19.03.19, 15:10

Patryk Jaki: Związki partnerskie to pierwszy krok do terroru

Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki w jednoznaczny sposób sprzeciwił się wprowadzaniu w Polsce jakichkolwiek elementów zakłamanej ideologii gender. Zdecydowanie odrzucił satanistyczne treści głoszone przez homoseksualne lobby, według którego już małe dzieci powinny być indoktrynowane chorymi perwersjami seksualnymi.

Zgromił również pomysł legalizowania w Polsce jakichś ,,związków partnerskich'', słusznie zauważając, że podobne rozwiązania są niczym innym, jak tylko pierwszym krokiem na drodze zaprowadzana w danym kraju terroru ideologicznego neomarksistowskiej lewicy.

Jaki podkreślił, że związki partnerskie nie mogą mieć ,,takich przywilejów jak rodzina'', bo ,,w intersie państwa jest wspieranie rodzin''. Wiceminister sprawiedliwości stwierdził, że czysta propagandą ,,ludzi, których chcą wprowadzić terror'' są twierdzenia, jakoby związki partnersie miały pomóc w regulowaniu spraw spadkowych przez osoby niepozostające w małżeństwie.

Według Jakiego takie sprawy reguluje się umową cywilną. ,,Państwo nie powinno instytucjonalnie wspierać związków partnerskich'' - podkreślił Jaki.

Pytany, o jakim mówił dokładnie terrorze, wskazał jednoznacznie, że chodzi o to, co dzieje się na Zachodzie. Tam próbuje się ,,używać prawa karnego, aby przemawiać w imię rzekomej tolerancji'', co jest w istocie ,,naruszeniem granicy wolności''.
,,Oni mówią o tolerancji, a chcą wprowadzić terror'' - podkreślił Jaki.

I zaznaczył na koniec: ,,Chcę walczyć, by ideologia nie przesłaniała tradycji, na której zbudowano fundamenty Europy''.

bb/rp.pl

Komentarze

ZERR02019.03.19 19:22
I żeby nie było najmniejszych wątpliwości co do konduity Pissiaków: europosłowie Piss Ryszard Czarnecki, Edward Czesak, Anna Fotyga, Beata Gosiewska, Marek Jurek, Karol Karski, Kłosowski Sławomir, Krupa Urszula, Zbigniew Kuźmiuk, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Mirosław Piotrowski, Tomasz Poręba, Jadwiga Wiśniewska, Kosma Złotowski głosowali za feministyczną rezolucją w sprawie równowagi płci przy obsadzaniu stanowisk.
ZERR02019.03.19 19:05
Może przypominajmy zwolennikom Nieubłaganego Postępu, jakie konsekwencje ten postęp niesie. Dla nich i dla ich dzieci. rzeżączka. Kraje Unii Europejskiej w okresie 2012-2016 na odcinku szerzenia rzeżączki odniosły spektakuralny SUKCES. z 51.940 zachorowań Anno Domini 2012 do 75.349 Anno Domini 2016. palme Pierwszeństwa dumnie niesie Wielka Brytania, gdzie jak wiadomo Parady Dumy są takie jak nigdzie indziej. 40.166 przypadków. Polska jak zwykle przynosi wstyd ze swoimi 437 przypadkami... spadek 40% Wiadomo, czego tu się spodziewać po katolskich wstecznikach. Udział "mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami" wg Raportu Epidemiologicznego za rok 2016 wynosi fascynujące 46%. Trzeba to uznać za wybitny sukces, gdyż środowisko to liczy 1-2% populacji. Jak widać ci dzielni Bojownicy nie ustają w wysiłkach, aby nieść kaganek oświaty pod wszystkie strzechy i dachy z blachy falistej. PS. Aktualnie zaraza ta uzyskała status choroby lekoopornej.
ZERR02019.03.19 19:08
Żeby nie było niedomówień... spadek Polski w Rankingu Dumy wynika NIEWĄTPLIWIE z tego, że Ludzie Gay nie mogąc znieść dusznej atmosfery prześladowań zmieniają chętnie adres zamieszkania. Cześć ich pamięci!
Maria Błaszczyk2019.03.19 21:32
Ty na serio porównujesz polskie dane z danymi z krajów, w których działa publiczna służba zdrowia??? To może jeszcze na tej podstawie porównamy liczbę aborcji? RZEŻĄCZKA W XXI WIEKU – SYTUACJA NA SWIECIE I W POLSCE, PRZEGL EPIDEMIOL 2014; 68: 127 - 131 "Oficjalne podawane wartości współczynnika zapadalności w Polsce są wyjątkowo niskie w porównaniu do innych krajów UE/EEA. Może to wskazywać na niedostateczną diagnostykę laboratoryjną i niepełną zgłaszalność przypadków." Bądźmy poważni, bo robienie sobie jaj z takich rzeczy jest potencjalnie niebezpieczne. Tam, gdzie mamy dość pełne statystyki, np. w przypadku raka szyjki macicy, którego człowiek na ogół nie leczy sobie w prywatnej przychodni, mamy statystyki przerażające.. A jest to tak samo choroba przenoszona drogą płciową...
ZERR02019.03.19 21:48
Z całą pewnością świadczy to o tym, że polskie dziewczyny nie sa takimi ekhm..., jak dziewczyny na zachodzie - jak te z GB, gdzie w 'badaniu' wyszło, że przeciętna Angielka z blokowiska ma przeciętne jednocześnie 3 fagasów, a pościel zmienia raz na kwartał. Ja wiem, Polki mają fatalna opinię, ale to jest po prostu hejt. Prawie wszystkie które znałem zasługiwały na najlepszą opinię. Niedostateczna diagnostyka to ostatnia przyczyna. Służba zdrowia jednak działa, i to wcale niezgorzej.
Maria Błaszczyk2019.03.19 22:22
Obawiam się, że nie działa. W ogóle już. Padło, biedactwo, kiedy kazano się lekarzom wynosić. Bez lekarzy i pielęgniarek nie da się leczyć ludzi. Za co Polska płaci skracającą się średnią zycia (a miłościwie nam panujący się cieszą, bo trochę to łagodzi skutki zniszczenia reformy emerytalnej). Otóż zapewniam Cię, że nikt przy zdrowych zmysłach nie leczy rzeżączki w oficjalnym obiegu. W przeciwieństwie do raka szyjki macicy - a tu jesteśmy absolutnymi rekordzistami jeśli chodzi o śmiertelność w całej UE (nawet jeśli stać Cie na leczenie prywatne, to jednak na ogół jest to gdzieś zgłoszone, bo te karty dla pacjentów nowotworowych itd - w przeciwieństwie do rzeżączki)... Do tego znowu zmyślasz dane. Z tego wynika, że 9% Brytyjek ma wiecej niz jednego partnera - to ilu mają, żeby wyszło 3 na głowę? Po 30???? https://www.fpa.org.uk/sites/default/files/sexual-behaviour-factsheet-april-2009.pdf Z tego z kolei - że 71% (Brytyjczyków - sugerujesz, ze robią to głównie mężczyźni?) pierze co 2 tygodnie lub częściej... https://thetab.com/uk/2019/01/04/how-often-should-you-change-your-bed-sheets-87736 Przestań zmyślać, bardzo Cię proszę...
ZERR02019.03.19 22:34
Napisałem - brytyjka z blokowiska. Było takie badanie brytolskich patoli. A z innego wyszło, że przeciętny nastolatek z brytyjskiego blokowiska operuje zasobem 700 słów. Normalnie debil... To jest opis patologii. Cytowano to kiedyś w polskiej prasie, szydząc. Odbierasz mi prawo do złośliwości. Ja tu się staram 'ocieplić wizerunek' a ty na poważnie. Jeden plus że grzejesz link za linkiem. Poczytam.
Maria Błaszczyk2019.03.19 23:09
No a pani Klepacka, jak dostała formularz, w którym miała zaznaczyć Gender: M/F nie wybrała odpowiedzi gender... No cóż, też z zasobem słownictwa nie jest najlepiej, zgódźmy się. A zapewne nie mieszka na blokowisku... No coż, ja się znam na patologiach, w których tatusiowie z blokowiska (lub nie) gwałcą kilkumiesięczne niemowlęta. Znam się na takich, gdy kochający rodzice z blokowiska sprzedają córkę kolegom, bo im na życie brakuje. Oczywiście Ty twierdzisz, że nic mi do tego i nie powinnam się wtrącać. Tymczasem Ty bierzesz jakieś dane z zadka (ile tych Brytyjek mieszka na blokowiskach; jakie są kryteria uznania kogoś za osobę z blokowiska; i czy aby na pewno taki klasizm czemuś służy...) No więc opisywać patologię mozna - tylko nic nam to nie wnosi do statystyk niczego, w tym rzeżączki - których po prostu nie znamy i jedyne dane, z których możemy wnioskować na ten temat, czyli zmiany w przebiegu zakażenia HPV (zapadalność na raka szyjki macicy mniej więcej 50% wyższa niz srednia unijna) oraz liczba zakażonych WZW B (300-400% wyższa niż średnia unijna) - wskazują na bardzo wysoki wskaźnik zakażeń drogą płciową.
ZERR02019.03.19 23:53
Te 9% nie jest takie głupie. Podczas budowy Nowej Huty wśród ludności tam kwaterowanej ponad 1/10 kobiet została zakwalifikowana jako czerpiąca dochody z prostytucji. Dochodziło do milicyjnego pałowania gdy oczyszczano baraki kobiece z 'junaków'.
anonim2019.03.19 18:42
Drugi, bo pierwszy to poczęcie ze skłonności i brawurowanie.
słowiczek poznański2019.03.19 18:07
Info dla dwóch zboków: Gość i man woman albo gender Wszelkie dane na temat samobójstw pomiędzy zbokami, np. w USA są dostępne na stronach FBI oraz The American Psychiatric Association. W Polsce tych danych nie ogłoszono. English is a must, you faggots.
Naczelny2019.03.19 19:15
Twój angielski pochodzi z translatora google, więc zamilcz.
edi2019.03.19 16:34
Platforma Oszustów/Onanistów - JUŻ PADA NA PYSK - NIE W POLSCE TAKIE NUMERY BOLSZEWICKIE LEWACTWO
Naczelny2019.03.19 16:40
Idź do psychiatry.
Gość2019.03.19 15:54
Dziś związki partnerskie, jutro uzbrojone homokomanda strzelające do ludzi na ulicach. No, tak będzie.
Urszula2019.03.19 16:16
Prorok z ciebie czy cuś? Podaj numery Totka
anonim2019.03.19 18:05
Marzyciel-niszczyciel, oceniający wg. siebie !!!!!!
Zbyszek2019.03.19 15:38
Niewątpliwie prześladowanie Kościoła, księży i katolików świeckich byłoby terrorem, skądinąd znanym także z praktyki władzy komunistycznej, chociaż w Polsce nie był on konsekwentny, ze względu na duże poparcie Polaków dla Kościoła. Widoczna jest jednak także w Polsce próba urabiania młodych Polaków do nienawiści względem religii i polskiej tożsamości katolickiej. Jeśli by się ona powiodła, to mogłoby to skutkować nawrotem opresji względem Kościoła. Ma to także związek z próbami instalacji LGBT i Gender w Polsce, co wypływa zresztą z tch samych zatrutych diabelskimi sofizmatami źródeł. Walka o polskie dusze i z polskim Duchem trwa, a nawet się nasila.
Hak Ci w smark2019.03.19 15:51
no błagam - lekcje religii w szkołach - 10079 parafii - konkordat - radio Maryja z dotacjami od państwa - nie uwzględnianie księży w rejestrach pedofilów - zakaz obrażania uczuć religijnych (cokolwiek to jest) Tak można jeszcze długo. Miejcie jakiekolwiek jaja i powiedzcie, że nawaliliście. Jesteście dla młodych ludzi niewiarygodni, dlatego poparcie dla Waszej instytucji spada pomimo, że KK ma wiele narzędzi do przekazania swoich "wartości".
Zbyszek2019.03.19 16:00
Nawet jeśli my nawalamy, bo przecież wszyscy jesteśmy ludźmi, to co wy proponujecie tym młodym ludziom, to zielone światło dla seksualnych zboczeń. To nie jest wolność, lecz zniewolenie człowieka poprzez jego zmysłowość.
Hak Ci w smark2019.03.19 19:38
Jak związek partnerski daje zielone światło dla seksualnych zboczeń? Dwoje dorosłych ludzi chce uregulować związek i tyle. Zawsze jak chodzi o poluzowanie obyczajów to KK krzyczy, że to tak naprawdę zniewolenie. Nie bój się Polska jest do tyłu za Europą i jeszcze długa droga do tego byście pozwolili ludziom wybrać jak mają żyć. KK ma olbrzymie przywileje w Polsce więc jeżeli czuje się nienawidzony to sam się do tego przyczynił. Nikt inny nie dostaje tyle od państwa i nie tylu polityków za sobą.
ZERR02019.03.20 0:09
jaki? Każdy.
Urszula2019.03.19 16:14
"Niewątpliwie prześladowanie Kościoła, księży i katolików świeckich byłoby terrorem, skądinąd znanym także z praktyki władzy komunistycznej.." Władza komunistyczna nie przesladowała kościoła bo miała wśród hierarchów swoich szpicli. Ponad polowa sukienkowych współpracowała z SB no więc jak mieli ich prześladować. Kruk krukowi oka nie wykole.
Zbyszek2019.03.19 16:36
"W okresie od 1951 do 1953 pracował w sekretariacie Prymasa Polski. W nocy z 25 na 26 września 1953 został aresztowany razem z prymasem Wyszyńskim[1]. Osadzono go w Areszcie Śledczym na Mokotowie. Tam przez 3 lata poddawany był brutalnemu śledztwu przez oprawców z Urzędu Bezpieczeństwa. Był m.in. 145 razy przesłuchiwany, niekiedy po kilkanaście godzin, zrywano mu paznokcie, przetrzymywano przez wiele dni bez ubrania w lodowatej, pełnej fekaliów celi[2]. Mimo okrutnych tortur nie dał się złamać i nie obciążył prymasa, na czym zależało komunistycznym służbom. Uzyskanie takich zeznań umożliwiłoby wytoczenie Stefanowi Wyszyńskiemu procesu o zdradę państwa i działalność kontrrewolucyjną. Zwolniony 30 października 1956, ponownie podjął obowiązki kierownika sekretariatu. 30 maja 1957 został mianowany przez papieża Piusa XII arcybiskupem metropolitą poznańskim. 2 lipca 1957 objął rządy w archidiecezji. Paliusz przyjął 8 września 1958 z rąk infułata Bolesława Filipiaka w archikatedrze poznańskiej. " https://pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Baraniak
anonim2019.03.19 15:35
miliardy rocznie idą na kościoły i pazernych księży, katecheta więcej zarabia od nauczyciela taka "sprawiedliwość" po pisowsku!
słowiczek poznański2019.03.19 15:30
Smutna statystyka "małżeństw" zboków, głównie "męskich". Trwają zwykle nie dłużej niż 5 minut na małym zegarku, "małżonkowie" są wyjątkowo wobec siebie agresywni, "zdrady" liczą się w setki, "małżeństwa" udowadniają teorie ewolucji; "małżonkowie" mają 4-krotnie wyższą liczbę popełnianych samobójstw. @"Ewa" - czasy pisania wielkimi literami transparentów na święto majowe dawno minęły
Gość2019.03.19 15:47
Dobrze, a podasz jakieś źródła tych rewelacji?
man woman albo gender2019.03.19 15:50
Źródło: "Dane z d..y Polska"
Naczelny2019.03.19 15:30
Dresiarz z Opola znów zabłysnął złota myślą. :DDDD Ja pierdziele...
czyje to s\305\202owa panie Bodakowski ?2019.03.19 15:29
aha, faktycznie, tam gdzie zalegalizowano związki partnerskie panuje gejowski terror, chopie lecz sie
anonim2019.03.19 15:25
Pijany Cygan, znowu pieprzy.
bogdanus2019.03.19 15:16
GENDER Światowa norma polityczna i kulturowa https://docer.pl/doc/xn8cx8e+ Według ideologii gender nie istnieje onłologiczna różnica między mężczyzną a kobietą. Męska czy żeńska tożsamość nie są wpisane w naturę, w rzeczywistość, ale są jedynie przypisane kulturze, są wynikiem konstrukcji społecznej, rolą, jaką odgrywają jednostki, spełniając zadania i funkcje społeczne. Jej teoretycy twierdzą, że gender jest ideologią performatywną, a różnice mężczyzna - kobieta są jedynie normatywnymi uwarunkowaniami, kulturowymi stereotypami i społecznymi konstrukcjami, które należy zdekonstruować, aby osiągnąć równość między mężczyzną i kobietą. Mamy do czynienia z rewolucją, próbującą odwrócić porządek stworzenia mężczyzny i kobiety, zaplanowany od początku przez Boga w Jego planie wiecznej miłości. Ta prowadzona przez Zachód rewolucja postępuje z niezwykłą przebiegłością, niemal całkowicie poza debatą publiczną. Jej konsekwencje są bardzo poważne - dotyczą bowiem nie tylko nauk medycznych, humanistycznych i społecznych; jej niszczące skutki mogą z coraz większą oczywistością objawiać się w konkretnym życiu pojedynczych osób i społeczeństw, do których należymy.
Maria Błaszczyk2019.03.19 16:52
Otóż nieprawda. Ideologia gender to coś, co stworzyli chrześcijańscy politycy, by miec czym straszyć - bo jak się dobrze ludzi nastraszy, a potem im powie, że się przed tym wydumanym zagrożeniem obroni - to się zdobywa całkiem dużo głosów. Vide - poprzednie wybory parlamentarne w Polsce, gdzie straszono uchodźcami. W międzyczasie temat się wypalił, uchodźcy nikomu krzywdy nie zrobili, w coraz większym stopniu zasilają rynki pracy - więc przerzucono sie na potwora gender. Otóż nikt niw twierdzi, że nie istnieje ontologiczna różnica między mężczyzną a kobietą. Otóż nikt nie twierdzi, że mężczyźni mogą rodzić dzieci albo że kobiety są równie silne. Kobiety i mężczyźni róznią się - nie bardzo, ale na każdym poziomie - fizycznym, psychicznym, społecznym występują między nimi róznice. Ani nawet że ta tożsamość nie jest wpisana w naturę - wtedy nie miałoby sensu uzgadnianie płci. Właśnie dlatego, że uznajemy (tzn. stwierdziła to nauka, na podstawie empirycznych danych), że ta tożsamość jest trwała i niezmienna u większości ludzi - dopasowuje się do niej płeć biologiczną. Tym samym uznaje się tożsamość za najważniejszy element w całej tej układance. Gdybyśmy uznawali, że jest to kwestia czysto kulturowa, to nie okaleczalibyśmy potężnie, za wielkie pieniędze, ciał tych osób - tylko zmieniali im tożsamość... Taniej i - zapewne - łatwiej. Tylko że to nie działa. Jak ktoś ma mózg kobiecy - to ma, i nic na to nie umiemy poradzić. Jak męski - to przepadło. C onie znaczy, że gender nie istnieje. Ale to chyba nie jest kwestia dyskusyjna? Nikt przy zdrowych zmysłach nie podważa faktu, że biała Europejka z zamożnej rodziny o lewicowych poglądach jest socjalizowana w inny sposób od córki niepiśmiennego taliba, uznającego kobiety za najcenniejszy element domowego inwentarza. A bogów lepiej do nauki (w tym wypadku medycyny/psychologii/antropologii (kultury) i pokrewnych) nie mieszać. Każdy bóg działa zgodnie ze stanem wiedzy charakterystycznym dla czasu i miejsca, w którym te działania są spisywane.
ZERR02019.03.19 19:17
Ideologię Gender Mainstreaming stworzyli neomarksiści. Prawica ją tylko dostrzegła i będzie zwalczać. Dopiero będzie, bo najpierw musimy pozbyć się politycznej hołoty udającej 'prawicę', a będącej przebranymi gejami i komuchami, jak pisssss.
Maria Błaszczyk2019.03.19 19:43
No, jak neomarksiści, to koniec... Gender mainstreaming czyli taki radykalny pogląd, że kobiety są ludźmi jak inni i należą im się takie same prawa. No wiem, że będziecie to zwalczać. Nie dla równych płac za tę samą pracę!!! Nie dla jednakowych szans edukacyjnych!!! Nie dla udziału kobiet w polityce!!! Prawica na to nie pozwoli!
ZERR02019.03.19 20:08
Wy nie chcecie równego udziału, tylko przywilejów. Kobiety zarabiają o 15% więcej za taką samą pracę. manipulujecie statystkami i tyle
Maria Błaszczyk2019.03.19 20:22
Taaak. Dokładnie. My manipulujemy statystykami, a pielęgniarki i nauczycielki opływają w luksusy. To znane fakty, każdy to wie.
ZERR02019.03.19 20:51
Nie chodzi o to, czy pielęgniarki. Brukarze i robotnicy rolni jeszcze mniej opływają... Chodzi o to, że przeciętna kobieta za każdą jedną godzinę przepracowanej w ciągu życia pracy otrzymuje w sumie do 15% więcej pensji i transferów socjalnych niz mężczyzna za identyczną godzinę pracy. To są niewygodne dla feministek i ukrywane fakty.
Maria Błaszczyk2019.03.19 22:09
Pielęgniarka za każdą przepracowaną godzinę - a pracuje w niedziele i pracuje w nocy zarabia niecałe 20 zł. za godzinę (pilęgniarki pracują w systemie zmianowym; oznacza to, ze swoje godziny wypracowują, bo by pielęgniarka mogła wyjść z pracy, musi przyjść jej zmienniczka). Brukarz, który w przeciwieństwie do pielęgniarki może mieć wykształcenie podstawowe, a jego błąd, np. pomyłka o kilka miligramów przy dawkowaniu raczej nikogo nie zabije, do tego pracuje w normalnych godzinach, zarabia tyle samo. Toś sobie strzelił w kolano... A póki np. w Polsce kobiety pracuja w domu 4 razy więcej niż mężczyźni - czepianie się 15% transferów, nawet gdyby to była prawda, jest małoduszną żałosną wredotą... To niewygodne dla leniwych i traktujących innych ludzi jak niewolnice tradycjonalistycznych mężczyzn wcale nieukrywane fakty
ZERR02019.03.20 0:08
To jest prawda. I wypadałoby o tym mówić. Wnioski to osobna sprawa, ale wmawianie że kobiety mniej zarabiaja to kłamstwo. Kobiety korzystają z urlopów macierzyńskich, na ich zdrowie państwo łoży bez porównania więcej środków. Kobiety też biorą emerytury 2,2x dłużej od mężczyzn. Mówienie że kobieta zarabia mniej, bo dostaje 90pln a facet 100pln i przemilczanie, że oprócz pensji netto kobieta dostanie w transferach socjalnych kolejne 60pln, do 150pln razem, ale mężczyzna juz tylko 30pln, razem 130pln, to jest kłamstwo.
bogdanus2019.03.19 15:14
LIBIDO DOMINANDI Seks jako narzędzie kontroli społecznej https://docer.pl/doc/xn8cs0s+ Oświecenie miało swój początek jako ruch zmierzający do wyzwolenia człowieka, a niemal z dnia na dzień przekształciło się w przedsięwzięcie zmierzające do uzyskania nad nim kontroli. Niniejsza książka to opowieść o tej transformacji. Można w niej widzieć historię rewolucji seksualnej, nowoczesnej psychologii lub wojny psychologicznej. Tym, co je wszystkie łączy, jest wielopokoleniowe przedsięwzięcie realizowane metodą prób i błędów z umysłem wypaczonym przez namiętności, a sprowadzające się do tych samychkonkluzji, do jakich doszedł św. Augustyn pod koniec istnienia Rzymskiego Imperium. Człowiek ma tylu panów, ile przywar, wad i słabości. Sprzyjając im, władza działa na rzecz zniewolenia, które może przyjąć postać kontroli politycznej. Pozostaje jedynie pytanie, czy owo zniewolenie daje się wykorzystywać dla czerpania z niego korzyści finansowych i politycznych, a jeśli tak, w jaki sposób można to osiągnąć. Najlepszą metodą kontrolowania ludzi jest ta, która osiąga swe cele, pozostawiając ich całkowicie nieświadomymi faktu, że podlegają kontroli, a najlepszą drogą do tego jest systematyczna manipulacja ich pożądaniami, albowiem człowiek się z nimi utożsamia. Broniąc ich, broni swojej „wolności”, którą zazwyczaj pojmuje jako nieograniczoną możność zaspokajania własnych pragnień, nie rozumiejąc najczęściej, że niezwykle łatwo jest manipulować nimi z zewnątrz. Manipulacja ta służy dziś mrocznym siłom do udoskonalania systemu finansowego i politycznego nadzoru oraz eksploatacji. Dogłębnie rozumieli to św. Paweł i św. Augustyn, nazywając zjawisko owo „zniewoleniem przez grzech”. Książka ta, opisując spójną konstrukcję światopoglądu opartego na zjawisku tym, wyjaśnia, w jaki sposób wyzwolenie seksualne stało się formą politycznej kontroli. E. Michael Jones
EWA2019.03.19 15:13
TO PIERWSZY KROK DO ZNIESIENIA TERRORU CZARNYCH
wania bolszewik2019.03.19 15:19
Ewunia,chcesz do kunia
man woman albo gender2019.03.19 15:52
Po francusku dasz radę?
kosa2019.03.19 15:39
GłuPOta nie boli.... głupia babo
EWA2019.03.19 15:44
Kto się przezywa ma IQ mniejsze niż nr buta
rt2019.03.19 19:27
Nie się a kogoś...ale to jeszcze trzeba zrozumieć.