22.11.17, 08:40Screenshot YouTube - wsensie.tv / Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Pięta o Tusku: Żenujący pajac!!! To on prowadził najbardziej prorosyjską politykę

„To że mogło dojść do takiego draństwa jak Amber Gold gdzie tyle tyś ludzi straciło swoje oszczędności, to są wszystko osiągnięcia Tuska to się wydarzyło w jego mieście Gdańsku. Jeśli myśli, że dziś może alarmować... to się działo za jego rządów. Gdzie jest stocznia w Szczecinie? Dlaczego stocznia w Rostocku mogła działać dzięki dofinansowaniu z Niemiec” - mówił o Donaldzie Tusku na antenie Telewizji Republika poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz członek komisji ds. Amber Gold, Stanisław Pięta.

Człowiek, który prowadził najbardziej prorosyjską politykę, dziś pomawia rząd o współpracę z kremlem? Żenujący pajac po prostu”

- oceniał polityk PiS.

Są środowiska, które poniosły olbrzymie straty. 500+ nie wzięło się znikąd. PiS ucięło przestępcze biznesy, ucięło tysiące cystern nieopodatkowanego paliwa, walka z mafiami- stąd są te pieniądze. Platforma mogła podjąć działania zaradcze, dlaczego nie zrobiła tego. Obecnie jest 180 śledztw dot. nielegalnego obrotu paliwem, papierosami. Państwo zaczęło działać i myślę, że Polacy to widzą.”

- podkreślał Stanisław Pięta.

dam/telewizjarepublika.p,Fronda.pl