17.05.19, 16:00zdj. screen Youtube/TOK FM

Oj, to zaboli Schetynę! Minister: PO fundowała 'prezenty' przestępcom!

"Platforma Obywatelska wyspecjalizowała się w skracaniu terminów przedawnień, wyspecjalizowała się w prezentach dla przestępców"- powiedział wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł.

Wiceszef resortu sprawiedliwości wziął udział w konferencji prasowej dotyczącej zmian w kodeksie karnym. Podczas konferencji polityk zaznaczył, że poprzedni rząd "na odchodne" zafundował przestępcom "prezent"- możliwość łączenia kar "dla wielokrotnych pedofilów i wielu innych przestępców na dużo korzystniejszych zasadach" niż miało to miejsce wcześniej.

Sekretarz stanu w MS wskazał, że Prawo i Sprawiedliwość powróciło w przyjętej wczoraj regulacji do stanu sprzed tych zmian. Jak dodał, PiS proponowało dużo bardziej radykalne rozwiązanie, aby kary dla wielokrotnych przestępców, którzy popełniają przestępstwa niejako zawodowo, się sumowały.

"Przywróciliśmy wcześniejsze rozwiązania, odebraliśmy te wszystkie prezenty, które Platforma im zafundowała"- podkreślił Marcin Warchoł. 

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze

abbe2019.05.21 9:50
Polak, ateista , dumny gej i co jeszcze wymienisz? Jakie masz preferencje w spodniach? Wszystkie "zwieracze" masz zdrowe? Jezeli tak to gratuluje! Jezeli FRONDA bedzie istniala to podpisz sie pod twoim komentarzem za 5 lat! Zobaczymy jak bedziesz "cienko" spiewal. Zioniesz nienawiscia ty Polaku ateisto i dumny geju!
ja2019.05.18 1:35
Brak bezinteresownej miłości jako daru dawania siebie to rodzi ateistę głupiego i zdegenerowanego geja, pederastę, dzieciobójcę... Dlatego pluje on z nienawiścią demonicznego gada na wszystko co jest święte w znaczeniu ontologicznym jako fascinosum i tremendum.( R.Otto, Świętość). Taki człowiek jako gej jest demoniczną, szatańską pustką (na wieczność, bez końca) i nosi w sobie z własnej woli przekleństwo bogobójstwa, przekleństwo wydziedziczenia, przekleństwo pustki tak jak sam Lucyfer. Bezinteresowna miłość jako dar dawania siebie jest tu podstawą wszystkiego. Tego nie ma w geju i pederaście. Straszny, potworny to stan umysłu i ciała.
Cogito ergo sum2019.05.17 18:26
Homoseksualiści w wielkim strachu. Koniec z rozwiązłością. 30 lat to życie w piekle więziennym. Jazda bez trzymanki.
Oloo2019.05.18 13:40
Homoseksualizm jest karalny?Od kiedy? :) ;)
Gabi2019.05.19 18:51
Boski, nie zadawaj głupich pytań. Sam doskonale wiesz, że każdy odmieniec, to pederasta.
Urszula2019.05.17 17:17
Wy nie zaostrzajcie kar, wy egzekwujcie te, kto zapadają na mocy wyroków. Jeśli biskupi nie zostaną skazani za ukrywanie przestępstw to komu potrzebne sa wasze zaostrzenia. Egzekwujcie przestrzegania prawa przez wszystkich, nie wyłączając kleru.
argina2019.05.17 18:40
Sądy kochanie taki Tuleja musi mieć napisane ile za za taki czyn
polak2019.05.18 10:40
nic debilko nie piszesz o pedofilach z PełO i z kręgu elyty .więcej ich jest tam . nie przeszkadza ci to? ---chyba że myślisz ,że np. reżyserom wolno gwałcić 13-to latki ?? i jak jeden z elyty mówił że to wina prostytutki 13-to letniej- odnieś się do tego to fakt konkretny---w////////////g instytutu z canady 60 % wszystkich czynów pedofili --to pedały
polak2019.05.18 12:51
ciekawe czy ktoś z elyty cie wpieeeeeeeeeeeeeerdoooooooliłłłłłłł w młodości że masz takie zaburzenia umysłowe
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.17 16:51
Jan Paweł II, Ojciec Święty, przedstawiciel Boga na ziemi, jedyny człowiek oficjalnie uznany za nieomylnego jest masowym mordercą. Każdego roku papież przyczynia się do śmierci dziesiątków, a może setek tysięcy ludzi, zakazując katolikom używania prezerwatyw. Podczas gdy miotane przez niego groźby są przez większość wiernych w pierwszym świecie uważane za kompletny nonsens i ignorowane, w krajach, w których w praktyce nie ma dostępu do alternatywnych źródeł informacji, gdzie kobiety korzystają z niewielu praw, każde papieskie potępienie stosowania środków antykoncepcyjnych skazuje tysiące ludzi na chorobę i śmierć. https://cia.media.pl/jan_pawel_ii_jest_odpowiedzialny_za_smierc_tysiecy_ludzi Jan Paweł II kazał Ratzingerowi zataić nadużycia seksualne w zgromadzeniu. https://oko.press/papiez-franciszek-jan-pawel-ii-nakazal-ratzingerowi-zataic-sprawe-pedofila-degollado/
polak2019.05.18 10:58
popatrz pedale na tłumy marszu ludzi co pozwalają gwałcić dzieci --jest ich ze dwa miliony lub trochę więcej ciekawe dlaczego cię tam nie ma --putin zabronił i kazał ci pluć na Polskę
Darek z Marek2019.05.20 9:10
Polska to jednak cały czas wolny kraj!