19.03.13, 10:27Fot. Sławek/Wikipedia

Paweł Kukiz artystycznie o Palikocie

„Czy ja mogę wyrazić się artystycznie o panu Palikocie?” - zapytał Paweł Kukiz Monikę Olejnik w Radiu ZET. - Proszę bardzo - odparła dziennikarka. Kukiz: „Ch... Jak artysta artyście” - rzucił muzyk.

To reakcja na wczorajsze słowa Palikota w programie Miniki Olejnik w Radiu Zet. Palikot bronił w audycji dyrektorkę poznańskiego Teatru Ósmego Dnia Ewę Wójcik, która na swoim Facebooku napisała, że papież to „ch…który donosił”. Palikot zaznaczył, że Wójcik mogła sobie pozwolić na taki komentarz bo jest … artystką.

Kukiz, jako artysta, nie rozumie bełkotu Palikota i stwierdził, że słowa Ewy Wójcik były przerażające. „Nie powinno być aż takiego języka. Nie, no nie... To powinno być karalne – powiedział Kukiz.

Widać, że dla Palikota „ch..” to kwintesencja wyrazu artystycznego, ale co spodziewać się po człowieku biegającym z gumowym penisem.

sm/Radio Zet

Komentarze

anonim2013.03.19 10:38
Piogal, tym razem krytykujesz Palikota, ale ogólnie to darzysz go polityczną sympatią. Daj sobie chłopie z nim spokój. Przecież to prymitywny skandalista i egocentryk, a nie jakiś człowiek z wizją. Że też chce Ci się go bronić i po częstokroć popierać...
anonim2013.03.19 10:44
jaki jest Kukiz każdy może zobaczyć - oto jego przemowienie na Platformie Oburzonych http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3363 czy jest merytoryczne niech każdy sam oceni, nie ma to jak źródłowe materiały... występuje zaraz po Dudzie. dla mnie jest nieprzekonywujący
anonim2013.03.19 11:29
@tesserakt Zespół Piersi a co? Sugerujesz, że to kłamliwa piosenka?
anonim2013.03.19 12:44
tesserakt i jeszcze parę osób : XBW napisał kiedyś : "Szanujmy mądrych, uczonych chwalebnych. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych". A teraz łopatologia : nikt , prócz Boga i w bardzo ograniczonym zakresie Papieża nie jest nieomylny. Każdy może powiedzieć głupotę ale i każdy może powiedzieć coś mądrego /chociaż niektórym to pierwsze zdarza się na okrągło, a to drugie prawie nigdy/. Pan Kukiz popiera JOW-y które ja też uważam za lepsze niż obecny system. Pan Kukiz słusznie powiedział, że wpis pani "artystki" jest chamstwem i jako takie powinno być napiętnowane /nie do końca się zgadzam z tym, że karany/.No, może pomówienie o donoszenie bo to jest kłamstwo. W wielu innych sprawach się z panem Kukizem nie zgadzam. Jednak uważam, że warto posłuchać co ma do powiedzenia. Mam nadzieję że zrozumiałaś /eś/. Taka właśnie moim zdaniem była intencja autora.
anonim2013.03.19 13:39
BŁAGAM o rzetelne dziennikarstwo na F! Dyrektorką Teatru Ósmego dnia nie jest żadna tam Ewa Wójcik, ale - WójciAk!!! Takie błędy nie powinny się zdarzać na szanującym się portalu! Nawet to coś (E.W), nie zasługuje na takie niechlujstwo, bo tak naprawdę nie wiadomo o kogo chodzi!
anonim2013.03.19 13:48
Kukiz prosty chłopak pokazał prostactwo polskich elit ich własnym stylem i poziomem kultury - tyle w temacie :) Brawo Kukiz za odwagę, bo reszta portkami trzęsie i sra w gacie. Czasami trzeba obniżyć drastycznie poziom i go dostosować do tych, którym chce się coś przekazać. Ciekawe jednak czy wyciągną jakieś wnioski, wątpie bo to nie tylko brak kultury, ale też zepsucie moralne... A teraz pseudo lewacy tu na forum z komentarzami w stylu "to teraz kukiz jest cacy" , jakie to prostackie, śmiech mnie ogarnia. Przeważnie są to reakcje tych, którzy nie mają nic sensownego (zerowa argumentacja) do powiedzenia,innymi słowy wpisujecie się w poziom pani dyrektor teatru dnia ósmego i palikota :) A Kukiz przynajmniej zachował w sobie pewne wartości, które widać broni , a o których wy nigdy nie słyszeliście bądź rodzice wam nie przekazali...Żałosne i smutne, że tacy ludzie mają kształtować przyszłe społeczeństwo, młodzież... Pokój z wami i więcej refleksji ludzie, ogarnijcie się w końcu.
anonim2013.03.19 15:43
tesserakt a wiesz co to satyra?
anonim2013.03.19 16:37
Kukiz a kto w swoich piosenkach nabija sie z koscioła? Ty hipokryto!
anonim2013.03.19 16:54
Nie ma sensu schodzić na ich poziom. Róbmy swoje i spokojnie walczmy z dziką barbarią.
anonim2013.03.19 17:08
@Niki Kukiz z tego co wiem sam przyznawał, że niektóre jego piosenki (np. niesławna "ZCHN już się zbliża") były pozbawione klasy.
anonim2013.03.19 20:50
Kukiz i Duda jako naprawiacze Rzeczypospolitej?Koń by się uśmiał.W sukurs pospieszy im Giertych ze swoją ucieszną formacją.Bal przebierańców trwa...
anonim2013.03.20 9:32
jak pracuje za kase nieprywatna - wywalic ja z roboty, a jak za prywatna - bojkotowac teatr
anonim2013.03.20 12:00
Spadać lewackie szmaty i palikotowy miocie z prawicowego portalu.