27.08.14, 13:45Rzecznik Hamasu (fot. Wikimedia Commons)

Oto prawdziwy cel Hamasu! Posłuchaj uważnie!

Materiał filmowy z napisami w języku polskim - wystarczy włączyć je w funkcji 'Subtitles/CC'.

Philo/http://izrael.org.il

Komentarze

anonim2014.08.27 14:08
philo znalazł sobie "wiarygodne żródło" izraelskiej propagandy i pewno dzieci mordowane w bombardowanych szpitalach, też należą do Hamasu. Izrael jest takim samym antydemokratycznym państwem, jak sąsiedzi - nie uznaje własności, praw człowieka, praw mniejszości narodowych i dokonuje zbrodni wojennych.
anonim2014.08.27 14:11
Cyceron: "Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów." Tacyt: "Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co dla nas jest święte i odwrotnie: miłe jest wszystko, co w nas obrzydzenie wzbudza. Żyją ściśle zespoleni, wspierając się nawzajem, nienawidząc natomiast obcych i rozkładając ich." św. Tomasz z Akwinu "Żydom nie powinno się pozwolić, aby zatrzymali to, co uzyskują z lichwy; najlepiej byłoby, aby skłonić ich do pracy tak, że mogliby zarabiać na życie zamiast nie robić nic oprócz pielęgnowania swego skąpstwa." STANISŁAW STASZIC „Przestroga dla Polski - 1770: "Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza naszego kraju, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swych ojców, wśród pracowitego ludu utrzymać się nie może i tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę." Tenże: "O przyczynach szkodliwości żydów, 1816r.: "Żydzi byli zarazą wewnątrz, zarazą ciągle polityczne ciało słabiącą i nędzniącą. Chociażby nawet to ciało nie było podzielone (mowa o rozbiorze Polski - uw. autora), chociażby po podziale zjednoczone zostało, przecież z tą wewnętrzną skazą nigdy nie nabierze właściwych sobie sił ani czerstwości - musi być zawsze tylko słabe, wynędzniałe i nikczemne." Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj. Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli. Roman Dmowski "Antysemityzm końca dziewiętnastego stulecia był protestem przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwa europejskie." Marcin Luter "Żydzi nie pracują, nie zarabiają uczciwie pieniędzy; nie pracują a my dajemy lub darujemy im je. I mają nasze dobra i pieniądze, stają się panami naszej ziemi, pomimo tego, że są na wygnaniu"; "Oni trzymają w niewoli chrześcijan w naszym kraju; (...) rozkoszują się pieniędzmi i dobrami, siedząc leniwie za piecem, żrąc i chlejąc, żyją sobie dobrze z naszej pracy, utrzymują nas i nasze gospodarstwa w niewoli przez ich przeklętą lichwę, kpią z nas i plują nam na głowy, ponieważ musimy pracować; pozwalamy im czuć się lepszymi od nas dzięki naszej pracy. Są naszymi panami i władcami, my zaś ich niewolnikami, służącymi im swoją własnością, potem i pracą! A oni zamiast dziękować nam, przeklinają naszego Pana!"
anonim2014.08.27 15:02
Na judeo"chrześcijańskiej" Frondzie raczej nie napiszą co jest celem Żydów : "...Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym..." słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów. Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001–2007
anonim2014.08.27 15:07
Więcej przykładów antypolonizmów : http://www.fronda.pl/forum/antypolonizm,58271.html Tak było wcześniej : http://www.fronda.pl/forum/tak-zydzi-mordowali-polakow-na-kresach-w-rocznice-zbrodni-w-koniuchach-telewizja-zalozona-przez-agentow-wsi-zydowskiego-pochodzenia-emituje-film-ukazujacy-sprawcow-jako-bohaterow-kiedy-swiat-ocenia-zydow-za-zbrodnie-w-okupowanej-palestynie-nalezalo-by-naglosnic-jak-nam-odwdzieczali-sie-za-nieco-przydlugie-goszczenie,58426.html Najważniejsze pytanie związane z eskalacją zbrodni w okupowanej Palestynie : http://www.fronda.pl/forum/kto-jest-dla-polski-wiekszym-zagrozeniem-palestynczycy-czy-druga-strona-konfliktu-na-bw,57819.html A to inne - także ważne pytanie : http://www.fronda.pl/forum/czy-hasbara-i-inni-forumowi-zwolennicy-izraela-oceniaja-zbrodnie-zydowskie-i-poparcie-dla-nich-wiekszosci-zydow-pozytywnie,58549.html
anonim2014.08.27 15:17
Polakom było wolno wyrzucać z okupowanych ziemi Niemców czy Rosjan ale Palestyńczykom już nie wolno?
anonim2014.08.27 15:17
Polakom było wolno wyrzucać z okupowanych ziemi Niemców czy Rosjan ale Palestyńczykom już nie wolno?
anonim2014.08.27 16:11
Hamas by nie powstał gdyby pejsaci chcąc się osiedlić na ziemi swoich przodków sprzed 2 tys lat nie wyganiali ludności która mieszkała tam,podczas gdy oni tułali się po świecie,Izrael nie jest lepszy od III Rzeszy napadającej na nasz kraj.
anonim2014.08.27 16:25
@observer1920 Judeochrześcijaństwo jest sztucznie wykreowanym pojęciem nie mającym uzasadnienia w rzeczywistości. Rabiniści odrzucając Boga, wykreowali poprzez talmudy w IV i V swojego Adonaj, częściowo przekształcając się w kabalistów i masonów. Żydzi, którzy przyjęli Boże Objawienie stali się chrześcijanami, tak jak esseńczycy, czy św. Paweł, poprzednio Szaweł, żydowski teolog i zabójca chrześcijan.
anonim2014.08.27 17:51
Walczą o wolność. Co w tym dziwnego? Jak nas niemcy okupowali, to też chcieliśmy ich wywalić. Nie ma w tym nic ani zdrożnego, ani złego. Chwała im za to, że próbują walczyć kamieniami przeciw czołgom - bo takie są realia tej jednostronnej "wojny".