Jezusa. Módlmy się a nie wyrzucajmy złość, która obraca się przeciwko nam. Pozdrawiam
katolicka kretynizacja polski 2020.06.8 10:50
czyli wróżenie z fusów na podstawie cudóff niepotwierdzonych przez pedofilów w sutannach!
kretyn kretynizacji2020.06.8 11:15
pomatolski pacholku ...`ofiaro zle wykonanej aborcji ..po zaplodnieniu przez inseminatora nie skomlij....
Jacek2020.06.8 13:57
Bardzo mi cię szkoda. Pomodlę się za ciebie! I zobaczysz potęgę Stwórcy! Jak się nawrócisz to dasz tu swoje świadectwo!
Fekatomba Wisły2020.06.8 10:46
De’fe’quer l’Europe (Wypróżnić Europę) „Pamiętam, że wypróżniałem z siebie credo Edgara Morina z „Penser l’Europe”. Czułem się, jakbym zdawał egzamin życia u biblijnego patriarchy z obrazów Rembrandta” (tj. B. Gieremka) Rafał Trzaskowski, lipiec 2018
f232020.06.8 10:45
Kościelnych pasożytów z pewnością czekają ciężkie czasy.
Miła62020.06.8 13:19
A co wy bolszewicy zrobicie jak zabraknie pieniędzy do kradzenia? Biedacy..... Na "pasożytów" kościelnych ja daje i g... ci do tego..... A kto tobie płaci? ... :)
Pola2020.06.11 10:41
Doczekasz się i Ty sprawiedliwości Bożej. Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.